کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-02-14 ساعت 23:43)behjat نوشته:  دوستان میدانید که میشه در صورت کلیرشدن به جای ما آژانسی ویزا رو از ایروان برامون بگیره ؟ یا حتما باید یکی از ما ها دوباره بریم ایروان برای گرفتن ولی

بله شما میتونی با دفاتری که کار پیکاپ ویزا رو انجام میدن صحبت کنید و با پرداخت هزینه ای پاسپورتو از سفارت تحویل بگیرن و بدستتون برسونن
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: behjat
دوستان عزیز پس از مدتی طولانی برگشتم تا اگه کمکی از دستم بر میاد انجام بدم، من ساکن کالیفرنیا هستم. هر سوالی داشتین ایمیل بدین چون معلوم نیست که بتونم همیشه اینجا سر بزنم. Wink
شماره کیس :20125xxx
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:14 Aug
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: Nov
تاریخ دریافت ویزا: خدا بخواد قبل از ژانویهBig Grin و خواست Big Grin دسامبر
تاریخ دریافت گرین کارت : 1 ماه پس از ورود
2 نفر
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، Mahboy ، fa15 ، jupiterx ، r.bazargan ، bahar101 ، goliii ، R-AL ، hamed shayan ، behjat ، kaamiran ، somayeh1363 ، A_A ، L_haam ، oldman
(2015-02-15 ساعت 03:18)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-02-14 ساعت 23:43)behjat نوشته:  دوستان میدانید که میشه در صورت کلیرشدن به جای ما آژانسی ویزا رو از ایروان برامون بگیره ؟ یا حتما باید یکی از ما ها دوباره بریم ایروان برای گرفتن ولی

بله شما میتونی با دفاتری که کار پیکاپ ویزا رو انجام میدن صحبت کنید و با پرداخت هزینه ای پاسپورتو از سفارت تحویل بگیرن و بدستتون برسونن

سلام
من در باره انکارا میدونم پیکاپ ویزا صورت نمیگیرد ، وقتی پرسیدم گفتن که سفارت امریکا باید خودتون ویزا رو تحویل سفارت بدین ، مگر اینکه قوانین ایروان فرق داشته باشه
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: Mahboy ، bahar101 ، R-AL ، behjat
خواستم یاداوری کنم که امروز در سفارت ابوظبی و فردا در آمریکا و سفارت ایروان و آنکارا تعطیله به مناسبت ولادت واشنگتن!
دوستان نه خودشون رو خسته کنن برای چک سی اک نه سایت سفارت
برید خوش بگذرونید.
و خداوند شنبه ها و یکشنبه ها را آفرید تا لاتاریون از چک سی اک در امان باشند.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: Mahboy ، mick ، rezasadeghi ، HERMES7 ، r.bazargan ، m.ghoreishi ، bahar101 ، goliii ، shahin2737 ، laleht ، R-AL ، Iaccept ، kaamiran ، AliReza.Sh
دوست عزیز masouleh ممنون میشم سوال من هم پاسخگو باشید.

در مورد آپدیت گروهی 10 فوریه که گفته بودین احتمالا گروهی کلیر خواهند شد تجربه ای از سالهای قبل بوده؟ می خواستم بدونم نتیجه گیری این موضوع با توجه به تجربه سالهای قبل بوده یا یک حدس و گمان است. ممنون
تشکر کنندگان: ریحانا ، bahar101
سلام دوست عزیز
این دوستان اغلب در فوریه مصاحبه شدن. می خواستم بپرسم این نتیجه گیری که آپدیت گروهی احتمالا به کلیر این کیسها می انجامه از جای خاصی نتیجه
گیری شده یا تجربه ای از سال پیش بوده؟ ممنون میشم راهنمایی کنین
[/quote]

اینکه از روی آپدیتها کلیر را تشخیص دهند تنها حدس و گمان است و بیشتر از این نمیشود گفت. در مورد لیستی که این دوستمان دادند و گویا مصاحبه شوندگان ژانویه و فوریه هستند که عقل سلیم هم حکم نمیکند که بصورت گروهی در فاصله زمانی به این کوتاهی با هم کلیر بشوند و به احتمال زیاد این آپدیت تنها چک کردن ابتدایی بعد از مصاحبه است که همه این آپدیت را دارند. در ضمن در مورد آپدیت باید به عرض برسانم که من به سفارت ایمیل زدم و وضعیت کلیر شدنم را پرسیدم درست همان زمانی که به ایمیلم جواب دادند یک آپدیت هم برای من اضافه شد درصورتیکه هیچ تغییری در پرونده من حاصل نشده. پس روی آپدیتها و تعداد آنها زیاد فکر نکنید. منبع ما برای کلیر شدن باید سایت سفارتها و ایمیلی باشد که امسال فکر کنم حدود 20 روز قبل از اعلام اسامی کلیر شده ها در سایت سفارتها برای فرد فرستاده میشود.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: Mahboy ، bahar101 ، kaamiran
20 روز قبل؟
فکر کنم یک صفر اضافه گذاشتید قربان.
تنها یک بار این اتفاق افتاد و جمعه آخر وقت زنگ زدند و دوشنبه اسمشون روی سایت بود.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: bahar101
(2015-02-15 ساعت 11:34)behdadK نوشته:  20 روز قبل؟
فکر کنم یک صفر اضافه گذاشتید قربان.
تنها یک بار این اتفاق افتاد و جمعه آخر وقت زنگ زدند و دوشنبه اسمشون روی سایت بود.

اشتباه تایپی بود پوزش میخواهم
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: behdadK
می خواستم بدونم کسایی که کلیرنس خوردن، آفیسر برگه تمکن مالی رو بهشون برگردوند؟
کیس نامبر: 2015AS38XX>
ارسال فرمهای اولیه: 28می
تعدادافراد کیس: 1نفر
سفارت:انکارا
تاریخ کارنت شدن: 9 نوامبر
نامه دوم: 12 نوامبر
مصاحبه: فوریه
وضعیت: کلیرنس
آپدیتها: 11feb, 17feb 19feb , 24feb, 27feb, 2march, 9march،20march 1jun(by email),5jun,9jun, 11jun(name az sefat baraye clear shoda Smile )
120 روز انتظار
تشکر کنندگان:
فكر نميكنم مهم باشه به من برگردوند

شماره کیس: 2015AS000027xx - رویت قبولی: MAY 1, 2014 - کنسولگری: ANKARA - تعداد افراد: 1 - ارسال فرمهای سری اول: 18may, 2014 - کارنت شدن کیس: AUG 12, 2014 - مصاحبه:Ankara19november -
آپدیت : -30dec-2jan-20feb-27march-30march-31march-3april دریافت ویزا:کلیرنس - ورود به آمریکا: - دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: Mahboy
(2015-02-15 ساعت 12:59)nikoo2468 نوشته:  می خواستم بدونم کسایی که کلیرنس خوردن، آفیسر برگه تمکن مالی رو بهشون برگردوند؟

درمورد بنده برگردوندن
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان:
(2015-02-15 ساعت 13:02)Mahboy نوشته:  
(2015-02-15 ساعت 12:59)nikoo2468 نوشته:  می خواستم بدونم کسایی که کلیرنس خوردن، آفیسر برگه تمکن مالی رو بهشون برگردوند؟

درمورد بنده برگردوندن

خيلي مهم نيست ، مال بعضي ها رو نگه ميداره و بعضي ها رو پس ميده . مال من رو نگه داشت .

Case# : 2015AS2XX
Interview: 10th Nov
Status: waiting for AP

مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان: soruosh
سلام .دوستان برای چک کردن کیس نامبر توی سایت سفارت ابوظبی نوشته باید 5 رقم وارد بشه کیس نامبر 4 رقمه .شما ها چیکار کردین؟
تشکر کنندگان:
(2015-02-13 ساعت 19:59)ashkan.h56 نوشته:  با سلام

یک نکته بسیار، بسیار مهم

اگر فردی AP بخوره، وقتی کلیر شد و خواست ویزا بگیره، ویزایی رو که بهش میدن تاریخ Expire اون ویزا دقیقا تا اعتبار زمان مدیکال اون فرد خواهد بود.

فرضا اگر کسی در 15 دسامبر مصاحبه شده باشه و اعتبار مدیکالش رو مثلا 15 جون اعلام کرده باشن، اون وقت در ماه فبریه کلیر بشه، ویزایی رو که در ماه فبریه تقدیمش میکنن Expire Date اون ویزا 15 جون خواهد بود...

حالا نمیدونم:

1- آیا میشه این ویزا رو برای یه مدت دیگه تمدید کرد؟
2-اگر بله، شرایط این تمدید به چه صورت خواهد بود؟

از دوستان و مدیرانی که جواب این دو سوال رو دقیق و مطمئن میدونند، خواهش میکنم راهنمایی کنن

با تشکر فراوان

بله تا پایان سپتامبر وقت هست که تمدید کنند من این مورد را در آنکارا روزی که مصاحبه داشتم دیدم - خانمی با دو فرزندشان اومده بودند که ویزای مجدد صادر بشه البته شوهرشان که برنده اصلی بود در آمریکا بود . واز قبل مراجعه و تا موقعی که ویزای قبل مهلت داره باید با سفارت مکاتبه بشود.
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
تشکر کنندگان: Mahboy ، ashkan.h56
(2015-02-15 ساعت 16:04)mirchenari نوشته:  سلام .دوستان برای چک کردن کیس نامبر توی سایت سفارت ابوظبی نوشته باید 5 رقم وارد بشه کیس نامبر 4 رقمه .شما ها چیکار کردین؟

سلام. بعد از 2015AS شماره کیستون هر چند رقم که هست بدون صفرهای قبلش بنویسید.
شماره کیس: 2015ASXXXX1XXX تاریخ رویت قبولی:14 May کنسولگری: Ankara ---->Abu Dhabi تعداد افراد منظور در کیس : 1 ارسال فرمهای سری اول: 27 may
کارنت شدن کیس: 12 Augest مصاحبه: Nov هفته سوم دریافت کلیرنس: هفته سوم March دریافت ویزا: سه هفته بعد ورود به آمریکا: May دریافت گرین کارت: Big Grin

تشکر کنندگان: Mahboy ، HERMES7

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان