کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
وايييي خداي من رفتم يك ايميل زدم به سفارت كه خودم هنوز شادم[emoji23][emoji23][emoji23]رفتم گفتم كي تو سپتامبر پاسپورتمو بيارم ويزامو بهم بدين؟؟؟[emoji15][emoji15][emoji15][emoji41][emoji41][emoji41]

شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
(2015-08-29 ساعت 11:09)2015reza نوشته:  آقا من از امروز به منشيم گفتم كه ديگه براي هفته بعد از حالا وفت نده و هر كي هفته بعد مريض شد همون روز بياد براي ويزيت. منشيم گفت چرا از حالا وقت ندم ؟ منم گفتم كه از هفته بعد هر لحظه ممكنه برم آنكارا ?? اونوقت براي مريضها بد قول مي شيم. ديگه انرژي مثبت بيشتر از اين نمي دونم چجوري تزريق كنم به گروه. خودم هم از خودم متعجبم ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

خداییش, یکی از کسانی که ویزا حق مسلمش است شمایی, با آرزوی چاپ ویزای طلایی در گذرنامه شما عزیز
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
(2015-08-29 ساعت 11:09)2015reza نوشته:  آقا من از امروز به منشيم گفتم كه ديگه براي هفته بعد از حالا وفت نده و هر كي هفته بعد مريض شد همون روز بياد براي ويزيت. منشيم گفت چرا از حالا وقت ندم ؟ منم گفتم كه از هفته بعد هر لحظه ممكنه برم آنكارا ?? اونوقت براي مريضها بد قول مي شيم. ديگه انرژي مثبت بيشتر از اين نمي دونم چجوري تزريق كنم به گروه. خودم هم از خودم متعجبم ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

خخ منم به ریسم گفتم .....
اینم از انرژی مثبت ما ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
(2015-08-29 ساعت 11:12)minan نوشته:  وايييي خداي من رفتم يك ايميل زدم به سفارت كه خودم هنوز شادم[emoji23][emoji23][emoji23]رفتم گفتم كي تو سپتامبر پاسپورتمو بيارم ويزامو بهم بدين؟؟؟[emoji15][emoji15][emoji15][emoji41][emoji41][emoji41]

خوب جواب ایمیل چی دادن؟
اپ هم شدین؟
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، 1362amin1362 ، SAMBAR ، بابراس ، آزاده_امین ، Alex 2014 ، mahyaaa ، sunn789
ویزا:

ايششششششششششششالله تو همين هفته بري آنكارا. بعدشم بري آنتاليا???
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، r.bazargan ، بابراس ، mordad ، آزاده_امین ، kimfar ، 2015reza ، Alex 2014 ، mahyaaa ، sunn789 ، moj21
جهت اون دسته از دوستانی که می گند ویزا تمام شده, پارسال از تیرماه می گفتند برخی سفارت ها گفتند ویزا تمام شده, ولی باز دیدم که در آگست و سپتامبر گروهی گرفتند, اینکه می گند ویزا تمام شده, بستگی به خود سفارت و ماه مربوطه داره, کما اینکه سفارت ایروان به برخی گفته برای این ماه تمام شده و برای ماه بعد بیایید, این جدول ذیل را هم گذاشتند که متوجه شوید که معمولا زمانی که ویزای آسیا از هشت هزارو خورده ای رد کنه ویزا کم می یاد, جالبه که سال هایی که زیاد ویزا می دند از پنجاه هزار رد می کنه:
[عکس: _لاتاری_آسیا_به_جهان.jpg]
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
(2015-08-29 ساعت 11:08)Erwin نوشته:  
(2015-08-29 ساعت 10:41)aria802 نوشته:  ...
از دلداریت ممنونم چون وضعیت خوبی ندارم از نظر روحی
....

دوست گرامی، نگران نباشید. احساس شما را درک می کنم چون شرایطی مشابه شما داشته و دارم؛ ولی تجربه سال های قبل نشان می دهد که از اواخر آگوست و بویژه در ماه سپتامبر، سرعت کلیرکردن افراد بالا می رود. در اینمورد شکی نیست. شما هم بزودی خبر کلیرشدن خود را دریافت می کنید؛ فقط باید امیدوار باشیم، محاسبات دوستان دیگر در اینجا، دقیق باشد و ویزا به قدر کافی موجود باشد که با صحبت های انجام شده تا کنون، دوستان معتقدند ویزا برای آسیا موجود است و کم نخواهد آمد، بویژه برای سه سفارت اصلیِ اطرافِ ایران.
ممنون دوست عزیز
امیدوارم به هممون ویزا بدن راحت شیم
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، SAMBAR ، بابراس ، ebrahim1e ، ARSAMNEW ، kimfar ، 2015reza ، Alex 2014 ، mahyaaa ، Pariba ، sunn789
(2015-08-29 ساعت 11:12)minan نوشته:  وايييي خداي من رفتم يك ايميل زدم به سفارت كه خودم هنوز شادم[emoji23][emoji23][emoji23]رفتم گفتم كي تو سپتامبر پاسپورتمو بيارم ويزامو بهم بدين؟؟؟[emoji15][emoji15][emoji15][emoji41][emoji41][emoji41]

يعني واقعاً ايول داري. دمت گرم. خيلي حال كردم با ايميلت
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود

دکی جون من ی شغلی پیدا می کردم دیگه نمیخواستم برما Big Grin میموندم
منشی نمیخوای راستی؟؟؟ بیکاریه دیگه Sad

ای ایشالا بری امریکا دیگه بر نگردی Big Grin

(2015-08-29 ساعت 11:12)minan نوشته:  وايييي خداي من رفتم يك ايميل زدم به سفارت كه خودم هنوز شادم[emoji23][emoji23][emoji23]رفتم گفتم كي تو سپتامبر پاسپورتمو بيارم ويزامو بهم بدين؟؟؟

جوابش که اومد متنشو بده منم بفرستم، پاسم کو؟ سپتامبر کی میشه دقیقا؟ Big Grin

حالا لباس چی بپوشم؟ Cool یه دست که بیشتر ندارم همون خوبهBig Grin
(2015-08-29 ساعت 11:35)yesorno نوشته:  
(2015-08-29 ساعت 11:09)2015reza نوشته:  آقا من از امروز به منشيم گفتم كه ديگه براي هفته بعد از حالا وفت نده و هر كي هفته بعد مريض شد همون روز بياد براي ويزيت. منشيم گفت چرا از حالا وقت ندم ؟ منم گفتم كه از هفته بعد هر لحظه ممكنه برم آنكارا [emoji16][emoji16] اونوقت براي مريضها بد قول مي شيم. ديگه انرژي مثبت بيشتر از اين نمي دونم چجوري تزريق كنم به گروه. خودم هم از خودم متعجبم ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

دکی جون من ی شغلی پیدا می کردم دیگه نمیخواستم برما Big Grin میموندم
منشی نمیخوای راستی؟؟؟ بیکاریه دیگه Sad

ای ایشالا بری آمریکا دیگه بر نگردی Big Grin

(2015-08-29 ساعت 11:12)minan نوشته:  وايييي خداي من رفتم يك ايميل زدم به سفارت كه خودم هنوز شادم[emoji23][emoji23][emoji23]رفتم گفتم كي تو سپتامبر پاسپورتمو بيارم ويزامو بهم بدين؟؟؟

جوابش که اومد متنشو بده منم بفرستم، پاسم کو؟ سپتامبر کی میشه دقیقا؟ Big Grin

حالا لباس چی بپوشم؟ Cool یه دست که بیشتر ندارم همون خوبهBig Grin

[emoji23][emoji23][emoji23]يعني اوني كه اين ايميل و بخونه مي گه اين ديگه چقدر پر روِ

ویزا:

رضا جون من اگه جاي تو بودم واسه اينكه ويزام در آد نذر مي كردم از الان تا آخر سپتامبر مريضا رو رايگان معالجه كنم.
اگه ي چنين تصميمي گرفتي آدرس بده فك و فاميل رو بياريم????

دکتر جون خدایی حسابی حال کردم با این انرژی مثبتت. خدایا شکرت که من و با این انسانهای بزرگوار و شاد و نازنین آشنا کردی.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
(2015-08-29 ساعت 10:47)yesorno نوشته:  
(2015-08-29 ساعت 10:41)aria802 نوشته:  
(2015-08-29 ساعت 10:18)yesorno نوشته:  الان باز رفتم سراغ ۲۰۱۳ ایا

amj مثل من کیس تک نفرس، هردومون ابوظبی و آپ شدن ایشون منو به این فکر واداشت که وضعیت سال ۲۰۱۳ رو ی بار دیگه ورق بزنم

این دفعه فایل اکسل ۲۰۱۳ رو باز کردم و فقط کیس های تک نفره ابوظبی که فقط هفت نفر از 217 نفر (کیس) مونده بودن رو بررسی کردم
2013AS6181
2013AS8126
2013AS8303
2013AS8912
2013AS10150
2013AS10375
2013AS10385
جالب اینجاس که توی سایت سیس تمام هفت نفر در حالت AP هستن اما تک تک اینا رو که وارد سایت سفارت کنی میبینی فقط و فقط دو نفر اول کلیر نشدن و بقیه در سپتامبر کلیر شدن.

از 217 کیس تک نفره فقط دو نفر کلیر نشدن. این یعنی اگه تطابقی بین امسال و اون سال باشه احتمال کلیر نشدن ماها ۳% هستش! amj جون من شانسم اون سه درصده شما برو با خیال راحت ویزاتو بگیر Big GrinBig Grin

بچه ها اول اینکه دایم ایمیلا و سایت سفارت رو چک کنین چون شاید این ۵ نفر بالا که کلیر شدن متوجه کلیری شون نشدن تا برن ویزا بگیرن

دوم خدایی حس خیلی خوبی داره امسال. همه تو سپتامبر کلیر میشین. ببینین وضعیت عالیه. من هرکاری می کنم ناامید بشم برم دنبال کار بگردم نمیشه که نمیشه از بیکاری خسته شدم اما وضعیت عالیه Cool

سلام دوست خوبم
از دلداریت ممنونم چون وضعیت خوبی ندارم از نظر روحی
ان شالله شما قبل از بقیه ویزا را بگیری

ینی هیچ راهی پیدا نمیکنم نا امید بشم شماها سراغ ندارین؟؟؟Cool

اول شماها میگیرین میرین تو تاپیک اولین سفر منتظر بشینین تا من همه رو راهی کنم بیام Big Grin

سلام من به نوبه خود از بابت این همه امید وروحیه ای که شما به ما میدید ممنونم در این شرایط پر از استرس واقعا همه به این آمارها وتحلیلها نیازمندیم ضمنا من یه رتبه دیروز به شمادادم ویکی هم امروزمیدم نوش جونتون .
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
(2015-08-29 ساعت 08:24)بابراس نوشته:  دوستان با تجربه ابوظبي:
يك سئوال:
با توجه با اينكه احتمالاً سفارت ديگه براي كلير كردن و بردن پاسپورت ها براي ماه سپتامبر برنامه ريزي خواهد كرد و انشالله در اين ماه پيش رو ، همگي كلير شويم، به نظرتون بهتره خودمون بريم براي دريافت ويزا يا پيكاپ كنيم البته با توجه به اينكه نخواهيم تمديد مديكال داشته باشيم؟
معمولاً پيكاپ هايي كه تا امروز توسط آژانس هاي معتبر انجام شده چقدر زمان برده ؟
در ضمن اگر كسي آژانس معتبري در خصوص پيكاپ سراغ داره ممنون ميشم اسم و آدرس و شماره تلفن اونو به صورت پيام خصوصي براي من ارسال كنه....ممنون
سلام دوست عزیز پیشنهاد میکنم خودتون برا ویزا برید واز پیکاپ استفاده نکنید چون ماه سپتامبر آخرین ماه لاتاری وگرفتن ویزا است وفرصت بسیار کم است خدای ناکرده اگر آژانس دیر پاسپورتتون رو به سفارت ببره ویا مشکلی پیش بیاد ممکنه زمان رو از دست بدیدوچون پاسپورتتون دست آژانس است نمیتونیداز کشور خارج بشید و خودتون رو زود برسونید سفارت .در ضمن پیشنهاد میکنم از همین امروز برا ی ویزای امارات اقدام کنیدکه وقتی کلیر شدید همان روز پرواز کنید .نباید ریسک کرد حتی اگراحتمال بروز مشکل یک هزارم در صد باشد .شاد باشید

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان