کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-08-26 ساعت 18:08)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 17:52)ebrahim1e نوشته:  آمار ایروان
66 کیس کامل AP به تعداد 132 نفر و سه کیس نصفه نمیه AP جمعا تا الان 135 کیس پشت خط کلیر شدن که آمار فوق العاده خوبی هست و به اطمینان میشه گفت تا ۱۰ آگوست 80 تاشون کلیر میشن
19 کیس به تعداد 34 نفر آپ 18 آگوست دارن که من فکر میکنم اینا کلیر شدن و منتظر سهمیه هستن تا اسماشون را بزنن
امروز هم دو کیس 6671 و 6733 آپدیت شدن و دیروز هم چهار کیس 6719 و 7517 و 7534 7563 آپدیت شده بودند
موفق باشید

ابراهیم جان فکر کنم منظورت همون 135 نفر باشه نه کیس درسته ؟

بله دوست عزیز
ویرایش کردم و اصلاح شد
ممنون
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
(2015-08-26 ساعت 18:14)ebrahim1e نوشته:  سلام به همه
سفارت ایروان در روزهای آخر آگوست سیاست خیلی هوشمندانه را در نظر گرفت
آخرین سری کلیر شدگان که روز جمعه در سایت اسمشون را سایت اعلام کرد کیسهای زیر بودند
2015AS4243
2015AS4192
2015AS4708
جالب اینجاست که این سه کیس هر سه نصفه نیمه بودند
نکته هوشمندانه ای که خدمتتان عرض کردم در این بود که سفارت قصد داشت زودتر تکلیف خانواده های بیشتری را معلوم کند و به جای اینکه یک خانواده سه نفری را کلیر کند سه خانواده ای که یک نفرشان گیر بود را کلیر کرد
این در حالی است که از اول کلیرهای آگوست این موضوع در دستور کار آنها بوده است
نتیجتا می توان پی برد که روندی که امسال در پیش میباشد با یک پروتکل بسیار هوشمندانه و انسان محور در جریان میباشد
موفق باشید

منم حرف شما رو تایید میکنم ولی امیدوارم حالا که همه چیز اکی هست نگاه انسان محور بیشتری داشته باشند و همه را در حالی که میدانند هیچکس مشکل امنیتی و ... ندارد از این برزخ رها کنند
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، Siamak ، hamed shayan ، ARSAMNEW ، ebrahim1e ، Alex 2014 ، SAMBAR ، areb1356 ، آسماني ، m.ghoreishi
(2015-08-26 ساعت 17:31)SAMBAR نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 17:28)mahyaaa نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 17:22)1362amin1362 نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 17:13)aria802 نوشته:  دوستان ابوظبی
وقتی ایمیل بزنیم نفر اصلی آپ میشه معمولا یا همه نفرات؟
من خودم تا حالا همیشه بعد از ایمیل فقط نفر اصلی آپ میشد. امروز همه کیسمون آپ شده از بس ایمیل زدم نمیدونم آپ ایمیله یا واقعی؟
دوستان نظر بدین آپ همه اعضا آپ ایمیله یا واقعی؟ ( ضمنا جواب ایمیلی هم بهم ندادن)

آريا جان برعكسش مشاهده شده كه جواب ايميل بدن ولي آپ نزنن. در مورد شما نمي تونم جواب دقيق بهت بدم. اما ممكنه كه از بابت ايميلت نباشه. بعضي وقتا در جواب ايميل كل كيس آپ مي خوره و بعضي وقتا نفر اصلي. در خصوص خودم فقط نفر اصلي آپ شد.

چه جالب.چون ما ١٢ آگوست ايميل زديم، ٤ ساعت بعد جوابمونو دادن و هر دو نفر در سياك آپ شديم.يعني ممكنه آپمون واقعي باشه؟آخه آخرين آپ واقعي ما ١٥ جولاي بوده!!

مهیا جان اصلا دلم ممیخوتد ناامیدت کنم ولی شما انکارا بودی انکارا برای ایمیل کل کیس رو اپ میکنه و جواب نامه رو میده.

جواب ایمیل الان اومد همون جواب همیشگی
مگه میشه اول همه کیس را اآپ کنن بعد چند ساعت بعد جواب بدهند؟
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، SAMBAR ، mahyaaa ، آزاده_امین
(2015-08-26 ساعت 18:16)ebrahim1e نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 18:08)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 17:52)ebrahim1e نوشته:  آمار ایروان
66 کیس کامل AP به تعداد 132 نفر و سه کیس نصفه نمیه AP جمعا تا الان 135 کیس پشت خط کلیر شدن که آمار فوق العاده خوبی هست و به اطمینان میشه گفت تا ۱۰ آگوست 80 تاشون کلیر میشن
19 کیس به تعداد 34 نفر آپ 18 آگوست دارن که من فکر میکنم اینا کلیر شدن و منتظر سهمیه هستن تا اسماشون را بزنن
امروز هم دو کیس 6671 و 6733 آپدیت شدن و دیروز هم چهار کیس 6719 و 7517 و 7534 7563 آپدیت شده بودند
موفق باشید

ابراهیم جان فکر کنم منظورت همون 135 نفر باشه نه کیس درسته ؟

بله دوست عزیز
ویرایش کردم و اصلاح شد
ممنون

دوست عزيز ٦٧١٩ ايميل داشته ولي چند روز اينده اميد داره
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، ebrahim1e ، Alex 2014 ، SAMBAR ، sunn789 ، آزاده_امین
آخرین سری کلیر شدگان که روز جمعه در سایت اسمشون را سایت اعلام کرد کیسهای زیر بودند
2015AS4243
2015AS4192
2015AS4708
نکته هوشمندانه ای که خدمتتان عرض کردم در این بود که سفارت قصد داشت زودتر تکلیف خانواده های بیشتری را معلوم کند و به جای اینکه یک خانواده سه نفری را کلیر کند سه خانواده ای که یک نفرشان گیر بود را کلیر کرد
نتیجتا می توان پی برد که روندی که امسال در پیش میباشد با یک پروتکل بسیار هوشمندانه و انسان محور در جریان میباشد
موفق باشید

یعنی اینا میدونن همه کلیر نمیشن برای همین نفرات نصفه نیمه رو روزهای آخر دارن سریع تر کلیر می کنن ؟ و گرنه اگه ویزا برای همه هست چه عجله ای برای کلیر کردن نصفه نیمه ها هست و از اونطرف سوالی که برام پیش اومده اینه که نفرات دوم کیس های نصفه نیمه که به علت سربازی کلیر خوردن رو چطوری زودتر کلیر می کنن ولی بقیه که شیش ماه یا بیشتر منتظرن رو نمیتونن ؟ واقعا دیگه هنگ کردم از دست اینا.. هیچی انگار حساب کتاب نداره یا حساب کتاب دقیقی داره که ما سر در نمیاریم .
خدا آخر عاقبت همه ما رو بخیر کنه
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
(2015-08-26 ساعت 18:27)ARSAMNEW نوشته:  
2015AS4243
2015AS4192
2015AS4708
موفق باشید

یعنی اینا میدونن همه کلیر نمیشن برای همین نفرات نصفه نیمه رو روزهای آخر دارن سریع تر کلیر می کنن ؟ و گرنه اگه ویزا برای همه هست چه عجله ای برای کلیر کردن نصفه نیمه ها هست و از اونطرف سوالی که برام پیش اومده اینه که نفرات دوم کیس های نصفه نیمه که به علت سربازی کلیر خوردن رو چطوری زودتر کلیر می کنن ولی بقیه که شیش ماه یا بیشتر منتظرن رو نمیتونن ؟ واقعا دیگه هنگ کردم از دست اینا.. هیچی انگار حساب کتاب نداره یا حساب کتاب دقیقی داره که ما سر در نمیاریم .

اقا خدا کنه کلیر کنند نصفه نیمه و ... نداره از بی خبری خیلی بهتره، هم معلومه یه حرکتی دارند می کنند و مثل کارمندهای ما تو نت چرخ نمی زنند و با همکاراشون چای نمی خورندBig Grin و هم اینکه هر کسی بتونه ویزا بگیره مایه خوشحالی هممونه دقیقا مثل قضیه سربازی که من شخصا دوست داشتم زمان خدمتم هر کسی یه کیسی چیزی داشته باشه و معاف بشه و دو سال زندگیش به باد نره!
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

(2015-08-26 ساعت 18:27)ARSAMNEW نوشته:  
2015AS4243
2015AS4192
2015AS4708
موفق باشید

ممنون آرسام جان
من معذرت میخام از اینکه شاید اصل مطلب را درست بیان نکردم دوست خوبم
منظورم این بود که به فرض مثال سفارت در روز آخر فقط 3 عدد سهمیه ویزا از آگوست براش مونده بوده و تعداد زیادی هم کلیر شده باشند که 18 آگوستیها از نظر من جزء همون دسته هستن
بجای اینکه یک کیس سه نفره که کلیر شده است را اسمشون را تو سایت بزنه اومده و 3 تا کیس نصف نمیه را کلیر کرده تا خانواده های بیشتری زودتر تکلیفشون روشن بشه و نیاز به تمدید مدیکال و یا دو تکه شدن خانواده برای مهاجرت نباشه
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
سلام دوستای عزیزم. بالاخره دیروز رسیدیم آمریکا. برای همه تون دعا میکنم و از لطف همه تون تو این مدت ممنونم. خصوصا آقا رضای گل.
کیس نامبر: سه هزارو . . . / تعداد افراد کیس چهارنفر. مصاحبه نیمه اول مارچ ابوظبی. برنده اصلی خانمم. کلیر خانم و بچه ها بعد از بیست و پنج روز. خودم AP ، و سرانجام با عنایت خداوند متعال در تاریخ 26 جولای با ایمیل از طرف سفارت و تماس به موبایلم کلیر شدم.
(2015-08-26 ساعت 19:03)mamal amrikaei نوشته:  سلام دوستای عزیزم. بالاخره دیروز رسیدیم آمریکا. برای همه تون دعا میکنم و از لطف همه تون تو این مدت ممنونم. خصوصا آقا رضای گل.
سلام دكتر جان. انشالله هر جا هستي سلامت باشي. يه وقتايي به ما سر بزن دلتنگت بوديم.
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: SAMBAR ، Alex 2014 ، Shaft
(2015-08-26 ساعت 18:14)دریای خروشان نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 17:35)SAMBAR نوشته:  دوستان ببخشید جسارتا لطفا دوستانی که توی لیست مرداد اعلام حضور کردند اخرین اپ واقعیشون رو اعلام میکنند. مخصوصا بالای ۶ماهی ها.

Sambar عزیز فکر می کنم آخرین اپ واقعی ما که همسرم شده بود 20 مارچ بود .بقیه مال ایمیل پیگیری هستش .
جالبه که اپ بچه های س تو انکارا یه نظم رو دنبال میکنه منم اخرین اپ واقعیم قبل ۱۲اگوست ۲۰فوریه بود.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، sunn789 ، mahyaaa
(2015-08-26 ساعت 19:06)1362amin1362 نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 19:03)mamal amrikaei نوشته:  سلام دوستای عزیزم. بالاخره دیروز رسیدیم آمریکا. برای همه تون دعا میکنم و از لطف همه تون تو این مدت ممنونم. خصوصا آقا رضای گل.
سلام دكتر جان. انشالله هر جا هستي سلامت باشي. يه وقتايي به ما سر بزن دلتنگت بوديم.

سلام امین عزیز و گلم. من همیشه در فکر شما هستم. انشاالله هرچه زودتر شما هم میای. به امید دیدار.
کیس نامبر: سه هزارو . . . / تعداد افراد کیس چهارنفر. مصاحبه نیمه اول مارچ ابوظبی. برنده اصلی خانمم. کلیر خانم و بچه ها بعد از بیست و پنج روز. خودم AP ، و سرانجام با عنایت خداوند متعال در تاریخ 26 جولای با ایمیل از طرف سفارت و تماس به موبایلم کلیر شدم.
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، آزاده_امین ، nora ، Pariba
سلام به همه دوستان
ما همین الان از سفارت اومدیم .
خیلی حس خوبیه وقتی پشت در سفارت وایمیستی و منتظری تا همسرت با پاسپورت و پاکت زرد بیاد بیرون..
انشاالله به حق همین روزای قشنگ و به حق امام رضا تک تک تون تا 30 سپتامبر ویزای یو اس تو پاسپورتاتو زده شده باشه
الهی آمین
انشاالله همین حس خوب امروز ما هرچه سریع تر نصیب همتون بشه به حق لطف و بزرگیه خداوند
به هیچ عنوان نگران نباشید و توکلتون به خدا باشه فقط و فقط
خودش بهترین ها رو نصیبتون میکنه بهش ایمان داشته باشید
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
با درود به دوستان
این یارو افیسر ایروان به قول یکی از بچه ها کله باباش باقالی بکارم ، نمیدونم چه خاکی تو سر خودش کرده که این پرونده مارو نمی خوان باز کنن ببینن چه خبره توش . خاک بر سرا !بعد از یک ماه کیس مارو اگه ایمیل نزنیم نمی خوان یه نگاه بکنن . الهی تو رو به بزرگواریت قسمت میدم یه وسیله ای یه نیرویی یه انرژی چیزی بابا این همه جماعت دارن ازت می خوان ، یه کاری بکن دیگه .نجاتمون بده اگه خدایی نجاتمون بده نجات .........
اینم انرژی مثبت ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
(2015-08-26 ساعت 19:16)Alex 2014 نوشته:  با درود به دوستان
این یارو افیسر ایروان به قول یکی از بچه ها کله باباش باقالی بکارم ، نمیدونم چه خاکی تو سر خودش کرده که این پرونده مارو نمی خوان باز کنن ببینن چه خبره توش . خاک بر سرا !بعد از یک ماه کیس مارو اگه ایمیل نزنیم نمی خوان یه نگاه بکنن . الهی تو رو به بزرگواریت قسمت میدم یه وسیله ای یه نیرویی یه انرژی چیزی بابا این همه جماعت دارن ازت می خوان ، یه کاری بکن دیگه .نجاتمون بده اگه خدایی نجاتمون بده نجات .........
اینم انرژی مثبت ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

انبه هم میشه کاشت
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، SAMBAR ، hilda60 ، sunn789 ، ARSAMNEW ، samirakn ، 1362amin1362 ، M.d
بعد از گذشت اینهمه زمان من تقریبا با یقین۹۵درصد میتونم بگم کل پروسه کلیرنس دست سفارت هست و وقتی میگن منتظر جواب از فلان جا هستیم حرف .... واین موضوع از کلیر شدن دوستان تو سفارتهای دیگه بجز انکارا مشخصه.مگه میشه کیسهای مشابه یه جا کلیر بشن یه جا دیگه نشن؟؟؟؟
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان