کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2014-10-16 ساعت 12:53)مهمان آشنا نوشته:  
(2014-10-16 ساعت 11:48)ameriatrin نوشته:  ايا داشتن يك وكيل از ابتداي ديدن قبولي لاتاري ميتونه تو روند كارها و احتمال كرفتن ويزا بيشتر بهمون كمك كنه ؟

به نظر من اگر کیس نامبرتون پایین هست نیازی به وکیل نیست و در صورثی که کلیرنس بخورید زمان لازم برای کلیر شدن وجود داره ولی اگر کیس نامبرتون بالای 3000 هست و کلیرنس خوردید برای پیگیری کاراتون وجود وکیل لازمه که این وکیل باید داخل خود ا م ر ی ک ا باشه وکلا ایمیل ادرس اختصاصی برای سقارتها دارن و پاسخ هاییکه دریافت میکنند خیلی شفاف و قابل استناد هست من به این تجربه دیر رسیدم
موفق باشید

دوست من
لطفاً نظرات شخصی تونو به صورت حقیقت مسلم بیان نکنین و دوستان دیگه رو به اشتباه نندازین.
کی گفته کیس های بالای 3000 تیاز به وکیل دارن اونم تو امریکا؟؟؟
به وجود وکیل در هیچ جای پروسه لاتاری نیازی نیست چون هیچ بخشی از این پروسه در اختیار ما نیست. پس لطفاً با آرامش و صبر به استقبالش برین و تنها کاری که لازمه انجام بدین درست طی کردن مسیره و تو تاپیکای مختلف این سایت دوستان در حال راهنمایی هستن.
شاد باشین.
سلام دوستان
کسی میدونه افرادی که 2015 لاتاری قبول شدند می تونند 2016 دوباره ثبت نام کنند ؟؟
کیس: 2015AS8xxx/ رویت قبولی May 3 / سفارت: Ankara / ارسال فرمها : Jun 3 / تعداد افراد منظور در کیس : 1نفر / کارنت شدن کیس: متاسفانه در 10 ژولای به ما نرسید و خداحافظ(بازمانده2015)
تشکر کنندگان:
من به خاطر تدریس خصوصی کلیرنس خوردم . اونهم تدریس خصوصی به مدت کمتر از 5 ماه به بچه های دبستان و راهنمایی.آفیسر ازم پرسید که چی درس می دادم و من گفتم ریاضی و علوم و باقی درسهای ابتدایی و راهنمایی .تو پاکت زردی که به همراه ویزا بهمون دادن شغلم رو زده:teaches except post-secondry.در صورتی که این کار رو برای اینکه تو این مدت بیکار نباشم انجام دادم اونم نه زیاد. ولی برای اینکه توی فرمها ننویسم بیکار، نوشتمش و شد دردسر.البته همه جور آدمی کلیرنس خورده بودن از دختر مجرد با کار غیر دولتی و کسایی که خدمت و کار دولتی داشتن.بودن دوستانی که با وجود خدمت سپاه و کلیرنس و کیس نامبر بالا ،1 ماهه کلیر شدن و تو زمانی که به یه عده تلفنی خبر می دادن شاملشون شد و خوشبختانه ویزا گرفتن.بعضی ها نه از این سایت خبر داشتن و نه از خیلی اتفاقاتی که داشت می افتاد،و قسمتشون بود و ویزا گرفتن. بعضی ها هم مثل من اگه اولا خواست خدا نبود و من هم پی گیر نبودم احتمالا ویزا بهمون نمی رسید.این رو نوشتم که بگم دوستان لطفا پی گیر کارتون باشید.منظورم این نیست که استرس داشته باشین ولی گوش به زنگ باشین .اونایی که مصاحبتون اوایل کاره بعد از اینکه 3 ماه گذشت ایمیل بفرستین به بهانه های مختلف و سعی کنید بهانه هاتون منطقی به نظر بیاد.متن انگلیسی ایمیلتون رسمی باشه بهتره.پشت سرهم ایمیل نفرستین،اگه بهتون جواب دادن بگذراید یکم بگذره مثلا 3 هفته تا 1 ماه بعد دوباره ایمیل بفرستید.با توجه به پرونده ی خودتون اینکارو انجام بدین.اونهایی که بعد از عید مصاحبه می رن و کلیرنس می خورن هم زودتر اینکارارو انجام بدن یعنی دیگه منتظر نشن 3 ماه بگذره و زودتر ایمیل بفرستن و پی گیر شن.با تمام این کارها ما تا ی حدی تو این ماجرا نقش داریم بقیش از دست ما خارجه،پس دعا کنید که خواست شما با اراده ی خدا یکی باشه و بهترین اتفاق براتون بیافته.

(2014-10-17 ساعت 00:10)heridas نوشته:  سلام دوستان
بله دوست عزیز می تونید،ما هم اینکارو کرده بودیم برای 2015.

مانعی ندارد
ورود به امریکا: اکتبر2014

تشکر کنندگان:
(2014-10-14 ساعت 18:28)ارشان۲۰۱۵ نوشته:  سلام ما امروز مصاحبه داشتیم ایرانی هایی که اومده بودند ۳دختر مجرد ۵خوانواده که از اینا ۳تا دختر مجرد و ما یک ضرب گرفتیم ۱خوانواده هم مدارکشون کامل نبود و ۳ خوانواده ی دیگه کلیرنس خوردن .علت کلیرنس اول:سربازی سپاه علت کلیرنس خوانواده ی دوم کار در صنایع پتروشیمی و خوانوادهی سوم خانم برنده یک ضرب گرفتن ولی اقا به دلیل بیماری دوباره مدیکال چک خوردن ما هم که ۳نفر بودیم معاف سربازی و شغل ازاد

سلام.با تبریک فراوان، در صورت امکان خواهشمند است بفرمایید مبلغ تمکن مالی که ارایه کردید چقدر بود. اگر اطلاع دارید که خانواده ای که یک ضرب ویزا گرفتند نیز چه مبلغی را تمکین کردند بسیار ممنون می شوم.
تشکر کنندگان: نیلان ، r.bazargan ، sh_mm10
(2014-10-16 ساعت 23:27)reza_norouzi نوشته:  
(2014-10-16 ساعت 11:48)ameriatrin نوشته:  ايا داشتن يك وكيل از ابتداي ديدن قبولي لاتاري ميتونه تو روند كارها و احتمال كرفتن ويزا بيشتر بهمون كمك كنه ؟

به نظر من اگر کیس نامبرتون پایین هست نیازی به وکیل نیست و در صورثی که کلیرنس بخورید زمان لازم برای کلیر شدن وجود داره ولی اگر کیس نامبرتون بالای 3000 هست و کلیرنس خوردید برای پیگیری کاراتون وجود وکیل لازمه که این وکیل باید داخل خود ا م ر ی ک ا باشه وکلا ایمیل ادرس اختصاصی برای سقارتها دارن و پاسخ هاییکه دریافت میکنند خیلی شفاف و قابل استناد هست من به این تجربه دیر رسیدم
موفق باشید

دوست من
لطفاً نظرات شخصی تونو به صورت حقیقت مسلم بیان نکنین و دوستان دیگه رو به اشتباه نندازین.
کی گفته کیس های بالای 3000 تیاز به وکیل دارن اونم تو آمریکا؟؟؟
به وجود وکیل در هیچ جای پروسه لاتاری نیازی نیست چون هیچ بخشی از این پروسه در اختیار ما نیست. پس لطفاً با آرامش و صبر به استقبالش برین و تنها کاری که لازمه انجام بدین درست طی کردن مسیره و تو تاپیکای مختلف این سایت دوستان در حال راهنمایی هستن.
شاد باشین.

تاکید خود اداره مهاجرت امریکا هم بر اینه که وکیل لازم نیست
اگر شما خدای نکرده به هر دلیلی ویزا دریافت نکنید وکیل هیچ کاری نمی تونه انجام بده

(2014-10-17 ساعت 01:42)moqadam نوشته:  

مانعی ندارد

دوستان لطفا توی تاپیک مربوطه بحث کنید
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ...
ببخشید من از استرس زیاد نمیدونم سوالم رو جاش مطرح کردم یا نه..مطالب رو هم خوندم ولی چیزی دستگیرم نشد...
من برنده اصلی هستم و همسرم در سپاه خدمت کرده . چند درصد احتمال داره به ما کلیرینس بخوره؟؟؟؟
حالا اگه به همسر من کلیرینس بخوره به احتمال زیاد به من ویزا تعلق میگیره یا نه؟
اگه من ویزام رو قبول کنم و همسرم کلیرینس بخوره و چند ماه پروسه اش طول بکشه و همچنین طبق تعداد ویزاهای که کلا قراره صادر بشه و همچنین طبق شماره کیس من
آیا به همسرم ویزا تعلق میگیره یا نه؟
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-10-18 ساعت 01:34)hilda60 نوشته:  سلام دوستان ...
ببخشید من از استرس زیاد نمیدونم سوالم رو جاش مطرح کردم یا نه..مطالب رو هم خوندم ولی چیزی دستگیرم نشد...
من برنده اصلی هستم و همسرم در سپاه خدمت کرده . چند درصد احتمال داره به ما کلیرینس بخوره؟؟؟؟
حالا اگه به همسر من کلیرینس بخوره به احتمال زیاد به من ویزا تعلق میگیره یا نه؟
اگه من ویزام رو قبول کنم و همسرم کلیرینس بخوره و چند ماه پروسه اش طول بکشه و همچنین طبق تعداد ویزاهای که کلا قراره صادر بشه و همچنین طبق شماره کیس من
آیا به همسرم ویزا تعلق میگیره یا نه؟
سلام اول از همه تبریک میگم قبول شدنتونو
دوم کاملا خونسرد باشید و الا خودتون کار خودتونو خراب میکنید
ببینید دوست من شاید 70 درصد وضعیتشون مثل شماست که بالاخره یکی از اعضای کیس خدمت رفته .... چه کیس بالا چه پایین
پس اصلا نیازی نیست که بترسید قانون یکسانه
اینجا هیچکس نمیتونه بگه به شما میدن یا نمیدن یا به شوهر شما تعلق میگیره یا نمیگیره
اما در کل شاید کلیرنس بخورید ام به امید خدا سریع حل میشه
در این موارد فقط باید امیدوار بود و توکل کرد چون دست من و شما نیست .
پس آروم باشیدو منتظر کارنت شدنتون باشید
پیروز باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، hilda60 ، m.ghoreishi ، نیلان ، آلیس-1980 ، A_A
سلام دوستان
من یه سوال دارم
من بعد از ثبت نام در لاتاری یعنی قبل از اینکه متوجه بشم که برنده شدم اقدام کردم برای اقامت اروپا و الان نزدیک به 8 ماهه که از ایران خارج شدم و الان پاسپورت اروپا دارم اما همونطور که میدونید سیتیزن نیستم
میخواستم بدونم که این مساله میتونه برام مشکل ساز باشه یا نه
و اینکه جز مدرک عدم سوء پیشینه از این کشور مدرک دیگه ای برای مصاحبه لازم هست یا نه ؟
لطفا کمکم کنید چون خیلی استرس دارم و نگران این موضوع هستم
کیس نامبر :**18 / تعداد افراد :فقط خودم / تاریخ رویت قبولی : 1 may / تاریخ ارسال فرم : 7 jun / تاریخ دریافت نامه دوم : 23 oct / تاریخ مصاحبه : 1 dec / محل مصاحبه : آنکارا / کلیرنس بدلیل نقصی مدارک / تاریخ کلیر : بعد از کامل کردن مدارک / تاریخ تحویل پاسپورت و برگه صورتی : 2 feb / تاریخ دریافت ویزا : 10 feb Tongue / ورود به آمریکا : 05 MARCH
تشکر کنندگان:
(2014-10-17 ساعت 03:36)s.kh نوشته:  
(2014-10-14 ساعت 18:28)ارشان۲۰۱۵ نوشته:  سلام ما امروز مصاحبه داشتیم ایرانی هایی که اومده بودند ۳دختر مجرد ۵خوانواده که از اینا ۳تا دختر مجرد و ما یک ضرب گرفتیم ۱خوانواده هم مدارکشون کامل نبود و ۳ خوانواده ی دیگه کلیرنس خوردن .علت کلیرنس اول:سربازی سپاه علت کلیرنس خوانواده ی دوم کار در صنایع پتروشیمی و خوانوادهی سوم خانم برنده یک ضرب گرفتن ولی اقا به دلیل بیماری دوباره مدیکال چک خوردن ما هم که ۳نفر بودیم معاف سربازی و شغل ازاد

سلام.با تبریک فراوان، در صورت امکان خواهشمند است بفرمایید مبلغ تمکن مالی که ارایه کردید چقدر بود. اگر اطلاع دارید که خانواده ای که یک ضرب ویزا گرفتند نیز چه مبلغی را تمکین کردند بسیار ممنون می شوم.

سلام ما برای ۳نفر ۱۹۰میلیون بردیم ولی افیسر در مورد تمکن مالی هیچی ازمون نپرسید حتی سند خونه که برده بودیم هم نخواست
افراد کیس:۳ ارسال فرم۱۹می کارنت شدن :augدریافت نامه ی دوم:۳روز بعد از کارنت شدن محل مصاحبه:انکارا زمان مصاحبه:۱۴اکتبر دریافت ویزا یک ضربBig Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، ashkansoso65 ، s.kh
(2014-10-18 ساعت 04:05)nazanin_nmk نوشته:  سلام دوستان
من یه سوال دارم
من بعد از ثبت نام در لاتاری یعنی قبل از اینکه متوجه بشم که برنده شدم اقدام کردم برای اقامت اروپا و الان نزدیک به 8 ماهه که از ایران خارج شدم و الان پاسپورت اروپا دارم اما همونطور که میدونید سیتیزن نیستم
میخواستم بدونم که این مساله میتونه برام مشکل ساز باشه یا نه
و اینکه جز مدرک عدم سوء پیشینه از این کشور مدرک دیگه ای برای مصاحبه لازم هست یا نه ؟
لطفا کمکم کنید چون خیلی استرس دارم و نگران این موضوع هستم

سلام
نگران نباشید. فقط اگر بیشتر از یک سال اونجا اقامت دارید گواهی پلیس ببرید با خودتون.
تشکر کنندگان: babak12
(2014-10-17 ساعت 06:57)نیلان نوشته:  

موفق باشید

دوست من
شاد باشین.

تاکید خود اداره مهاجرت آمریکا هم بر اینه که وکیل لازم نیست
اگر شما خدای نکرده به هر دلیلی ویزا دریافت نکنید وکیل هیچ کاری نمی تونه انجام بده

مانعی ندارد

یعنی به نظر شما چک نمیکنند و اگه ببینند که شرکت کردیم تاثیر منفی نداره چون امکان داره شانس یک نفر دیگه را از بین ببریم
تشکر کنندگان:
(2014-10-18 ساعت 12:07)paradisee نوشته:  
(2014-10-17 ساعت 06:57)نیلان نوشته:  

موفق باشید

دوست من
شاد باشین.

تاکید خود اداره مهاجرت آمریکا هم بر اینه که وکیل لازم نیست

مانعی ندارد

یعنی به نظر شما چک نمیکنند و اگه ببینند که شرکت کردیم تاثیر منفی نداره چون امکان داره شانس یک نفر دیگه را از بین ببریم
دوستان لطفا به تاپیک مربوطه مراجعه کنید
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:

موفق باشید

دوست من
شاد باشین.
اقای نوروزی عزیز
اگه یکم دقت کنید نوشتم به نظرم نه حقیقت مسلم!!! شما یه نگاه به امضاء خودتون کنید ببینید کیس نامبرتون چند بوده و کی ویزا گرفتید؟اگر بجای صدها نفری بودید که از اوایل ماه جولای به بعد جوابهای صدتا یه من غاز از سفارتها می شنیدند با کیس نامبرهای حتی زیر 3000 و به نوعی سر کار بودند تا آخر سپتامبر
و تو تایپیک کلیرنس 2014 با امید به فردا شب رو صبح میکردند اینطور سرخوش جواب نمیدادید به نظرم باز تاکید میکنم به نظرم اگر برای بدست آوردن ویزاتون
واقعا مصصر هستید باید تمام تلاشتون رو انجام بدید حتی اگر لازمه با گرفتن وکیل و این کار در هیچ جا هم منع نشده
خیلی از افراد در ماه جولای کلیر شدند از جمله خودم ولی چون سفارتها هیچ فشاری پشتشون نبود و اسامی افراد رو با تاخیر های زیاد اعلام میکردن این مشکلات بوجود اومد در صورتی که روند صدور ویزا در تمام دنیا تا اخر سپتامبر ادامه داشت و به رقم بی سابقه 53000 نفر رسید یادتون نره ما ایرانی هستیم و اینجا ایرانه.
گول وعده های سفارتها رو نخورید و خودتون مدیریت کنید و در صورت نیاز اقدامات
لازم انجام بدید
اینجا تایپیک کلیرنس و افرادی که اینجا هستند کسانی هستند که کلیرنس خوردند. بچه های 2014 که موفق به دریافت ویزا نشدند هر کدام به نوعی اطلاعات ارزشمندی از علل ناکامی های خودشون دارن پس بهتره فضا به گونه ای باشه که ای عزیزان بیان و نظر بدن تا حداقل کسانیکه در مهاجر سرا هستند بتونند استفاده کنن.
موفق باشید
***2014as4 انکارا
مصاحبه 16 اپریل
آپدیت واقعی بعد از مصا حبه از 2 جون تا 3 جولای 16 بار
تشکر کنندگان: abbas09 ، ofrfar ، mohammadg846 ، hamed shayan
(2014-10-18 ساعت 14:47)مهمان آشنا نوشته:  
(2014-10-16 ساعت 12:53)مهمان آشنا نوشته:  [quote='ameriatrin' pid='557435' dateline='1413443899']
ايا داشتن يك وكيل از ابتداي ديدن قبولي لاتاري ميتونه تو روند كارها و احتمال كرفتن ويزا بيشتر بهمون كمك كنه ؟

موفق باشید

اینجا تایپیک کلیرنس و افرادی که اینجا هستند کسانی هستند که کلیرنس خوردند. بچه های 2014 که موفق به دریافت ویزا نشدند هر کدام به نوعی اطلاعات ارزشمندی از علل ناکامی های خودشون دارن پس بهتره فضا به گونه ای باشه که ای عزیزان بیان و نظر بدن تا حداقل کسانیکه در مهاجر سرا هستند بتونند استفاده کنن.
موفق باشید
دوستان عزیز از الان خیلی زوده .....لطفا جو استرس زا به این تاپیک ندینCool در ثانی:صلاح کار خویش خسروان دانند...Rolleyes
تشکر کنندگان: mohammadg846

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان