کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
19 کیس ابوظبی همه افراد کیس به تاریخ امروز آپدیت شدند. زمان آپدیت بین ساعت 7:30 و 10 بوده پس احتمالا از ابوظبی بوده

جالب اینه که 12 کیس آپدیت نشدند و فراوانی آپدیت نشده ها در مصاحبه های نوامبر و دسامبر و ژانویه بیشتره.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: milad.nas ، Mahboy ، bahar101 ، rbrb-2015 ، afrand ، HERMES7 ، farrokh1675 ، babak12 ، aaraam
(2015-02-01 ساعت 13:51)behdadK نوشته:  19 کیس ابوظبی همه افراد کیس به تاریخ امروز آپدیت شدند. زمان آپدیت بین ساعت 7:30 و 10 بوده پس احتمالا از ابوظبی بوده

جالب اینه که 12 کیس آپدیت نشدند و فراوانی آپدیت نشده ها در مصاحبه های نوامبر و دسامبر و ژانویه بیشتره.

یکم بیشتر توضیح بده من کامل متوجه نشدم Big Grin
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان: bahar101 ، farrokh1675
خیلی مبارک همگی باشه. ایشالله زود زود همه مون رفتنی می شیم Smile
شماره کیس: 2015AS28xx/ارسال فرمهای سری اول:21may/کارنت شدن کیس: سپتامبر/مصاحبه:هفته آخر نوامبرANKARA/جمع تقریبی هزینه‌ها: ٢٠٤ ترجمه بدون تاييد+٦٥ پست+٤٥ ميليون وثيقه مدرك+١٤٠ واكسن و كارت زرد
همه چيز درباره مصاحبه- فوكوس بر آنكارا
تشکر کنندگان: bahar101 ، afrand ، FariD.T ، goliii ، farrokh1675
سلام بهداد جان ما دوباره آپدیت شدیم . به نظر شما قبلی که 30 دسامبر بود اونم از ابوظبی بود آخه شب بود که آپدیت شد
تاریخ مشاهده:1می / شماره کیس : ***2 as /اعضای کیس :2نفر برنده اصلی همسرم / تاریخ مصاحبه: اول نوامبر / وضعیت:کلیرنس خوردیم /آپدیت ها: 19dec-30jun-1feb /سفارت :ابوظبی Big Grin /کلیر: 3 feb ورود به آمریکا:21 جولایBig Grin
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، babak12
سلام دوستای گلم.
شرایط کیس
ازدواج بعد از قبولی
سربازی نرفتم
شغل خاصی نداشتم (22 سالمه) همسرم هم شغل خاصی نداشته
رشته تحصیلیمون هم حساس نبوده

ممنون میشم راهنماییم کنین که چقدر احتمال داره AP بهمون بخوره ؟!

Case number:54nn Ankara
تشکر کنندگان:
(2015-02-01 ساعت 18:09)FariD.T نوشته:  سلام دوستای گلم.
شرایط کیس
ازدواج بعد از قبولی
سربازی نرفتم
شغل خاصی نداشتم (22 سالمه) همسرم هم شغل خاصی نداشته
رشته تحصیلیمون هم حساس نبوده

ممنون میشم راهنماییم کنین که چقدر احتمال داره AP بهمون بخوره ؟!

Case number:54nn Ankara

اصلا حساب و كتابي نداره ، ولي شما به اين فكر كنيد كه اگر ازتون پرسيد به چه حرفه اي ميخوايد مشغول بشيد و در چه حوزه اي تجربه داريد ، چه جوابي ميخوايد بديد. ولي انشاالله كه يك ضرب ويزا بگيريد و بيايد خبر خوشش رو به همه ما بديد.

Case# : 2015AS2XX
Interview: 10th Nov
Status: waiting for AP

مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان: FariD.T ، farrokh1675 ، bahar101
(2015-02-01 ساعت 13:51)behdadK نوشته:  19 کیس ابوظبی همه افراد کیس به تاریخ امروز آپدیت شدند. زمان آپدیت بین ساعت 7:30 و 10 بوده پس احتمالا از ابوظبی بوده

سلام. میشه شماره کیسها رو بگید؟ من حتی نامه هم نوشتم اما اپدیت نشدم. دارم غصه میخورم؟ این طوری که پیش میره و تا حالا حتی یک اپدیت هم نداشتم خدا میدونه تا کی طول بکشه؟ :"(
شماره کیس: 2015ASXXXX1XXX تاریخ رویت قبولی:14 May کنسولگری: Ankara ---->Abu Dhabi تعداد افراد منظور در کیس : 1 ارسال فرمهای سری اول: 27 may
کارنت شدن کیس: 12 Augest مصاحبه: Nov هفته سوم دریافت کلیرنس: هفته سوم March دریافت ویزا: سه هفته بعد ورود به آمریکا: May دریافت گرین کارت: Big Grin

تشکر کنندگان: goliii ، farrokh1675 ، bahar101
(2015-02-01 ساعت 13:55)milad.nas نوشته:  

یکم بیشتر توضیح بده من کامل متوجه نشدم Big Grin
قربان شما بفرمایید کجاش رو متوجه نشدید که من بهتر توضیح بدم. شرمنده ام من نتونستم جای سخت نوشته ام رو پیدا کنم.
(2015-02-01 ساعت 15:59)ramin5589 نوشته:  سلام بهداد جان ما دوباره آپدیت شدیم . به نظر شما قبلی که 30 دسامبر بود اونم از ابوظبی بود آخه شب بود که آپدیت شد
شما از کجا میدونید آپدیت قبلیتون که 30 دسامبر بوده شب بوده؟ مگر 1 ژانویه سی اک پروندتون رو نشناخت؟ خوب اینجوری معلوم نیست که 30 دسامبریه صبح بوده یا شب که!

(2015-02-01 ساعت 18:55)Goldenstar نوشته:  

سلام. میشه شماره کیسها رو بگید؟ من حتی نامه هم نوشتم اما اپدیت نشدم. دارم غصه میخورم؟ این طوری که پیش میره و تا حالا حتی یک اپدیت هم نداشتم خدا میدونه تا کی طول بکشه؟ :"(

قربان متاسفم اما امکان ارسال شماره کیس نامبر ها رو ندارم متاسفانه سایت ابوظبی اسم و فامیل رو هم اعلام میکنه و به همین خاطر می بایست به حریم خصوصی برندگان احترام بگذاریم. شماره شما رو دیدم. البته 5 کیس از 13 کیس نوامبری ابوظبی آپدیت نشدند که شما هم یکیشون هستید (شاید من هم یکیشون باشم Big Grin شاید هم نباشم Wink ) حقیقتش من تحلیل این آپدیت رو نمیدونم که خوب هست یا بد پس زیاد به خاطر اینکه آپدیت نشدید ناراحت نباشید. ابوظبی هم هر وقت جواب داد منتظر آپدیت باشید تا جواب نداده آپدیت نمیشید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، Goldenstar ، Mahboy ، afrand ، goliii ، farrokh1675 ، bahar101
راستی بچه های کلیرنس نامزدی هم یکی دوتاشون 1 فوریه از سی اک آپدیت گرفتن! امیدوارم آپدیت بیخودی و عمومی نباشه و سفارت ها موتورشون رو روشن کرده باشن.
تشکر کنندگان: Mahboy ، afrand ، goliii ، A L I R E Z A 67 ، farrokh1675 ، HERMES7 ، bahar101 ، rbrb-2015
به نظرتون دور بعد آپدیتها و کلیر ها کی میشه ، سه شنبه رو انتظار بکشیم ، قدیمی ها میگن سه شنبه ها و جمعه شب ها؟!!!
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، bahar101
درود دوستان یه سوال ایا تعداد انهایی که کلیرنس براشون زده شده مشخص هست که از ابتدا تا الان چند نفر در انتظار هستن؟
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان: farrokh1675
درود
در سایت سفارت ابوظبی (http://www.abudhabiivo.net) تاریخ آخرین آپدیت ما همان روز مصاحبه قید شده ولی در سایت سی اک(https://ceac.state.gov/ceac/) تاریخ آخرین آپدیت یک روز بعد از آن میباشد، از طرفی امروز اولین آپدیت را در سی اک داشتیم ولی در سایت سفارت همان تاریخ قبلی نشان داده می شود و عوض نشده است، آیا روند کار باید به همین ترتیب باشد؟
تشکر کنندگان: farrokh1675
(2015-01-31 ساعت 13:10)behdadK نوشته:  
(2015-01-31 ساعت 13:04)farrokh1675 نوشته:  با سلام خدمت همگی دوستان و با تبریک صمیمانه از ته قلبم وآرزوی هر چه کلیر شدن سایر دوستان منتظر .همون طوری که در پست های قبلی نوشتم که دوستانی که در اکتبر مصاحبه رفتید در ژانویه منتظر خبر های خوب و شاد باشید باید عرض کنم دوستانی که در نوامبر مصاحبه رفتند در فوریه منتظر خبر های شاد باشند و همین طور دسامبری ها در مارچ این برای کسایی که تو سال ۲۰۱۴ مصاحبه رفتن (مدت انتظار حدود چهار ماه) پیش بینی میکنم کسایی که تو ۲۰۱۵ مصاحبه میرن مدت کلیرشدنشون کوتاه تر باشه و کسایی که تو ماه جون و جولای و اگست مصاحبه میرن دو تا یک ماه بیشتر نباشه باور کنیم که تا آخر سپتامبر صدور ویزاشون برا ایرانیا ن فعاله .به احتمال زیاد بیشتر از ۹۵ در صد ایرانیان ویزا میگیرن و سهمیه ۳۵۰۰ تایی ما کامل میشه . برنامه سفری خاطره انگیز رو تدارک ببینید و برای دنیای زیبایی که در انتظارتون هست آماده باشید . همگی شاد باشید

فرخ جان اگر با 6000 برنده 2013 مقایسه کنیم میبینیم که 6000 تا اگر همه هم ویزا میگرفتند میشد 3900 ویزا (با احتساب کنسلی ها و ریجکتی ها) که البته 3700 ویزا صادر کردند و به 200 نفر ویزا نرسید. حالا که بیش از 1000 تا کم شده برنده های امسال حتی اگر تاثیر 260 رو هم در نظر نگیرید نهایت 3250 ویزای ایرانی ها پر میشه و سهمیه 3500 تایی ایران پر نخواهد شد. اضافه اش نوش جون بقیه آسیا.

دوست عزیز ممنون که اینقدر انرژی مثبت میدید خاستم بدونم شما فکر میکنید تاٍثیر 260 اینه که کیسهای کمتری ثبت نام میکنند؟ در حالی که من فکر میکنم چون اینترنتی شده افراد بیشتری ثبت نام میکنند
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: bahar101 ، farrokh1675
با درود و تبریک به عزیزانی که خبر کلیرنس انها دل ما را هم شاد کرد.
کیس ما به تاریخ امروز (1فوریه) در سایت ceac اپدیت شد .ابتدا یک اپدیت به تاریخ 21 Dec داشتیم ،که چند روز بعد از مصاحبه مان بود.
البته باید ذکر کنم که هنوز سایت ابوظبی همان تاریخ اپدیت قبلی می باشد.
به امید کلیرنس همه عزیزان ایرانی به یاری خداوند
کیس نامبر: 2015AS3XXX/سفارت:ابوظبی/ ارسال فرم ها: 24 می/دريافت نامه دوم : Oct 23 2014/ مصاحبه :نیمه دوم دسامبر/ کلیرنس:2 آوریل سفرنامه ابوظبی: قسمت اول قسمت دوم / آپدیت: 19 دسامبر2014، 1فوریه، 29مارس،2 آوریل/ورود Jun 6,2015/امدن سوشال July6/رسید گرین کارت July 15
آرزوی سلامتی و بهترینها برای ایرانیان عزیزSmile
تشکر کنندگان: Mahboy ، bahar101 ، HERMES7 ، farrokh1675 ، m.ghoreishi
تبریک به همه عزیزانی که کلیر شدن و به امید روزهای خوب برای همه Smile)))
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: Mahboy ، bahar101 ، farrokh1675 ، kaamiran ، m.ghoreishi ، rbrb-2015 ، k1_m_1358

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان