کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-08-27 ساعت 11:06)آزاده_امین نوشته:  ما آپدیت شدیم جفتمون، آپدیت با or ....یعنی میشه؟؟؟
مبارکه بسیار

امروز ایمیل رو دریافت میکنید از انکارا واسه اون کارا Tongue ( اخذ ویزا )

اومدم انرژی مثبت بپاچم دیدم کلی هست Smile

++++++++++++++++++++++++++ باشید .
هووووورااا هوووووراااا. ایمیل ما اومد ، تا ۱۸ سپتامبر وقت دادن .... خیلی خوشحاااالم خیلی..... ایشالا نصیبتون بشه این لحظه هرچی زودتر
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
مقصد: کالیفرنیا
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
(2015-08-27 ساعت 11:46)babisondes نوشته:  من از همین تریبون میخاستم از همه دوستان که تو این مدت منو راهنمایی کردن و به سوالهام جواب دادن تشکر کنم و ارزوی کلیر شدن دوستان منتظر .
من دیروز پاسمو که مزین به ویزا بودو تحویل گرفتم و از دبی برگشتم مشهد. Rolleyes

بهتون تبریـــــــــــــــک میگم. امیدوارم توی مراحل بعدی رندگیتون هم موفق باشید. ممنون میشم اگه یکم در مورد شرایط کیستون، سربازی، شغلتون و .. در صورت امکان توضیح بدید تا بقیه هم یه پیش بینی برای خودشون داشته باشند. خیلی عالیه که توی 52 روز کلیر شدید. باز هم تبریک
امیدوارم که تا آخر سپتامبر فقط شاهد پست هایی مثل این باشیم و همـــــــــــــه برندگان 2015 موفق به دریافت ویزاشون بشن.
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
(2015-08-27 ساعت 12:12)آزاده_امین نوشته:  هووووورااا هوووووراااا. ایمیل ما اومد ، تا ۱۸ سپتامبر وقت دادن .... خیلی خوشحاااالم خیلی..... ایشالا نصیبتون بشه این لحظه هرچی زودتر

خداروشكر. مبااااااارك باشه. آزاده جان يه بار ديگه لطف مي كني شرايط كيست رو اعلام كني. ممنونم
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

(2015-08-27 ساعت 12:12)آزاده_امین نوشته:  هووووورااا هوووووراااا. ایمیل ما اومد ، تا ۱۸ سپتامبر وقت دادن .... خیلی خوشحاااالم خیلی..... ایشالا نصیبتون بشه این لحظه هرچی زودتر

به به ، مباركه. خدا رو شكر. موفق باشين. دعا كنين براي ماها.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.

مبااااااااااارکه امیدوارم تا آخر راه شااااد باشید
بابا ایول به امام رضا چقدر سریع جواب دعاهاتون را داد ،مخلصشیم
انشالله انشالله مابقی دوستان هر چه سریعتر کلیر بشن
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی

آزاده خانم تبریک فراوان بهتون میگم. ایشالا به خوبی و خوشی و شادکامی برین اونور
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

(2015-08-27 ساعت 11:46)babisondes نوشته:  من از همین تریبون میخاستم از همه دوستان که تو این مدت منو راهنمایی کردن و به سوالهام جواب دادن تشکر کنم و ارزوی کلیر شدن دوستان منتظر .
من دیروز پاسمو که مزین به ویزا بودو تحویل گرفتم و از دبی برگشتم مشهد. Rolleyes

اولا به شما تبريک مي گم و اميد که در مراحل مهاجرت هم موفق باشيد. مي شه بفرماييد از زمان تحويل پاسپورت به سفارت تا تحويل ويزا به شما توسط سفارت چند روز طول کشيد.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، Amir.AA ، آسماني ، ebrahim1e ، mahyaaa ، SAMBAR ، Alex 2014 ، farrokh33
(2015-08-27 ساعت 12:23)mfte.teacher نوشته:  

جلال جان خيلي ازت ممنونم كه خواهش من و دوستان رو پذيرفتي. ممنون كه تنهامون نزاشتي. انشالله كه همين روزا كلير بشيم و ويزامونو دريافت كنيم. يا علي
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: آسماني ، ebrahim1e ، AliReza.Sh ، SAMBAR ، Alex 2014 ، farrokh33
(2015-08-27 ساعت 12:01)aria802 نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 11:58)Pishool نوشته:  سلام دوستان نفر اصلي كيس ما ديشب اپديت خورد ، احتمال كلير شدن هست يعني ؟ سفارت ابوظبي

اگه ایمیل نزدید بله
کی مصاحبتون یوده آخرین آپدیتون کی بوده ؟ آپ ۱۰ آگوست هم داشتین؟
شرایطتون چی بوده؟

مصاحبه ابنداي جون بوده ، اخرين اپديت ١٤ اگوست ، آپ دهم هم داشتيم ، شرايط هم شغل دولتي و سربازي ارتش
تشکر کنندگان: mahyaaa ، SAMBAR ، 1362amin1362 ، Alex 2014 ، farrokh33
(2015-08-27 ساعت 12:29)1362amin1362 نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 12:23)mfte.teacher نوشته:  

جلال جان خيلي ازت ممنونم كه خواهش من و دوستان رو پذيرفتي. ممنون كه تنهامون نزاشتي. انشالله كه همين روزا كلير بشيم و ويزامونو دريافت كنيم. يا علي

بیشتر از این شرمندم نکنین امین خان
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

(2015-08-27 ساعت 12:16)1362amin1362 نوشته:  

خداروشكر. مبااااااارك باشه. آزاده جان يه بار ديگه لطف مي كني شرايط كيست رو اعلام كني. ممنونم

مرسی امین جااان ... من خودم برنده اصلی بودم که یک ضرب ، همسرم لیسانس الکترونیک کار خصوصی و سربازی ارتش
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
تشکر کنندگان: آسماني ، bahar101 ، m.ghoreishi ، ebrahim1e ، Shaft ، mahyaaa ، smpf ، SAMBAR ، 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، sunn789 ، farrokh33
(2015-08-27 ساعت 12:23)M.d نوشته:  

مبااااااااااارکه امیدوارم تا آخر راه شااااد باشید
بابا ایول به امام رضا چقدر سریع جواب دعاهاتون را داد ،مخلصشیم
انشالله انشالله مابقی دوستان هر چه سریعتر کلیر بشن

مرسی دوست عزیز....واقعااا دم امام رضا گرم....خیلی زود جواب داد، من برای همتووون دعا کردم ایشالا دوستااان دیگه هم به زودی کلیر میشین
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Shaft ، ebrahim1e ، Siamak ، mahyaaa ، mehrdad_123 ، آسماني ، smpf ، SAMBAR ، 1362amin1362 ، behjan ، ARSAMNEW ، M.d ، asal1372 ، Alex 2014 ، sunn789 ، farrokh33 ، ben123
ازهمه دوستانی که تبریک گفتن هم بسیااار بسیااار ممنون... ایشالا خودم هورااا بکشم برای همه دوستان منتظر
(2015-08-27 ساعت 09:15)houshym نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 07:38)mojgan m نوشته:  سلام دوستای گلم. صبحتون بخیر. دلم نمیاد از این تاپیک نقل مکان کنم اما چاره ای نیست. دیگه باید شروع کنم تاپیک های ضروری دیگه رو مطالعه کنم. دلم براتون تنگ میشه. تا آخر سپتامبر همش میام اینجا سر میزنم. آرزو میکنم تا نیمه سپتامبر اینجا همه ویزا گرفته باشن. آمین
خانم مژگان چه پزی دادی بهمووووون Smile ما روحیمون خرابه همینجا باشین

این که پز نیست. اظهار ناراحتیه که کمتر میتونم بینتون باشم. اینجا جمع صمیمانه ست. همه جا که اینجوری نیست جان برادر Cool
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: mahyaaa ، آسماني ، smpf ، SAMBAR ، 1362amin1362 ، 2015reza ، ARSAMNEW ، M.d ، Alex 2014 ، sunn789 ، farrokh33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان