کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-06-29 ساعت 23:55)peymanr نوشته:  
(2015-06-29 ساعت 21:18)vahid4573 نوشته:  با كدام شماره تماس گرفتين؟

نامه قبولی رو باز کن انتهای نامه به شماره تلفن هست با همون تماس بگیرید شماره کیستونو بدید میگن تاریخ مصاحبتونو
جناب peymanr سلام: شما کی برای دکتر کریستین ایمیل فرستادید؟ آیا جواب گرفتید؟ ممنون از پاسخگوییتون
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: smpf
ریحانا جان امیدوارم خیلی زود کلیر بشید و همین طور بقیه دوستان منتظر
دوستان راستی یه سوال ابتدایی بانک های فرودگاه برای دریافت دلار با حواله هر ساعتی باز هستند چون ما قرار ساعت 5 صبح فرودگاه باشیم ضمنا عوارض خروج رو هم میشه فرودگاه پرداخت کرد
(2015-07-06 ساعت 18:40)ELI 2015 نوشته:  دوستان راستی یه سوال ابتدایی بانک های فرودگاه برای دریافت دلار با حواله هر ساعتی باز هستند چون ما قرار ساعت ۵ صبح فرودگاه باشیم ضمنا عوارض خروج رو هم میشه فرودگاه پرداخت کرد

بله . تایم کاریشون شبانه روزیه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: ed2008 ، bahar101 ، shahin61 ، smpf ، Alex 2014
کیس 4678 که اخرین اپدیتش 26 جوون بوده امروز6 جولای از ایروان کلییر شده.
ضمن تبریک امیدوارم از بچه های مهاجرسرا باشه و بیاد شرایط کیس رو برامون توضیح بده
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: ed2008 ، Shahram914 ، bahar101 ، fa15 ، shahin61 ، hilda60 ، smpf ، mel ، Alex 2014 ، hamed shayan ، hamid99
(2015-07-06 ساعت 17:03)hamed shayan نوشته:  
(2015-06-29 ساعت 23:55)peymanr نوشته:  
(2015-06-29 ساعت 21:18)vahid4573 نوشته:  با كدام شماره تماس گرفتين؟

نامه قبولی رو باز کن انتهای نامه به شماره تلفن هست با همون تماس بگیرید شماره کیستونو بدید میگن تاریخ مصاحبتونو
جناب peymanr سلام: شما کی برای دکتر کریستین ایمیل فرستادید؟ آیا جواب گرفتید؟ ممنون از پاسخگوییتون
سلام دوست عزیز من 4 جولای ایمیل دادم امروز صبح جواب داد و وقت مدیکالم داده بود چند تا سوالم امروز ازش کردم که جواب همه رو امروز داد
اینم متن ایمیل که از نمونه ایمیل های بچه های مهاجرسرا رو فرستادم
Dear Dr. Kristine

Having received my exact date of interview on (August 12, 2015 09:00 AM) at the U.S. Embassy Consular in Yerevan for a diversity visa, I'm requesting a medical appointment(for me/my family members) a few days before my interview to meet its requirements in time

Thanks in advance
شماره کیس: 7XXX تاریخ رویت قبولی:1 MAY کنسولگری : ایروان تعداد افرادمنظور در کیس :2 ارسال فرمهای سری اول:24 May کارنت شدن کیس: June مصاحبه:12 august دریافت کلیرنس: آخرین آپدیت ۱۴ آگوست دریافت ویزا: ورود به آمریکا: دریافت گرین کارت: جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان: smpf ، hamed shayan
(2015-07-06 ساعت 16:31)ریحانا نوشته:  
(2015-07-06 ساعت 15:45)amin551 نوشته:  دوستان من تا نيم ساعت ديگه پرواز دارم ميشه نقشه فرودگاه ايروان رو بذاريد

دوست عزیز فرصت برای آپلود نیست به محض خروج باید از پله برقی پایین بروید سمت راست دستگاه برای چنج کردن یک صددلاری دم دست بگذارو همونجا چنج کن بعد به ازای هرنفر ۳۰۰۰ درام با فرم تکمیل شده ویزا بده به قسمت روبروی همون پله ها اگر دو نفرید یکیتون بره توصف ویزا تا وقتیکه دیگری چنج کنه نشد هم مهم نیست کارها سریع انجام میشه بشرط اینکه فرمتونو آماده داشته باشید بعد هم هنگام خروج تهبه سیم کارت و اینترنت از ویوا سلvivacell

مرسى ريحانا جان نتونستم مطلب رو بموقع بخونم ولى دقيقا هممونطور كه توضيح دادى بود.ازت سپاسگذارم
رویت قبولی ۱می
تعداد افراد 2نفر
کیس نامبر ***AS 6
برنده اصلی همسرم
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان
مصاحبه 13 جولای ایروان
همسرم یکضرب
خودم AP بدلیل سربازی ارتش
اپدیت ها 15,14,13 جولای . 4 و 5 آگوست. 12آگوست نفر اصلی.هردو 14 آگوست. کلیر 14 آگوست
ورود به آمریکا: 30 نوامبر
دریافت گرین کارت:20 ژانویه
تشکر کنندگان: shahin61 ، bahar101 ، smpf ، Hamraaz Jng
دوستان عزيز من امروز همراه همسرم به ارمنستان سفر كرديم دوست دارم چند تا نكته كوچيك رو كه شايد تكرارى باشه رو بگم. اول اينكه اصلا نگران نباشيد چون از هواپيما كه پياده ميشيد كاركنان فرودگاه كاملا شما رو راهنمايى ميكنند.دوم اينكه سعى كنيد فرم ويزا رو قبل از سفر پر كنيد چون اونجا همه سعى دارن فرم رو پر كنند و حسابى شلوغ ميشه. مطلب سوم از دستگاه خيلى راحت ميتونيد دلار رو به درام تبديل كنيد،توجه كنيد دستگاه اول سكه ميده كه پول خرد شماست و بعد اسكناس، سكه ها رو كه داد چراغش روشن ميشه دريچه رو كه به عقب هل بديد اسكناس ها هم مياد بيرون. از دوستانى كه تجربياتشون رو اينجا گذاشتن و خيلى به دردم خورد ممنونم
تشکر کنندگان: shahin61 ، bahar101 ، hilda60 ، behjat ، smpf ، m.ghoreishi ، mel ، ebrahim1e ، hamed shayan ، hamid99
(2015-07-06 ساعت 14:48)ریحانا نوشته:  سلام دوستان امروز مصاحبه شدم برگردم سرفرصت سفرنامه مینویسم فقط اینکه خیلی کوتاهه و استرس نداشته باشید ازمن درباره کارم و از همسرم که همراه بود هم درباره کار و هم سربازی پرسید هردو apخوردیم تا در این شرایط سخت کنارهم باشیم;-) ضمنا اون آقا موجوگندمی باجه ۱۱نبود و یک مردجوان در باجه کناریش بجای ساعت ۹ از ساعت ده و نیم شروع به مصاحبه کرد ازآنهایی که متوجه شدم یک خانم نقص مدارک یک خانم و آقا که خانم برنده اصلی و مثل من انتظار یکضرب داشت ap هردو خوردند ماهم که همینطور .

دعا ميكنيم كه ايشالا بزودي زود كلير بشيد Sad
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: smpf ، shahin61 ، hamid99
(2015-07-06 ساعت 18:54)m.ghoreishi نوشته:  کیس 4678 که اخرین اپدیتش 26 جوون بوده امروز۶ جولای از ایروان کلییر شده.
ضمن تبریک امیدوارم از بچه های مهاجرسرا باشه و بیاد شرایط کیس رو برامون توضیح بده
سلام قریشی عزیز . رییس شما چه جوری ap این کیس نامبر رو اطلاع دارید ؟ جایی هست که بشه دید؟ یا در ارتباط هستید با ایشون ؟ جواب بدبن ممنون میشم Wink
(#) كیس نامبر : 2015AS4###
(#) تعداد افراد : 4 نفر
(#) کنسولگری : Yerevan
(#) ارسال فرم های سری اول : June
(#) کارنت: MARCH
(#) تاریخ مصاحبه : MAY 06
دريافت ويزا : ;کلرینس برگه آبی . انتظار بد دردیه
آپدیت : 08JUN..02JUN.....08MAY(شبانه .همه خانواده و خودم )....13JUL(به خاطر جواب ایمیل . فقط خودم )...14JUL(فقط خودم )24jul هم خودم و همسرم
(#) کلریر 27 july
(#)دریافت ویزا :30 july
(#): مقصد: دالاس
تشکر کنندگان: smpf ، shahin61 ، hamid99
دوستان
به ذهنم رسید که دوستانی که ارمنستان مصاحبه کرده اند تجربه اشون رو از فردی که مصاحبه کرده بزارن و مشخصات اون فرد رو بگن و اگه نظری هم دارن بدن
مثلا جوان ریش دار .... خوش برخورده جدیه یا ......

با تشکر
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: behjat ، smpf ، shahin61 ، hamid99
(2015-07-07 ساعت 09:53)houshym نوشته:  دوستان
به ذهنم رسید که دوستانی که ارمنستان مصاحبه کرده اند تجربه اشون رو از فردی که مصاحبه کرده بزارن و مشخصات اون فرد رو بگن و اگه نظری هم دارن بدن

با تشکر

سلام من که با آن آقای شماره ۱۱ مصاحبه داشتم آدم خوبی بود خیلی با سولهاش ما رو گیج نکرد کوتاه پرسید ما هم کوتاه جواب دادیم ولی اگر استرس داشته باشید کاملا متوجه میشن کمی جدی بود با کسی رودربایستی هم نداشت مارو اول قبول کرد فرداش زنگ زدن که شوهرت نیاز به بررسی داره چون موقع مصاحبه متوجه نشده بود که شوهرم تغییر نام فامیل داشته چون ما یک آپدیت بعد از آپدیت اولیه بعد از ۸۰ روز داشتیم که فکر میکتم مال تغییر نام بود این از تجربه من
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: Haghighat ، smpf ، shahin61 ، ebrahim1e
دوستان خواهشا یکی کمک کنه تو ارمنستان در مورد نداشتن دیپلم گیر میدن آخه من پیداش نمی کنم و هفته دیگه هم مصاحبه دارم فکر می کردم آخرین مدرک و پیش کافی باشه ولی تو سفرنامه یکی از بچه ها دیدم که آفیسر گیر داده و گفته حتما دیپلمتو بیار حالا همه جا تا آخر هفته تعطیل چی کار کنم بچه هایی که ارمنستان رفتید همه دیپلم داشتید
پیشاپیش از جوابهاتون ممنونم
تشکر کنندگان: smpf ، bahar101 ، ebrahim1e ، hamid99
(2015-07-07 ساعت 10:14)behjat نوشته:  
(2015-07-07 ساعت 09:53)houshym نوشته:  دوستان

با تشکر

سلام من که با آن آقای شماره ۱۱ مصاحبه داشتم آدم خوبی بود خیلی با سولهاش ما رو گیج نکرد کوتاه پرسید ما هم کوتاه جواب دادیم ولی اگر استرس داشته باشید کاملا متوجه میشن کمی جدی بود با کسی رودربایستی هم نداشت مارو اول قبول کرد فرداش زنگ زدن که شوهرت نیاز به بررسی داره چون موقع مصاحبه متوجه نشده بود که شوهرم تغییر نام فامیل داشته چون ما یک آپدیت بعد از آپدیت اولیه بعد از ۸۰ روز داشتیم که فکر میکتم مال تغییر نام بود این از تجربه من
مشخصات فیزیکش رو بگید و توصیه ای که اگه با این ادم افتادیم. مثلا همینکه استرس داشته باشید متوجه میشه نکته خوبیه
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: smpf ، bahar101 ، shahin61
(2015-07-07 ساعت 10:23)ELI 2015 نوشته:  دوستان خواهشا یکی کمک کنه تو ارمنستان در مورد نداشتن دیپلم گیر میدن آخه من پیداش نمی کنم و هفته دیگه هم مصاحبه دارم فکر می کردم آخرین مدرک و پیش کافی باشه ولی تو سفرنامه یکی از بچه ها دیدم که آفیسر گیر داده و گفته حتما دیپلمتو بیار حالا همه جا تا آخر هفته تعطیل چی کار کنم بچه هایی که ارمنستان رفتید همه دیپلم داشتید
پیشاپیش از جوابهاتون ممنونم
Your documents will be reviewed during the interview and the consular officer will decide whether you need to present your diploma or not.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان