کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
سلام دوستان عزیز ما 16 اکتبر مصاحبه داشتیم و کلیرینس خوریم یه خانواده 4 نفری 2 نفر دختر مجرد ویه پسر مجرد همون روز یضرب گرفتن دکتر اونگان به هر 4 نفر واکسن ابله مرغان زد با اینکه هر 4 نفرمون گرفته بودیم و جای اون روی صورتمون بود باز گفت قبول نیست حتی پاستور تو کارتمون زده بود روز مصاحبه ما 8 و 50 دقیقه وقت مصاحبمون بود ما از 7و نیم اونجا بودیم و به ترتیب صف داخل شدیم داخل سفارت یه سالن بود که پشت ماافیسر نشته بود به ترتیب شماره ها روی صفحه رو دیوار نشان داده میشد اول ما رفتیم اصل مدارک رو دادن بعد دوباره صدا کردن برای انگشت نگاری وبعد برای پول حدود 1 ساعت طول کشید تا اخرین و اصلی ترین قسمت صدا کرد یه خانم سیاه پوست با موی کوتاه و فر اینقدر برخوردش خوب بود که ما فکر کردیم یه ضرب میگیریم من از همون اول برگه صورتی رو روی میزش دیدم راجب کار شوهرم که دقیقا کارش چیه پرسید و چند سوال دیگه کرد وبعد گفت باید منتظر بمونیم در مورد جا هم ما هتل نرفتیم از یه اشنا اتاق گرفتیم که خیلی قیمتش مناسب بود وخیلی به ما کمک کردن و جاهای دیدنی و مراکزخرید خوب انکارا مارو بردن اگه سوال دیگه داشتین در خدمتتون هستم
(2014-10-19 ساعت 10:46)majid.sp نوشته:  سلام دوستان عزیز ما 16 اکتبر مصاحبه داشتیم و کلیرینس خوریم یه خانواده 4 نفری 2 نفر دختر مجرد ویه پسر مجرد همون روز یضرب گرفتن دکتر اونگان به هر 4 نفر واکسن ابله مرغان زد با اینکه هر 4 نفرمون گرفته بودیم و جای اون روی صورتمون بود باز گفت قبول نیست حتی پاستور تو کارتمون زده بود روز مصاحبه ما 8 و 50 دقیقه وقت مصاحبمون بود ما از 7و نیم اونجا بودیم و به ترتیب صف داخل شدیم داخل سفارت یه سالن بود که پشت ماافیسر نشته بود به ترتیب شماره ها روی صفحه رو دیوار نشان داده میشد اول ما رفتیم اصل مدارک رو دادن بعد دوباره صدا کردن برای انگشت نگاری وبعد برای پول حدود 1 ساعت طول کشید تا اخرین و اصلی ترین قسمت صدا کرد یه خانم سیاه پوست با موی کوتاه و فر اینقدر برخوردش خوب بود که ما فکر کردیم یه ضرب میگیریم من از همون اول برگه صورتی رو روی میزش دیدم راجب کار شوهرم که دقیقا کارش چیه پرسید و چند سوال دیگه کرد وبعد گفت باید منتظر بمونیم در مورد جا هم ما هتل نرفتیم از یه اشنا اتاق گرفتیم که خیلی قیمتش مناسب بود وخیلی به ما کمک کردن و جاهای دیدنی و مراکزخرید خوب انکارا مارو بردن اگه سوال دیگه داشتین در خدمتتون هستم
امیدوارم زود کلیر بشین , میشه جزییات مصاحبه رو در قسمت سفرنامه بنویسید + شرایط کاری و سربازیتون؟
تشکر کنندگان: Memolk ، ashkansoso65 ، babak12 ، behjat ، mbsamani ، آلیس-1980 ، ریحانا
اميدوارم هر چه زودتر كلير بشيد دوست عزيز
سعي كنيد در منتظر سرا هم ثبت نام كنيد
سفرنامه يادتون نره
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: نیلان ، A_A ، mbsamani ، HERMES7 ، آلیس-1980 ، pari pari ، ARSAMNEW
ممنونم کجا باید عضو منتظر سرا بشم
تشکر کنندگان:
(2014-10-19 ساعت 11:48)majid.sp نوشته:  ممنونم کجا باید عضو منتظر سرا بشم
خواهش مي كنم
http://www.mohajersara.com/thread-7091-post-550749.html
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، L_haam ، HERMES7 ، آلیس-1980 ، ARSAMNEW
[quote='majid.sp' pid='558112' dateline='1413699409']
سلام دوستان عزیز ما 16 اکتبر مصاحبه داشتیم و کلیرینس خوریم یه خانواده 4 نفری 2 نفر دختر مجرد ویه پسر مجرد همون روز یضرب گرفتن دکتر اونگان به هر 4 نفر واکسن ابله مرغان زد با اینکه هر 4 نفرمون گرفته بودیم و جای اون روی صورتمون بود باز گفت قبول نیست حتی پاستور تو کارتمون زده بود روز مصاحبه ما 8 و 50 دقیقه وقت مصاحبمون بود ما از 7و نیم اونجا بودیم و به ترتیب صف داخل شدیم داخل سفارت یه سالن بود که پشت ماافیسر نشته بود به ترتیب شماره ها روی صفحه رو دیوار نشان داده میشد اول ما رفتیم اصل مدارک رو دادن بعد دوباره صدا کردن برای انگشت نگاری وبعد برای پول حدود 1 ساعت طول کشید تا اخرین و اصلی ترین قسمت صدا کرد یه خانم سیاه پوست با موی کوتاه و فر اینقدر برخوردش خوب بود که ما فکر کردیم یه ضرب میگیریم من از همون اول برگه صورتی رو روی میزش دیدم راجب کار شوهرم که دقیقا کارش چیه پرسید و چند سوال دیگه کرد وبعد گفت باید منتظر بمونیم در مورد جا هم ما هتل نرفتیم از یه اشنا اتاق گرفتیم که خیلی قیمتش مناسب بود وخیلی به ما کمک کردن و جاهای دیدنی و مراکزخرید خوب انکارا مارو بردن اگه سوال دیگه داشتین در خدمتتون هستم
---------------------------
دوست عزیز امیدوارم هر چه سریعتر کلیرانس بشید و خوشحال خبرش رو به ما بدید. شما تونستید متوجه بشید که چرا کلیرانس خوردید ؟
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
تشکر کنندگان: babak12 ، bardia225 ، ARSAMNEW
منم امیدوارم سریعتر کلیر شین و ویزاتون رو بگیرید Smileمنتظر سفرنامه و عضویت در منتظرسرا هم هستیم

کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، babak12 ، pari pari ، ofrfar
کسی میدونه لیست مشاغل حساس یا همون Technology Alert List رو از کجا میشه دانلود کرد؟...اون یکی که تو امضای عمو سعید از بچه های 2014 هست خراب شده ... مرسی
تشکر کنندگان: آلیس-1980
(2014-10-20 ساعت 00:58)nastaran_t نوشته:  کسی میدونه لیست مشاغل حساس یا همون Technology Alert List رو از کجا میشه دانلود کرد؟...اون یکی که تو امضای عمو سعید از بچه های 2014 هست خراب شده ... مرسی
ببینین این لینک کار می کنه ؟
تازه آپلود کردم
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: Mahmood129 ، babak12 ، siminbiazar ، آلیس-1980 ، nastaran_t ، Mahboy
(2014-10-20 ساعت 00:58)nastaran_t نوشته:  کسی میدونه لیست مشاغل حساس یا همون Technology Alert List رو از کجا میشه دانلود کرد؟...اون یکی که تو امضای عمو سعید از بچه های 2014 هست خراب شده ... مرسی

فکر کنم این لینک کارتون رو راه بندازه
http://www.state.gov/documents/organization/86962.pdf

البته نمیدونم واسه چی میخواین ولی لینکهای زیر هم کمک میکنن تا حدودی ایده بگیرین
https://www.bu.edu/isso/forms/tal.pdf

https://www.studentaffairs.cmu.edu/oie/f...udents.pdf
موفق باشین
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، nastaran_t ، AliReza.Sh
(2014-10-20 ساعت 02:41)A_A نوشته:  
ببینین این لینک کار می کنه ؟
تازه آپلود کردم

نه لینک کار نمیکنه

ولی یکی پیدا کردم فکر کنم اینه :
http://www.state.gov/documents/organization/86962.pdf
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: ofrfar ، آلیس-1980 ، A_A ، nastaran_t
(2014-10-19 ساعت 19:23)saboteur نوشته:  منم امیدوارم سریعتر کلیر شین و ویزاتون رو بگیرید Smileمنتظر سفرنامه و عضویت در منتظرسرا هم هستیم

saboteur جان ببخشید ولی انگار منتظر سرا ایراد داره به تفکیک سفارت ها که کلیک کنیم جدول ها در هم ریخته می آد هم با کروم و هم با اکسپلورر دیدم هر دوش همینطور بودSad
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: Memolk ، آلیس-1980
رضا آآ عزیز کجایی بیای خبر بدی
ایشالله که امروز اون ویزا یضربه را بگیری
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، َalikh ، amir1635 ، babak12 ، A_A
(2014-10-18 ساعت 02:57)Mahmood129 نوشته:  
(2014-10-18 ساعت 01:34)hilda60 نوشته:  سلام دوستان ...
ببخشید من از استرس زیاد نمیدونم سوالم رو جاش مطرح کردم یا نه..مطالب رو هم خوندم ولی چیزی دستگیرم نشد...
من برنده اصلی هستم و همسرم در سپاه خدمت کرده . چند درصد احتمال داره به ما کلیرینس بخوره؟؟؟؟
حالا اگه به همسر من کلیرینس بخوره به احتمال زیاد به من ویزا تعلق میگیره یا نه؟
اگه من ویزام رو قبول کنم و همسرم کلیرینس بخوره و چند ماه پروسه اش طول بکشه و همچنین طبق تعداد ویزاهای که کلا قراره صادر بشه و همچنین طبق شماره کیس من
آیا به همسرم ویزا تعلق میگیره یا نه؟
سلام اول از همه تبریک میگم قبول شدنتونو
دوم کاملا خونسرد باشید و الا خودتون کار خودتونو خراب میکنید
ببینید دوست من شاید 70 درصد وضعیتشون مثل شماست که بالاخره یکی از اعضای کیس خدمت رفته .... چه کیس بالا چه پایین
پس اصلا نیازی نیست که بترسید قانون یکسانه
اینجا هیچکس نمیتونه بگه به شما میدن یا نمیدن یا به شوهر شما تعلق میگیره یا نمیگیره
اما در کل شاید کلیرنس بخورید ام به امید خدا سریع حل میشه
در این موارد فقط باید امیدوار بود و توکل کرد چون دست من و شما نیست .
پس آروم باشیدو منتظر کارنت شدنتون باشید
پیروز باشید
سلام خانم هیلدا- ضمن تاکید بر پاسخ مدیر آقای محمود، چون منم وضعیت مشابه شما را دارم و از این جهت پیگیر این موضوع شدم تا حالا به این نتیجه رسیدم که فقط روز مصاحبه بهتره همسرتون به آفیسر اعلام کنه موافقه که حداقل شما ویزا یکضربتون را بگیرید و اگر لازمه همسرتون منتظر کلیرشدن بشه چون اگر خدایی نکرده همسرتون درنهایت کلیرنشوند و ویزا بهشون نرسه، شما از طریق دیگر می توانید کارهای مهاجرت همسرتون را انجام دهید ضمناً موارد مشابه ما اکثراً برنده اصلی خانم ویزا یکضربشو گرفته(البته اگر خودش مورد حساس مثل کاردولتی و رشته حساس تحصیلی و... نداشته باشد)
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: laleht ، hilda60 ، AliReza.Sh
دوستانی که سربازی داشتن عرض کنم اونهایی که بالاتر از 10 سال از خدمتشون میگذره احتمال یه ضربی هم دارند و اگر کلیرنس بخورند زیر 60 روز کلیر میشن!
من داده های زیادی رو نگاه کردم و به این نتیجه رسیدم.

توکل کنید، بقیه راه هم میرید.

موفق باشید.
تشکر کنندگان: r.bazargan ، ریحانا ، laleht ، m.ghoreishi ، ARSAMNEW ، hilda60 ، k1_m_1358 ، Aghaman ، Siamak

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان