کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
برای من همون ایمیل اولی اومده بود که نوشته ، این ایمیلی هست که برای من اومده ، فقط ازشون پرسیده بودم یای مستندات بیشتری نیاز دارند یا نه ، که اگر دقت نید اولش نوشته نمیخواد و ادامش مثل قبلاً هست ، من هم حدث میزنم اون شخص با این شخصی که الان جواب داده متفا وته و پیز خاصی نیست این شخصی که امروز جواب ما ها رو داده از اینمتن کپی کرده و فقط اول هر نامه رو سه یا چها کلمه جواب رو مدن و بعد هم یکی از متن های اماده رو کپی میکنن، این یک فرضیه شخصی است ، در ضمن پشت سر کنسول یه سری اشخاص نشسته بودند ، که پشت کامپیوتر بودند و با هم هم صحبت میکردند و میخندیدند، به نظر اونها خیلی از چک ها رو انجام میدن(شاید مهاجر سرا رو هم میخونن(Smile ما کاری ازمون بر نمیاد ، میاد؟
Dear Sir, Madam

No additional information is required now. According to our records, your administrative process has not been completed yet. Unfortunately, administrative processing for Iranian applicants can often take well over six months. As this is a multi agency process we have no control over it and therefore we are not able to estimate how long it may take. The recent government shutdown further exacerbated serious delays in administrative processing as well. As soon as the processing is completed, your case number will be announced on our web site at
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...ssing.html

Once your case number is posted on our web site, you may come to our office any Monday through Thursday between 10:30 to 12:00pm.After your personal appearance at our office, we will review your case again. If everything is in order, your visa packet will be prepared and sent to PTT office which you registered for. We encourage you to come to our office as soon as possible after seeing your case number to avoid having to initiate another administrative processing.

Sincerely
Immigrant Visa Unit

Before you send an inquiry to the Immigrant Visa Unit, please consult the updated Frequently Asked Questions (FAQ) section of our site at http://turkey.usembassy.gov/faqs_iv.html
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان:
متن زیر اسکرین شات ایمیلی هست که امروز فرستادن:

[عکس: a0lyxfj0jkc83psrx07n.png]
شماره کیس:2015AS25XX ~تاریخ رویت قبولی:1 may~کنسولگری~آنکارا ~ تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر ~ ارسال فرمهای سری اول: 9 June ~ دریافت نامه دوم : 19 سپتامبر
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، Siavash-M ، k1_m_1358 ، m.ghoreishi ، farrokh1675
پویا جان کسی نمیگه شما دروغ میگید. میگیم عجیبه که متن و علت 1 سال گذشته رو کپی کرده اند.
یک نفر دیگه هم اومد گفت همین کار رو کردن
این متن رو پارسال تا مارچ میگفتن که البته طبیعی بود چون 3 ماه قبلش این اتفاق افتاده بود:
http://www.mohajersara.com/thread-6845-p...#pid459779
http://www.mohajersara.com/thread-6845-p...#pid469299
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: Siavash-M ، bahar101 ، farrokh1675 ، حاجی واشنگتن
ای کاش میشد قبل از اینکه خیلی دیر بشه بابت این طرز جواب دادن اعتراض کنیم.
جواب ایمیل حتی اگه Auto Reply هم باشه باید منطقی و به روز باشه، نه این مدلی!!!
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: bahar101 ، farrokh1675
(2015-01-29 ساعت 13:02)behdadK نوشته:  پویا جان کسی نمیگه شما دروغ میگید. میگیم عجیبه که متن و علت 1 سال گذشته رو کپی کرده اند.
یک نفر دیگه هم اومد گفت همین کار رو کردن
این متن رو پارسال تا مارچ میگفتن که البته طبیعی بود چون 3 ماه قبلش این اتفاق افتاده بود:
http://www.mohajersara.com/thread-6845-p...#pid459779
http://www.mohajersara.com/thread-6845-p...#pid469299

می دونم بهداد جان، فقط خواستم متن رو عینا اینجا داشته باشیم
شماره کیس:2015AS25XX ~تاریخ رویت قبولی:1 may~کنسولگری~آنکارا ~ تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر ~ ارسال فرمهای سری اول: 9 June ~ دریافت نامه دوم : 19 سپتامبر
تشکر کنندگان: bahar101
باز هم خوبه که یکسری از دوستان ایمیل زدند و پیگیر بودند که معلوم بشه که امسال هم یک داستانی ردیف شده. ولی ناراحت کننده تر اینه که طبق ایمیلی که بهداد جان از 2014 گذاشته اند عین آن کپی را به پویا جواب داده اند یعنی نکرده اند یک ایمیل دوخطی جدید در جواب بگذارند. خوب اینکه معلومه دولت هر ثانیه به ثانیه شات داون نمیشه . مگر اینکه ثانیه به ثانیه کلیرنس لاتاریشون شات داون بشه. توی رسانه رسمی دولتیشون چیز دیگه ای میگن. این یعنی پشت سرشان با چیزی که نشان میدهند فرق دارد. اینها اگر میخواهند با مردم ایران اینگونه رفتار کنند خوب میتونن از اول اصلا نگن 3500 بگن 2000 تا یا اصلا بگن نمیدیم. اونموقع حداقل با زندگی تعداد زیادی از افراد به مدت یکسال بازی نمیشه. جالب کار اینجاست که در جاهای مختلف دائم گفتن و میگن املاک و داراییتان را قبل از گرفتن ویزا نفروشید یعنی میخوان بگن ما نگران صدمه مالی شماییم. ولی میبینید کوچکترین جواب جدیدی به سوالات نمیدن و نگران فشارهای روحی روانی ندارند. در صورتیکه در آمریکا مواظب کوچکترین رفتار فردی و اجتماعیشون هستند
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، goliii
تبریک ارمان جان امیدوارم شادی و خوشحالی همرو تو اینجا ببینیم... هوراااااااااااااااااااااا
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، bahar101 ، goliii
منم 1 ماه ونیم پیش ایمیل زدم هیچ حرفی از گاورمنت شات داون نبود حالا دوبارا دیشب ایمیل زدم و از وضعیت پروندم سوال کردم ببینم چی جواب میدن
تشکر کنندگان: bahar101
دوستان میشه یه کمی توضیح بدید که مفهوم این نامه چیه ؟ و میخوان به ما چی بگن ؟
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
تشکر کنندگان:
دسامبر ۲۰۱۴ زمزمه هایی از تعطیلی مجدد دولت بود اما فکر کنم مشکلشون حل شد و خدارا صد مرتبه شکر خبری از تعطیلی نیست . تو گوگل سرچ کنین us govern ment shut down خبرش هست
تشکر کنندگان: HERMES7 ، farrokh1675 ، bahar101
بله خبر بود که شاید مثل 2013 بشه که نشد. ولی اینجا نوشته به خاطر شات داون! یعنی متن رو از 2014 کپی کرده اند و حتی نگاه هم بهش ننداختند.
البته همه میدونیم که چه جوابی میدن اما همین که پیگیری های کیس ها زیاد میشه ممکنه اکسپدایت روی کیس بزنند و زودتر کلیر ها شروع بشه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
منم با بهداد جان موافقم و پيشنهادم اينه كه همه ايرانيهايى كه تو اين جريانات كلييرنس متضرر ميشن با پى گيرى هاى مداوم با سماجت تمام و كاملا مودبانه با فرستادن ايميل وتماسهاى مكرر تلفنى به سفارت متبوع و كى سى سى اونهارو تحت فشار قرار بدن و بالطبع اونا هم اين پيگيريها رو به سازمانهاى زيربط که وظیفه اشان تحقیق در مورد سوابق پرونده هاست (مثل اف بی ای) منتقل کرده و درخواست تسريع در روند كليير و جواب دادن به سفارت میدهند، اين پيشنهاد بنده هستش و پارسال هم تعدادى از كيسهايى كه تا روزهاى اخر سپتامبر اين موضوع رو پيگيرى كردن و سفارت رو تحت فشار قرار دادن(با حضور جلوى سفارت) نتيجه گرفتن به اميد موفقيت تك تك ايرانيها و اللخصوص بچه هاى گل مهاجرسرا
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، bahar101 ، farrokh1675
سلام

این متن در صفحه سفارت انکارا بود:در صفحه visa وبخش ANNOUNCEMENT
U.S. Embassies and Consulates are currently experiencing technical difficulties that may result in delays in visa processing and receiving and sending communications. Additionally, applicats who have interviews for student and exchange visitor (F/M/J) visas scheduled for this week should bring proof of payment of the SEVIS fee. The Embassy Consular Section is not able to accept credit card payments at this time. U.S. citizens and visa applicants may also experience delays in sending and receiving communications.
شماره کیس:2015AS1XXX>کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :2 نفر مصاحبه: نوامبر > وضعیت: همسر یکضرب و خودم کلیرنس
تشکر کنندگان:
(2015-01-29 ساعت 18:34)kamij نوشته:  سلام

این متن در صفحه سفارت انکارا بود:در صفحه visa وبخش ANNOUNCEMENT
U.S. Embassies and Consulates are currently experiencing technical difficulties that may result in delays in visa processing and receiving and sending communications. Additionally, applicats who have interviews for student and exchange visitor (F/M/J) visas scheduled for this week should bring proof of payment of the SEVIS fee. The Embassy Consular Section is not able to accept credit card payments at this time. U.S. citizens and visa applicants may also experience delays in sending and receiving communications.

گل بود به سبزه نیز اراسته شد.
امسال کلآ روند لاتاری تاخییر داشت حالا این مشکل فنی هم اضاف شده.امیدوارم هرچه زودتر برطرف شه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
ببینید من سه یا چهار روز قبل هم زمانی برنامه زمانبندی رو برای مصاحبه نگاه میکردم
از تاریخ امروز یعنی 29 تا 2 هیچ مصاحبه ای نبود.
خوب این که این ماه هم 31 روزه یعنی چهار روز که حالا شنبه یکشنبه نرماله و لی پنجشنبه و جمعه غیر معمول از اون طرف روز دوم ماه مبلادی اینده فکر کنم 27 نفر مصاحبه دارن ، این میتونه خبر خوبی باشه ، که امیدوارم باشه ،من به بداش فکر هم نمیکنم ، اما اگر تحلیل دارید منطقی بفرمایید خوشحال میشیم
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان