کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
دوستان عزيز ، اولا آرزوي سلامتي و انشاالله زودتر كساني كه مثل ماها منتظر هستند كلير بشند ، دوما انرژي منفي نميخوام بدم ( شما بذاريد به حسب شوخي [emoji6]) ولي انشاالله نشه روزي كه ٢٠١٤ هايي ها بگن ما كه كلي بهتر از اينا بوديم ،
اميدوارم كلير هاي گروهي منظم هفتگي شروع بشه . فعلا كه فقط يكبار گروهي داشتيم . البته كه بايد صبر كنيم تا جمعه ببينيم چي ميشه .
دعا كنيم انشاالله زود زود هممون كلير بشيم .

Case# : 2015AS2XX
Interview: 10th Nov
Status: waiting for AP

مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان: goliii ، bahar101
سلام دوستان. جواب نامه به سفارت ابوظبی معمولا بعد از چند روز میاد؟
شماره کیس: 2015ASXXXX1XXX تاریخ رویت قبولی:14 May کنسولگری: Ankara ---->Abu Dhabi تعداد افراد منظور در کیس : 1 ارسال فرمهای سری اول: 27 may
کارنت شدن کیس: 12 Augest مصاحبه: Nov هفته سوم دریافت کلیرنس: هفته سوم March دریافت ویزا: سه هفته بعد ورود به آمریکا: May دریافت گرین کارت: Big Grin

تشکر کنندگان:
(2015-02-09 ساعت 18:11)nazanin_nmk نوشته:  سلام دوستان من همین الان issued شدم و بلاخره بعد 8 روز ویزا صادر شد...
امیدوارم هرکسی که منتظره خیلی زود به اون چیزی که میخواد برسه
ارزوی موفقیت دارم برای همگی

خیلی خوشحال شدم واستون انتظار سختی بود واسه همین یه رتبه هم بهتون دادم امیدوارم بقیه دوستان هم رتبه بدن
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان: bahar101 ، مير منصور ، nazanin_nmk
دوستان این هفته خیلی ها باید دنبال بلیط باشن واسه رفتن و گرفتن این ویزایی که جانمان رو به لب اورد امیدوارم بلیط باشه دیگه استرس این یکی رو نکشیم
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان: afrand ، HERMES7 ، bahar101 ، Mahboy ، jupiterx
(2015-02-09 ساعت 18:11)nazanin_nmk نوشته:  سلام دوستان من همین الان issued شدم و بلاخره بعد 8 روز ویزا صادر شد...
با سلام دوست عزیز به شما تبریک میگم وآرزوی موفقیت های بیشتری براتون دارم .میشه بگید علت اینکه ویزاتون ۸روز طول کشید چی بود ؟مشکل از سفارت بود و یا از پست ترکیه؟ میشه بگید چه روزی و چه تاریخی پاسپورتتون رو به سفارت تحویل دادین وچه روزی و تاریخی پاسپورتتون رو از پست تحویل گرفتین ؟من ۳تا ۵روز رو برا گرفتن پاسپورت تو آنکارا برنامه ریزی کردم البته اگه یکضرب بگیرم الان هم آنکاراهستم لطفا اگه از پاسخ عمومی معذورید از طریق پیام خصوصی پاسخ بدید روز و روزگارانی شاد رابراتون آرزو میکنم
کیس نامبر **35 - دیدن قبولی 1می - پر کردن فرم 23می -سفارت آنکارا -تعداد یک نفر-کارنتی 9دسامبر-
نامه دوم 12دسامبر - مصاحبه 10 فوریه (یکضرب گرفتم)-گرفتن پاسپورت باویزا 13فوریه-پرواز 14فوریه از آنکارا به USAـوارد شدن به خاک آمریکا 15فوریه
تشکر کنندگان: bahar101 ، m.ghoreishi
تبریک میگم به اونایی که ویزاشون صادر شد
الان بولتن را زدن 4725 برای آپریل
واقعا با این حساب ما دیگه حتی به مصاحبه هم دعوت نمیشیم
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: bahar101
(2015-02-10 ساعت 00:33)bahar101 نوشته:  
(2015-02-10 ساعت 00:21)ebrahim1e نوشته:  تبریک میگم به اونایی که ویزاشون صادر شد
الان بولتن را زدن 4725 برای آپریل
واقعا با این حساب ما دیگه حتی به مصاحبه هم دعوت نمیشیم

واقعا.تکلیف ما چی میشه؟

با سلام وقتی اونا میگن :همه کسایی که قبول شدن به مصاحبه دعوت میشن و نامه دعوت به مصاحبه براشون میاد:دیگه نگرانیتون چیه؟اونا که بدون برنامه حرف نمیزنن نگران نباشید و خونسردی خودتون رو حفظ کنید .روزهای شادی در انتظارتون هست
کیس نامبر **35 - دیدن قبولی 1می - پر کردن فرم 23می -سفارت آنکارا -تعداد یک نفر-کارنتی 9دسامبر-
نامه دوم 12دسامبر - مصاحبه 10 فوریه (یکضرب گرفتم)-گرفتن پاسپورت باویزا 13فوریه-پرواز 14فوریه از آنکارا به USAـوارد شدن به خاک آمریکا 15فوریه
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، nazanin_nmk
(2015-02-08 ساعت 11:39)farrokh1675 نوشته:  با سلام دوستان عزیز راجع به کلیرنس دوم یا دوباره برگه صورتی گرفتن تجربه ای دارم میگم شاید به پاسخ برسید:
یکی از خویشان نزدیک همراه با همسر و پسر کوچکش میره مصاحبه خانم و پسر یکضرب ولی آقا apمیخوره آفیسر میگه میخواهید به خانم و بچه ویزا بدم و شما منتظر بمونید تا کلیر بشید ؟اونا به این تصمیم میرسن که منتظر بمونن تاهر سه با هم ویزا بگیرن بر میگردن ایران حدود دو ماه ونیم بعد ایمیلی میاد که هر چه سریعتر بیایید برا ویزا چون فرصت شما کمه وممکنه ویزاتون باطل بشه آقا هم با عجله خودشو میرسونه سفارت پاسپورت ها رو تحویل میده و میره هتل و منتظر میمونه بعد از مدتی پاسپورتها دستش میرسه

خانم و بچه با ویزا و آقا بدون ویزا با یک برگ صورتی که نوشته مراحل اداری شما هنوز طی نشده منتظر بمونید ....نتیجه گیری: وقتی مصاحبه تمام شد و کسی یکضرب گرفت سه ماه وقت داره ویزاشو بگیره در غیر این صورت باطل میشه .من فکر میکنم کیس مورد نظر که به نظر میاد دو باره کلیرنس خورده اینطور نبوده بلکه تعدادی از این افراد یکضربی بودن وبعضی ها کلیرنسی که هنوز مدت کلیرنسشون پایان نیافته است ..میشه با تماس با سفارت همه ابهامات برطرف بشه .شاد باشید

سلام

شما در مورد این سه ماه مطمینید؟ چون آفیسر همچین چیزی به ما نگفت

ممنون
تشکر کنندگان:
تاريخ انقضاء ويزا صادر شده تا پايان مهلت 6 ماهه تست پزشكي دكتر اونگان مي باشد ويا اينكه قبل از صدور مجدد ويزا دوباره تست مجدد پزشكي بدهيد
تشکر کنندگان:
سلام دوستان،
حتما باید قبل از کلییر شدن در سایت انکارا در ceac هم اپدیت اتفاق بیفته؟
شماره کیس: 2015AS00001xxx - تعداد افراد: 1 - مصاحبه:Ankara, 12 Jan - دریافت ویزا:کلیرنس،کلییر بعد از 92 روز - ورود به آمریکا:Jun - دریافت گرین کارت:Jul
تشکر کنندگان:
و یه سوال دیگه...
میتونیم زمانی که معاینه ی پزشکی هنوز سه ماه اعتبار داره تمدیدش کنیم تا ویزامون همون شش ماهه باشه؟
شماره کیس: 2015AS00001xxx - تعداد افراد: 1 - مصاحبه:Ankara, 12 Jan - دریافت ویزا:کلیرنس،کلییر بعد از 92 روز - ورود به آمریکا:Jun - دریافت گرین کارت:Jul
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان من 4 فوریه مصاحبه داشتم
AP خوردم
و سایت ceas چک کردم فقط 5 و 6 فوریه آپدیت شد

لطفا نظر کارشناسی بدین
خدمت : ناجا
البته اون زمان که ما خدمت میکردیم خدمت 17 ماه بود منطقه محروم بودم شد تقریبا 14 ماه . افیسر هم پرسید همینو گفتم
شغل : برای خودم کار میکنم
امیدی هس ؟

یا بیخیال بشیم بریم دنبال زندگیمون . مردیم از پا در هوایی

تشکر کنندگان:
خب بولتن که گذشت،
بیاید تمرکز کنیم روی کلیـــــر های پـُر تعداد این هفته Wink
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، bahar101
(2015-02-10 ساعت 11:19)bogey نوشته:  سلام
دوستان من 4 فوریه مصاحبه داشتم
AP خوردم
و سایت ceas چک کردم فقط 5 و 6 فوریه آپدیت شد

لطفا نظر کارشناسی بدین
خدمت : ناجا
البته اون زمان که ما خدمت میکردیم خدمت 17 ماه بود منطقه محروم بودم شد تقریبا 14 ماه . افیسر هم پرسید همینو گفتم
شغل : برای خودم کار میکنم
امیدی هس ؟

یا بیخیال بشیم بریم دنبال زندگیمون . مردیم از پا در هوایی

چرا امیدی نباشه؟!!!! شما چند هفته فرصت بدید تا دوستانی که ماه های قبل از شما رفتن مصاحبه، کلیـر بشن. ایشالا بزودی نوبت شما (و ما کیس نامبر بالایی ها) هم میشه Cool
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: bahar101 ، goliii
nazanin_nmk نوشته است:
سلام دوستان من همین الان issued شدم و بلاخره بعد 8 روز ویزا صادر شد...

تبريک دوست عزيز اميدوارم بقيه مراحل را هم با موفقيت به انجام برسونيد
تشکر کنندگان: Man10 ، reza.aa ، آلیس-1980 ، nazanin_nmk ، bahar101 ، soruosh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان