کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-01-28 ساعت 15:08)A_A نوشته:  دوستان من روبروی سفارتم همین الان ویزامو گرفتم Smile Smile Smile
از همه دوستان که کمکم کردن ممنونم
برای تشکر از بابک عزیز وااااااااقعا نمی دونم چی بگم
همه جوره هوامو داشت
واقعا ممنون
با ارزوی موفقیت توی بقیه مراحل زندگی
امیدوارم از این خبرا زیاد بشنویم
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: reza.aa ، HERMES7 ، Radwin ، bahar101 ، goliii ، farrokh1675 ، A_A
تبریک میگم . به سلامتی بااااااااااشه
بعد یه سکوت سنگین و در اولین صفحه سه رقمی این قسمت لااقل یه خبر خوب شنیدیم
ایشالا پیش زمینه شنیدن خبرهای خوووووووش باشه
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان: HERMES7 ، bahar101 ، rbrb-2015 ، babak12 ، goliii ، farrokh1675 ، A_A
(2015-01-28 ساعت 15:08)A_A نوشته:  دوستان من روبروی سفارتم همین الان ویزامو گرفتم Smile Smile Smile
همه جوره هوامو داشت
واقعا ممنون

مبارک باشه آرمان خان به سلامتی و دل خوش .امیدوارم حالشو ببری دوست عزیز.
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: babak12 ، bijan9 ، bahar101 ، goliii ، farrokh1675 ، A_A
همه جوره هوامو داشت
واقعا ممنون
ارمان عزیزم
من که کاری نکردم Wink
امیدوارم در همه مراحل زندگیت شاد و موفق باشی
امیدوارم همه دوستان که مصاحبه میرن با دست پر برگردن و اونایی که منتظرن کلیر بشن این انتظار کوتاه باشه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: bahar101 ، goliii ، HERMES7 ، farrokh1675 ، areb1356 ، babisondes ، Alex 2014 ، R-AL ، A_A
همه جوره هوامو داشت
واقعا ممنون
مبارکه به سلامتی بالاخره یه خبر خوب شنیدیم ایشااله بعد از شما همه اش خبرای خوب باشههههههههههههههBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، jupiterx ، bahar101 ، Alex 2014 ، R-AL ، A_A
بسیارفرخنده و مبارک است آرزو میکنم از امروز به بعد و هر روز خبر های خوب وشاد از همگی دوستان داشته باشیم سال ۲۰۱۵ رو سال نیک بختی و سراسر نشاط برای همه ایرانیان می بینم همگی شاد باشید
کیس نامبر **35 - دیدن قبولی 1می - پر کردن فرم 23می -سفارت آنکارا -تعداد یک نفر-کارنتی 9دسامبر-
نامه دوم 12دسامبر - مصاحبه 10 فوریه (یکضرب گرفتم)-گرفتن پاسپورت باویزا 13فوریه-پرواز 14فوریه از آنکارا به USAـوارد شدن به خاک آمریکا 15فوریه
تشکر کنندگان: HERMES7 ، bahar101 ، Alex 2014 ، goliii ، A_A
سلام. دوستانی که وضعیت کیسشون آپدیت میشه، آنکارا بودن با ابوظبی؟ برای من که ابوظبی بودم تو این مدت نزدیک 2 ماه اصلا آپدیت نشده 😯😯
کیس نامبر: 2015AS2XXX || سفارت: ابوظبی || ارسال فرم ها: 15 ژوئن || مصاحبه : دسامبر || ویزا : اپریل Smile || تعداد اعضای کیس: دو نفر
سفرنامه ابوظبی
تشکر کنندگان:
(2015-01-29 ساعت 01:12)peyman.rock نوشته:  سلام. دوستانی که وضعیت کیسشون آپدیت میشه، آنکارا بودن با ابوظبی؟ برای من که ابوظبی بودم تو این مدت نزدیک 2 ماه اصلا آپدیت نشده ??

دوست عزیز وصعیت خیلی ها همینطوره. آنکارا و ابوظبی هردو. فرقی با هم ندارند.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: bahar101
سلام دوستان، ایمیل زیر امروز در جواب ایمیلی اومده که برای سفارت در آنکارا ارسال کردم. فکر می کنم خبر خوبی نباشه.

Dear Sir, Madam
According to our records, your administrative process has not been completed yet. Unfortunately, administrative processing for Iranian applicants can often take well over six months. As this is a multi agency process we have no control over it and therefore we are not able to estimate how long it may take. The recent government shutdown further exacerbated serious delays in administrative processing as well. As soon as the processing is completed, your case number will be announced on our web site at
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...ssing.html

Once your case number is posted on our web site, you may come to our office any Monday through Thursday between 10:30 to 12:00pm.After your personal appearance at our office, we will review your case again. If everything is in order, your visa packet will be prepared and sent to PTT office which you registered for. We encourage you to come to our office as soon as possible after seeing your case number to avoid having to initiate another administrative processing.

Sincerely
Immigrant Visa Unit
شماره کیس:2015AS25XX ~تاریخ رویت قبولی:1 may~کنسولگری~آنکارا ~ تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر ~ ارسال فرمهای سری اول: 9 June ~ دریافت نامه دوم : 19 سپتامبر
تشکر کنندگان:
(2015-01-29 ساعت 11:35)general_pooya نوشته:  سلام دوستان، ایمیل زیر امروز در جواب ایمیلی اومده که برای سفارت در آنکارا ارسال کردم. فکر می کنم خبر خوبی نباشه.

Dear Sir, Madam
According to our records, your administrative process has not been completed yet. Unfortunately, administrative processing for Iranian applicants can often take well over six months. As this is a multi agency process we have no control over it and therefore we are not able to estimate how long it may take. The recent government shutdown further exacerbated serious delays in administrative processing as well. As soon as the processing is completed, your case number will be announced on our web site at
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...ssing.html

Once your case number is posted on our web site, you may come to our office any Monday through Thursday between 10:30 to 12:00pm.After your personal appearance at our office, we will review your case again. If everything is in order, your visa packet will be prepared and sent to PTT office which you registered for. We encourage you to come to our office as soon as possible after seeing your case number to avoid having to initiate another administrative processing.

Sincerely
Immigrant Visa Unit

بنده خدا مثل اینکه چیزی خورده بوده. امسال که گاورمنت شات داون نداشتیم! متن پارسالی ها رو کپی کرده!! بیزحمت یه جواب بهش بدید که کدوم گاورمنت شات داون آخریش که دسامبر 2013 بود و 1 سال و خورده ای ازش میگذره!
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، Siavash-M ، ashkan.h56 ، bahar101 ، mick ، farrokh1675
سلام ، برای من هم مثل همین فرستادن ، اصلاً سخت نگیرین ، فقط من ازشون پرسیده بودم هیچ اطلاعات اضافی نمیخواهید که گفتن نه بقیش شبیه همین هست ، خوب باز هم خوبه میشه امید وار بود که اینها روند خودشون رو انجام میدن
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: bahar101 ، farrokh1675
یعنی برای شما هم زدند گاورمنت شات داون تاثیر گذاشته؟
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: farrokh1675
(2015-01-20 ساعت 16:18)Samia نوشته:  سلام و با تشكر از رضا٢٠١٥عزيز و هميشه پاسخگوي مهربان؛ ايميل رو فرستاديم و جوابي بس ناخوشايند(يعني خوشم نيومد ديگه)دريافت كرديم بدين مضمون:
RE:

Today at 2:57PM

Dear Sir/ Madam,

Your administrative process has not been completed yet. We cannot estimate how long it may take. As soon as the processing is completed, your case number will be announced on our website at http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...essin.html

Due to high demand, most cases require 4-6 months to complete their administrative processing. However, please understand that this process has no time constraints and may even take longer. We will not respond to any inquires for cases pending for less than 6 months. 

Once your case number is posted on our web site, you may come to our office any Monday through Thursday between 10:30 a.m. and 12:00pm.  After your personal appearance at our office, we will review your case again.  If everything is in order, your visa packet will be prepared and sent to you.  We encourage you to come to our office as soon as possible after seeing
you
------
بنظرم كلا قبل از ٤ماه اصلا اصلا نبايد اميدوار بودديگه.

قبلا این جواب رو دادند. اگر کسی به جز مورد آخر اشاره به گاورمنت شات داون شده در نامه اش بگه.
تشکر کنندگان: bahar101 ، farrokh1675
واقعا آدم را از آمریکا ناامید میکنند متن پارسال را تحویل ما میدهند حتی بخودشون فشار نمیارند دو خط جواب بدن. مسئول رسمیشون توی رسانه رسمیشون یک چیز میگه ایمیل جوابیشون یک چیز دیگست. اختلاف بین کنگرشون با رئیس جمهور که دیگه شات داون نیست همیشه بوده. پارسال گفتند نیرو کم داشتند امسال میگن شات دان . بابا شما هم ایول دارین. ما رو ببین رو دیوار کیا داریم یادگاری مینویسیم. فقط خدا بهمون رحم کنه اینا هر دقیقه یک حرف جدید میزنن. من یک سوال دارم اصلا دیتابیس اینا شما حدس میزنید چیه؟ اگر دیتابیسهای اطلاعات مرکزیشون یا پلیس فدرال باشه که کارش در کسری از ثانیه حله. اگر بخوان از داخل ایران بررسی کنند که مگه چقدر به ارگانهای داخل ایران دسترسی دارند؟ مخصوصا این چیزهایی که اینها بخاطرش کلیرنس میزنند که مسائلی نیست که بشه از بقالی سر کوچه فهمید!!!! بعدش هم این عزیزان بارها تأکید دارند که این کلیرنس ربطی به ارگانهای امنیتیشون نداره پس به چی ربط داره؟؟؟؟؟ اونا که فقط اسم یک مشت حیوان از عقاب و خر و ... ردیف کردند گویا صحبت باغ وحشه حداقل عقلای خودمون حدس بزنند
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: bahar101 ، mick ، farrokh1675 ، Alex 2014
منم که تقریبا یک ماه پیش ایمیل زده بودم به هیچ وجه صحبتی از گاورمنت شات داون و این حرفا در جواب نبود.

این جوابی که برای دوستان اومده بیشتر شبیه یک Auto Reply قدیمی میمونه، ولی خیلی مشکوکه! کاملا بعیده همچین جواب های عجیب غریبی اونم یهویی به این شکل داده بشه!

دوستان خواهشا دوباره پیگیری کنید و دوباره ایمیل بزنید و ببینید قضیه به چه صورته؟ من بدجور استرس گرفتم، اگر لازم بشه خودمم دوباره ایمیل میزنم...

خیلی عجیبه واقعا!
کیس نامبر: 2015AS9XX | سفارت: آنکارا | تعداد اعضای کیس: 1 نفر | مصاحبه: 13 نوامبر | تاریخ کلیر شدن: April 03, 2015 بعد از 141 روزCool

تشکر کنندگان: bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان