کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-01-31 ساعت 22:14)behdadK نوشته:  قربان تحلیل قبلی و نتیجه اش به من ثابت کرد که نباید تحلیل کنم. من فقط شماره هایی که اون روز کل اعضا آپدیت شدن رو پشت سر هم کردم حالا چه تعدادشون ایمیل دریافت کردن رو نمیدونم و آیا کسی اگر الان ایمیل دریافت نکرده به زودی دریافت نمیکنه رو
فقط اینو میدونم که این 5 مورد که تلفن کردن اوایل اکتبر مصاحبه رفتند و شما که اوایل اکتبر نبودین پس داخل این گروه قرار نمیگیرید. متاسفانه لیست مصاحبه ها رو و تاریخش رو ندارم که بهتر بشه دسته بندی کرد.

فكر كنم ليست كامل مصاحبهرها رو ميتونيد تو لينك زير ببينيد :

http://cld.persiangig.com/dl/2axP3i/dv%2...id=6185230

Case# : 2015AS2XX
Interview: 10th Nov
Status: waiting for AP

مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان: Mahboy ، bahar101 ، HERMES7 ، ostokhan ، behdadK ، farrokh1675
یعنی بنظر میرسد 8 نفر از کل نفراتی که اکنون اسمشان در لیست کلیر شده های آنکارا است کسانی هستند که مصاحبه شان قبل از 20 اکتبر بوده و این به نطرم آغاز مرتب کلیر شدنهاست. پس طی چند روز آینده احتمالا شاهد شادباش گفتنهای دائم خواهیم بود. انشاء الله
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: HERMES7 ، ofrfar ، farrokh1675
یک نفر دیگه هم که یه خانم بودن اطلاع دادن که کلیر شدن شرایطشون:
چهار نفر، برنده خانم، كارمند دولت، شوهرم سربازي ارتش مصاحبه ۸ اکتبر
شماره کیس : ***2015AS00002 | کنسولگری : آنکارا | افراد کیس : ۲ نفر | ارسال فرم May 23 : DS-260 | کارنت شدن : September | مصاحبه : November و April | دریافت ویزا : کلیر در 2015-04-03
سفرنامه ما
تشکر کنندگان: HERMES7 ، rbrb-2015 ، ostokhan ، m.ghoreishi ، afrand ، farrokh1675
(2015-01-31 ساعت 23:33)reza.h نوشته:  یک نفر دیگه هم که یه خانم بودن اطلاع دادن که کلیر شدن شرایطشون:
چهار نفر، برنده خانم، كارمند دولت، شوهرم سربازي ارتش مصاحبه ۸ اکتبر

مباركه از سربازي شوهرشون حدودا چند سال ميگذره؟
تشکر کنندگان: ostokhan ، farrokh1675
مهمه از سربازی چند سال بگذره ؟؟؟
چون پدر من زمان شاه خدمت کرده و میخوام بدونم ممکنه به خاطر سربازی کلیرنس بخوره ؟؟؟
❶کیس نامبر : 2015AS17XX
❷تعداد افراد کیس : 3 نفر (برنده اصلی: مادرم)
❸کارنت شدن : 12 آگوست (21 مرداد)
❹ارسال فرم 260 : 14 آگوست (23 مرداد)
❺دریافت نامه دوم : 23 ژانویه (3 بهمن)
❻تاریخ مصاحبه : 4 مارچ (13 اسفند)
❼سفارت : آنکارا
❽مادرم و خواهرم: یکضرب
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
(2015-02-01 ساعت 00:32)negarpak نوشته:  
(2015-02-01 ساعت 00:30)A L I R E Z A 67 نوشته:  مهمه از سربازی چند سال بگذره ؟؟؟
چون پدر من زمان شاه خدمت کرده و میخوام بدونم ممکنه به خاطر سربازی کلیرنس بخوره ؟؟؟

بله شوهر منم همينطور بود و كليرنس خورد

2015AS19XX ANKARA

ممنونم.
انشالا زودتر كلير بشيد.
❶کیس نامبر : 2015AS17XX
❷تعداد افراد کیس : 3 نفر (برنده اصلی: مادرم)
❸کارنت شدن : 12 آگوست (21 مرداد)
❹ارسال فرم 260 : 14 آگوست (23 مرداد)
❺دریافت نامه دوم : 23 ژانویه (3 بهمن)
❻تاریخ مصاحبه : 4 مارچ (13 اسفند)
❼سفارت : آنکارا
❽مادرم و خواهرم: یکضرب
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
سلام
ضمن تبریک به تک تک دوستان کلیر شده
یکی از دوستان ما هم که مصاحبشون 9 اکتبر بوده واسشون ایمیل اومده امروز
کیس اصلی شوهر ، شغل خصوصی ، سربازی معاف
البته ایشون کسری مدارک هم خورده بودن ( مدرک دیپلم )

به امید کلیر شدن هر چه زودتر بقیه دوستان
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان: bahar101 ، Mahboy ، مير منصور ، afrand ، farrokh1675
(2015-02-01 ساعت 00:46)jupiterx نوشته:  سلام

ضمن تبريك و به فال نيك گرفتن همه اين خبر ها ، ميشه مطمئن بشيد امروز اميل رو گرفتن ( يعني امروز ارسال شده ؟ ) چون سفارت امروز تعطيله ، يا امروز ايميل رو ديدن كه شايد مال شب قبل بوده مثل ساير دوستاني كه ايميل گرفتن .
ممنون ميشم چك كنيد و خبر بديد ، ساعت ايميل رو هم بپرسيد ازشون لطفا

تشکر کنندگان: bahar101 ، farrokh1675
به کلیر شدگان خیلی تبریک میگم انشالا این آغاز کلیر شدن همه باشه
تشکر کنندگان: bahar101 ، ریحانا ، afrand ، farrokh1675 ، babak12 ، R-AL
(2015-02-01 ساعت 00:50)takecarenima نوشته:  [quote='jupiterx' pid='576824' dateline='1422735384']
سلام

ضمن تبريك و به فال نيك گرفتن همه اين خبر ها ، ميشه مطمئن بشيد امروز اميل رو گرفتن ( يعني امروز ارسال شده ؟ ) چون سفارت امروز تعطيله ، يا امروز ايميل رو ديدن كه شايد مال شب قبل بوده مثل ساير دوستاني كه ايميل گرفتن .
ممنون ميشم چك كنيد و خبر بديد ، ساعت ايميل رو هم بپرسيد ازشون لطفا

ایمیل رو امروز دیدن . دیروز واسشون ایمیل ارسال شده
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان: bahar101 ، Mahboy ، ریحانا ، farrokh1675
طبق آنچه عزیزان بیان میکنند. کلیر شدن از اکتبریها شروع شده و جلو میاید و در این میان هم چندتایی از ماههای دیگر هم هستند ولی تعداد غالب در حال حاضر اکتبریها هستند، که به نظرم کلیر گروهیه که شروع شده و به احتمال زیاد سری بعد تعدادبیشتری هم اضافه میشود.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: bahar101 ، Mahboy ، مير منصور ، ریحانا ، mendoosh ، m.ghoreishi ، afrand ، farrokh1675
سلام و تبریک به همه افرادی تا امروز کلیر شدن و همینطور امیدوارم همه دوستانی که منتظر هستن مثل خودم هرچه زودتر کلیر بشن.
کیس من امروز برای هر دونفر تو سایت سیس برای اولین بار بعد از مصاحبه البته بجز یک مورد مکاتبه بصورت ایمیل که در تاریخ 22 دسامبر بوده، آپدیت شد امیدوارم این آپدیت شروع بررسی پرونده ما باشه Smile
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان: ریحانا ، Mahboy ، bahar101 ، m.ghoreishi ، k1_m_1358 ، farrokh1675
تا قبل این لاتاری نمی دانستم AP چی هست الان هر AP ای را می بینم تنم میلرزه .دیروز داشتم اثر هنری برادرزاده ام را به یکی از دوستان نشون می دادم دیدم امضا هنریش زده AP تنم لرزید.Sad
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: milad.nas ، Mahboy ، bahar101 ، lighter ، kaamiran ، farrokh1675 ، babak12 ، R-AL ، satanicboy1 ، varchandi
(2015-02-01 ساعت 13:14)milad.nas نوشته:  سلام و تبریک به همه افرادی تا امروز کلیر شدن و همینطور امیدوارم همه دوستانی که منتظر هستن مثل خودم هرچه زودتر کلیر بشن.
کیس من امروز برای هر دونفر تو سایت سیس برای اولین بار بعد از مصاحبه البته بجز یک مورد مکاتبه بصورت ایمیل که در تاریخ 22 دسامبر بوده، آپدیت شد امیدوارم این آپدیت شروع بررسی پرونده ما باشه Smile

تبريك ميگم ، ولي با توجه به تعطيلي آيا تاريخ آپديتتون اول فبريه است ؟ يا شما امروز ديديد ؟

تشکر کنندگان: bahar101 ، farrokh1675
(2015-02-01 ساعت 13:34)takecarenima نوشته:  
(2015-02-01 ساعت 13:14)milad.nas نوشته:  سلام و تبریک به همه افرادی تا امروز کلیر شدن و همینطور امیدوارم همه دوستانی که منتظر هستن مثل خودم هرچه زودتر کلیر بشن.

تبريك ميگم ، ولي با توجه به تعطيلي آيا تاريخ آپديتتون اول فبريه است ؟ يا شما امروز ديديد ؟

ممنون،سفارت ابوظبی جمعه و شنبه تعطیل هست و تاریخ آپدیت من امروز یکشنبه 1 فوریه هست
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان: bahar101 ، afrand ، farrokh1675

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان