کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
چقدر اذیت میکنن!
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، bahar101
(2015-02-10 ساعت 14:22)nazanin_nmk نوشته:  
(2015-02-10 ساعت 00:20)farrokh1675 نوشته:  
(2015-02-09 ساعت 18:11)nazanin_nmk نوشته:  سلام دوستان من همین الان issued شدم و بلاخره بعد 8 روز ویزا صادر شد...
امیدوارم هرکسی که منتظره خیلی زود به اون چیزی که میخواد برسه
ارزوی موفقیت دارم برای همگی
با سلام دوست عزیز به شما تبریک میگم وآرزوی موفقیت های بیشتری براتون دارم .میشه بگید علت اینکه ویزاتون ۸روز طول کشید چی بود ؟مشکل از سفارت بود و یا از پست ترکیه؟ میشه بگید چه روزی و چه تاریخی پاسپورتتون رو به سفارت تحویل دادین وچه روزی و تاریخی پاسپورتتون رو از پست تحویل گرفتین ؟من ۳تا ۵روز رو برا گرفتن پاسپورت تو آنکارا برنامه ریزی کردم البته اگه یکضرب بگیرم الان هم آنکاراهستم لطفا اگه از پاسخ عمومی معذورید از طریق پیام خصوصی پاسخ بدید روز و روزگارانی شاد رابراتون آرزو میکنم

سلام دوست عزیز
امیدوارم که جزو یکضربی ها باشید
نمیدونم که چرا 8 روز زمان برد و تو این مدت فقط سفارت انکارا جواب من رو با یک جمله کوتاه داد که نگران نباشید مشکلی نیست باید منتظر باشید ، من دوشنبه 2 feb پاسپورت و برگه صورتی رو تحویل دادم و دوشنبه 9 feb ایشود شدم و 10feb ایمیل اومد که پاسپورت توی اداره پست هست .
فکر میکنم من جزو بد شانسها بودم یک کمی که مجبور شدم بلیط هواپیمارو 2 بار عوض کنم ، امیدوارم این مشکلات برای هیچکدوم از دوستان پیش نیاد ، اما من راضیم با این که سفر یه مقدار سختی بود اما دست پر دارم برمیگردم
براتون ارزوی موفقیت دارم و منتظر خبرهای خوبتون هستم

ممنون از اینکه وقت گذاشتید و به سوال من پاسخ دادید من هم امروز سه شنبه ۱۰ فوریه مصاحبه داشتم و یکضرب گرفتم چون میخوام از اینجا برم آمریکا داشتم برنامه ریزی میکردم .همیشه شاد باشید
کیس نامبر **35 - دیدن قبولی 1می - پر کردن فرم 23می -سفارت آنکارا -تعداد یک نفر-کارنتی 9دسامبر-
نامه دوم 12دسامبر - مصاحبه 10 فوریه (یکضرب گرفتم)-گرفتن پاسپورت باویزا 13فوریه-پرواز 14فوریه از آنکارا به USAـوارد شدن به خاک آمریکا 15فوریه
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Mahboy ، rbrb-2015 ، HERMES7 ، R-AL ، Radwin ، Siavash-M ، nazanin_nmk ، somayeh1363 ، A_A ، aaraam ، goliii
(2015-02-10 ساعت 14:50)farrokh1675 نوشته:  
(2015-02-10 ساعت 14:22)nazanin_nmk نوشته:  
(2015-02-10 ساعت 00:20)farrokh1675 نوشته:  
(2015-02-09 ساعت 18:11)nazanin_nmk نوشته:  سلام دوستان من همین الان issued شدم و بلاخره بعد 8 روز ویزا صادر شد...
امیدوارم هرکسی که منتظره خیلی زود به اون چیزی که میخواد برسه
ارزوی موفقیت دارم برای همگی
با سلام دوست عزیز به شما تبریک میگم وآرزوی موفقیت های بیشتری براتون دارم .میشه بگید علت اینکه ویزاتون ۸روز طول کشید چی بود ؟مشکل از سفارت بود و یا از پست ترکیه؟ میشه بگید چه روزی و چه تاریخی پاسپورتتون رو به سفارت تحویل دادین وچه روزی و تاریخی پاسپورتتون رو از پست تحویل گرفتین ؟من ۳تا ۵روز رو برا گرفتن پاسپورت تو آنکارا برنامه ریزی کردم البته اگه یکضرب بگیرم الان هم آنکاراهستم لطفا اگه از پاسخ عمومی معذورید از طریق پیام خصوصی پاسخ بدید روز و روزگارانی شاد رابراتون آرزو میکنم

سلام دوست عزیز
امیدوارم که جزو یکضربی ها باشید
نمیدونم که چرا 8 روز زمان برد و تو این مدت فقط سفارت انکارا جواب من رو با یک جمله کوتاه داد که نگران نباشید مشکلی نیست باید منتظر باشید ، من دوشنبه 2 feb پاسپورت و برگه صورتی رو تحویل دادم و دوشنبه 9 feb ایشود شدم و 10feb ایمیل اومد که پاسپورت توی اداره پست هست .
فکر میکنم من جزو بد شانسها بودم یک کمی که مجبور شدم بلیط هواپیمارو 2 بار عوض کنم ، امیدوارم این مشکلات برای هیچکدوم از دوستان پیش نیاد ، اما من راضیم با این که سفر یه مقدار سختی بود اما دست پر دارم برمیگردم
براتون ارزوی موفقیت دارم و منتظر خبرهای خوبتون هستم

ممنون از اینکه وقت گذاشتید و به سوال من پاسخ دادید من هم امروز سه شنبه ۱۰ فوریه مصاحبه داشتم و یکضرب گرفتم چون میخوام از اینجا برم آمریکا داشتم برنامه ریزی میکردم .همیشه شاد باشید

خیلی خیلی تبریک میگم
براتون ارزوی موفقیت و شادی دارم تو تمام مراحل زندگی
کیس نامبر :**18 / تعداد افراد :فقط خودم / تاریخ رویت قبولی : 1 may / تاریخ ارسال فرم : 7 jun / تاریخ دریافت نامه دوم : 23 oct / تاریخ مصاحبه : 1 dec / محل مصاحبه : آنکارا / کلیرنس بدلیل نقصی مدارک / تاریخ کلیر : بعد از کامل کردن مدارک / تاریخ تحویل پاسپورت و برگه صورتی : 2 feb / تاریخ دریافت ویزا : 10 feb Tongue / ورود به آمریکا : 05 MARCH
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، turadjk
با سلام، خدمت همه دوستان گلم، آخرین وضعیت کیس های لاتاری با شرایط AS رو در سایت آنکارا خدمتتون ارائه میکنم، امیدوارم واسه هممون مفید باشه، در ضمن عزیزانی که کیسشون اعلام شده، لطفا، لطفا، لطفا خیلی زود تشریف ببرن واسه دریافت ویزاشون و تحت هیچ شرایطی زمان رو از دست ندهند. (الان 21بهمن برابر 10 فوریه- ساعت 17:45 به وقت تهران و 16:15 به وقت آنکارا)

[عکس: e9d1b17c-1c46-4798-a95f-d16aad83b961.JPG]

اگر احیانا در مورد دیتای ارائه شده سوال و ابهامی بود، در خدمتتون هستم
با آرزوی سلامتی، پیروزی و شادی پاینده همتون.

*
*
*
2015AS00001xxx : C/N ، رویت قبولی : May 1 ، ارسال فرم 260 : May 30 ، سفارت : آنکارا ، کارنت : 12 Aug ، نامه دوم : 23 Oct ، زمان مصاحبه : هفته اول Des ، وضعیت اخذ ویزا : AP ، کلیر : انجام شده- حضور در آمریکا
تشکر کنندگان: somayeh1363 ، jupiterx ، Mahboy ، جهان20 ، farrokh1675 ، soruosh
(2015-02-10 ساعت 18:45)ashkan.h56 نوشته:  با سلام، خدمت همه دوستان گلم، آخرین وضعیت کیس های لاتاری با شرایط AS رو در سایت آنکارا خدمتتون ارائه میکنم، امیدوارم واسه هممون مفید باشه، در ضمن عزیزانی که کیسشون اعلام شده، لطفا، لطفا، لطفا خیلی زود تشریف ببرن واسه دریافت ویزاشون و تحت هیچ شرایطی زمان رو از دست ندهند. (الان 21بهمن برابر 10 فوریه- ساعت 17:45 به وقت تهران و 16:15 به وقت آنکارا)

[عکس: e9d1b17c-1c46-4798-a95f-d16aad83b961.JPG]

اگر احیانا در مورد دیتای ارائه شده سوال و ابهامی بود، در خدممتون هستم

*با سلام مبارکه ، یه جورایی حس نفس نفس زدن تو پیامتون بود ، خونسردی خودتون رو حفظ کنید ، موفق باشید
*
*
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
تشکر کنندگان: kamij ، farrokh1675
چرا بعضی کیس ها که ستاره دار هستن ?
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان: farrokh1675
(2015-02-10 ساعت 18:54)neda733 نوشته:  چرا بعضی کیس ها که ستاره دار هستن ?

با سلام، یعنی از همه اعضای خانواده که Ap خوردن، فقط یه تعدادیشون کلیر شدن و الباقی باید منتظر باشن
2015AS00001xxx : C/N ، رویت قبولی : May 1 ، ارسال فرم 260 : May 30 ، سفارت : آنکارا ، کارنت : 12 Aug ، نامه دوم : 23 Oct ، زمان مصاحبه : هفته اول Des ، وضعیت اخذ ویزا : AP ، کلیر : انجام شده- حضور در آمریکا
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، soruosh
خوب امروز عموی ما بعد از 4 ماه بررسی کلیر شد و میره به پسر عموم سر بزنه بیاد! Smile
گیرم عموی ما بود فاضل از فضل عمو مرا هم حاصل؟ Smile
تشکر کنندگان: Samia ، ashkan.h56 ، jupiterx ، rbrb-2015 ، Mahboy ، A_A ، farrokh1675 ، m.ghoreishi ، goliii ، Aghaman ، soruosh
(2015-02-10 ساعت 20:54)رضا2015 نوشته:  خوب امروز عموی ما بعد از 4 ماه بررسی کلیر شد و میره به پسر عموم سر بزنه بیاد! Smile
گیرم عموی ما بود فاضل از فضل عمو مرا هم حاصل؟ Smile
2015as7xx- تعداد افراد کیس :1 نفر-سفارت : آنکارا- -تاریخ کارنت شدن : october-تاریخ مصاحبه : 3 فبریه-وضعیت ویزا : AP .کلیر : 29 اپریلSmile
ممنونم خدا جوووووون
تشکر کنندگان: HERMES7 ، soruosh
اخ یادم رفت براش هورا بکشممم
هوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووورا !
تشکر کنندگان: Samia ، Mahboy ، farrokh1675 ، m.ghoreishi ، soruosh
(2015-02-10 ساعت 18:45)ashkan.h56 نوشته:  با سلام، خدمت همه دوستان گلم، آخرین وضعیت کیس های لاتاری با شرایط AS رو در سایت آنکارا خدمتتون ارائه میکنم، امیدوارم واسه هممون مفید باشه،

*
*
*

دوست عزیز این کیس ها امروز کلیـر شدن؟!!!
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
(2015-02-10 ساعت 21:24)rbrb-2015 نوشته:  
(2015-02-10 ساعت 18:45)ashkan.h56 نوشته:  با سلام، خدمت همه دوستان گلم، آخرین وضعیت کیس های لاتاری با شرایط AS رو در سایت آنکارا خدمتتون ارائه میکنم، امیدوارم واسه هممون مفید باشه، در ضمن عزیزانی که کیسشون اعلام شده، لطفا، لطفا، لطفا خیلی زود تشریف ببرن واسه دریافت ویزاشون و تحت هیچ شرایطی زمان رو از دست ندهند. (الان 21بهمن برابر 10 فوریه- ساعت 17:45 به وقت تهران و 16:15 به وقت آنکارا)
اگر احیانا در مورد دیتای ارائه شده سوال و ابهامی بود، در خدمتتون هستم

دوست عزیز این کیس ها امروز کلیـر شدن؟!!!

خواهش میکنم یه بار سر ستون ها رو با دقت ملاحظه کنی، بعدش اگه بازم سوالی بود بنده در خدمتم
با سلام و شب بخیر:
با اجازه بزرگترا و مدیران

********************************************************************************************************************************************

دوتا خواهش دوستانه:

1-دوستانی که امضا به شکل عمودی و ستونی دارن، عاجزانه تقاضا میکنم امضاهاتون رو به شکل افقی و خطی تغییر بدید.

2-در پاسخ به مواردی که متن های بلند، تصویر و جدول داره، خواهشا، لطفا موارد طولانی اون رو حذف و سپس اقدام به پاسخگویی نمایید.

(واسه احترام به حقوق سایرین و اینکه بشه مطالب بیشتر و مفید تری رو در تعداد صفحات کمتری طرح و نقد نمود)

********************************************************************************************************************************************
تشکر کنندگان: jupiterx ، farrokh1675 ، Mahboy ، HERMES7 ، R-AL ، bahar101 ، laleht ، aaraam ، hamed shayan ، kaamiran ، goliii ، ریحانا ، Abdorrezaa
واقعا دیگه داره خسته کنند می‌شه ... دیگه کم کم دارم میترسم...امیدوارم که همهٔ دوستانی که مثل من هستن زودتر جوابشون بیاد و تکلیفشون معلوم بشه.
شماره کیس:###2015AS2 / تاریخ ارسال فرم:21 جون / کنسولگری: آنکارا / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: -/ مصاحبه:3DEC -دریافت کلیرنس:cleared / دریافت ویزا:7 april - / ورود به آمریکا: - / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، bahar101 ، goliii ، sahar nafisi ، abbas09 ، somayeh1363
انكارا اپديت كرده؟؟؟

شماره کیس: 2015AS000027xx - رویت قبولی: MAY 1, 2014 - کنسولگری: ANKARA - تعداد افراد: 1 - ارسال فرمهای سری اول: 18may, 2014 - کارنت شدن کیس: AUG 12, 2014 - مصاحبه:Ankara19november -
آپدیت : -30dec-2jan-20feb-27march-30march-31march-3april دریافت ویزا:کلیرنس - ورود به آمریکا: - دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، ممرم44

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان