کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2014-10-12 ساعت 01:07)حسین69 نوشته:  
(2014-10-11 ساعت 23:36)hamid66 نوشته:  سلام دوستان، من امروز دوستم رو ديدم ازش پرسيدم در مورد مصاحبش، گفت توي اون روز يه دختر خانم ديگه به جز خودش يكضرب گرفته، بقيه اكثرا به خاطر نقص مدرك كليرنس خوردن، سعي كنيم همه مدارك رو كامل همراه ببريم همه

دوست عزیز نقص مدرک منظورشون کدوم مدارک بوده؟

ماها كه اينجا هستيم به لطف دوستان با تجربه كامل ميريم مصاحبه، اما كساني كه تو مهاجرسرا نيستن خيلي از اطلاعات رو ندارن برا همين همه چي رو نميبرن، منظور همون مداركي هست كه بچه هاي سال هاي قبل هم گفتن كه بايد همراهمون باشه به جز اونا چيز ديگه نميخواد، به عنوان مثال من ديپلم هنرستاني هستم و كارداني دارم اما بنا به تجربيات دوستان رفتم برا پيش دانشگاهيم گواهي گرفتم و ريز نمرات مداركمم ميدم برا ترجمه، شايد كسي با شرايط من رفته و اينا رو نبرده و كليرنس خورده
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان: حسین69 ، aghamilad ، Lecturer ، miyu ، A_A ، soruosh ، r.bazargan ، Memolk
(2014-10-12 ساعت 01:08)mendoosh نوشته:  
(2014-10-11 ساعت 23:36)hamid66 نوشته:  سلام دوستان، من امروز دوستم رو ديدم ازش پرسيدم در مورد مصاحبش، گفت توي اون روز يه دختر خانم ديگه به جز خودش يكضرب گرفته، بقيه اكثرا به خاطر نقص مدرك كليرنس خوردن، سعي كنيم همه مدارك رو كامل همراه ببريم همه

من متوجه نيستم به جز چيزايي كه خواستن مگه مدرك ديگه اي بايد همراهمون باشه؟ يعني مثلا چيا همراهمون باشه خوبه؟

تو پاسخ به سوال حسين عزيز خودم رو به عنوان مثال توضيح دادم، من برا محكم كاري كه سر نداشتن پيش دانشگاهي نقص مدرك نخورم به توصيه هاي دوستان با تجربه عمل كردم و مداركمو كامل كردم، شما هم از مداركي كه بايد برده بشه اگه حس ميكني جاييش امكان داره گير داشته باشه سعي كن كامل كني و با دست پر بري، البته من خيلي كوچكتر و بي تجربه تر از اوني هستم كه نظري بدم اينجا دوستان با تجربه زياد داريم
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان: babak12 ، k1_m_1358 ، miyu ، A_A ، ashkansoso65 ، r.bazargan
(2014-10-12 ساعت 01:47)hamid66 نوشته:  

من متوجه نيستم به جز چيزايي كه خواستن مگه مدرك ديگه اي بايد همراهمون باشه؟ يعني مثلا چيا همراهمون باشه خوبه؟

تو پاسخ به سوال حسين عزيز خودم رو به عنوان مثال توضيح دادم، من برا محكم كاري كه سر نداشتن پيش دانشگاهي نقص مدرك نخورم به توصيه هاي دوستان با تجربه عمل كردم و مداركمو كامل كردم، شما هم از مداركي كه بايد برده بشه اگه حس ميكني جاييش امكان داره گير داشته باشه سعي كن كامل كني و با دست پر بري، البته من خيلي كوچكتر و بي تجربه تر از اوني هستم كه نظري بدم اينجا دوستان با تجربه زياد داريم
درود بر دوستان عزیز و آرزوی موفقیت و سربلندی

در تکمیل صحبت های عزیزان به عرضتون برسونم که مدارک مهم عمدتاً به شرح زیر هستند :
1- مدارک پزشکی
2- مدارک مالی و یا اسپانسر
3- مدارک تحصیلی
4- مدارک مربوط به کارتون و خدمت نظام وظیفه یا معافی
5- مدارک شناسایی و وضعیت تاهل و تجرد
هر اطلاعاتی که در فرم هاتون پر کردید را باید بطور کامل مدارکش را ارائه بدهید . افسر ممکنه اقلام مهم را کنترل کنه یا اصلاً همه مدارک را از نظر بگذرونه بسته به شرایط کیس داره .خلاصه نقص مدرک را از کنارش نگذرید و حتماً با مدارک کامل تشریف ببرید برای مصاحبه .
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: ashkansoso65 ، حسین69 ، amireghbal ، نیلان ، A_A ، ofrfar ، hamid66 ، vahidbaq ، AliReza.Sh
با سلام
ایا کسی هست که مصاحبه رفته باشه و سایت سیس شماره کیس ان را بشناسه؟؟؟
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان: نیلان
(2014-10-12 ساعت 11:23)Vandadi نوشته:  با سلام

نه دوست عزیز. امسال سایت سیس هنوز برای بچه های 2015 راه نیوفتاده و هیچ کیسی رو نمیشناسه. ما مصاحبه رفتیم ، ویزا هم گرفتیم ، اما نه قبلش و نه بعدش سایت سیس شماره کیس ما را نشناخت. دوستان میگن احتمالا از ژانویه به بعد کار میکنه.
شماره کیس: 2015AS1xxx /تاریخ رویت قبولی: 1 May / تعداد : 2 نفر/ ارسال فرم : 24 May/ کارنت شدن کیس: 12 August / دریافت نامه دوم: August 15 / مصاحبه : October 9 - Ankara / دریافت ویزا : یک ضرب / مقصد : دالاس / ورود به آمریکا : January 15/ دریافت گرین کارت:Feb 9
(2014-10-12 ساعت 11:11)Sam2014 نوشته:  

درود بر دوستان عزیز و آرزوی موفقیت و سربلندی

در تکمیل صحبت های عزیزان به عرضتون برسونم که مدارک مهم عمدتاً به شرح زیر هستند :
1- مدارک پزشکی
2- مدارک مالی و یا اسپانسر
3- مدارک تحصیلی
4- مدارک مربوط به کارتون و خدمت نظام وظیفه یا معافی
5- مدارک شناسایی و وضعیت تاهل و تجرد
هر اطلاعاتی که در فرم هاتون پر کردید را باید بطور کامل مدارکش را ارائه بدهید . افسر ممکنه اقلام مهم را کنترل کنه یا اصلاً همه مدارک را از نظر بگذرونه بسته به شرایط کیس داره .خلاصه نقص مدرک را از کنارش نگذرید و حتماً با مدارک کامل تشریف ببرید برای مصاحبه .

سلام دوست عزیز،
مدارک مربوط به کار چی باید باشه؟با داشتن دیپلم 12 ساله نیازه؟
واسه من امکان گرفتن گواهی اشتغال به کار وجود نداره.
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: r.bazargan ، soruosh
(2014-10-12 ساعت 12:17)Mehrdad2001 نوشته:  

نه دوست عزیز. امسال سایت سیس هنوز برای بچه های 2015 راه نیوفتاده و هیچ کیسی رو نمیشناسه. ما مصاحبه رفتیم ، ویزا هم گرفتیم ، اما نه قبلش و نه بعدش سایت سیس شماره کیس ما را نشناخت. دوستان میگن احتمالا از ژانویه به بعد کار میکنه.

دوست عزیز تبریک می گم بهتون
به نظرم امسال خیلی ویزای یک ضرب دارن می دن
دوستان شما هم موافق هستین؟

(2014-10-12 ساعت 12:17)Mehrdad2001 نوشته:  

دوست عزیز اگر سفرنامه تون رو نوشتین، لطف کنید توی امضاتون بزنید
ممنون
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، babisondes
(2014-10-12 ساعت 17:07)h_researcher نوشته:  
(2014-10-12 ساعت 11:11)Sam2014 نوشته:  
(2014-10-11 ساعت 23:36)hamid66 نوشته:  
سلام دوست عزیز،
مدارک مربوط به کار چی باید باشه؟با داشتن دیپلم 12 ساله نیازه؟
واسه من امکان گرفتن گواهی اشتغال به کار وجود نداره.
با دیپلم 12 ساله حتما" ریز نمره همراه داشته باشین . گواهی اشتغال به کار لازم نیست .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، A_A ، soruosh ، ashkansoso65 ، ofrfar
(2014-10-11 ساعت 07:46)mendoosh نوشته:  از بچه هايي كه تا امروز مصاحبه رفتن كسي بوده كه با كار دولتي يا سربازي يكضرب گرفته باشه؟

در مقایسه با تعداد کل برندگان ایرانی ، تعداد یک ضربی ها اونقدر کمه که اصلا نباید روش حساب کنید . معمولا هم نمیتونید قانونی براش انتخاب کنید . بیشتر دوستانی که سربازی نرفتن و کار دولتی هم نداشتن کلیرنس خوردن . به جای گوش کردن به نظرات شخصی بهتره تاپیک های سال ۲۰۱۴ و قبل از اون رو بخونید تا متوجه بشید که ایرانی بودن = کلیرنس...

اون تعداد بسیار بسیار محدودی هم که یک ضرب میگیرن در واقع کلیرنسشون کوتاه بوده و قبل از روز مصاحبه شروع شده . آفیسر ما خودش بهمون گفت که مراحل اداری از روز قبول شدن شما در لاتاری شروع میشه و اگر قبل از مصاحبه تموم بشه ویزا میگیرید و در غیر این صورت باید صبر کنید...
کیس نامبر : 2014AS1XXX / افراد کیس : ۲ نفر / سفارت : ایروان / خلاصه : بعد از نزدیک به ۷ ماه انتظار ویزامونو گرفتیم!
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، mick ، m.ghoreishi ، ashkansoso65 ، rbrb-2015 ، r.bazargan ، ofrfar ، Memolk
دوستان 2014ای میدونم که هنوز میاید اینجا سر میزنید ... معتاد شدیم دیگه ولی من دیگه نمیتونم بیام .. بدم اومده .
اینو هم بگو برای امسال هم ثبت نام نمیکنم برید خوش باشید یه نفر کمتر شد و شانس شما بیشتر Smile) فک کننن Smile)

و جدا از وقتی که لاتاری برام تموم شده زندگی خیلی خوب داره برام پیش میره و همه چی رو به رشده .. کار .. خانواده ... همهچی خیلی داره بهتر میشه روز به روز !

امیدوارم برای شما هم همینجوری باشه ..
بدرود
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

(2014-10-13 ساعت 14:03)soli asali نوشته:  دوستان 2014ای میدونم که هنوز میاید اینجا سر میزنید ... معتاد شدیم دیگه ولی من دیگه نمیتونم بیام .. بدم اومده .
اینو هم بگو برای امسال هم ثبت نام نمیکنم برید خوش باشید یه نفر کمتر شد و شانس شما بیشتر Smile) فک کننن Smile)

و جدا از وقتی که لاتاری برام تموم شده زندگی خیلی خوب داره برام پیش میره و همه چی رو به رشده .. کار .. خانواده ... همهچی خیلی داره بهتر میشه روز به روز !

امیدوارم برای شما هم همینجوری باشه ..
بدرود
ما هم امیدواریم که شما روز به روز موفق تر باشید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: mick ، soruosh ، soli asali
(2014-10-11 ساعت 19:54)luigiazzuri4 نوشته:  
(2014-10-11 ساعت 09:42)نیلان نوشته:  ببخشید دوست عزیز
یک سوال
شما که سوئد مصاحبه داشتید، فارسی بود یا انگلیسی؟
حق انتخاب فارسی هم داشتید؟
ممنون

همینجور که بچه ها گفتن تو اون سفارت ها فقط میشه فارسی مصاحبه کرد. مصاحبه من هم انگلیسی بود.

واسه تمکن مالی چه مدرکی بردید؟ بانک ایران یا سوئد؟
تشکر کنندگان: نیلان ، r.bazargan
سلام
بله مصاحبه رفتیم و کلیرنس خوردیم منتها هنوز سایت سیس ما رو نمیشناسه . خیلی انتظار سخته.
تشکر کنندگان: HERMES7
شما کدوم سفارت بودید. مشخصاتتون چی بود؟ اگر ابوظبی بودید سایتش شما رو میشناسه؟
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: r.bazargan ، ashkansoso65
(2014-10-14 ساعت 11:43)siminbiazar نوشته:  
سلام
بله مصاحبه رفتیم و کلیرنس خوردیم منتها هنوز سایت سیس ما رو نمیشناسه . خیلی انتظار سخته.

دوست عزیز لطفا شرح مصاحبهBig Grin
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: soruosh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان