کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
سلام دوستان
میگم این جریان کیس نامبر هایی که مراجعه میکنن اما بازم بهشون برگه ی صورتی میدن داره زیاد میشه مثلا کیس نامبر 257 رو من دیدم شانسی که 3 نفر ویزا گرفتن و یکیشون مراحل اداری هست.چرا واقعا اینجوری شده؟؟؟ خیلی ناراحت میشم اینا رو میبینم
تشکر کنندگان: bahar101 ، farrokh1675
(2015-02-07 ساعت 22:33)sahar nafisi نوشته:  سلام دوستان
میگم این جریان کیس نامبر هایی که مراجعه میکنن اما بازم بهشون برگه ی صورتی میدن داره زیاد میشه مثلا کیس نامبر 257 رو من دیدم شانسی که 3 نفر ویزا گرفتن و یکیشون مراحل اداری هست.چرا واقعا اینجوری شده؟؟؟ خیلی ناراحت میشم اینا رو میبینم

فکر میکنم با توجه به ایمیلی که خودشون به کلیر شده ها داده اند ویزانامبر نبوده. فکر نکنم نگرانی وجود داشته باشد چون قطعا کلیر شده اند ولی چیزی که نمیدونم اینه که به این افراد کی ویزا میدن و توی ترکیه اینها چه باید بکنند. کاشکی افرادی که با این وضعیت روبرو شده اند از سفارت میپرسیدن و به اطلاع ما هم میرسوندند. اینکه خودشون به بعضیها در ایمیل گفته اند بهتره مدیکال را تمدید کنند این شک را برمی انگیزه که شاید افراد زیادی با این وضعیت روبرو خواهند شد و سفارت برای پیشگیری از اینکه اعتبار مدیکال این افراد از بین نرود چنین توصیه ای کرده اند.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: Memolk ، bahar101 ، farrokh1675
(2015-02-07 ساعت 17:54)نیلان نوشته:  
(2015-02-07 ساعت 17:36)mehdiii82 نوشته:  اقا چرا بعضي از دوستان نه امضا دارن نه تو منتظرسرا هستند و فقط از اطلاعات استفاده ميكنن؟!
مديران بد نيست يه سري محدوديت اعمال كنن واسه همچين دوستان با انصافمون!!!
جدا اين مدل دوستان و چي بايد صدا كنيم؟!

دوست عزیز به اشتراک گذاری اطلاعات توی سایت اجباری نیست، شما اگه دوست داری به اشتراک بذار، اگه دوست نداری نذار، اما نمی تونی به دیگران خرده بگیری...در راستای مهاجرت به یه کشور دموکرات یه کمی تغییر بد نیست...ما حق نداریم هر چی دوست داشته باشیم از دیگران بخوایم..
اقا من از شما ممنونم!بالاخره ما كه به اندازه شما مسلط نيستيم به مسائل دموكراسي كه!!!اصلا اين چيزي كه شما گفتي مصداق تعريف دموكراسيه!!!من ممنونم از شما!!!
اگه با اين دموكراسي دوستان پيش بريم و با بي مسووليتي دلمون بخاد به بقيه كمك نكنيم!!!سنگ رو سنگ بد نميشه!!!
اين كه چهار تا عدد و تاريخ و اونم با كلي گويي بدون جزييات به ديگران بگيم خيلي دل بخاهيم بشه كلا بي امار خواهيم بود!!!
دل بخواهي يعني بي قانوني!من اينجوري فكر ميكنم!!!
كيس نامبر**٣٣
تاريخ ارسال فرم :٩ اگوست
تاريخ كارنت شدن:٩دسامبر
تاريخ مصاحبه:٩ مارچ
شرايط : سربازي معاف،شاغل دولتي،فوق ليسانس
اپديتها: ٩ ١٠ ١١ ١٢ ٢٠ مارچ ٢٤ جون شبانه ٢٥ جون در پاسخ ايميل يا بازم اپديت!!! ٢٧ جون
ايميل سفارت!درج كيس نامبر در سايت!

[/php]
تشکر کنندگان: goliii
Don't take it out on me!

دقه دلیتتو سر من خالی نکن Sad

What would you do if you were in my position!?

اگه جا من بودی چیکا میکردی !

Shake a leg
عجله کن
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: Shahram914 ، Memolk ، bahar101 ، solid_mercury
(2015-02-07 ساعت 23:20)Iaccept نوشته:  Don't take it out on me!

Shake a leg
عجله کن

ببخشید دوستان من اشتباه کردم تو این موضوع گذاشتم، اشتباه لپی بود Rolleyes
برای اطلاعات بیشتر میتونید به این آدرس برین !
http://www.mohajersara.com/thread-1413-page-44.html

و البته جاشم اونجاس
عذر میخامWink
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: Memolk
(2015-02-07 ساعت 23:35)Iaccept نوشته:  
(2015-02-07 ساعت 23:20)Iaccept نوشته:  Don't take it out on me!

Shake a leg
عجله کن

ببخشید دوستان من اشتباه کردم تو این موضوع گذاشتم، اشتباه لپی بود Rolleyes
برای اطلاعات بیشتر میتونید به این آدرس برین !
http://www.mohajersara.com/thread-1413-page-44.html

و البته جاشم اونجاس
عذر میخامWink

خوب بجای عذر خواهی پاکش کن Smile Smile
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Iaccept
خوب الکی مثلا من بلد نیستم پاک کنم Smile Smile

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: Samia ، Memolk ، m.ghoreishi ، 2015reza

سلام دوستان
يعني چنين حالتي هم پيش مياد؟ يك نفر دوبار برگه صورتي بگيره؟ اين به اون معناست كه طرف دو بار كليرنس بخوره؟ ?
در چه مواردي همچنين شرايطي ممكنه پيش بياد؟
ممنون ميشم دوستان مجرب و مديران در اين خصوص توضيح و راهنمايي بفرمايند.
سپاس
شماره کیس: 2015AS2XXX - کنسولگری: ANKARA - مصاحبه: JAN 2015 - وضعيت: كليرنس
تشکر کنندگان: Iaccept ، Memolk ، farrokh1675
(2015-02-08 ساعت 00:10)reza-alavi نوشته:  

سلام دوستان
يعني چنين حالتي هم پيش مياد؟ يك نفر دوبار برگه صورتي بگيره؟ اين به اون معناست كه طرف دو بار كليرنس بخوره؟ ?
سپاس

اره جديدا اين اتفاق داره ميافته و علتش رو هم.كسي نميدونه.Sad((((
تشکر کنندگان: farrokh1675
دوستان ببخشیدا اگه به کسی بر نمیخوره بی زحمت سفرنامتون را بنویسید ببینید چندتا کیس تو این سایت مصاحبه رفتند و چنتاشون فقط سفرنامه رفتند دوستان این سفرنامه ها حکم نقشه راه را برای افرادی که هنوز مصاحبه نرفتند و برندگان سالهای اینده را داره پس بی زحمت همکاری کنید
مرسی
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: saboteur ، Memolk ، bahar101 ، m.ghoreishi ، farrokh1675 ، Iaccept ، rbrb-2015
سلام دوستان
بنده زماني كه مصاحبه رفتم، پاسپورتم فقط ٧ ماه اعتبار داشت كه با احتساب عدم مجوز خروج در ٦ ماه آخر اعتبار پاسپورت، عملا ميشه گفت فقط يك ماه اعتبار داشت؛ بنابراين بعد از مصاحبه پاسپورتمو عوض كردم. حال با توجه به اينكه در مدارك پزشكي (از جمله پاكت زرد كه موقع ورود به امريكا بايد تحويل بديم) و همچنين مدارك موجود در سفارت، شماره و مشخصات پاسپورت قبلي درج شده، آيا زماني كه براي دريافت ويزا به آنكارا ميريم نياز هست كه دوباره مراحل مديكال رو انجام بديم (با فرض داشتن اعتبار كافي مديكال قبلي)؟
ممنون از راهنمايي دوستان
هيچي ديگه ميري انكارا بازم چك ميخوريم برميگرديم Sad
شماره کیس: 2015AS000027xx - رویت قبولی: MAY 1, 2014 - کنسولگری: ANKARA - تعداد افراد: 1 - ارسال فرمهای سری اول: 18may, 2014 - کارنت شدن کیس: AUG 12, 2014 - مصاحبه:Ankara19november -
آپدیت : -30dec-2jan-20feb-27march-30march-31march-3april دریافت ویزا:کلیرنس - ورود به آمریکا: - دریافت گرین کارت:
سلام دوستان
سپاس
[/quote]
اره جديدا اين اتفاق داره ميافته و علتش رو هم.كسي نميدونه.Sad((((
[/quote]

فکر نکنم این دوبار برگه صورتی کلیرنس مجدد باشه چون با عقل جور درنمیاد. همانطور که چند پست قبلتر گفتم به نظرم نبودن ویزانامبره چون توی ایملهاشون هم چنین احتمالی را مطرح کردند. کاشکی این دوستان از سفارت میپرسیدن و به دیگران هم خبر میدهند. چون استرس کلیر شدن کم بود استرس پس از کلیر شدن هم اضافه شد
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: Mahboy ، afrand ، bahar101 ، R-AL ، farrokh1675 ، vahidbaq

از آقا بابك و بهداد عزيز خواهش ميكنم اگر اطلاعي در خصوص اين برگه صورتي دوم دارند ما رو هم در جريان بذارند.
سپاس فراوان
(2015-02-08 ساعت 00:25)reza-alavi نوشته:  سلام دوستان
بنده زماني كه مصاحبه رفتم، پاسپورتم فقط ٧ ماه اعتبار داشت كه با احتساب عدم مجوز خروج در ٦ ماه آخر اعتبار پاسپورت، عملا ميشه گفت فقط يك ماه اعتبار داشت؛ بنابراين بعد از مصاحبه پاسپورتمو عوض كردم. حال با توجه به اينكه در مدارك پزشكي (از جمله پاكت زرد كه موقع ورود به امريكا بايد تحويل بديم) و همچنين مدارك موجود در سفارت، شماره و مشخصات پاسپورت قبلي درج شده، آيا زماني كه براي دريافت ويزا به آنكارا ميريم نياز هست كه دوباره مراحل مديكال رو انجام بديم (با فرض داشتن اعتبار كافي مديكال قبلي)؟
ممنون از راهنمايي دوستان

سلام دوست عزیز . پاسپورت همه کشورها مانند ایران تاریخ اکسپایر داره و قوانین مربوط به اون هم تقریبآ شبیه به هم هستند پس شما با توجه به صحبت خودتون مبنی بر (فرض داشتن اعتبار كافي مديكال قبلي)نیاز به مدیکال جدید نداری و اصلا بابت این موضوع نگران نباش فقط محض احتیاط در همه مراحل از مراجعه به سفارت و گرفتن ویزا تا روز ورود به امریکا پاسپورت قبلی رو همرات داشته باش.

بودند کسانی که بعداز دریافت ویزا بخاطر اتمام مهلت پاس مجبور به تعویض شدند ولی با پاس جدید و پاس قدیمی که ویزا خورده بود وارد امریکا شدند و مشکلی هم پیش نیامد.این مطلب رو جهت اطمینان شما عرض کردم
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Aghaman ، farrokh1675 ، vahidbaq ، bahar101 ، R-AL

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان