کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
Kamij@

تا اونجا که من میدونم این Announcement قدیمی و مربوط به چند ماه پیش هستش، اگر الان تو این اینترنت هم سرچ کنید سفارت جاهای دیگه هم عینا همین متن رو گذاشتن و اکثرا هم تاریخش مربوط به چندین ماه قبل هست. به همین خاطر اینم احتمال میدم مال خیلی وقت پیش بوده باشه که یادشون رفته برش دارن یا اون قسمت سایت رو آپدیت کنند، چون اگر خبر جدیدی بود باید تو بخش اخبار و Headline های سفارت اعلام میشد که خوشبختانه نشده...

ولی درکل دوستان خواهشا انقد یهویی تن و بدن مارو نلرزونید سرجوونی یدفعه سکته میکنم خونم میوفته گردن شماهاBig Grin

-------------------------------------------
کیس نامبر: 2015AS9XX | سفارت: آنکارا | مصاحبه: 13 نوامبر
کیس نامبر: 2015AS9XX | سفارت: آنکارا | تعداد اعضای کیس: 1 نفر | مصاحبه: 13 نوامبر | تاریخ کلیر شدن: April 03, 2015 بعد از 141 روزCool

تشکر کنندگان: HERMES7 ، kaamiran ، varchandi ، bahar101 ، ریحانا ، farrokh1675
سلام دوستان تا ا نجا که من متوجه شدم بیشتر پیگیری دوستان از طریق میل بوده است، کسی اطلاعی از اینکه چه جوری تلفنی پیگیری کنیم داره، چون تو برای پیگیری مصاحبه تماس های تلفنی رو دقیقتر جواب میدادن. مرسی
مصاحبه:نیمه اول دسامبر آنکارا. افراد کیس: 3 نفر. برنده اصلی: خانمم. دریافت ویزا:همسر و فرزند یکضرب و خودم در آپریل
تشکر کنندگان: Mahboy ، bahar101 ، farrokh1675
من با تحلیل خودم میگم، این چمد روز که تعطیله میخوان کلی کلیر کنن، روحیه عالی[emoji6] [emoji6]
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: goliii ، reza.aa ، Mahboy ، varchandi ، bahar101 ، farrokh1675
(2015-01-29 ساعت 19:41)sunn789 نوشته:  ببینید من سه یا چهار روز قبل هم زمانی برنامه زمانبندی رو برای مصاحبه نگاه میکردم
از تاریخ امروز یعنی 29 تا 2 هیچ مصاحبه ای نبود.
خوب این که این ماه هم 31 روزه یعنی چهار روز که حالا شنبه یکشنبه نرماله و لی پنجشنبه و جمعه غیر معمول از اون طرف روز دوم ماه مبلادی اینده فکر کنم 27 نفر مصاحبه دارن ، این میتونه خبر خوبی باشه ، که امیدوارم باشه ،من به بداش فکر هم نمیکنم ، اما اگر تحلیل دارید منطقی بفرمایید خوشحال میشیم
یکی از برداشت ها این میتونه باشه که کلیه کیسهایی که در پروسه کلیرنس میباشند در صورت مشکل نداشتن، بصورت گروهی، تا امروز یا فردا ، کلیر شده و پرونده شون بسته بشه و با یه آمار تقریبی تعداد ویزای صادر شده رو حساب کرده و ادامه روند لاتاری 2015 رو در پیش بگیرن.
C.N : 16xx # Interview : Dec Ankara # 3 person # clearance # update : 24-30 Dec 2014/4-20 Jan,20 Feb,30-31 Mar,2-3-8-10-13 Apr 2015 # cleared after 125 day
سفرنامه آنکارا:
http://www.mohajersara.com/thread-7100-p...#pid571693
تشکر کنندگان: Mahboy ، bahar101 ، farrokh1675
ما که /صد/100 /الیف / وان هاندرد روزه منتظریم.

نبود 80 تا دیگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من چشمم آب نمیخوره به این زودیا کلیر بشم

گالیور ، گالیور من میدونم .......

سلامتی همه منتطرا ، سلامتی همه اونایی که هنوز مصاحبه نرفتن ، سلامتی همه خونوادهایی که نصف نیمه ویزا گرفتن
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
سلام به همه دوستان منتظر
ما بعد از یک هفته برگشتیم و متاسفانه میبینم که هیچ تغییر مثبتی پیش نیومده ولی با تمام وجود آرزو میکنم طی امروز و فردا برای دوستانی که بیش از سه ماهه منتظرن خبرهای خوبی برسه که همگی خوشحالی کنیم و جو این صفحه عوض شه و بعدشم ایشالله نوبت ما بشه که با این ویزای نصفه و نیمه ای که گرفتیم هیچ برنامه ریزی نمیشه کرد... WinkSad
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، bahar101 ، goliii ، farrokh1675
سلام دوستان شوهر من دانشجوی دکتری فیزیک در ترکیه هست من خودمم دانشجوی فوق لیسانس فیزیک در ایران هستم ولی هیچ کودوممون کار دولتی نداریم من که بیکارم شوهرمم شغل ازاده به نظرتون چقدر احتمال داره ما کلیرنس بخوریم؟
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان: farrokh1675
(2015-01-29 ساعت 23:39)rima4499 نوشته:  سلام دوستان شوهر من دانشجوی دکتری فیزیک در ترکیه هست من خودمم دانشجوی فوق لیسانس فیزیک در ایران هستم ولی هیچ کودوممون کار دولتی نداریم من که بیکارم شوهرمم شغل ازاده به نظرتون چقدر احتمال داره ما کلیرنس بخوریم؟
ایشالا ک نخورین
ولی بازم الله العلم Smile

{{خود را نگران آنچه می دانی یا نمی دانی نکن، نه به گذشته بیندیش نه به آینده، فقط بگذار دستان خدا هر روز، شگفتی های اکنون را برای تو بیاورند.}}
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: Mahboy ، bahar101 ، rima4499 ، goliii
(2015-01-28 ساعت 15:08)A_A نوشته:  دوستان من روبروی سفارتم همین الان ویزامو گرفتم Smile Smile Smile
از همه دوستان که کمکم کردن ممنونم
برای تشکر از بابک عزیز وااااااااقعا نمی دونم چی بگم
همه جوره هوامو داشت
واقعا ممنون

دوست من مبارکه
ان شا اله قسمت همه بچه ها بشه
مخصوصا اونایی که بیشتر نگرانن
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: bahar101 ، ریحانا ، fa15 ، A_A ، farrokh1675
برای تمام منتظرا که دوستای گلم هستن آرزو میکنم
هر چه زودتر کلیر بشین
من که میگم امسال یه کم کند شدن
امیدوارم مثل ما ایرانیا که حجم کارامون آخر سال همیشه بالا میره
اونا هم یه دفعه بترکونن همه دوستام کلیر بشن
(خوشی همه رو آرزو می کنم)
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: ofrfar ، حاجی واشنگتن ، bahar101 ، m.ghoreishi ، goliii ، farrokh1675
زیباست این شعر قیصر امین پور

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود
گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود
گاهی بساط عیش خودش جور میشود
گاهی دگر تهیه بدستور میشود
گه جور میشود خود آن بی مقدمه
گه با دو صد مقدمه ناجور میشود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود
گاهی گدای گدایی و بخت با تو یار نیست
گاهی تمام شهر گدای تو میشود
گاهی برای خنده دلم تنگ میشود
گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود
گاهی تمام آبی این آسمان ما
یکباره تیره گشته و بی رنگ میشود
گاهی نفس به تیزی شمشیر میشود
از هرچه زندگیست دلت سیر میشود
گویی به خواب بود جوانی مان گذشت
گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود

فكر كنم قيصررر هم لاتاري برنده شده بوده بنده خدا .... :دي
جهت رفع خستگي تا مديران پاك نكردن Smile
الان مال من و همسرم تو سایت ceac اپدیت شد البته حتما بخاطر ایمیلی بود که به سفارت زدم برای اینکه از وضعیت پروندمون سوال کنم ولی مال 2 تا پسرام به همون تاریخ قبلی و ready مونده
تشکر کنندگان: ofrfar ، HERMES7 ، bahar101 ، farrokh1675
بله همون هست
تشکر کنندگان: bahar101 ، farrokh1675
یعنی فردا یه لیست درست حسابی میاد رو سایت ؟
همه منتظریم :دی
انرژی +‌+‌+‌+‌+‌+‌+‌+‌+‌+‌+‌+‌++‌+‌+‌+‌++‌+‌+‌+‌+‌+‌+‌+‌
کیس نامبر: 2XXX // سفارت: آنكارا // مصاحبه نوامبر // سربازى : س // اخرين آپديت واقعى ١٩ مى //

بازمانده لاتارى ٢٠١٥
تشکر کنندگان: varchandi ، حاجی واشنگتن ، mick ، bahar101
سلام به همه همسفرای خوبم؛

بیا گاهی به خودت دروغ بگو...
چند دروغ ساده
مثل من خوبم...
آرامم، خوشحالم...
بیا گاهی اشتباه کن اشتباه بنویس...
خواهر، خواستن، خواهش را بدون " واو " بنویس!
ترس را با هر " ط/ت " که دوست داشتی بنویس!
و ببین که آب از آب تکان نمی خورد!
که زندگی راه خودش را می رود!
که چرخ زندگی با اشتباه تو نمی ایستد...
اصلا بیا گاهی خودت را به کوچه علی چپ بزن!
توی کوچه علی چپ قدم بزن!
راه برو سوت بزن!
نگو یکبار باختم تعطیل!
دیگر بازی نمی کنم!
زندگی با این باختن ها...
این افتادن ها
زمین خوردن هاست که زندگی می شود!
خطر کن بی پروا
سر چیزهای بزرگ زندگی!
کارت، اعتبارت، جانت حتی، این همه احتیاط که چه؟
که خط نیفتد روی شیشهء دلت!
بیا یک بار بی هدف، بی نقشه، بی قطب نما راه بیفت، بی توشه حتی، برو بباز!
نترس، بازی کن، آن قدر تا چیزی برای باختن نماند!
تا از دست دادن عادت شود و باختن پالایش روح...
باور کن زمین خوردن جزیی از زندگیست!
بازی کن...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!گر نگهدار من آن است که من میدانم.....شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...!!!!!!

خداوند یار و نگهدار همتون

تشکر کنندگان: mick ، bahar101 ، shahin2737 ، m.ghoreishi ، k1_m_1358 ، HERMES7 ، varchandi ، afrand ، goliii ، areb1356 ، negar6043 ، farrokh1675 ، Aghaman ، AliReza.Sh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان