کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
این امضای ته پیامهایی که میفرستید از کجا قابل ویرایش یا وارد کردنه.
خوش شانس تر از من نیست ......
تشکر کنندگان: بابراس ، ehsan_pars ، mahyaaa ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، 1362amin1362 ، moj21
من میگم اینها رفتن اعتکاف چون هیچ وقت اینقدر بیکار نبودند
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
(2015-08-25 ساعت 17:31)mehdi_a_3084 نوشته:  این امضای ته پیامهایی که میفرستید از کجا قابل ویرایش یا وارد کردنه.

سلام
برو اون بالای صفحه نوار دوم، کنترل پنل کاربر را کلیک کن روش
بعدش که باز شد سمت راست کادر دوم قسمت پروفایل شما یک به آخر گزینه تغییر امضاء
البته باید 10 تا ارسال داشته باشی که از شما 12 تا است و میتونید امضاء داشته باشید
زود امضاتو بساز برو حالشو ببرBig GrinBig Grin
موفق باشی دوست عزیز
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: بابراس ، ریحانا ، mahyaaa ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، 1362amin1362 ، moj21
(2015-08-25 ساعت 17:31)mehdi_a_3084 نوشته:  این امضای ته پیامهایی که میفرستید از کجا قابل ویرایش یا وارد کردنه.

هر چند که این سئوال رو نباید اینجا بپرسید .....
شما وقتی تعداد ارسال هایی که دارید به یک عدد خاص برسه فکر کنم 10 تا یا 20 تا دقیق یادم نیست میتونید با مراجعه به پروفایلتون و قسمت امضا که فعال شده اون رو بسازید و یا تغییر بدید

(2015-08-25 ساعت 17:38)Shaft نوشته:  من میگم اینها رفتن اعتکاف چون هیچ وقت اینقدر بیکار نبودند

آقا اعتکاف رو خوب اومدیBig GrinBig GrinBig Grin
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: Shaft ، mordad ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، mahyaaa ، 1362amin1362 ، moj21
we are runnig out of time and there is nobody to help us out
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: بابراس ، m.ghoreishi ، mahyaaa ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، 1362amin1362 ، moj21 ، AliReza.Sh
سلام دوستان
کل این پروسه لاتاری توی شرایط حساس و پایانی قرار داره چه برای شرکت کنندگان و چه مسئولین اجرایی
مطمعنا اونهایی که این کار را مدیریت میکنن به تمام جوانب امر آگاه هستند و نهایت سعی خودشان را خواهند کرد تا هموطنان آیندشون تفکر مثبتی نسبت به اونها داشته باشند (هموطنان آینده را دوست داشتید خوب اومدم)
پس ناله و نفرین نکنید تو رو خدا و امیدوار باشید
من امید واهی نمیدم اما همه چیز اکی هست حتی این غیبت دو روزه ای که در کلیر شدن و آپ زدن داشتن
موفق باشید
دوست گرامي زادروزتان مبارك ، موفقيت را براي شما ارزومندم

٢٠١٥AS ٧&&&
مصاحبه ابوظبي
اپديت ١٦. ١٧. ١٨. ١٩ اگوست
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، ریحانا ، mahyaaa ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، 1362amin1362
(2015-08-25 ساعت 16:14)violets نوشته:  
(2015-08-25 ساعت 15:22)Alex ۲۰۱۴ نوشته:  
(2015-08-25 ساعت 15:16)samirakn نوشته:  
(2015-08-25 ساعت 15:10)SAMBAR نوشته:  
(2015-08-25 ساعت 15:04)houshym نوشته:  بله به نظر همین میرسه
برو ما هم انرژی میدیم دعات بگیره

رضا جون داداش ما رو هم دعا کن منم به امام رضا ایمان دارم و هیچ وقت منو ناامید نکرده حتی زمانی که فکر میکردم کارم تمومه.البته اینم بگم که هم ولایتی هم هستیم.
آقا اون گوشه های دعاتون ما رو هم دعا کنید. سپاس
داداش ، من و خانواده رو اگه میتونین از آقا بخواین .فقط بفرمایین بطلبه بریم پابوس ، خودآقا میدونه من چی می خوام ..........................................یا غریب القربا علی بن موسی الرضا(ع)
مارو هم حرم امام رضا دعا کنید، من یه تازه عروسم که درگیر لاتاری شدم و هیچییییییییییی از این بهترین روزها نفهمیدممم، خیلی هم خستم توروخداااا مارو فراموش نکنید تو دعاهاتون، بلکه به دعای شما خدا جون یه نظری بهم بکنهSadSadSadSad
هممون محتاج دعا هستیم . یا امام رضا به هممون عیدی کلیری بده
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: sunn789 ، 2015reza ، ehsan_pars ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، mfte.teacher ، 1362amin1362
(2015-08-25 ساعت 16:55)amj7 نوشته:  دوستان من آخر خسته بودم
امروز تولدمه بابااااااااااا
بجاى اين حرفا تبريك بگيد بهم
يالا...
رفقا كلير كردن كه هيچ،،
نكردن "فداى سر هممون".......
[emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]
سرتون سلامت باباااا،
كلى تجربه بدست آورديم تا حالا
اينم انرژى + واسه دوستان نيازمند:
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
به اميد روزاى با آرامش و سلامتى واسه همه دوستان،

تبريك يادتون نره
كادو هم رتبه بديد [emoji4]

سلام دوست عزیز تولدتون مبارک امیدوارم همیشه شاد و موفق باشید به امید روزهای خوب
دوستان دست بجنبونید به دوستمون کادو رتبه بدید کاری سختی نیست باور کنید امتحانش ضرر نداره تولد تولد تولدت مبارک
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: SAMBAR ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، mahyaaa ، 1362amin1362
دوستان عزیز الان که میخواستم کیس نامبرم رو توی status check درسایت ceac وارد کنم تعداد 5 یا6کیس نامبر دیگه زیر کیس نامبر خودم ظاهر شد که همه توی رنج7500 بودند.آیا این معنیی میتونه داشته باشه؟البته وضعیتم تغییری نداشت.متشکر
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: SAMBAR ، Alex 2014 ، 1362amin1362 ، ARSAMNEW
همه چیز خدا را شکر در جریان هست و داره عالی پیش میره
سال 2013 ایرانیها اینقدر ویزا گرفتند که از 7 % هم رد شد و فقط به حدوده 150 تا 300 نفر ویزا نرسید که اونم حدوده تاریخ 22 سپتامبر بود تمام شد
سال 2014 سال بدی بود چون زیاد کارنت کردند و یک ضربی ها ویزا گرفتند و واسه بقیه ویزا نموند واسه همین امسال روی حساب کارنت کردند
انشالله همه شما تا 20 روز دیگه ویزا گرفته اید
کما اینکه من فکر میکنم امسال از اون سالهاست که تا خوده 30 سپتامبر واسه ایرانی جماعت ویزا صادر بشه و حتی سیمون هم گفته کلی ویزا به هدر میره و اضافه میاد وکلمه WASTE را برای بقیه ویزاهای مانده به کار برده.
موفق باشید دوستان عزیزم
(2015-08-25 ساعت 15:03)khalilkhah نوشته:  دوستان دوستان, اینقدر بی تابی نکنید, روی کاغذ همه شماها ویزا می گیرید, در نظر داشته باشید اگر نمی خواستند به سابقه دارها ویزا دهند به راحتی می توانستند کارنت آل زده و به تمامی یک ضربی ها ویزا داده و اعطای بقیه را به لغایشان ببخشند, یا مانند پارسال از سه ماه قبل می گفتند که ویزا تمام شده, از طرفی امسال آمار جهانی و آسیایی هم به حد نصاب نمی رسه, در واقع یکی از معدود سال هایی است که همه دست به دست هم داده که دوستان ویزا بگیرند پس چه دلیلی دارد که ندهند, نگران نباشید. تمام تلاش خودتان را تا روز آخر بکنید, مثلا من افرادی را می بینم که آخرین آپ آنها مربوط به ۶ ماه قبل است, معموله که اصلا برایش مهم نیست و پی گیری نمی کند, مورد داشتیم کلیر شده نرفته ویزا بگیره. اگه از دستتان برمی آید تلفن بزنید. (همانطور که قبلا گفتن تا آنجایی که من لاتاری سال های قبل را خواندن غیر از یک مورد مربوط به ۲۰۱۲ که فردی در رابطه با مسائل ه س ت ه ا ی بوده, یا همه گرفته اند یا ویزا تمام شده, به هیچ فردی هم نگفتند که چک امنیتی ات نیامده

منم با شما موافقم . ان شالله خدا یک نظری به هممون کنه کافیه .
دیشب قران را باز کردم ایه ای امد ، واقعا ارامش گرفتم.که همه چیز را به خدا واگذار کن که او از همه چیز اگاه است و به بهترین حالت شما را هدایت میکند.
منم همه اینده خودم را سپردم به خودش.
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Alex 2014 ، mahyaaa ، 1362amin1362 ، Arshia2000 ، ARSAMNEW ، khalilkhah ، آزاده_امین
سلام دوستان، از برندگان ۲۰۱۴ هستم. دوباره داریم میرسیم به سپتامبر و حکایت عجیب و غریب ویزاها و جواب بک گراند چک. پارسال بدترین سال از نظر قلع و قمع ایرانیها بود. شاید خونده باشید تو تاپیک کلیرنس ۲۰۱۴. از حدود ۴۰۰۰ برنده ایرانی، به حدود ۱۳۵۰ نفر ویزا ندادن. یعنی چیزی حدود ۳۰ تا ۳۵ درصد ویزا نگرفتن. تازه خیلی کیس ها هم نصف و نیمه کلیر شدن و خیلی خونواده ها دوپاره شدن اینور و اونور دنیا.
خیلی اعتراض و نامه نگاری و تجمع و حتی زدوخورد! شد ولی بهرحال همه میدونستن هیچ گونه اعتراضی بعد از ۳۰ سپتامبر کوچکترین تاثیری نداره حتی اگه خود اوباما دخالت کنه. هیچ جوابی هم نمیدن. هیچ سهمیه اضافی هم از هیچ کجا نمیاد. کیس داشتیم اکتبر ۲۰۱۴ رفت مصاحبه، چک خورد ولی آخرشم ویزا بهش نرسید، کیس داشتیم (یکی از آشناهای خودم) اوایل سپتامبر رفت مصاحبه و چک خورد ولی اواخر سپتامبر بهش زنگ زدن و ۳۰ سپتامبر وسط دعواهای جلوی سفارت یواشکی رفت داخل و ویزاشو گرفت!. این لاتاری، همونجوری که از اسمش برمیاد، یه جور بازی و قماره. تا وقتی ویزارو چسبیده شده تو پاسپورتتون ندیدین فکرکنین هیچ اتفاقی نیوفتاده و نه خانی آمده و نه خانی رفته!. تو بازی ورزشی تا وقتی داور سوت رو نزده نه هیچ تیمی برنده است و نه بازنده، حتی اگه سه گل زده یا خوره باشه. نه بیخود امیدوار باشین و نه بیخودی از قبل بازنده. برنده کسی ه که خونسرد باشه و حرفه ای فکر کنه.

سفارت ها تو آگوست و سپتامبر با همون سرعتی کار میکنن که تو اکتبر و مارچ و جون و جولای. برای اونا ویزاگرفتن و نگرفتن شما تاثیری تو حقوق و مرخصی و مزایاشون نداره. همینطور سرعت کارمندان بخش های مربوط به بک گراندچک( که تو سفارت ها نیستن و بیشتر تو خاک خود آمریکا انجام میشه و نتیجه رو میفرستن سفارت ها). اگه فکر کردین تو آمریکا کارمندا، مخصوصا کارمندای دولتی، دارن عین عقربه های ساعت، دقیق و منظم کار میکنن بنظرم خیلی دراشتباهین. نمیگم مث ایران خودمون بی حساب و کتاب ه، ولی اون نظم و انضباط افسانه ای و دیسپلین تخیلی هم که خیلیها تو توهمش هستن "اصلا و ابدا" وجود نداره. بارها مدارک من رو گم کردن و عین خیالشون هم نبود و فقط با یه sorry, it happens سروته ش رو هم آوردن. ایشالا خودتون میاید و میبینین و بهتون اثبات میشه که اینا چقدر گیجن.

درمورد خاص ویزا و بکگراند چک هم فکر نکنین اونا دارن این روزا از ساعت ۶ صبح تا ۱۰ شب بی وقفه کارمیکنن تا مبادا یدونه ایرانی بدون ویزا بمونه. خوب یا بد، پروسه شون همینه. تماس و ایمیل که "پرونده ما چی شد؟" و "کی ویزامونو میدین؟" هم تاثیر خاصی تو پروسه کاریشون نداره. بهرحال امیدوتونو حفظ کنین ولی واقع بین هم باشین که اگه زبونم لال خبر بدی شنیدین جانخورین. تنها توصیه ای که میتونم بکنم اینکه تاوقتی که ویزای رسمی نخورده تو پاستون به هیچوجه از کارتون استعفا ندین و خونه و زندگیتونو حراج نکنین. باورکنین هرسال کلی از این موردها داشتیم که آخرسر شدن از اونجا مونده، از اينجا رونده. بنظرم حتی خیلی از کسایی هم که ویزا میگیرن بهتره کار و زندگیشونو با مرخصی یه ساله یا هرترفندی حفظ کنن و اول برای یک سال برن اونجا و اوضاع رو دقیق بررسی کنن و ببینن واقعا ارزش داره مهاجرت کنن یا نه. بهمون اندازه ی کسایی که از اونجا تعریف میکنن و از وضعشون راضی هستن، کسایی هم هستن که تو ذوقشون میخوره و میبینن خبری نیست و به چیزایی که میخان نرسیدن. تو هر دوگروه هم آدم متخصص و توانا و بااستعداد هست. پس تصمیم درست بگیرید. مهاجرت چیز کمی نیست. با آرزوی موفقیت برای تک تک تون
ابراهیم نگران هیچی نباش
شماره کیس:AS201600005xxx
تاریخ رویت قبولی: ۵ می
کنسولگری: آنکارا
تعداد افراد منظور در کیس :۲
ارسال فرمهای سری اول: ۵ جون - بعد از آنلاک کردن مجدد 30 جون
کارنت شدن کیس: February
مصاحبه: 28 April
دریافت کلیرنس: خودم AP
دریافت ویزا: خانم يك ضرب ويزا گرفت
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه‌ها:
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Alex 2014 ، ehsan_pars ، mahyaaa ، 1362amin1362 ، ARSAMNEW

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان