کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-08-29 ساعت 08:52)بابراس نوشته:  
(2015-08-29 ساعت 07:46)Erwin نوشته:  دوستان گرامی، جنابان Yesorno و ebrahim1e؛ آیا صحبت‌های فردی با نامِ کاربریِ Fudo808 را با سایمون در وبسایتش دیده اید؟ نظرتان در این باره چیست؟ (گفتگو ذیلِ پُست CEAC data August 17 انجام شده است)

خيلي مرموز و رمزآلوده اين سئوالتون....حالا چي بوده اين صحبت ها...چي گفتن...؟!!!!!
من مطالعه کردم دوستان
1- سیمون فرد با تجربه ای است ولی حداقل امسال نتوانست خوب پیش بینی کند
2- به استثنای سال 2012 سال های اخیر دیگر همه بالای 50000 ویزا صادر شده است
3- تا اول اگوست 38000 ویزا بیشتر صادر نشده است. در این دو ماه لازم است 6000 ویزا صادر شود
4-نرخ تعداد برنده های 2016 نشان میدهد که کارها روال بهتری دارد و بنابراین امسال هم به مرز 50000 میرسند
5- ویزا کم نیست مگر مراحل اداری های ما طولانی شود
6- هیچ منطقه ای نمیتواند منطقه دیگر را استفاده کند چون نیازی ندارد
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: Erwin ، 1362amin1362 ، sunn789 ، mahyaaa ، yesorno ، ARSAMNEW ، بابراس ، ebrahim1e ، bidaad ، Alex 2014 ، hamed shayan ، moj21
(2015-08-29 ساعت 07:46)Erwin نوشته:  دوستان گرامی، جنابان Yesorno و ebrahim1e؛ آیا صحبت‌های فردی با نامِ کاربریِ Fudo808 را با سایمون در وبسایتش دیده اید؟ نظرتان در این باره چیست؟ (گفتگو ذیلِ پُست CEAC data August 17 انجام شده است)

خيلي مرموز و رمزآلوده اين سئوالتون....حالا چي بوده اين صحبت ها...چي گفتن...؟!!!!!

من نگاه كردم. بحث خاصي نبوده. همون بحث تموم شدن سهميه ويزاي سفاتخونه ها در سپتامبر كه چند روز پيش در مورد كوالالامپور ، اينجا صحبتشو كرديم، يه بنده خدايي تو توكيو اين مشكل رو داشته. سهميه ويزاي سفارتخونه هاي ايروان و انكارا و ابوظبي ، با ساير كشور ها قابل مقايسه نيست كه. اينها علاوه بر كشور خودشون ، كشورهاي اطراف خصوصا ايران رو هم پوشش مي دن. مطمئنا سهميه ويزاي اين سفارتخونه ها مخصوصا براي ماه پاياني، خيلي بيشتر از ساير كشورهاست كه فقط applecant هاي خودشون رو پوشش مي دن. فعلا بايد فرموش كنيم اين بحث رو ، حداقل تو دو هفته اول سپتامبر اين بحث منتفي هستش.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: Erwin ، 1362amin1362 ، sunn789 ، mahyaaa ، yesorno ، ARSAMNEW ، بابراس ، ebrahim1e ، SAMBAR ، bahar101 ، Alex 2014 ، SAAM_60 ، hamed shayan ، moj21
(2015-08-29 ساعت 10:02)yesorno نوشته:  من سر حرفم هستم ویزا هست ... اگه یه اتفاق خاص نیفتهSad کم نمیاد ... مگر اون چیزی که ازش می ترسم اتفاق بیفته که نپرسین نمیگم (خودمم نمی دونمBig Grin)

خارج از شوخی واسه ارمنستان و آنکارا ویزا هست به مقدار کافی مگر اینکه این دوسفارت تبعیض قائل بشن و سهمیه ها رو خرج مناطق دیگه کنن.

ابوظبی هم سهمیه داره، 90% از دوستان می گیرن و دست پر می رن اونهایی که دست خالی می مونن هم مهاجر سرایی نیستن.

شما دوست گلم هم ایشالا می گیری. فقط سفارتتون اروپاییاش زیاده. آفریقایی ها رو زیاد جدی حسابشون نکون. با سفارت فقط در تماس باش تا به محض شروع سپتامبر ویزاتو بدن در خونتون Big Grin

ممنون از پاسختون. یعنی می فرمائید هر سفارت یک سهمیه خاص «تعیین شده از قبل» داره و افراد کلیرشده در ماه های قبل رو ،در ماه جدید محسوب نمی کنن؟ اومدیم و همۀ اروپایی ها و آفریقایی رد شدن، سهمیه اونا رو که نمی دن به آسیایی ها! اگر اشتباه نکنم، هرقاره ای یه target بخصوص داره. سوال بزرگ اینجاست که آیا، سفارت ها، افراد کلیرشده یا احتمالاً کلیرشونده (!) رو در محاسبات خودشون برای تقاضای ویزا، برای ماه بعد (سپتامبر) لحاظ می کنن؟ راستی این Fudo808 چی میگه؟ Smile
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، sunn789 ، mahyaaa ، yesorno ، 2015reza ، ARSAMNEW ، بابراس ، ebrahim1e ، SAMBAR ، Alex 2014
(2015-08-29 ساعت 10:07)Erwin نوشته:  

بابراس گرامی، با سلام، یک نفر به نقل قول از سفارت آمریکا در توکیو گفته که ویزایی برای ماه سپتامبر نمانده. بعدش هم به یارو گفتن، گوش بزنگ باش، شاید در نیمه دوم سپتامبر، ویزاهای محدودی اعلام بشه. بعد از سایمون سوال کرده آیا ممکن است ویزاهای بیشتری برای سپتامبر اختصاص بدن (بجز اونهایی که در مصاحبه رد میشن یا اونایی که نمیان مصاحبه) و سایمون هم حرفشو تأیید کرده و گفته بعیده که بجز ویزاهای «افراد رد شده» و یا «نیامده به مصاحبه»، ویزای دیگه ای موجود باشه. اگه هم باشه، خیلی محدوده. مایلم بدونم دوستانی که میگن ویزا برای آسیا زیاده و کم نمیاد، این حرف رو بر اساس اطمینان کامل میگن یا صرفاً حدس و گمانه؟ نظر جنابعالی چیه؟ گویا جناب houshym هم در همین مهاجرسرا، معتقدن «تحت شرایطی خاص» احتمال داره در تمام دنیا حدود 2500 ویزا کم بیاد که خب، عدد کمی هم نیست. (پست 23832؛ نقل قول پائین):

(2015-08-28 ساعت 15:12)houshym نوشته:  ......بازم تاکید میکنم با دقت بالا 2500 ویزا کم میاد یعنی همه برن مصاحبه و هم ه کلیر بشن که بعیده
بعد از 218 روز انتظار وقتی میگید ویزا تمام شده یا کم میاد ادم دلش می خواد بره طبقه 14 این ساختمان خودشو بندازه پایین اما دوستان براساس مطالعه وبررسی و تحلیل میگن کم نمیاد پس نمیاد اینا کات اف واسی چی دادن خوب به خاطر همین دیگه ویزا مثل پارسال کم نشه که نمی شه
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
(2015-08-29 ساعت 10:11)houshym نوشته:  

من مطالعه کردم دوستان
۱- سیمون فرد با تجربه ای است ولی حداقل امسال نتوانست خوب پیش بینی کند
۲- به استثنای سال ۲۰۱۲ سال های اخیر دیگر همه بالای 50000 ویزا صادر شده است
۳- تا اول اگوست 38000 ویزا بیشتر صادر نشده است. در این دو ماه لازم است 6000 ویزا صادر شود
۴-نرخ تعداد برنده های ۲۰۱۶ نشان میدهد که کارها روال بهتری دارد و بنابراین امسال هم به مرز 50000 میرسند
۵- ویزا کم نیست مگر مراحل اداری های ما طولانی شود
۶- هیچ منطقه ای نمیتواند منطقه دیگر را استفاده کند چون نیازی ندارد

سپاس فراوان از پاسخ منطقی تون. چون نقل قولی مستقیم از سفارت توکیو بود، کمی نگران شدم.
الان باز رفتم سراغ 2013 ایا

amj مثل من کیس تک نفرس، هردومون ابوظبی و آپ شدن ایشون منو به این فکر واداشت که وضعیت سال 2013 رو ی بار دیگه ورق بزنم

این دفعه فایل اکسل 2013 رو باز کردم و فقط کیس های تک نفره ابوظبی که فقط هفت نفر از 217 نفر (کیس) مونده بودن رو بررسی کردم
2013AS6181
2013AS8126
2013AS8303
2013AS8912
2013AS10150
2013AS10375
2013AS10385
جالب اینجاس که توی سایت سیس تمام هفت نفر در حالت AP هستن اما تک تک اینا رو که وارد سایت سفارت کنی میبینی فقط و فقط دو نفر اول کلیر نشدن و بقیه در سپتامبر کلیر شدن.

از 217 کیس تک نفره فقط دو نفر کلیر نشدن. این یعنی اگه تطابقی بین امسال و اون سال باشه احتمال کلیر نشدن ماها 3% هستش! amj جون من شانسم اون سه درصده شما برو با خیال راحت ویزاتو بگیر Big GrinBig Grin

بچه ها اول اینکه دایم ایمیلا و سایت سفارت رو چک کنین چون شاید این 5 نفر بالا که کلیر شدن متوجه کلیری شون نشدن تا برن ویزا بگیرن

دوم خدایی حس خیلی خوبی داره امسال. همه تو سپتامبر کلیر میشین. ببینین وضعیت عالیه. من هرکاری می کنم ناامید بشم برم دنبال کار بگردم نمیشه که نمیشه از بیکاری خسته شدم اما وضعیت عالیه Cool

من مطالعه کردم دوستان
1- سیمون فرد با تجربه ای است ولی حداقل امسال نتوانست خوب پیش بینی کند
2- به استثنای سال 2012 سال های اخیر دیگر همه بالای 50000 ویزا صادر شده است
3- تا اول اگوست 38000 ویزا بیشتر صادر نشده است. در این دو ماه لازم است 6000 ویزا صادر شود
4-نرخ تعداد برنده های 2016 نشان میدهد که کارها روال بهتری دارد و بنابراین امسال هم به مرز 50000 میرسند
5- ویزا کم نیست مگر مراحل اداری های ما طولانی شود
6- هیچ منطقه ای نمیتواند منطقه دیگر را استفاده کند چون نیازی ندارد
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
(2015-08-29 ساعت 10:14)sunn789 نوشته:  
(2015-08-29 ساعت 10:07)Erwin نوشته:  

بابراس گرامی، با سلام، یک نفر به نقل قول از سفارت آمریکا در توکیو گفته که ویزایی برای ماه سپتامبر نمانده. بعدش هم به یارو گفتن، گوش بزنگ باش، شاید در نیمه دوم سپتامبر، ویزاهای محدودی اعلام بشه. بعد از سایمون سوال کرده آیا ممکن است ویزاهای بیشتری برای سپتامبر اختصاص بدن (بجز اونهایی که در مصاحبه رد میشن یا اونایی که نمیان مصاحبه) و سایمون هم حرفشو تأیید کرده و گفته بعیده که بجز ویزاهای «افراد رد شده» و یا «نیامده به مصاحبه»، ویزای دیگه ای موجود باشه. اگه هم باشه، خیلی محدوده. مایلم بدونم دوستانی که میگن ویزا برای آسیا زیاده و کم نمیاد، این حرف رو بر اساس اطمینان کامل میگن یا صرفاً حدس و گمانه؟ نظر جنابعالی چیه؟ گویا جناب houshym هم در همین مهاجرسرا، معتقدن «تحت شرایطی خاص» احتمال داره در تمام دنیا حدود 2500 ویزا کم بیاد که خب، عدد کمی هم نیست. (پست 23832؛ نقل قول پائین):

(2015-08-28 ساعت 15:12)houshym نوشته:  ......بازم تاکید میکنم با دقت بالا 2500 ویزا کم میاد یعنی همه برن مصاحبه و هم ه کلیر بشن که بعیده
بعد از 218 روز انتظار وقتی میگید ویزا تمام شده یا کم میاد ادم دلش می خواد بره طبقه 14 این ساختمان خودشو بندازه پایین اما دوستان براساس مطالعه وبررسی و تحلیل میگن کم نمیاد پس نمیاد اینا کات اف واسی چی دادن خوب به خاطر همین دیگه ویزا مثل پارسال کم نشه که نمی شه

یا این آمارهای ما غلطه, یا ...., انقدم نگید ویزا تمام شده, شد که شد به ... بگذریم. دادند می گیریم ندادند به سلامت
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
سلام. صبح همگي به خير

زندگی فردا نیست،
زندگی امروز است، زندگی قصه عشق است و امید،
صحنه ی غمها نیست.
به چه می اندیشی؟ نگرانی بیجاست،
عشق اینجا و تو اینجا و خدا هم اینجاست،
پای در راه گذار،
راهها منتظرند،
تا تو هر جا که بخواهی برسی،
پس رها باش و رها،
تا نماند قفسی...
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

(2015-08-29 ساعت 10:13)Erwin نوشته:  
(2015-08-29 ساعت 10:02)yesorno نوشته:  من سر حرفم هستم ویزا هست ... اگه یه اتفاق خاص نیفتهSad کم نمیاد ... مگر اون چیزی که ازش می ترسم اتفاق بیفته که نپرسین نمیگم (خودمم نمی دونمBig Grin)

خارج از شوخی واسه ارمنستان و آنکارا ویزا هست به مقدار کافی مگر اینکه این دوسفارت تبعیض قائل بشن و سهمیه ها رو خرج مناطق دیگه کنن.

ابوظبی هم سهمیه داره، 90% از دوستان می گیرن و دست پر می رن اونهایی که دست خالی می مونن هم مهاجر سرایی نیستن.

شما دوست گلم هم ایشالا می گیری. فقط سفارتتون اروپاییاش زیاده. آفریقایی ها رو زیاد جدی حسابشون نکون. با سفارت فقط در تماس باش تا به محض شروع سپتامبر ویزاتو بدن در خونتون Big Grin

ممنون از پاسختون. یعنی می فرمائید هر سفارت یک سهمیه خاص «تعیین شده از قبل» داره و افراد کلیرشده در ماه های قبل رو ،در ماه جدید محسوب نمی کنن؟ اومدیم و همۀ اروپایی ها و آفریقایی رد شدن، سهمیه اونا رو که نمی دن به آسیایی ها! اگر اشتباه نکنم، هرقاره ای یه target بخصوص داره. سوال بزرگ اینجاست که آیا، سفارت ها، افراد کلیرشده یا احتمالاً کلیرشونده (!) رو در محاسبات خودشون برای تقاضای ویزا، برای ماه بعد (سپتامبر) لحاظ می کنن؟ راستی این Fudo808 چی میگه؟ Smile

ببین اینجوری به قضیه نگاه کن:
شما کارمند سفارتی 50 تا ویزا داری که روی ویزاها ننوشته این ویزا برای منطقه A و این واسه B و .... اما سهیه مناطقت از این نظر که می دونی چند نفر در لیست انتظارن و چند نفر واجد شرایط مشخصه.
ویزاهات بعد از 30 سپتامبر بی ارزش میشه و در خصوص اینکه چرا ویزا رو به درخواست کننده ندادی بازخواست میشی چون شما رو به عنوان آفیسر سفارت در خصوص صدور یا عدم صدور آزاد گذاشتن و اجازه داری که به متقاضی ویزا بدی.
هنوز 50 ویزا هست که 25 عدد واسه A و 15 واسه B و 10 تا واسه C مونده هرچند متقاضی های B زیادن اما متقاضی از C ندارین. خب هر کسی باشه ویزاهای C رو واسه ی منتظران B خرج میکنه اما دقت کنین زمانی که متقاضی C کمتر از تعداد ویزا باشه اضافه ی ویزا رو هرگز برگشت نمی کنن بلکه تا دونه ی آخر صادر خواهند کرد.
به نظر من اینکه بگیم فلان سفارت سهمیه ی فلان منطقه رو تعداد X قرار داده و بیشتر از اون صادر نمی کنه اصلا و ابدا توجیه عقلانی نداره.
تشکر کنندگان: sunn789 ، Erwin ، ARSAMNEW ، 1362amin1362 ، بابراس ، ebrahim1e ، hamid99 ، SAMBAR ، Alex 2014 ، mahyaaa ، hamed shayan ، Pariba ، moj21
(2015-08-29 ساعت 10:18)yesorno نوشته:  الان باز رفتم سراغ ۲۰۱۳ ایا

amj مثل من کیس تک نفرس، هردومون ابوظبی و آپ شدن ایشون منو به این فکر واداشت که وضعیت سال ۲۰۱۳ رو ی بار دیگه ورق بزنم

این دفعه فایل اکسل ۲۰۱۳ رو باز کردم و فقط کیس های تک نفره ابوظبی که فقط هفت نفر از 217 نفر (کیس) مونده بودن رو بررسی کردم
2013AS6181
2013AS8126
2013AS8303
2013AS8912
2013AS10150
2013AS10375
2013AS10385
جالب اینجاس که توی سایت سیس تمام هفت نفر در حالت AP هستن اما تک تک اینا رو که وارد سایت سفارت کنی میبینی فقط و فقط دو نفر اول کلیر نشدن و بقیه در سپتامبر کلیر شدن.

از 217 کیس تک نفره فقط دو نفر کلیر نشدن. این یعنی اگه تطابقی بین امسال و اون سال باشه احتمال کلیر نشدن ماها ۳% هستش! amj جون من شانسم اون سه درصده شما برو با خیال راحت ویزاتو بگیر Big GrinBig Grin

بچه ها اول اینکه دایم ایمیلا و سایت سفارت رو چک کنین چون شاید این ۵ نفر بالا که کلیر شدن متوجه کلیری شون نشدن تا برن ویزا بگیرن

دوم خدایی حس خیلی خوبی داره امسال. همه تو سپتامبر کلیر میشین. ببینین وضعیت عالیه. من هرکاری می کنم ناامید بشم برم دنبال کار بگردم نمیشه که نمیشه از بیکاری خسته شدم اما وضعیت عالیه Cool

سلام دوست خوبم
از دلداریت ممنونم چون وضعیت خوبی ندارم از نظر روحی
ان شالله شما قبل از بقیه ویزا را بگیری
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
(2015-08-29 ساعت 10:41)aria802 نوشته:  
(2015-08-29 ساعت 10:18)yesorno نوشته:  الان باز رفتم سراغ ۲۰۱۳ ایا

amj مثل من کیس تک نفرس، هردومون ابوظبی و آپ شدن ایشون منو به این فکر واداشت که وضعیت سال ۲۰۱۳ رو ی بار دیگه ورق بزنم

این دفعه فایل اکسل ۲۰۱۳ رو باز کردم و فقط کیس های تک نفره ابوظبی که فقط هفت نفر از 217 نفر (کیس) مونده بودن رو بررسی کردم
2013AS6181
2013AS8126
2013AS8303
2013AS8912
2013AS10150
2013AS10375
2013AS10385

از 217 کیس تک نفره فقط دو نفر کلیر نشدن. این یعنی اگه تطابقی بین امسال و اون سال باشه احتمال کلیر نشدن ماها ۳% هستش! amj جون من شانسم اون سه درصده شما برو با خیال راحت ویزاتو بگیر Big GrinBig Grin

بچه ها اول اینکه دایم ایمیلا و سایت سفارت رو چک کنین چون شاید این ۵ نفر بالا که کلیر شدن متوجه کلیری شون نشدن تا برن ویزا بگیرن

سلام دوست خوبم
ان شالله شما قبل از بقیه ویزا را بگیری

ینی هیچ راهی پیدا نمیکنم نا امید بشم شماها سراغ ندارین؟؟؟Cool

اول شماها میگیرین میرین تو تاپیک اولین سفر منتظر بشینین تا من همه رو راهی کنم بیام Big Grin
(2015-08-29 ساعت 10:14)sunn789 نوشته:  بعد از 218 روز انتظار وقتی میگید ویزا تمام شده یا کم میاد ادم دلش می خواد بره طبقه 14 این ساختمان خودشو بندازه پایین اما دوستان براساس مطالعه وبررسی و تحلیل میگن کم نمیاد پس نمیاد اینا کات اف واسی چی دادن خوب به خاطر همین دیگه ویزا مثل پارسال کم نشه که نمی شه

خدا نکنه دوست عزیز، اصلاً کل ماجرا ایقدرها هم مهم نیست که آدم دچار استرس و یأس بشه؛ شد شد، نشد هم ده‌ها راه دیگه برای آمریکا رفتن هست. در ضمن من نمی گم ویزا تموم شده؛ چون اگه چنین عقیده ای داشتم، سوالم رو با شما دوستای باتجربه و گرامی مطرح نمی کردم، یکی دیگه به نقل از سفارت توکیو چنین حرفی زده که باعث تعجب من شد و گفتم ببینم، نظر سایرین دراین باره چیه؟ همین. امیدوارم شما رو با سوالم ناراحت نکرده باشم؛ متأسفانه چون تعداد پست هام از 25 تا کمتره، نمی تونم پیغام خصوصی بدم، والا قصد داشتم با توجه به التهاب اینجا در این روزها، اینو به طور خصوصی از دوستان بپرسم. امیدوارم در روزهای آینده خبرهای بسیار خوشحال کننده ای بشنوید و با نوشتنش در همینجا، همۀ ما رو خوشحال کنید. هم شما و هم سایر عزیزانی که در این فوروم، فعالیت می کنن.
(2015-08-29 ساعت 10:41)aria802 نوشته:  ...
....

دوست گرامی، نگران نباشید. احساس شما را درک می کنم چون شرایطی مشابه شما داشته و دارم؛ ولی تجربه سال های قبل نشان می دهد که از اواخر آگوست و بویژه در ماه سپتامبر، سرعت کلیرکردن افراد بالا می رود. در اینمورد شکی نیست. شما هم بزودی خبر کلیرشدن خود را دریافت می کنید؛ فقط باید امیدوار باشیم، محاسبات دوستان دیگر در اینجا، دقیق باشد و ویزا به قدر کافی موجود باشد که با صحبت های انجام شده تا کنون، دوستان معتقدند ویزا برای آسیا موجود است و کم نخواهد آمد، بویژه برای سه سفارت اصلیِ اطرافِ ایران.
آقا من از امروز به منشيم گفتم كه ديگه براي هفته بعد از حالا وفت نده و هر كي هفته بعد مريض شد همون روز بياد براي ويزيت. منشيم گفت چرا از حالا وقت ندم ؟ منم گفتم كه از هفته بعد هر لحظه ممكنه برم آنكارا ?? اونوقت براي مريضها بد قول مي شيم. ديگه انرژي مثبت بيشتر از اين نمي دونم چجوري تزريق كنم به گروه. خودم هم از خودم متعجبم ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان