کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
داشتم وضعیت ابوظبی را بررسی میکردم به یک مورد برخوردم 2 فوریه (دیروز ما و ابوظبی امروز آمریکا) کلیرشده و ظاهرا 2 نوامبر مصاحبه داشته (شاید هم 2 نوامبر اطلاعاتش وارد سایت ابوظبی شده که امیدوارم حالت اول باشه). اگر اینطور باشه قطار کلیرشدن ها به نوامبر رسیده و دوستانی که نوامبر مصاحبه داشتن باید کم کم آماده باشن واسه هورا.
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: laleht ، m.ghoreishi ، babak12 ، milad.nas ، bahar101 ، Siavash-M ، sh_mm10 ، kaamiran ، goliii
راستی اگر پروسه تموم شه و هنوز ایمیل نیومده تو سایت سیس مینویسه صادر شده یا زمانی مینویسه صادر شده که پاسپورت رو تحویل بدیم؟
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان:
زمانی که ویزا در پاسپورتتان زده شد ، در سی اک وضعیت به صادر شده تغییر میکنه.
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: babak12 ، laleht ، milad.nas ، Mahboy ، goliii ، HERMES7
(2015-02-03 ساعت 19:56)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-02-03 ساعت 19:51)nazanin_nmk نوشته:  
(2015-02-03 ساعت 19:46)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-02-03 ساعت 19:41)nazanin_nmk نوشته:  سلام دوستان من اول دسامبرمصاحبه شدم اما بدلیل نقص مدارک و شک دکتر اونگان و اماده نشدن مدیکال بهم برگه صورتی دادن و گفتن هروقت جواب ازمایشت اماده شد و مدارکت کامل شد بدون نوبت بیا سفارت (یعنی لازم نبود صبر کنم تا کیس نامبرم تو سایت بیاد) بعد از اینکه نقصی هام کامل شد رفتم سفارت و اونام بدون هیچ حرفی مدارک رو با برگه صورتی گرفتن و پاسپورتمم همینطور گفتن بعد 3 تا 5 روز کاری برید باجه پستی ، کسی میدونه که این یعنی صد در صد ویزا یا اینکه باید امکان چیزای دیگه هم بدم
خیلی استرس دارم لطفا راهنماییم کنید
مرسی
برای همه کسانی که مثل من استرس دارن و منتظرن آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم همه خیلی زود به اون چیزی که میخوان برسن

سلام دوست عزیز بهت تبریک میگم و بجز برنامه ریزی برا مهاجرت به چیز دیگه ای فکر نکن. وقتی پاسپورت رو تحویل گرفتن یعنی ویزات اوکی شده و نمیدونم دلیل نگرانی شما چیه. موفق باشی دست راستت زیر سر ما

مرسی از انرژی مثبتت اما چون یه موردی پیش اومده بود که یکی ازدوستان برای گرفتن پاسپورتشون به پست رفتن و پاسپورت پدرشون رو با ویزا و پاسپورت مادرشون رو با یک برگه صورتی تحویل گرفتن در حالی که قبل کلیر شده بودن
نمیخوام استرس به کسی وارد کنم اما واقعا میخوام بدونم چرا دوبارا برگه صورتی ؟ مگه امکانش هست بعد از کلیر شدن دوباره کلیرنس بخوره
جالب اینجاست که هیچ توضیحی توی برگه صورتی داده نشده و فقط نوشته پاسپورت و با اطمینان کامل هم میشه گفت که پاسپورت هیچ مشکلی نداره
کسی هست که راهنمایی کنه

من تا حالا همچین موردی رو نشنیده بودم .چون اگه قرار بر کلیرنس باشه که همونجا افیسر اعلام میکنه و پاس رو تحویل شخص میده و نیازی به پست نداره. ممکنه بفرمایید این جریان برا چند وقت پیشه و ایا کیس اون شخص لاتاری بوده؟

مال یک هفته پیش تقریبا و هرچی هم که ایمیل میزنن به سفارت جوابی براشون نیومده و حتی پست هم چیزی نمیدونسته که بهشون بگه :/
بله کیسشون هم لاتاریه
منم واسه همین خودم استرس گرفتم
کیس نامبر :**18 / تعداد افراد :فقط خودم / تاریخ رویت قبولی : 1 may / تاریخ ارسال فرم : 7 jun / تاریخ دریافت نامه دوم : 23 oct / تاریخ مصاحبه : 1 dec / محل مصاحبه : آنکارا / کلیرنس بدلیل نقصی مدارک / تاریخ کلیر : بعد از کامل کردن مدارک / تاریخ تحویل پاسپورت و برگه صورتی : 2 feb / تاریخ دریافت ویزا : 10 feb Tongue / ورود به آمریکا : 05 MARCH
تشکر کنندگان:
با سلام
به من هم ایمیل اومدش هم تو سایت کلیر شدم و روز دوشنبهه پاسم با برگه صورتی و برگه پستی را از من خواستن اما از هیچیک از افراد دیگه نخواستن این اولین نگرانی منه و دومین نگرانی من اینه که اکثر ان افراد در سایت سیس ایشود شدن و ویزا شون به تاریخ امروز صادر شد اما من فقط اپدیت شدم من خیلی نگرانم عینی امکان داره ویزا ندن یا دوباره برگ صورتی بدن اخه هم ایمیل اومد برام هم شمارم تو سایت هست من نرانم واقعا باید چیکار کنم؟؟؟؟؟
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان: goliii
بابا من يه دو روز اينجا نبودم هاااااا
چه بزن بكوبي بوده اينجاااااااا
اقا مباركا باشهههههه
اقا هورااااااااا
اقا من ذوق دارم هوار تاااااا...
كيس نامبر**٣٣
تاريخ ارسال فرم :٩ اگوست
تاريخ كارنت شدن:٩دسامبر
تاريخ مصاحبه:٩ مارچ
شرايط : سربازي معاف،شاغل دولتي،فوق ليسانس
اپديتها: ٩ ١٠ ١١ ١٢ ٢٠ مارچ ٢٤ جون شبانه ٢٥ جون در پاسخ ايميل يا بازم اپديت!!! ٢٧ جون
ايميل سفارت!درج كيس نامبر در سايت!

[/php]
تشکر کنندگان: bahar101 ، حاجی واشنگتن ، m.ghoreishi ، goliii
دوستان طلايي كلير شده
خوهش ميكنم اطلاعاتتون و تكميل كنيد!خواهش!
در منتظر سرا هم وارد كنين!
بهداد جان شما هم يه پيگيري كنين!از محبوبيت استفاده كن!!!
كيس نامبر**٣٣
تاريخ ارسال فرم :٩ اگوست
تاريخ كارنت شدن:٩دسامبر
تاريخ مصاحبه:٩ مارچ
شرايط : سربازي معاف،شاغل دولتي،فوق ليسانس
اپديتها: ٩ ١٠ ١١ ١٢ ٢٠ مارچ ٢٤ جون شبانه ٢٥ جون در پاسخ ايميل يا بازم اپديت!!! ٢٧ جون
ايميل سفارت!درج كيس نامبر در سايت!

[/php]
تشکر کنندگان: bahar101 ، goliii
(2015-02-03 ساعت 22:25)Vandadi نوشته:  با سلام
به من هم ایمیل اومدش هم تو سایت کلیر شدم و روز دوشنبهه پاسم با برگه صورتی و برگه پستی را از من خواستن اما از هیچیک از افراد دیگه نخواستن این اولین نگرانی منه و دومین نگرانی من اینه که اکثر ان افراد در سایت سیس ایشود شدن و ویزا شون به تاریخ امروز صادر شد اما من فقط اپدیت شدم من خیلی نگرانم عینی امکان داره ویزا ندن یا دوباره برگ صورتی بدن اخه هم ایمیل اومد برام هم شمارم تو سایت هست من نرانم واقعا باید چیکار کنم؟؟؟؟؟

نگران نباشید ایشالا بزودی ویزا صادر میشه و به دستتون میرسه.
یادمه سال پیش قبل از ایشود شدن خیلی ها آپدیت میشدن.
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: bahar101 ، Siavash-M
(2015-02-03 ساعت 22:25)Vandadi نوشته:  با سلام

نگران نباش دوست عزیز ما هم دیروز مدارک رو سفارت دیگه دیروز و امروز صبح اپدیت شدیم و عصری ایشود شدیم
تشکر کنندگان: Siavash-M ، rbrb-2015 ، sh_mm10 ، goliii
مرسی از انرژی مثبتت اما چون یه موردی پیش اومده بود که یکی ازدوستان برای گرفتن پاسپورتشون به پست رفتن و پاسپورت پدرشون رو با ویزا و پاسپورت مادرشون رو با یک برگه صورتی تحویل گرفتن در حالی که قبل کلیر شده بودن
نمیخوام استرس به کسی وارد کنم اما واقعا میخوام بدونم چرا دوبارا برگه صورتی ؟ مگه امکانش هست بعد از کلیر شدن دوباره کلیرنس بخوره
جالب اینجاست که هیچ توضیحی توی برگه صورتی داده نشده و فقط نوشته پاسپورت و با اطمینان کامل هم میشه گفت که پاسپورت هیچ مشکلی نداره
کسی هست که راهنمایی کنه
[/quote]

دوست عزیز در ایمیلی که برای یکی از دوستان آمده بود و در اینجا گذاشته بودن و حتما برای شما هم آمده، نوشته بود که ممکن است ویزا نامبر برای این زمان وجود نداشته باشد شاید مورد شما هم همینگونه باشد ولی این به معنی وجود مشکل نیست و نتها درحال حاضر که وجود ندارد به نظر من مشکلی نیست با کارت صورتی باز هم مراجعه بفرمایید به سفارت قطعا زمان آماده شدن ویزانامبر را بهتون خواهند گفت. متن ایمیل کلیر شدنتون را مطالعه بفرمائید به عرض من میرسید.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: bahar101
سلام دوستان
واقعا خوشحال شدم دوستان گرام کلیر شدند، عرض تبریک و ارادت... امیدوارم قطار کلیر با سرعت سرسام آوری شما رو به سرزمین رویاهاتون برسونه، تا آخرین لحظه امیدتون رو از دست ندین، زباااااااااااااااااااااااااااان فراموش نشه...
زت زیاد

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، jupiterx ، bahar101 ، goliii ، ramin5589 ، rbrb-2015 ، afrand ، HERMES7 ، rezasadeghi
(2015-02-03 ساعت 16:31)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-02-03 ساعت 16:24)Ehsan171 نوشته:  
(2015-02-03 ساعت 14:13)shahryar7021 نوشته:  سلام دوستام گلم،

تبریک مگم به همه عزیزانی که کلیر شدن و ارزو میکنم همه بزودی کلیر بشین

متاسفانه نشد،

چی نشد جناب مدیر؟

احسان جان اقا شهریار اگه اشتباه نکنم از بازمانده های 2014 هستن
یاد کلیرنسی های 2014 میفتم حالم گرفته میشه ,اتفاقی که شاید برای خودما هم بیفته.در هر صورت حتما حکمتی بوده...چی میشه گفت
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، bahar101 ، goliii ، aaraam
سلام دوستان

من و همسرم در اکتبر مصاحبه داشتیم که به من گفتن ویزا یکضرب می‌تونن بدن، ولی‌ همسرم کلیر خورد. من خواستم که ویزام رو همون موقع صادر نکنن چون گفتن سه ماهه باطل می‌شه، به امید اینکه با همسرم با هم ویزا بگیریم.
و به من گفته شد هروقت خواستم می‌تونم بیام ویزام رو بگیرم.

الان در سایت سی‌ اک که چک می‌کنم، هر دوی ما رو می‌زنهAP.
می‌خواستم بپرسم برای بقیه دوستان که همچین شرایطی دارن هم همینطوره؟ من فکرمیکردم مال من رو باید بزنه Ready
ممنون از کمکتون
تشکر کنندگان: r.bazargan ، مير منصور ، bahar101
(2015-02-04 ساعت 07:52)magmag3 نوشته:  سلام دوستان

من و همسرم در اکتبر مصاحبه داشتیم که به من گفتن ویزا یکضرب می‌تونن بدن، ولی‌ همسرم کلیر خورد. من خواستم که ویزام رو همون موقع صادر نکنن چون گفتن سه ماهه باطل می‌شه، به امید اینکه با همسرم با هم ویزا بگیریم.
و به من گفته شد هروقت خواستم می‌تونم بیام ویزام رو بگیرم.

الان در سایت سی‌ اک که چک می‌کنم، هر دوی ما رو می‌زنهAP.
می‌خواستم بپرسم برای بقیه دوستان که همچین شرایطی دارن هم همینطوره؟ من فکرمیکردم مال من رو باید بزنه Ready
ممنون از کمکتون

سلام دوست عزيز
نگران نباشيد، تا ويزاتون توي پاسپورتتون نخوره، توي سايت ceac وضعيت AP ميمونه و فقط زماني به Issued تغيير ميكنه كه ويزا توي پاسپورت خورده باشه. بنابراين اصلا جاي نگراني نيست.
انشالله بزودي ويزاتون رو بگيريد
پيروز باشيد Shy
شماره کیس: 2015AS2XXX - کنسولگری: ANKARA - مصاحبه: JAN 2015 - وضعيت: كليرنس
تشکر کنندگان: Aghaman ، goliii ، magmag3 ، bahar101 ، Iaccept
اگر ایمیلی برایشان نیامده و یاستاره در سایت نبوده وبه یکی از اعضای خانواده دادند و به یکی دیگه ندادندجای سوال دارد که چرا کسی که کلیر شده بعد ازگرقتن پاسپورت دوباره برگه صورتی اونم مجددا ققط پاسپورت رو خواستند اتقاق افتاده ممکن هست که توی سقارت اشتباهی صورت گرقته باشه اگر کسی میدونه لطقا جواب بده یاحتی اگر مورد مشابهی سراغ داره بگه چون ما هم نگران شدیم ؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان