کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
بهداد جان یک کم ۳۰ یا C جواب دادی
یعنی اگه کلیر شدین نمی خواین بگین و فقط وقتی پا تو خاک آمریکا گذاشتین میگین Wink
[/quote]
دوستان مبارک باشه اگر آقا بهداد هستند که با زحماتی که اینجا کشیدند بسیار بسیار تبریک اگر هم آقا بهداد مال شما نیومده امیدواریم بزدوی زود بیاد. در هر صورت هوراااااااااااااااااااااااا دارد.
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: behdadK ، bahar101
(2015-02-16 ساعت 14:29)masouleh نوشته:  سلام دوستان من 4 تا فایل وضعیت سیمون رو با هم ترکیب کردم و تاریخ مصاحبه ها تا حدودی بهش اضافه شده و اونهایی که جواب AP aشون اومده مشخص شدن، تا حدودی وضعیت کلی آنکارا رو بهتر می تونید ببینید. خوشحال میشم اگه کسی ایده یا اطلاعات اضافی دیگه ای داره share کنه که بشه تجمیعش کرد.

https://www.dropbox.com/s/axm80va7jqnvf6...5.pdf?dl=0
https://www.dropbox.com/s/dm2u0meku0qv4a....xlsx?dl=0

ممنون از زحمتي كه كشيدي ولي من درباره كيس خودم چك كردم اطلاعات كاملا درست نبود Wink
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان:
(2015-02-16 ساعت 14:29)masouleh نوشته:  سلام دوستان من 4 تا فایل وضعیت سیمون رو با هم ترکیب کردم و تاریخ مصاحبه ها تا حدودی بهش اضافه شده و اونهایی که جواب AP aشون اومده مشخص شدن، تا حدودی وضعیت کلی آنکارا رو بهتر می تونید ببینید. خوشحال میشم اگه کسی ایده یا اطلاعات اضافی دیگه ای داره share کنه که بشه تجمیعش کرد.

ممنون ، ولي مال كيس من اشتباه است . فكر ميكنم بايد يك بار ديگه مرور كنيد فايلتون رو چون ظاهرا اشتباه زياد داره.

Case# : 2015AS2XX
Interview: 10th Nov
Status: waiting for AP

مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان:
(2015-02-16 ساعت 14:56)takecarenima نوشته:  

ممنون ، ولي مال كيس من اشتباه است . فكر ميكنم بايد يك بار ديگه مرور كنيد فايلتون رو چون ظاهرا اشتباه زياد داره.

Case# : 2015AS2XX
Interview: 10th Nov
Status: waiting for AP

دوست عزیز میشه مشخص تر بگین کجاش اشتباهه و کدو کیس
کیس نامبر:2015AS0004xx افراد کیس: 3 نفر آ،نکارا، تاریخ ارسال فرم ها: 22 می کارنت: 12 آگوست 2014 نامه دوم: 23 اکتبر 2014 تاریخ مصاحبه: 3 دسامبر دریافت ویزا: Cool خودم AP همسر و فرزند یک ضرب آپدیتها 24 دسامبر، 20 فوریه، 26 فوریه بعد ارسال ایمیل ، 27 مارچ، 30 مارچ، 31 مارچو کلیر 8 آپریل دریافت ویزا22 آپریل Big Grin ورود به آمریکا 6 می
تشکر کنندگان:
برای من تاریخ مصاحبه را اشتباه زده. ولی این تاریخهایی که زده تاریخ آپدیت شدن در سیس باید باشه نه تاریخ مصاحبه. اگر اینجور باشه درست میشه
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان:
مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان:
(2015-02-16 ساعت 15:06)Radwin نوشته:  برای من تاریخ مصاحبه را اشتباه زده. ولی این تاریخهایی که زده تاریخ آپدیت شدن در سیس باید باشه نه تاریخ مصاحبه. اگر اینجور باشه درست میشه
دوست عزیز تاریخ مصاحبه از روی لیست مصاحبه وارد شده که دوستان Share شده تاریخ های بعدی مربوط به آپدیت سی اک هست به غیر از تاریخ مصاحبه ها بقیه اطلاعات با اکسل سورت شده و امکان خطاش خیلی پائین هست و روی هر صد تا چک شده که بالا پائین نباشه
کیس نامبر:2015AS0004xx افراد کیس: 3 نفر آ،نکارا، تاریخ ارسال فرم ها: 22 می کارنت: 12 آگوست 2014 نامه دوم: 23 اکتبر 2014 تاریخ مصاحبه: 3 دسامبر دریافت ویزا: Cool خودم AP همسر و فرزند یک ضرب آپدیتها 24 دسامبر، 20 فوریه، 26 فوریه بعد ارسال ایمیل ، 27 مارچ، 30 مارچ، 31 مارچو کلیر 8 آپریل دریافت ویزا22 آپریل Big Grin ورود به آمریکا 6 می
تشکر کنندگان:
(2015-02-16 ساعت 14:42)MASTAN1 نوشته:  بهداد جان یک کم ۳۰ یا C جواب دادی
یعنی اگه کلیر شدین نمی خواین بگین و فقط وقتی پا تو خاک آمریکا گذاشتین میگین Wink
دوستان مبارک باشه اگر آقا بهداد هستند که با زحماتی که اینجا کشیدند بسیار بسیار تبریک اگر هم آقا بهداد مال شما نیومده امیدواریم بزدوی زود بیاد. در هر صورت هوراااااااااااااااااااااااا دارد.
[/quote]

دوستان بهدادجان میخواد شیرینی نده داره پنهان میکنه. میخواد وقتی رفت آمریکا بگه که کسی نتونه پیداش کنه ازش شیرینی بگیره از ما گفتن بود اینکه از ابوظبی کلیر شده خود خودشهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: ریحانا ، bahar101 ، behdadK
تکذیب یا تایید نمیکنم
در کل No Comment
Big Grin

اما در کل مگر قراره همه شما نیایید آمریکا؟ اتفاقا اونجا که را دست ترید Wink
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، Mahboy ، Radwin ، ریحانا ، bahar101 ، A_A ، babak12 ، Shahram914
[quote='behdadK' pid='580030' dateline='1424084733']
تکذیب یا تایید نمیکنم
در کل No Comment
Big Grin

[/quote

نه عزیز من آمریکا خیلی بزرگتره پیدا کردنت خیلی سخته. بعدشم تعداد ایالتشو بگو یعنی دیگه تموم شیرینی بی شیرینیCoolCool
تشکر کنندگان: ریحانا ، behdadK ، bahar101
(2015-02-16 ساعت 15:35)behdadK نوشته:  تکذیب یا تایید نمیکنم
در کل No Comment
Big Grin

اگر قابل تاییده مبارکتون باشه و اگر قابل تکذیب که امیدواریم به زودی زود کلیر بشوید همه ما خیلی خوشحال میشیم .شما خیلی برای این سایت زحمت میکشید. شیرینی هم نمی خواهیم و میگذاریم بعهده خودتون.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: behdadK ، bahar101 ، Mahboy ، A_A ، R-AL ، goliii
(2015-02-16 ساعت 15:35)behdadK نوشته:  تکذیب یا تایید نمیکنم
در کل No Comment
Big Grin

ولی من از یه چیز دلخورم اونم این که اگه نباید این اطلاعات رو خیلی رو کرد و محتاط عمل کرد خوب به ما هم راهنمایی کنین
درسته تو این پروسه باید از دادن اطلاعات جزیی تا آخر خودداری کرد ولی اگه عنوان کردن این که کلیر شدین یا رفتین ویزا رو گرفتین ممکنه دردسر ساز باشه به ما هم بگین
من خودم به شخصه مدیون راهنمایی های شما هستم خیلی هم از راهنمایی هاتون استفاده کردم و واقعا ممنونم ولی اینو نمی فهمم واقعا چرا الان نباید جواب مستقیم داد و دوستان رو مطلع کرد
راستش از اینکه منتظرسرا هم ثبت نام نکردین قبلا دلخور بودم
اما خوب همه آزادن هر جور دوست دارن رفتار کنن و امیدوارم از این انتقاد من دلخور نشین صرفا یه گله دوستانه بود وگرنه هنوزم میگم مدیون راهنمایی های شما و همه دوستان هستم
موفق باشین
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: Mahboy ، bahar101 ، A_A ، R-AL ، milad.nas ، behdadK
سرکار خانم لاله متاسفانه شرایط بنده با همه کاربران مهاجرسرا متفاوته.
برای یک کاربر عادی در مهاجرسرا دادن اطلاعات هیچ مشکلی نداره. حالا کسی اسم یک برنده رو یا تاریخ مصاحبه اش رو بدونه چه اتفاقی می افته؟ اما برای بنده که با داشتن کیس نامبرم میشه من رو پیدا کرد و اتفاقا پست های زیادی زدم که به مذاق این وری ها و اون وری ها خوش نمیاد در بوق و کرنا کردن اسمم خطری فراتر از از دست دادن ویزا در این پروسه داره. من نگرانی از پروسه ندارم نگرانی من از اینه که نتونم خارج شم یا اون طرف از خجالتم دربیان.
نمونه ی کوچکش پست بخش اسپانسر هست که راه پیچوندن تمکن رو صریح و روشن بارها اعلام و دوستان رو تشویق کردم و مستحضر هستید که پیشنهاد جرم یعنی مشارکت جرم و فردی که چنین کاری میکنه مجرمه! از این دست پست ها من زیاد دارم بماند که مدریتور ها در فروم مسئول پست سایر کاربران هم هستند و نمیدانید هر چند وقت یکبار چقدر بعضی از دوستان کم لطفی میکنند و اگر کسی دستش برسه گناهش رو پای ما مینویسه یا حداقل با زبان خوش از ما میخواد که اطلاعات شخصی کاربر خاطی رو در اختیارش قرار بدیم.

خلاصه بنده رو ببخشید فقط من تنها کاربر از کل مدیر ها و کاربران فروم هستم که معذوریت اینچنینی دارم. زمانی که بخشی از خطر مرتفع شد حتما بیشتر اطلاع رسانی میکنم و بدونید بخشی از این حساسیت بابت امنیت خود شما و سایر کاربرانه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: laleht ، R-AL ، somayeh1363 ، Mahboy ، bahar101 ، kaamiran ، A_A ، goliii ، بابراس ، ریحانا ، lotttery2015 ، aaraam ، AliReza.Sh
(2015-02-16 ساعت 16:45)behdadK نوشته:  سرکار خانم لاله متاسفانه شرایط بنده با همه کاربران مهاجرسرا متفاوته.
برای یک کاربر عادی در مهاجرسرا دادن اطلاعات هیچ مشکلی نداره. حالا کسی اسم یک برنده رو یا تاریخ مصاحبه اش رو بدونه چه اتفاقی می افته؟ اما برای بنده که با داشتن کیس نامبرم میشه من رو پیدا کرد و اتفاقا پست های زیادی زدم که به مذاق این وری ها و اون وری ها خوش نمیاد در بوق و کرنا کردن اسمم خطری فراتر از از دست دادن ویزا در این پروسه داره. من نگرانی از پروسه ندارم نگرانی من از اینه که نتونم خارج شم یا اون طرف از خجالتم دربیان.
نمونه ی کوچکش پست بخش اسپانسر هست که راه پیچوندن تمکن رو صریح و روشن بارها اعلام و دوستان رو تشویق کردم و مستحضر هستید که پیشنهاد جرم یعنی مشارکت جرم و فردی که چنین کاری میکنه مجرمه! از این دست پست ها من زیاد دارم بماند که مدریتور ها در فروم مسئول پست سایر کاربران هم هستند و نمیدانید هر چند وقت یکبار چقدر بعضی از دوستان کم لطفی میکنند و اگر کسی دستش برسه گناهش رو پای ما مینویسه یا حداقل با زبان خوش از ما میخواد که اطلاعات شخصی کاربر خاطی رو در اختیارش قرار بدیم.

خلاصه بنده رو ببخشید فقط من تنها کاربر از کل مدیر ها و کاربران فروم هستم که معذوریت اینچنینی دارم. زمانی که بخشی از خطر مرتفع شد حتما بیشتر اطلاع رسانی میکنم و بدونید بخشی از این حساسیت بابت امنیت خود شما و سایر کاربرانه.

واقعا از آشنایی با شما مفتخرم
میدونین چرا؟
1- بی نهایت صادقانه راهنمایی میکنین و کوتاهی نمی کنین از راهنمایی
2- از انتقاد ناراحت نمیشین و منطقی برخورد میکنین و جواب میدین.
خیلی جوابتون به دلم نشست و از این که این نکات رو در نظر نگرفته بودم پوزش میطلبم
امیدوارم همیشه موفق باشین
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: behdadK ، Mahboy ، bahar101 ، kaamiran ، A_A ، milad.nas ، بابراس ، ریحانا ، lotttery2015 ، AliReza.Sh
هورااااااااا!تبریک!
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان: behdadK