کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-02-06 ساعت 21:54)satanicboy1 نوشته:  دوستان سوالي كه برا من پيش اومده اينه كه تا توي سيس آپديت نشيم اسممون توي سايت اعلام نميشه ؟

نه اینکه هیچ ربطی بهم نداشته باشند ولی لازم و ملزوم هم نیستند!! (خیلی فلسفی شد Big GrinBig Grin ) منظورم اینه که آپدیت شدن تو سایت سیس میتونه نشانه ای برای کلیر شدن باشه ولی حتما هم دلیل قطعی کلیر شدن نیست و ممکنه اصلا تا زمان کلیر شدن هیچ آپدیتی در سیس نداشته باشید و بجای دیدن آپدیت در سیس ایمیل سفارت رو دریافت کنید، ایشاالله Wink
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: satanicboy1 ، rbrb-2015 ، HERMES7 ، bahar101 ، R-AL ، ملیحه4444 ، سوین ، farrokh1675
سلام دوستان میشه یکی بگه اگه ویزا اماده بشه و پاسپورت بره پست دقیقا چه متنی و میزنه تو سایت پست ؟؟؟
کیس نامبر :**18 / تعداد افراد :فقط خودم / تاریخ رویت قبولی : 1 may / تاریخ ارسال فرم : 7 jun / تاریخ دریافت نامه دوم : 23 oct / تاریخ مصاحبه : 1 dec / محل مصاحبه : آنکارا / کلیرنس بدلیل نقصی مدارک / تاریخ کلیر : بعد از کامل کردن مدارک / تاریخ تحویل پاسپورت و برگه صورتی : 2 feb / تاریخ دریافت ویزا : 10 feb Tongue / ورود به آمریکا : 05 MARCH
تشکر کنندگان: farrokh1675
(2015-02-07 ساعت 03:05)nazanin_nmk نوشته:  سلام دوستان میشه یکی بگه اگه ویزا اماده بشه و پاسپورت بره پست دقیقا چه متنی و میزنه تو سایت پست ؟؟؟

بالای صفحه میتونی زبان رو تغییر بدی فارسیش کنی ببینی چی نوشته من ایمیلی هم که واسم امده بود به 3 زبان ترکی انگلیسی و فارسی بود که نوشته بود یک مدرک تحویل پست شده اماده تحویل به شماست
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان: A_A ، farrokh1675 ، bahar101
چرا من update نمیشم Sad
شماره کیس: 2015AS000027xx - رویت قبولی: MAY 1, 2014 - کنسولگری: ANKARA - تعداد افراد: 1 - ارسال فرمهای سری اول: 18may, 2014 - کارنت شدن کیس: AUG 12, 2014 - مصاحبه:Ankara19november -
آپدیت : -30dec-2jan-20feb-27march-30march-31march-3april دریافت ویزا:کلیرنس - ورود به آمریکا: - دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، bahar101
(2015-02-06 ساعت 20:23)ashkan.h56 نوشته:  با سلام، سایت آنکارا بتاریخ 6 فوریه(امروز) آپدیت شد، ولی تا اونجایی که من چک کردم، از کیس های لاتاری چیزی اضافه نشده، و فقط چند کیس ANK افزوده شده.

19 کیس غیر لاتاری کلیر شدند. 1 دونه از کیس های لاتاری اعلام شده قبلی هم حذف شد (چون ویزاش رو گرفته)
امیدوارم این هفته آنکارا اعلام کنه. خیلی مثکه سرش شلوغه. البته پارسال هم که اینقدر دیر کلیر های گروهی شروع شد هفته ای نبود که 2 تا کلیر گروهی توش باشه و من هم انتظار نداشتم هفته پیش 2 تا داشته باشیم آپدیت. اما این هفته رو امیدوارم
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، rbrb-2015 ، jupiterx ، laleht ، A_A ، farrokh1675 ، oldman ، bahar101 ، m.ghoreishi ، Iaccept ، goliii ، Mahboy
درود به همه ی عزیزانی که در مهاجر سرا راهنمایی می کنند .این اولین پیام من است . آن هم در مورد کیس لاتاری که از لیست کلیرها حذف شده است .این کیس هم زمان با ما مصاحبه داشتند ولی در تماس تلفنی که من با دختر آن ها داشتم معلوم شد که به آ قا که استا ددانشگاه بود ویزا تعلق گرفته ولی به همسر که باز نشسته ی مخابرات بوده دو باره کلیرنس خورده است .از همین روی فعلن کیس آ ن ها را بر داشته اند .
تشکر کنندگان: HERMES7 ، بابراس ، bahar101 ، m.ghoreishi ، behdadK ، afrand ، Iaccept ، goliii ، Mahboy ، Memolk ، reza.h
(2015-02-07 ساعت 16:19)salamatkambiz نوشته:  درود به همه ی عزیزانی که در مهاجر سرا راهنمایی می کنند .این اولین پیام من است . آن هم در مورد کیس لاتاری که از لیست کلیرها حذف شده است .این کیس هم زمان با ما مصاحبه داشتند ولی در تماس تلفنی که من با دختر آن ها داشتم معلوم شد که به آ قا که استا ددانشگاه بود ویزا تعلق گرفته ولی به همسر که باز نشسته ی مخابرات بوده دو باره کلیرنس خورده است .از همین روی فعلن کیس آ ن ها را بر داشته اند .
درود به شما. این به اشتراک گذاشتن اطلاعات در این محیط، باعث میشه که بهتر بتوانیم رویه کلیرنس رو درک کنیم.
C.N : 16xx # Interview : Dec Ankara # 3 person # clearance # update : 24-30 Dec 2014/4-20 Jan,20 Feb,30-31 Mar,2-3-8-10-13 Apr 2015 # cleared after 125 day
سفرنامه آنکارا:
http://www.mohajersara.com/thread-7100-p...#pid571693
تشکر کنندگان: behdadK ، bahar101 ، Iaccept ، goliii
جهت اطلاع باید بگویم که به گمان من تاریخی که آفیسر برای کلیر شدن اعلام می کنه ملاک نیست . چون به ما گفته شد پس از شش هفته سایت راچک کنید در صورتی که بیش از نه هفته از تاریخ مصاحبه ی ما گذشته و فقط یک بار آبدیت شدیم.درحالی که به اون استاد دانشگاه گفته شده بود بین چهار تا شش ماه .ولی پس از پنج هفته کلیر شده بود .
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، bahar101 ، afrand ، somayeh1363 ، Iaccept ، goliii
اقا چرا بعضي از دوستان نه امضا دارن نه تو منتظرسرا هستند و فقط از اطلاعات استفاده ميكنن؟!
مديران بد نيست يه سري محدوديت اعمال كنن واسه همچين دوستان با انصافمون!!!
جدا اين مدل دوستان و چي بايد صدا كنيم؟!
كيس نامبر**٣٣
تاريخ ارسال فرم :٩ اگوست
تاريخ كارنت شدن:٩دسامبر
تاريخ مصاحبه:٩ مارچ
شرايط : سربازي معاف،شاغل دولتي،فوق ليسانس
اپديتها: ٩ ١٠ ١١ ١٢ ٢٠ مارچ ٢٤ جون شبانه ٢٥ جون در پاسخ ايميل يا بازم اپديت!!! ٢٧ جون
ايميل سفارت!درج كيس نامبر در سايت!

[/php]
تشکر کنندگان: behdadK ، Iaccept ، goliii
جهت اطلاع عرض کنم به نظر من زمانی را که آفیسر برای کلیر شدن اعلام می کنه زیاد ملاک نیست .چون به ما گفته شد پس از شش هفته سایت را چک کنید در حالی که به اون آقای استاد گفته بودند پس از چهار یا شش ماه ولی ایشان پس از پنج هفته کلیر شدند .
شماره کیس 2015AS10xx سفارت آنکارا * تاریخ رویت قبولی 6 می *ارسال فرم اولیه 9 جون * کارنت 12آگست * نامه دوم 23 اکتبر * تعداد افراد کیس 2 نفر * تاریخ مصاحبه 3 دسامبر * دریافت ویزاکلیرنس
تشکر کنندگان: Iaccept ، Mahboy
(2015-02-07 ساعت 17:36)mehdiii82 نوشته:  اقا چرا بعضي از دوستان نه امضا دارن نه تو منتظرسرا هستند و فقط از اطلاعات استفاده ميكنن؟!

دوست عزیز به اشتراک گذاری اطلاعات توی سایت اجباری نیست، شما اگه دوست داری به اشتراک بذار، اگه دوست نداری نذار، اما نمی تونی به دیگران خرده بگیری...در راستای مهاجرت به یه کشور دموکرات یه کمی تغییر بد نیست...ما حق نداریم هر چی دوست داشته باشیم از دیگران بخوایم..
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: behdadK ، jupiterx ، Mahboy ، solid_mercury ، Aghaman ، aaraam ، Ehsan171
جهت اطلاع عرض کنم به نظر من زمانی را که آفیسر برای کلیر شدن اعلام می کنه زیاد ملاک نیست .چون به ما گفته شد پس از شش هفته سایت را چک کنید در حالی که به اون آقای استاد گفته بودند پس از چهار یا شش ماه ولی ایشان پس از پنج هفته کلیر شدند .
شماره کیس 2015AS10xx سفارت آنکارا * تاریخ رویت قبولی 6 می *ارسال فرم اولیه 9 جون * کارنت 12آگست * نامه دوم 23 اکتبر * تعداد افراد کیس 2 نفر * تاریخ مصاحبه 3 دسامبر * دریافت ویزاکلیرنس
تشکر کنندگان: behdadK ، afrand ، somayeh1363
(2015-02-07 ساعت 17:54)نیلان نوشته:  
(2015-02-07 ساعت 17:36)mehdiii82 نوشته:  اقا چرا بعضي از دوستان نه امضا دارن نه تو منتظرسرا هستند و فقط از اطلاعات استفاده ميكنن؟!

دوست عزیز به اشتراک گذاری اطلاعات توی سایت اجباری نیست، شما اگه دوست داری به اشتراک بذار، اگه دوست نداری نذار، اما نمی تونی به دیگران خرده بگیری...در راستای مهاجرت به یه کشور دموکرات یه کمی تغییر بد نیست...ما حق نداریم هر چی دوست داشته باشیم از دیگران بخوایم..

دوست عزیز همین لحن اگه میخوای اشتراک بگذار اگه نمیخوای نگذار محض اطلاع شما لحنی که توی یک کشور دموکرات حرف میزنن نیست. البته اینکه مهدی عزیز هم میگویند که مدیران محدودیت اعمال کنند هم درست نیست. چون سایت غیراتفاعی که همه قراره به هم کمک کنند اصلا این معنا را نداره مگر اینکه کسی باعث آزار بقیه بشه یا اطلاعات غلط بده یا باعث سردر گمی بقیه دوستان بشه. در این میان باید خدمتتتان عرض کنم که اینکه کسی امضاء داشته باشه یا منتظرسرا باشه میتونه کمکی برای تعیین وضعیت برندگان لاتاری برای شرکت کنندگان امسال و سالهای دیگر باشد، حالا اگر شما دوست نداری در این زمینه کمکی به دیگران بکنی، به خودتون مربوطه و کسی نمیتونه شما را مجبور کنه. ولی تمرین دموکراسی برای همه است حتی برای شما دوست عزیز
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: behdadK ، HERMES7 ، bahar101 ، farrokh1675 ، R-AL ، Memolk ، reza.h ، AliReza.Sh
(2015-02-07 ساعت 18:45)Radwin نوشته:  
(2015-02-07 ساعت 17:54)نیلان نوشته:  

دوست عزیز همین لحن اگه میخوای اشتراک بگذار اگه نمیخوای نگذار محض اطلاع شما لحنی که توی یک کشور دموکرات حرف میزنن نیست. البته اینکه مهدی عزیز هم میگویند که مدیران محدودیت اعمال کنند هم درست نیست. چون سایت غیراتفاعی که همه قراره به هم کمک کنند اصلا این معنا را نداره مگر اینکه کسی باعث آزار بقیه بشه یا اطلاعات غلط بده یا باعث سردر گمی بقیه دوستان بشه. در این میان باید خدمتتتان عرض کنم که اینکه کسی امضاء داشته باشه یا منتظرسرا باشه میتونه کمکی برای تعیین وضعیت برندگان لاتاری برای شرکت کنندگان امسال و سالهای دیگر باشد، حالا اگر شما دوست نداری در این زمینه کمکی به دیگران بکنی، به خودتون مربوطه و کسی نمیتونه شما را مجبور کنه. ولی تمرین مردم سالاری برای همه است حتی برای شما دوست عزیز

کلا شما قضیه رو شخصی می بینید
من کاملا کلی گفتم و حرفم هم صریح بوده
به هرحال من دوست ندارم بحث کنم....
هر کس هر طور که راحت هست رفتار کنه
من هم دارم تمرین می کنم و از راهنمایی تون هم ممنونم
موفق باشید
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
تشکر کنندگان: behdadK ، bahar101 ، HERMES7 ، farrokh1675 ، Iaccept ، Samia ، solid_mercury ، Aghaman
من امروز این رو دیدم به نظرم پیامش بهترین و صریح ترین پیام برای همه ی ماست
موفق باشید
[عکس: 584428861bfcf2bb0dde994a8ea52117.jpg]
تشکر کنندگان: HERMES7 ، afrand ، laleht ، somayeh1363 ، farrokh1675 ، Iaccept ، m.ghoreishi ، goliii ، jupiterx ، Mahboy ، Samia ، Memolk ، bahar101 ، Radwin ، solid_mercury ، mick ، ebrahim1e ، 2015reza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان