کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-02-07 ساعت 18:45)Radwin نوشته:  
(2015-02-07 ساعت 17:54)نیلان نوشته:  
(2015-02-07 ساعت 17:36)mehdiii82 نوشته:  اقا چرا بعضي از دوستان نه امضا دارن نه تو منتظرسرا هستند و فقط از اطلاعات استفاده ميكنن؟!
مديران بد نيست يه سري محدوديت اعمال كنن واسه همچين دوستان با انصافمون!!!
جدا اين مدل دوستان و چي بايد صدا كنيم؟!

دوست عزیز به اشتراک گذاری اطلاعات توی سایت اجباری نیست، شما اگه دوست داری به اشتراک بذار، اگه دوست نداری نذار، اما نمی تونی به دیگران خرده بگیری...در راستای مهاجرت به یه کشور دموکرات یه کمی تغییر بد نیست...ما حق نداریم هر چی دوست داشته باشیم از دیگران بخوایم..

دوست عزیز همین لحن اگه میخوای اشتراک بگذار اگه نمیخوای نگذار محض اطلاع شما لحنی که توی یک کشور دموکرات حرف میزنن نیست. البته اینکه مهدی عزیز هم میگویند که مدیران محدودیت اعمال کنند هم درست نیست. چون سایت غیراتفاعی که همه قراره به هم کمک کنند اصلا این معنا را نداره مگر اینکه کسی باعث آزار بقیه بشه یا اطلاعات غلط بده یا باعث سردر گمی بقیه دوستان بشه. در این میان باید خدمتتتان عرض کنم که اینکه کسی امضاء داشته باشه یا منتظرسرا باشه میتونه کمکی برای تعیین وضعیت برندگان لاتاری برای شرکت کنندگان امسال و سالهای دیگر باشد، حالا اگر شما دوست نداری در این زمینه کمکی به دیگران بکنی، به خودتون مربوطه و کسی نمیتونه شما را مجبور کنه. ولی تمرین مردم سالاری برای همه است حتی برای شما دوست عزیز
به عنوان شخص ثالث عرض کنم که بنده به دنبال کسب اطلاع همیشه امضا دوستان رو نگاه میکنم ، چون دنبال کسب اطلاع جهت پیشبرد هدف تا زمان مصاحبه هستم، دوست عزیز اگه میخای اطلاعی از پیشرفت کاریت نذاری لااقل دیگران رو از این کار نهی نکن.
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: laleht ، goliii ، farrokh1675 ، bahar101 ، Iaccept
دوست عزیز همین لحن اگه میخوای اشتراک بگذار اگه نمیخوای نگذار محض اطلاع شما لحنی که توی یک کشور دموکرات حرف میزنن نیست. البته اینکه مهدی عزیز هم میگویند که مدیران محدودیت اعمال کنند هم درست نیست. چون سایت غیراتفاعی که همه قراره به هم کمک کنند اصلا این معنا را نداره مگر اینکه کسی باعث آزار بقیه بشه یا اطلاعات غلط بده یا باعث سردر گمی بقیه دوستان بشه. در این میان باید خدمتتتان عرض کنم که اینکه کسی امضاء داشته باشه یا منتظرسرا باشه میتونه کمکی برای تعیین وضعیت برندگان لاتاری برای شرکت کنندگان امسال و سالهای دیگر باشد، حالا اگر شما دوست نداری در این زمینه کمکی به دیگران بکنی، به خودتون مربوطه و کسی نمیتونه شما را مجبور کنه. ولی تمرین مردم سالاری برای همه است حتی برای شما دوست عزیز
[/quote]
به عنوان شخص ثالث عرض کنم که بنده به دنبال کسب اطلاع همیشه امضا دوستان رو نگاه میکنم ، چون دنبال کسب اطلاع جهت پیشبرد هدف تا زمان مصاحبه هستم، دوست عزیز اگه میخای اطلاعی از پیشرفت کاریت نذاری لااقل دیگران رو از این کار نهی نکن.
[/quote]

عجب گرفتاری با بعضی دوستان داریم اولا مطلب را کامل بخوانید. کسی دیگران را از کاری نهی نکرده کجای این متنی که خواندید گفتم امضاء نگذارید یا چکار بکنید یا نکنید. بعدش ببینید کسیکه این پست را گذاشته عضو منتظرسرا هست یا امضاء دارد یا نه. آخه عزیز من وقتی نه متن را درست خوانده اید نه پیشینه بحث را خوانده اید نه حتی پایین نوشته را نگاه میکنید که طرف امضاء دارد. اونوقت وارد گود میشوید و با این لحن انتقاد هم میکنید؟؟؟؟ این بحث هم برای خودش داستانی شد. نیلان عزیز گفت من مسئله را شخصی میبینم مهدی عزیز شناخت مردم سالاری من را زیر سؤال برد و حالا این دوست عزیز که اصلا لحن صحبت کردنش با دوست عزیزی که داخل متنش نوشته هیچ سنخیتی ندارد. عزیزان ختم کلام اینکه داشتن امضاء و عضویت منتظرسرا بسیار برای همه اعضاء مفید است و من بهمین علل هردو را انجام داده ام ولی نمیشود افراد دیگر را مجبور کرد که این کارها را بکنند و گفت شما از این سایت استفاده میکنید پس باید این کارها را بکنید. این فروم برای همکاری و کمک کردن به هم است و هر فردی باید خودش در خودش این لزوم را ببینه که به دیگران در حد توان کمک کنه حالا اگر به دلایلی فردی این را کمک نداند یا از طرف آن آسیبی را متوجه خود بداند این مسئله شخصیه.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: ریحانا ، Mahboy ، farrokh1675 ، laleht ، m.ghoreishi ، bahar101 ، aaraam
با سلام دوستان عزیز راجع به کلیرنس دوم یا دوباره برگه صورتی گرفتن تجربه ای دارم میگم شاید به پاسخ برسید:
یکی از خویشان نزدیک همراه با همسر و پسر کوچکش میره مصاحبه خانم و پسر یکضرب ولی آقا apمیخوره آفیسر میگه میخواهید به خانم و بچه ویزا بدم و شما منتظر بمونید تا کلیر بشید ؟اونا به این تصمیم میرسن که منتظر بمونن تاهر سه با هم ویزا بگیرن بر میگردن ایران حدود دو ماه ونیم بعد ایمیلی میاد که هر چه سریعتر بیایید برا ویزا چون فرصت شما کمه وممکنه ویزاتون باطل بشه آقا هم با عجله خودشو میرسونه سفارت پاسپورت ها رو تحویل میده و میره هتل و منتظر میمونه بعد از مدتی پاسپورتها دستش میرسه

خانم و بچه با ویزا و آقا بدون ویزا با یک برگ صورتی که نوشته مراحل اداری شما هنوز طی نشده منتظر بمونید ....نتیجه گیری: وقتی مصاحبه تمام شد و کسی یکضرب گرفت سه ماه وقت داره ویزاشو بگیره در غیر این صورت باطل میشه .من فکر میکنم کیس مورد نظر که به نظر میاد دو باره کلیرنس خورده اینطور نبوده بلکه تعدادی از این افراد یکضربی بودن وبعضی ها کلیرنسی که هنوز مدت کلیرنسشون پایان نیافته است ..میشه با تماس با سفارت همه ابهامات برطرف بشه .شاد باشید
کیس نامبر **35 - دیدن قبولی 1می - پر کردن فرم 23می -سفارت آنکارا -تعداد یک نفر-کارنتی 9دسامبر-
نامه دوم 12دسامبر - مصاحبه 10 فوریه (یکضرب گرفتم)-گرفتن پاسپورت باویزا 13فوریه-پرواز 14فوریه از آنکارا به USAـوارد شدن به خاک آمریکا 15فوریه
تشکر کنندگان: بابراس ، jupiterx ، Radwin ، m.ghoreishi ، bahar101 ، afrand ، Iaccept ، A_A ، somayeh1363 ، atefeh60 ، aaraam ، R-AL ، ghorbani_saeid ، soruosh
قربان بنده حدس میزنم این گزینه که میفرمایید لاتاری پارسال بوده که داشته ویزا نامبر ها تموم میشده اگر نمیگرفتند به خودشون هم نمیرسید و ربطی به تموم شدن زمان یکضربی نداره.
البته میگن که وقتی بهتون پیشنهاد دادند ویزای نیمه بگیرید حتما بگیرید. چون علاوه بر اینکه ممکنه ویزا نامبر تموم شه ممکنه نگرفتنش هم باعث بشه که آفیسر یه سری چک به نصف دیگه بزنه تا زمانی که کلیرنس باقی مونده انجام بشه اونم انجام بشه و خیالش راحت شه.
حالا از شانس ممکنه نیمه مشکل دار کارش تموم شه و اونی که از اول یکضرب بوده کارش گیر کنه و ...

در خصوص این کلیر نصفه نیمه هم خیلی وقت ها بوجود میاد. مساله ساده است سفارت در زمان کلیرها برای بعضی ها یه ستاره کنارشون میزنه که شما کلیر شدید اما نصفه چون بعضی ها پروسه کلیرنسشون یه خورده بیشتر طول میکشه. ایشون که از اول ستاره دار بودن حالا یا تو سایت زده بوده یا اشتباها یادشون رفته بوده.به هر حال یه استپ جلو افتادن مبارکشون باشه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، laleht ، jupiterx ، Radwin ، m.ghoreishi ، Mahboy ، vahidbaq ، bahar101 ، ریحانا ، Iaccept ، A_A ، goliii ، R-AL
کلا یه منتطق صحیح درباره ویزا وجود داره : به هر شکل و هر نوعی که هست نه نگید و بگیریدش، تمام شد و رفت وسلام.
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: laleht ، behdadK ، jupiterx ، farrokh1675 ، m.ghoreishi ، mick ، Mahboy ، bahar101 ، ریحانا ، Iaccept ، rbrb-2015 ، A_A ، goliii ، somayeh1363 ، 123a ، morida ، aaraam ، R-AL ، behjat ، soruosh ، Siamak
(2015-02-08 ساعت 11:39)farrokh1675 نوشته:  با سلام دوستان عزیز راجع به کلیرنس دوم یا دوباره برگه صورتی گرفتن تجربه ای دارم میگم شاید به پاسخ برسید:
یکی از خویشان نزدیک همراه با همسر و پسر کوچکش میره مصاحبه خانم و پسر یکضرب ولی آقا apمیخوره آفیسر میگه میخواهید به خانم و بچه ویزا بدم و شما منتظر بمونید تا کلیر بشید ؟اونا به این تصمیم میرسن که منتظر بمونن تاهر سه با هم ویزا بگیرن بر میگردن ایران حدود دو ماه ونیم بعد ایمیلی میاد که هر چه سریعتر بیایید برا ویزا چون فرصت شما کمه وممکنه ویزاتون باطل بشه آقا هم با عجله خودشو میرسونه سفارت پاسپورت ها رو تحویل میده و میره هتل و منتظر میمونه بعد از مدتی پاسپورتها دستش میرسه

خانم و بچه با ویزا و آقا بدون ویزا با یک برگ صورتی که نوشته مراحل اداری شما هنوز طی نشده منتظر بمونید ....نتیجه گیری: وقتی مصاحبه تمام شد و کسی یکضرب گرفت سه ماه وقت داره ویزاشو بگیره در غیر این صورت باطل میشه .من فکر میکنم کیس مورد نظر که به نظر میاد دو باره کلیرنس خورده اینطور نبوده بلکه تعدادی از این افراد یکضربی بودن وبعضی ها کلیرنسی که هنوز مدت کلیرنسشون پایان نیافته است ..میشه با تماس با سفارت همه ابهامات برطرف بشه .شاد باشید

ببخشيد حالا اون اقا در نهايت ويزا رو دريافت كرد يا نه?
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، bahar101
(2015-02-08 ساعت 13:12)sahar nafisi نوشته:  
(2015-02-08 ساعت 11:39)farrokh1675 نوشته:  با سلام دوستان عزیز راجع به کلیرنس دوم یا دوباره برگه صورتی گرفتن تجربه ای دارم میگم شاید به پاسخ برسید:

ببخشيد حالا اون اقا در نهايت ويزا رو دريافت كرد يا نه?
بله بعد از انکه اومد ایران یک هفته بعد دوباره ایمیل زدن ویزاش آماده بود
کیس نامبر **35 - دیدن قبولی 1می - پر کردن فرم 23می -سفارت آنکارا -تعداد یک نفر-کارنتی 9دسامبر-
نامه دوم 12دسامبر - مصاحبه 10 فوریه (یکضرب گرفتم)-گرفتن پاسپورت باویزا 13فوریه-پرواز 14فوریه از آنکارا به USAـوارد شدن به خاک آمریکا 15فوریه
تشکر کنندگان: jupiterx ، vahidbaq ، bahar101 ، A_A ، goliii ، R-AL
(2015-02-08 ساعت 10:21)Radwin نوشته:  دوست عزیز همین لحن اگه میخوای اشتراک بگذار اگه نمیخوای نگذار محض اطلاع شما لحنی که توی یک کشور دموکرات حرف میزنن نیست. البته اینکه مهدی عزیز هم میگویند که مدیران محدودیت اعمال کنند هم درست نیست. چون سایت غیراتفاعی که همه قراره به هم کمک کنند اصلا این معنا را نداره مگر اینکه کسی باعث آزار بقیه بشه یا اطلاعات غلط بده یا باعث سردر گمی بقیه دوستان بشه. در این میان باید خدمتتتان عرض کنم که اینکه کسی امضاء داشته باشه یا منتظرسرا باشه میتونه کمکی برای تعیین وضعیت برندگان لاتاری برای شرکت کنندگان امسال و سالهای دیگر باشد، حالا اگر شما دوست نداری در این زمینه کمکی به دیگران بکنی، به خودتون مربوطه و کسی نمیتونه شما را مجبور کنه. ولی تمرین مردم سالاری برای همه است حتی برای شما دوست عزیز
[/quote]

عجب گرفتاری با بعضی دوستان داریم اولا مطلب را کامل بخوانید. کسی دیگران را از کاری نهی نکرده کجای این متنی که خواندید گفتم امضاء نگذارید یا چکار بکنید یا نکنید. بعدش ببینید کسیکه این پست را گذاشته عضو منتظرسرا هست یا امضاء دارد یا نه. آخه عزیز من وقتی نه متن را درست خوانده اید نه پیشینه بحث را خوانده اید نه حتی پایین نوشته را نگاه میکنید که طرف امضاء دارد. اونوقت وارد گود میشوید و با این لحن انتقاد هم میکنید؟؟؟؟ این بحث هم برای خودش داستانی شد. نیلان عزیز گفت من مسئله را شخصی میبینم مهدی عزیز شناخت مردم سالاری من را زیر سؤال برد و حالا این دوست عزیز که اصلا لحن صحبت کردنش با دوست عزیزی که داخل متنش نوشته هیچ سنخیتی ندارد. عزیزان ختم کلام اینکه داشتن امضاء و عضویت منتظرسرا بسیار برای همه اعضاء مفید است و من بهمین علل هردو را انجام داده ام ولی نمیشود افراد دیگر را مجبور کرد که این کارها را بکنند و گفت شما از این سایت استفاده میکنید پس باید این کارها را بکنید. این فروم برای همکاری و کمک کردن به هم است و هر فردی باید خودش در خودش این لزوم را ببینه که به دیگران در حد توان کمک کنه حالا اگر به دلایلی فردی این را کمک نداند یا از طرف آن آسیبی را متوجه خود بداند این مسئله شخصیه.
[/quote]

عجب داستانی شدBig GrinBig Grin
ولی واقعا ممنون که شفاف سازی کردین!
خدا آخر و عاقبت همه مون رو به خیر کنه
دوستای گلم برای همه تون آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم خدا به همه مون کمک کنه
شاد باشینTongue
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: Mahboy ، bahar101 ، ریحانا ، farrokh1675
سلام دوستان ...ممنون میشم اگه کسی‌ کمک کنه و بگه باید چه امیلی‌ به سفارت برا پروسهٔ کلیرنس و این که در کجای کار هستن بزنیم و چی‌ بگیم بهشون .. تشکر می‌کنم
شماره کیس:###2015AS2 / تاریخ ارسال فرم:21 جون / کنسولگری: آنکارا / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: -/ مصاحبه:3DEC -دریافت کلیرنس:cleared / دریافت ویزا:7 april - / ورود به آمریکا: - / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، farrokh1675
(2015-02-08 ساعت 16:41)Habib120 نوشته:  سلام دوستان ...ممنون میشم اگه کسی‌ کمک کنه و بگه باید چه امیلی‌ به سفارت بزنیم و چی‌ بگیم بهشون .. تشکر می‌کنم

این لینک رو مطالعه بفرمایید همه موارد دستتون میاد

http://www.mohajersara.com/thread-7028.html
اینم ادرس سفارت انکارا:
CA-ankara@state.gov
webmasterankara@state.gov
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: farrokh1675
(2015-02-08 ساعت 16:50)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-02-08 ساعت 16:41)Habib120 نوشته:  سلام دوستان ...ممنون میشم اگه کسی‌ کمک کنه و بگه باید چه امیلی‌ به سفارت بزنیم و چی‌ بگیم بهشون .. تشکر می‌کنم

این لینک رو مطالعه بفرمایید همه موارد دستتون میاد

http://www.mohajersara.com/thread-7028.html
اینم ادرس سفارت انکارا:
CA-ankara@state.gov
webmasterankara@state.gov
سلام ...ممنون از جوابتون .. ولی‌ چیزی رو که می‌خواستم اینجا پیدا نکردم ... اگه محبت کنید فقط اشاره کنید که چی‌ بنویسیم و چی‌ ازشون بخواییم ممنون میشم ..به فارسی بگید ممنون میشم....مثلا بنویسیم که پروسهٔ ما در چه مرحله‌ای هستش ?
شماره کیس:###2015AS2 / تاریخ ارسال فرم:21 جون / کنسولگری: آنکارا / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: -/ مصاحبه:3DEC -دریافت کلیرنس:cleared / دریافت ویزا:7 april - / ورود به آمریکا: - / دریافت گرین کارت: -
(2015-02-06 ساعت 19:20)negar6043 نوشته:  تقديم به منتظران عزيز (گفتم شايد حال منتظرى رو مثل من خوب كنه)

نذر کرده ام
يک روزي که خوشحال تر بودم
بيايم و بنويسم که
زندگي را بايد با لذت خورد
که ضربه هاي روي سر را بايد آرام بوسيد
و بعد لبخند زد و دوباره با شوق راه افتاد

مي آيم و مي نويسم که
اين نيز بگذرد
مثل هميشه که همه چيز گذشته است و
آب از آسياب و طبل طوفان از نوا افتاده است

يک نقاشي از پاييز ميگذارم , که يادم بيايد زمستان تنها فصل زندگي نيست
زندگي پاييز هم مي شود , رنگارنگ , از همه رنگ , بخر و ببر

نذرم را ادا مي کنم
تا روزهايي مثل حالا
که خستگي و ناتواني لاي دست و پايم پيچيده است
بخوانمشان
و يادم بيايد که
هيچ بهار و پاييزي بي زمستان مزه نمي دهد
و
هيچ آسياب آرامي بي طوفان

مهدي اخون ثالث
ممنون از شعر زیبایی که گذاشته بودید
خیلی زیبا بود
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
(2015-02-07 ساعت 17:36)mehdiii82 نوشته:  اقا چرا بعضي از دوستان نه امضا دارن نه تو منتظرسرا هستند و فقط از اطلاعات استفاده ميكنن؟!

سلام دوست عزیز
من میخاستم امضا بزارم اما نشد گفتن باید 10 تا مطلب بزارم تا بشه اما وقتی مطالبم 10 تا شد حتما امضاء میزنم امیدوارم بقیه دوستان هم امضا بزنن و اطلاعات به هم بدن
تشکر کنندگان: mehdiii82 ، hrghoreshi ، m.ghoreishi ، rbrb-2015 ، farrokh1675 ، kaamiran ، bahar101

دوست عزیز به اشتراک گذاری اطلاعات توی سایت اجباری نیست، شما اگه دوست داری به اشتراک بذار، اگه دوست نداری نذار، اما نمی تونی به دیگران خرده بگیری...در راستای مهاجرت به یه کشور دموکرات یه کمی تغییر بد نیست...ما حق نداریم هر چی دوست داشته باشیم از دیگران بخوایم..

سلام
شما هم ناراحت نشو حالا دوستمون هم نظرشون را گفتن یک طرفه دیگه قضیه هم اینه که ادم بعضی وقتا یادش میره ی وظیفه هایی هم داره در برابر اجتماع. و بدون دوست عزیز همیشه در مقابل هر حقی یک سری مسولیتهایی هم وجود داره
ببخشید اینم نظره من هست و نظر شما هم کاملا محترم هست
تشکر کنندگان: mehdiii82 ، k1_m_1358 ، farrokh1675 ، نیلان ، kaamiran ، bahar101
(2015-02-08 ساعت 03:26)babisondes نوشته:  
(2015-02-07 ساعت 18:45)Radwin نوشته:  

منم موافق این هستم که حداقل دوستان امضا داشته باشند تا بشه یک برآوردی در مورده کیسها و فردی که نظر داده داشته باشیم
تشکر کنندگان: mehdiii82 ، k1_m_1358 ، farrokh1675 ، bahar101 ، kaamiran

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان