کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-08-29 ساعت 13:22)houshym نوشته:  
(2015-08-29 ساعت 12:48)yesorno نوشته:  بازم فقط AP ها تغییرات تا همین الان داغ داغ

دانلود فایل

اقا طبق این فایل
659 نفر موندن برای 20 روز کاری
ایروان 144 نفر بنابراین روزی ۷ نفر یعنی روزی ۴ کیس به طور متوسط
ابوظبی 284 نفر روزی 14 نفر یعنی روزی ۷ کیس به طور متوسط
انکارا 231 نفر روزی 12 نفر یعنی روزی ۶ کیس به طور متوسط

با توجه به اینکه همه کارها انجام شده کاری نداره این تعداد براشون
فقط یادتون باشه ایروان و انکارا توی سپتامبر هم از اروپا مصاحبه دارن که تعداشون هم کم نیست متاسفانه ولی ابوظبی خیلی کم داره

اینها باید به تعداد 50000 برسند

دستتون درد نکنه بابت فایل اکسل.
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، بابراس ، SAMBAR ، smpf ، mahyaaa ، yesorno ، Pariba ، Alex 2014 ، moj21 ، A2000
در راستای این همه انرژی مثبت من و همسرم هم تصمیم گرفتیم به محض اینکه نامه کلیری اومد از فرداش نریم سر کار
آخه ما از الان نمیتونیم بگیم که نمیایم چون اگه بگبم احتمالا اونا دست پیش مگیرن و اخراجمون میکنن Big Grin:
اینم انژی مثبت
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ایشالا به لطف خدا و همت بنده هاش این هفته هممون کلیر شیم
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
(2015-08-29 ساعت 15:23)mordad نوشته:  
(2015-08-29 ساعت 13:22)houshym نوشته:  
(2015-08-29 ساعت 12:48)yesorno نوشته:  بازم فقط AP ها تغییرات تا همین الان داغ داغ

دانلود فایل

اقا طبق این فایل
659 نفر موندن برای 20 روز کاری
ایروان 144 نفر بنابراین روزی ۷ نفر یعنی روزی ۴ کیس به طور متوسط
ابوظبی 284 نفر روزی 14 نفر یعنی روزی ۷ کیس به طور متوسط
انکارا 231 نفر روزی 12 نفر یعنی روزی ۶ کیس به طور متوسط

با توجه به اینکه همه کارها انجام شده کاری نداره این تعداد براشون
فقط یادتون باشه ایروان و انکارا توی سپتامبر هم از اروپا مصاحبه دارن که تعداشون هم کم نیست متاسفانه ولی ابوظبی خیلی کم داره

اینها باید به تعداد 50000 برسند

دستتون درد نکنه بابت فایل اکسل.

من نمی تونم فایلا رو دانلود کنم
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: بابراس ، SAMBAR ، رامشه ، smpf ، ARSAMNEW ، 1362amin1362 ، Alex 2014
من هم مطمعنم که این هفته وهفته آینده برای ما همه جزو بهترین هفته های این یکسال ونیم انتظار خواهد بود به امید خدا .++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان: mahyaaa ، ریحانا ، لطف اله ، mordad ، SAMBAR ، hamed shayan ، Manamehr ، ehsan_pars ، 1362amin1362 ، Alex 2014 ، sunn789 ، moj21 ، smpf
[quote='sasanoush' pid='654588' dateline='1440848728']
من هم مطمعنم که این هفته وهفته آینده برای ما همه جزو بهترین هفته های این یکسال ونیم انتظار خواهد بود به امید خدا .++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
[/
qu
به امید خدا
مرا خیال تو بی خیال عالم کرد .............
شماره کیس **63 , رویت قبولی :11 may ،ارسال فرمها:30 may، سفارتخانه :ابوظبی ، تعداد نفرات:3 ،کارنت :11 may , نامه دوم:.2 جون مصاحبه: 8 جولای , آپ دیتها : 15 و 20 و 21 جولای و 10 اوت ویزا: 11 sep, ورود به آمریکا:تا 20 Dec , مقصد : کالیفرنیا . ارواین
تشکر کنندگان: ریحانا ، mahyaaa ، HERMES7 ، mordad ، samirakn ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، 1362amin1362 ، Alex 2014 ، M.d ، homayoon1972 ، sunn789 ، smpf
سلام
هفته دیگه یا هفته بعد همتون رو در فرودگاه امام در گیت ماهان ,میبینمتون, که تو صف منتظر گرفتن کارت پرواز هستیم. خدایی کلاس نذارین هرکی هرکی رو دید بپرسه مهاجر سرایی هستی یا نه؟ Smile
(2015-08-29 ساعت 15:46)Manamehr نوشته:  من نمی تونم فایلا رو دانلود کنم

چرا نمیتونی؟ من با گوشی هم تست کردم مشکلی نبود که Sad

آقا در راستای انرژی مثبت همه ی همه ی دوستان.

منم خب کار که ندارم بیکار الاف می چرخم اما تصمیم گرفتم سپتامبر بیشتر بخورم بخوابم بخصوص خوابم رو تقویت کنم.

الانم سفارش دادم شیرینی واسم بخرن با آبمیوه که همچن سنگین بخورم از سرشب بخوابم تا آخر سپتامبر.

خلاصه همه ی بیکاریامو گذاشتم کنار فقط استراحت تو برناممه Big Grin
سلام دوستان 2015....امیدوارم هر چه زودتر همتون کلیر بشید ....من دیروز رفتم امامزاده به جان دخترم برا همتون دعا کردم واسم همتونا به زبون آوردم که هر چه زودتر کلیر بشید اقایان قریشی ...خلیلخواه ....تیچر ....محمد...آرسام ....دیگه بقیه را نمیدونم ولی همه را خالصانه دعا کردم ...با اینکه هیچ کدامتونم نمیشناسم ...و مطمینم خدا دعاما قبول میکنه و تا چند روز آینده همتون کلیر میشید به امید خدا....منم از دعاهای خیرتون بی نصیب نکنید .....دوست کوچیکتو.ن برنده 2016
**2016AS000 63
کنسولگری آنکارا,اعضای کیس 3نفر ,برنده اصلی خودم (خانم هستم ),ارسال فرم 260, چهاردهمmay .........خدایا راضیم به راضی تو ....
خداوندا !دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین میرسد یاریم کن ! !!
خدایا مرابه بزرگی چیزهایی که ارزانی کرده ای آگاه کن ,تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد......
نامه دعوت به مصاحبه 26مارچ ...تغییر سفارت از خود کی سی سی از آنکارا به ابوظبی ....اینترویو هفته اول می ...................خدایا شکرت  :
انتیجه اینترویو خودم ودخترم تک ضرب همسرم  ای پی....خدایا دوستت دارم
اولین آپدیت 10may
(2015-08-29 ساعت 16:45)yesorno نوشته:  

منم خب کار که ندارم بیکار الاف می چرخم اما تصمیم گرفتم سپتامبر بیشتر بخورم بخوابم بخصوص خوابم رو تقویت کنم.

الانم سفارش دادم شیرینی واسم بخرن با آبمیوه که همچن سنگین بخورم از سرشب بخوابم تا آخر سپتامبر.

برای تقویت روحیههههههههههههههههههههه منم از بس به جای اینکه کد بزنم نشستم سایت را چک کردم دارم اخراج میشم . حالا که داری سفارش شیرینی و ابمیوه میدی دو تاش کن.
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: 2015reza ، Siamak ، yesorno ، mahyaaa ، ehsan_pars ، 1362amin1362 ، Alex 2014 ، آزاده_امین ، SAMBAR ، moj21 ، A2000 ، m.ghoreishi ، smpf
(2015-08-29 ساعت 14:54)بابراس نوشته:  
(2015-08-29 ساعت 14:07)لیدا59 نوشته:  پس چرا ما کلییر نمیشیم ؟

ميدونم كه روزهاي زيادي است كه اينجا منتظر هستيد ولي نگران نباشيد همه دوستان خوبمون مخصوصاً اونهايي كه روزهاي زياديه كه اينجان و شما رو خوب ميشناسن حتماً در دعاهاشون شما رو مد نظر دارن....
اميدتون رو از دست ندين ....خدا خيلي بزرگ تر از اونه كه شما و من تصور ميكنيم...براي اون انجام اين كار يه لحظه است....
هفته ي پيش رو هفته بسيار خوبي خواهد بود.... انشاالله
از صميم قلب آرزو دارم براي شما يه هوراي جانانه بكشم
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
اينم كلي انرژي مثبت براي شما دوست خوبم
دوست خوبم ممنون بابت انرژی مثبتت . توکل به خدا اما واقعا خسته شدیم خیلی زیاد
کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: mahyaaa ، mehrdad_123 ، ehsan_pars ، 1362amin1362 ، Pariba ، Alex 2014 ، SAMBAR ، moj21 ، smpf
دوستان عزيز سلام ميشه لطفا راهنمايي بفرماييد كه براي گرفتن ويزا كه دارم مير، ابوظبي بايد xray رو با خودم ببرم يا نه ؟
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، 1362amin1362 ، mahyaaa
(2015-08-29 ساعت 17:08)mehrdad_123 نوشته:  

برای تقویت روحیههههههههههههههههههههه منم از بس به جای اینکه کد بزنم نشستم سایت را چک کردم دارم اخراج میشم . حالا که داری سفارش شیرینی و ابمیوه میدی دو تاش کن.
پس بزارین منم واسه تقویت روحیه بگم که تو این 1 سال گذشته از بس به رفتن مطمئن بودمو انگیزه کار تو ایرانو دیگه نداشتم از رئیس قسمت شدم کارشناس و همین روزاست که ......
(2015-08-29 ساعت 16:57)لطف اله نوشته:  سلام دوستان ۲۰۱۵....امیدوارم هر چه زودتر همتون کلیر بشید ....من دیروز رفتم امامزاده به جان دخترم برا همتون دعا کردم واسم همتونا به زبون آوردم که هر چه زودتر کلیر بشید اقایان قریشی ...خلیلخواه ....تیچر ....محمد...آرسام ....دیگه بقیه را نمیدونم ولی همه را خالصانه دعا کردم ...با اینکه هیچ کدامتونم نمیشناسم ...و مطمینم خدا دعاما قبول میکنه و تا چند روز آینده همتون کلیر میشید به امید خدا....منم از دعاهای خیرتون بی نصیب نکنید .....دوست کوچیکتو.ن برنده ۲۰۱۶

خیلی ممنونم که من و یادتون بود ودعا کردین ایشالا که امسال ویزای یکضرب بگیرد . و ایشالا تمام بچه های این تاپیک تا اخر سپتامبر همه کلیرشده. باشن و ویزاها تو پاسشون خورده شده باشه
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
(2015-08-29 ساعت 17:31)Pishool نوشته:  دوستان عزيز سلام ميشه لطفا راهنمايي بفرماييد كه براي گرفتن ويزا كه دارم مير، ابوظبي بايد xray رو با خودم ببرم يا نه ؟

شما پاسپورتو پرینت ایمیل و سایت سفارت رو به همراه برگه ای که بهت دادن ببر. Xray رو همه گفتن اونطرف امریکا ازتون می خوان. اما بزار تو کیفت خیالت راحت باشه.

(2015-08-29 ساعت 17:46)behzadsh نوشته:  پس بزارین منم واسه تقویت روحیه بگم که تو این ۱ سال گذشته از بس به رفتن مطمئن بودمو انگیزه کار تو ایرانو دیگه نداشتم از رئیس قسمت شدم کارشناس و همین روزاست که ......
الان شما اخراج بشی که ما ضد حال می خوریم.
کدوم اداره کدوم قسمتی که من سریع بیام جاتو بگیرم Big Grin

من با گوشی میام هربار میرنم میگه unsuccessful
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، SAMBAR

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان