کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-02-15 ساعت 16:20)soruosh نوشته:  
(2015-02-13 ساعت 19:59)ashkan.h56 نوشته:  با سلام

یک نکته بسیار، بسیار مهم

اگر فردی AP بخوره، وقتی کلیر شد و خواست ویزا بگیره، ویزایی رو که بهش میدن تاریخ Expire اون ویزا دقیقا تا اعتبار زمان مدیکال اون فرد خواهد بود.

فرضا اگر کسی در 15 دسامبر مصاحبه شده باشه و اعتبار مدیکالش رو مثلا 15 جون اعلام کرده باشن، اون وقت در ماه فبریه کلیر بشه، ویزایی رو که در ماه فبریه تقدیمش میکنن Expire Date اون ویزا 15 جون خواهد بود...

حالا نمیدونم:

1- آیا میشه این ویزا رو برای یه مدت دیگه تمدید کرد؟
2-اگر بله، شرایط این تمدید به چه صورت خواهد بود؟

از دوستان و مدیرانی که جواب این دو سوال رو دقیق و مطمئن میدونند، خواهش میکنم راهنمایی کنن

با تشکر فراوان

بله تا پایان سپتامبر وقت هست که تمدید کنند من این مورد را در آنکارا روزی که مصاحبه داشتم دیدم - خانمی با دو فرزندشان اومده بودند که ویزای مجدد صادر بشه البته شوهرشان که برنده اصلی بود در آمریکا بود . واز قبل مراجعه و تا موقعی که ویزای قبل مهلت داره باید با سفارت مکاتبه بشود.

من قبلا تمديد ويزا رو جايي نشنيده بودم، دوست عزيز ميشه لطفا اگه منبع خاصي غير از اين كيسي كه گفتيد داريد بگيد؟ و اينكه اصلا كيسي كه اشاره كرديد لاتاري بوده يا ...
لطفا اگر بين دوستان كسي اطلاعات دقيقتري داره شير كنه
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: ashkan.h56
(2015-02-15 ساعت 03:18)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-02-14 ساعت 23:43)behjat نوشته:  دوستان میدانید که میشه در صورت کلیرشدن به جای ما آژانسی ویزا رو از ایروان برامون بگیره ؟ یا حتما باید یکی از ما ها دوباره بریم ایروان برای گرفتن ولی

بله شما میتونی با دفاتری که کار پیکاپ ویزا رو انجام میدن صحبت کنید و با پرداخت هزینه ای پاسپورتو از سفارت تحویل بگیرن و بدستتون برسونن

ممنونم من فکر میکردم ایروان حتما باید خودت بری اگر اینطور باشه خیلی خوبه
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
بله افسر برگ تمکن مالی منو هم بهم برگردوند
تشکر کنندگان: nikoo2468
چقدر دوست دارم یه خبر خوش بشنوم.... حس می کنم همین روزا یه خبر عالی بهمون میرسه و همه ذوق میکنیم. D: شب خوبی داشته باشید.
شماره کیس: 2015ASXXXX1XXX تاریخ رویت قبولی:14 May کنسولگری: Ankara ---->Abu Dhabi تعداد افراد منظور در کیس : 1 ارسال فرمهای سری اول: 27 may
کارنت شدن کیس: 12 Augest مصاحبه: Nov هفته سوم دریافت کلیرنس: هفته سوم March دریافت ویزا: سه هفته بعد ورود به آمریکا: May دریافت گرین کارت: Big Grin

تشکر کنندگان: Radwin ، m.ghoreishi ، Mahboy ، sahar nafisi
ویزای لاتاری به هیچ وجه تمدید نمیشه. مورد های مشابه از جمله AOS که شباهت بسیاری با لاتاری داره اونهم فقط تا پایان سال مالی با پروسه ای طولانی قابل تمدیده.
دوستان خودشون رفتند سفارت میتونن پیگیری کنن.
هر کسی هم لینک میخواد من لینکی ندارم بهش نشون بدم واسه چیزی که امکانش نیست که لینکی وجود نداره! اگر امکانش بود پس باید پروسه ای داشته باشه و دوستان میتونن پروسه و لینکش رو پیدا کنن و نشون بدن. امتحانش هم مجانی است. ضمنا حتی همون AOS هم اگر شرایطش رو داشته باشه و سهمیه 55000 ویزا پر شده باشه دیگه بهش ویزا نمیرسه.
اینقدر نگرانید که نمیتونید زندگیتون رو ببندید یه سفر 1 روزه برید و برگردید که اینطوری تا قبل از 1 سال هم برید معمولا مشکلی بوجود نمیاد (ترجیحا 6 ماه)

این داستان رو من نمیگم میتونید نظر وکلای مهاجرتی رو اینجا در جواب یکی که پرسیده ببینید
http://www.avvo.com/legal-answers/what-s...52874.html
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: Mahboy ، A_A ، kaamiran
(2015-02-15 ساعت 13:02)Mahboy نوشته:  
(2015-02-15 ساعت 12:59)nikoo2468 نوشته:  می خواستم بدونم کسایی که کلیرنس خوردن، آفیسر برگه تمکن مالی رو بهشون برگردوند؟

درمورد بنده برگردوندن

سلام تمکن مالي من رو نگه داشت
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان گلم
می خواستم ببینم آنکارا پیک آپ ویزا داره یا نه؟
کیس:   36xx/ 2015سفارت: انکارا **مصاحبه: Feb** تعداد افراد منظور در کیس :2 نفر** دریافت ویزا:خانومم گرفته خودم : کلیر 9 جون بعد از 10 آپدیت آخرین آپدیت 2 جون با همسرم دریافت ویزا 25 جون
تشکر کنندگان:
ابوظبی امروز یک کیس کلیر کردBig Grin

کیس نامبر 26XX
زمان مصاحبه هفته چهارم نوامبر
تعداد افراد کیس 2 نفر
آپدیت ها :
31 دسامبر همه کیس
11 ژانویه نفر اصلی (فکر کنم نامه پیگیری زده)
1 فوریه همه کیس
12 فوریه همه کیس

هوررررررررررررررررررررررررراBig Grin
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: Abdorrezaa ، rbrb-2015 ، sahar nafisi ، behjat ، A_A ، HERMES7 ، bahar101 ، Mahboy ، m.ghoreishi ، goliii ، R-AL ، milad.nas ، sh_mm10 ، kaamiran ، k1_m_1358 ، babak12 ، Alex 2014 ، Leila18
(2015-02-16 ساعت 10:22)behdadK نوشته:  ابوظبی امروز یک کیس کلیر کردBig Grin

کیس نامبر 26XX
زمان مصاحبه هفته چهارم نوامبر
تعداد افراد کیس 2 نفر
آپدیت ها :
31 دسامبر همه کیس
11 ژانویه نفر اصلی (فکر کنم نامه پیگیری زده)
1 فوریه همه کیس
12 فوریه همه کیس

هوررررررررررررررررررررررررراBig Grin

امروز مكر تعطيل نيستن سفارت ها??? اين فرد خودتون نيستيد? Smile
کیس نامبر:*** 7تعداد اعضای کیس : فقط خودم رویت قبولی : 21 may سفارت : فعلا آنکارا کارنت شدن :؟؟؟؟ دریافت نامه دوم : ؟؟؟؟

تشکر کنندگان:
امروز همه سفارت ها به جز ابوظبی تعطیله.
جواب سئوال دومتون هم
We'll Never Know
Big Grin
اما سوای از شوخی بنده هر وقت پامو در خاک آمریکا گذاشتم همینجا خبر میدم

هر کی هست مبارکش باشه چه فرقی داره. مهم اینه که یه ایرانی کلیر شد.
تشکر کنندگان: Mahboy ، milad.nas
سلام دوستان،همسرم برنده اصلی هست و من به نمایندگی از طرفش به مهاجرسرا سر میزنم،دیشب متوجه شدم دارید آمار کلییرنس خورده ها رو میگیرید و از دست کسایی که فقط اطلاعات رو می خونن نراحتید،راستش رو بگم این اولین مطلبی هست که دارم میذارم تو مهاجرسرا به این دلیل که واقعأ تو دنیای مجازی فعال نیستم و بلد هم نیستم،مثلأ خیلی دوست داشتم سفر ناممون به ابو ظبی رو بذارم اما نمی دونم کجا برم و تایپ کنم که بچه ها بتون استفاده کنن،ما ۸ فوریه تو ابوظبی کلیرنس خوردیم و بهمون گفتن از سه چهار ماه دیگه سایت رو چک کنیم،ممنون از راهنماییاتون
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

و تاریخ طلایی ۲۱ آپریل: تو سایت ابوظبی کلیر
تشکر کنندگان: HERMES7 ، bahar101 ، m.ghoreishi ، robani ، goliii ، kaamiran
(2015-02-16 ساعت 12:04)amindv15 نوشته:  سلام دوستان،همسرم برنده اصلی هست و من به نمایندگی از طرفش به مهاجرسرا سر میزنم،دیشب متوجه شدم دارید آمار کلییرنس خورده ها رو میگیرید و از دست کسایی که فقط اطلاعات رو می خونن نراحتید،راستش رو بگم این اولین مطلبی هست که دارم میذارم تو مهاجرسرا به این دلیل که واقعأ تو دنیای مجازی فعال نیستم و بلد هم نیستم،مثلأ خیلی دوست داشتم سفر ناممون به ابو ظبی رو بذارم اما نمی دونم کجا برم و تایپ کنم که بچه ها بتون استفاده کنن،ما ۸ فوریه تو ابوظبی کلیرنس خوردیم و بهمون گفتن از سه چهار ماه دیگه سایت رو چک کنیم،ممنون از راهنماییاتون
سلام

ممنون از اطلاعات تون تشریف ببرید اینجا و سفرنامه تون رو بنویسید.

سپاس بسیار
تشکر کنندگان: goliii ، Leila18
(2015-02-16 ساعت 11:57)behdadK نوشته:  امروز همه سفارت ها به جز ابوظبی تعطیله.
جواب سئوال دومتون هم
We'll Never Know
Big Grin

انشالله همه به زودي زود كلير ميشن و انشالله شما هم كلير خواهيد شدSmile بله اصلا فرقي نداره.كه كي باشه و فقط مهم همينه كه يك.ايراني كلير شده اما من ديدم كيس نامبر و شرايط كيس رو كه فرموده بوديد خيلي به شرايط كيس شما در امضاتون شبيه بود و براي همين ازتون سوال كردم.انشالله هر كسي هستن مباركشون باشه و توي امريكا خوش باشن Smile
کیس نامبر:*** 7تعداد اعضای کیس : فقط خودم رویت قبولی : 21 may سفارت : فعلا آنکارا کارنت شدن :؟؟؟؟ دریافت نامه دوم : ؟؟؟؟

تشکر کنندگان: behdadK ، bahar101 ، Mahboy ، goliii ، ریحانا ، fa15 ، A_A
(2015-02-16 ساعت 11:57)behdadK نوشته:  امروز همه سفارت ها به جز ابوظبی تعطیله.
جواب سئوال دومتون هم
We'll Never Know
Big Grin

بهداد جان یک کم سیاسی جواب دادی
یعنی اگه کلیر شدین نمی خواین بگین و فقط وقتی پا تو خاک امریکا گذاشتین میگین Wink
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: behdadK ، Mahboy ، goliii ، A_A
سلام دوستان من 4 تا فایل وضعیت سیمون رو با هم ترکیب کردم و تاریخ مصاحبه ها تا حدودی بهش اضافه شده و اونهایی که جواب AP aشون اومده مشخص شدن، تا حدودی وضعیت کلی آنکارا رو بهتر می تونید ببینید. خوشحال میشم اگه کسی ایده یا اطلاعات اضافی دیگه ای داره share کنه که بشه تجمیعش کرد.

https://www.dropbox.com/s/axm80va7jqnvf6...5.pdf?dl=0
https://www.dropbox.com/s/dm2u0meku0qv4a....xlsx?dl=0
کیس نامبر:2015AS0004xx افراد کیس: 3 نفر آ،نکارا، تاریخ ارسال فرم ها: 22 می کارنت: 12 آگوست 2014 نامه دوم: 23 اکتبر 2014 تاریخ مصاحبه: 3 دسامبر دریافت ویزا: Cool خودم AP همسر و فرزند یک ضرب آپدیتها 24 دسامبر، 20 فوریه، 26 فوریه بعد ارسال ایمیل ، 27 مارچ، 30 مارچ، 31 مارچو کلیر 8 آپریل دریافت ویزا22 آپریل Big Grin ورود به آمریکا 6 می
تشکر کنندگان: Mahboy ، somayeh1363 ، Leila18 ، behdadK

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان