کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-08-29 ساعت 12:48)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
دوستان مهاجر سرایی عزیز، من تا امروز صبح هم صبر کردم، ولی خبری نشد، امروز ایمیل بزنم ? نظرتون چیه?
حالا اگه خواستم بزنم بگم که من خودم ویزا گرفتم و شوهرم هنوز نگرفته? یا اینکه یه راست بر م سر اصل مطلب و بگم شوهرم هنوز نگرفته?
چیکار کنم به نظر شما?
در راستاي اون انرژی مثبت منم یکی از کلاس هام رو تو آموزشگاه تحویل دادم?

منم که تحت هر شرایطی اون شغل بنظر خطرناک از نظر برادران آمریکایی رو دارم عوض می کنم :-)
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، sinapco ، mahyaaa ، SAMBAR ، sunn789 ، moj21
(2015-08-29 ساعت 18:08)Manamehr نوشته:  
(2015-08-29 ساعت 16:45)yesorno نوشته:  
(2015-08-29 ساعت 15:46)Manamehr نوشته:  من نمی تونم فایلا رو دانلود کنم

چرا نمیتونی؟ من با گوشی هم تست کردم مشکلی نبود که Sad

آقا در راستای انرژی مثبت همه ی همه ی دوستان.

منم خب کار که ندارم بیکار الاف می چرخم اما تصمیم گرفتم سپتامبر بیشتر بخورم بخوابم بخصوص خوابم رو تقویت کنم.

الانم سفارش دادم شیرینی واسم بخرن با آبمیوه که همچن سنگین بخورم از سرشب بخوابم تا آخر سپتامبر.

خلاصه همه ی بیکاریامو گذاشتم کنار فقط استراحت تو برناممه Big Grin

من با گوشی میام هربار میرنم میگه unsuccessful

با کامپیوتر بگیر خب. فکر نکنم مشکلی داشته باشه ها Sad
کاربران در حال بازدید
ebrahim1e، madira، soshimohajer2

تاحالا مهاجر سرا اونم تاپیک کلیرنس اینقدر خلوت نبوده
انشالله از دوشنبه این تاپیک دوباره رونق بگیره و کلی هوووووووووووووووووووووووورا بشنویم
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
فردا ابوظبی شروع میکنه ، ابوظبی منتظریم بترکونی......
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Jefferson ، ARSAMNEW ، sinapco ، 1362amin1362 ، mahyaaa ، Siamak ، SAMBAR ، sunn789 ، moj21 ، areb1356 ، M.d ، ebrahim1e ، A2000 ، samane1363 ، Alex 2014
(2015-08-29 ساعت 14:07)لیدا59 نوشته:  پس چرا ما کلییر نمیشیم ؟

آخرین ایمبل پیگیری که زدم جواب داد این پروسه کلیرنس در سپتامبر تمام میشه ایمیلت رو مرتب چک کن و آماده سفر سریع به انکارا باش
کیس 787
سفارت انکارا
ارسال فرم 18juneالبته به لطف شرکت پرواز سبز آرزو ها که فرم رواینقدر دیر پر کرد که مصاحبه 3ماه عقب افتاد
افرادکیس 3نفر
کارنت.august
نامه دوم..24نوامبر
مصاحبه .12 ژانویه و آپدیت 12و14 ژانویه 8 june
مقصد .خونه خودم چون برای امریکا dangerous هستیم اونوقت اونایی کا هواپیما میزنن تو برج چه جوری ویزا میگیرن?
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، 1362amin1362 ، mahyaaa ، kimfar ، SAMBAR ، sunn789 ، moj21 ، areb1356 ، hamed shayan ، A2000 ، Alex 2014
دوستان گرامي با درود فراوان آيابرا تحويل پاسپورت وبرگه آبي كليرنس به سفارت حتما پرينت يي ميل كليري هم لازم است؟ چون قبلا پاسپورت وبرگه آبي رو فرستادم دوبي و منتظركليري، ممنون ازپاسخهاتون
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، 1362amin1362 ، mahyaaa ، SAMBAR ، sunn789 ، moj21 ، ebrahim1e ، Alex 2014
من فك ميكردم فقط خودمون نميتونيم ديگه كار كنيم نگو همه گيره!!
٢٠١٥، ايالت تگزاس، شهر دالاس
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، 1362amin1362 ، mahyaaa ، kimfar ، SAMBAR ، sunn789 ، moj21 ، m.ghoreishi ، Alex 2014
(2015-08-29 ساعت 17:50)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-08-29 ساعت 16:57)لطف اله نوشته:  سلام دوستان ۲۰۱۵....امیدوارم هر چه زودتر همتون کلیر بشید ....من دیروز رفتم امامزاده به جان دخترم برا همتون دعا کردم واسم همتونا به زبون آوردم که هر چه زودتر کلیر بشید اقایان قریشی ...خلیلخواه ....تیچر ....محمد...آرسام ....دیگه بقیه را نمیدونم ولی همه را خالصانه دعا کردم ...با اینکه هیچ کدامتونم نمیشناسم ...و مطمینم خدا دعاما قبول میکنه و تا چند روز آینده همتون کلیر میشید به امید خدا....منم از دعاهای خیرتون بی نصیب نکنید .....دوست کوچیکتو.ن برنده ۲۰۱۶

خیلی ممنونم که من و یادتون بود ودعا کردین ایشالا که امسال ویزای یکضرب بگیرد . و ایشالا تمام بچه های این تاپیک تا اخر سپتامبر همه کلیرشده. باشن و ویزاها تو پاسشون خورده شده باشه

اولاً از شما منشکریم که ما رو دارین دعا میکنین ثانیاً خواهشاً تو این تاپیک نیا هم خودت اعصابت خورد میشه و هم امیدوارم خودت پات تو این تاپیک باز نشهTongueTongue
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، mahyaaa ، SAMBAR ، sunn789 ، moj21 ، asal1372 ، 2015reza ، A2000 ، ARSAMNEW ، Alex 2014
(2015-08-29 ساعت 21:00)aria802 نوشته:  فردا ابوظبی شروع میکنه ، ابوظبی منتظریم بترکونی......

حتما میترکونه. آماده برای سوت دست جیغ هوررررررررررا برای همه دوستان منتظر.
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، mahyaaa ، kimfar ، SAMBAR ، sunn789 ، moj21 ، 2015reza ، M.d ، ebrahim1e ، A2000 ، samane1363 ، Alex 2014
فکر کنم سکوت اینجا به خاطر این است که ویزا‌های سهمیه آگوست تمام شده است و همه منتظر سهمیه سپتامبر هستند. اینجا هم که ۳ روز تعطیلی است و از ایمیل کلیری حداقل تا سه‌شنبه خبری نیست.
شماره کیس:2015AS6XXX >رویت قبولی:1 may >کنسولگری:Kuala Lumpur > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر>ارسال فرمهای سری اول: 28 > مصاحبه: 7 July > آپدیتها:28 Jul فقط نفر دوم کیس (همسرم) /Jul 31 فقط کیس اصلی‌/ Aug 7,10 هر۳ نفر> Aug 10 نفر اصلی‌ کلیر با دریافت ایمیل سفارت/ 13 August کیس اصلی‌/19 ,18 ,17, 14 August هر ۳ نفر/ Issued Aug 21 کیس اصلی‌/27 August تبدیل / به OR برای نفر دوم کیس/ 28 August هر ۳ نفر / 8 September ایمیل کلیری همسرم بدون هیچ آپدیتی> 10 September همسر و فرزندم Issued
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، 1362amin1362 ، mahyaaa ، SAMBAR ، sunn789 ، moj21 ، A2000 ، ARSAMNEW ، Alex 2014
(2015-08-29 ساعت 21:48)Arshia2000 نوشته:  فکر کنم سکوت اینجا به خاطر این است که ویزا‌های سهمیه آگوست تمام شده است و همه منتظر سهمیه سپتامبر هستند. اینجا هم که ۳ روز تعطیلی است و از ایمیل کلیری حداقل تا سه‌شنبه خبری نیست.
اقا خبر بشه سه شنبه باشه فقط خدا کنه دیگه از 10 سپامبر اونورتر نریم

خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، mahyaaa ، آزاده_امین ، SAMBAR ، moj21 ، sunn789 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، Arshia2000
اين سكوت قبل از طوفانه. آماده باشيد. خدايا همه مون رو با اين طوفان از اين تاپيك ببر. يا صاحب زمان مدد.
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

سلام بچه ها کی میدونه کیسهای نیمه کاره تموم شده یا نه البته من خودم دوست داشتم کیسهای نیمه کاره به سرانجام برسه چون سالهای گذشته باعث جدا شدن خیلی از خانواده ها شد ولی خوشبختانه امسال بهتر شد و به نیمه کاره ها که زن و شوهر و بچه ها رو از هم جدا میکرد بیشتر دارن رسیدگی میکنن حالا کسی میدونه تموم شد به ما هم برسه یا نه؟
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، nora ، mahyaaa ، SAMBAR ، SAAM_60 ، moj21 ، sunn789 ، 2015reza ، Manamehr ، ARSAMNEW ، Alex 2014
(2015-08-29 ساعت 21:54)homayoon1972 نوشته:  سلام بچه ها کی میدونه کیسهای نیمه کاره تموم شده یا نه البته من خودم دوست داشتم کیسهای نیمه کاره به سرانجام برسه چون سالهای گذشته باعث جدا شدن خیلی از خانواده ها شد ولی خوشبختانه امسال بهتر شد و به نیمه کاره ها که زن و شوهر و بچه ها رو از هم جدا میکرد بیشتر دارن رسیدگی میکنن حالا کسی میدونه تموم شد به ما هم برسه یا نه؟

دوست عزیز ما هم نصفه نیمه ایم از جولای ابوظبی
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، mahyaaa ، SAMBAR ، SAAM_60 ، moj21 ، sunn789 ، homayoon1972 ، ARSAMNEW ، Alex 2014
(2015-08-29 ساعت 21:54)homayoon1972 نوشته:  سلام بچه ها کی میدونه کیسهای نیمه کاره تموم شده یا نه البته من خودم دوست داشتم کیسهای نیمه کاره به سرانجام برسه چون سالهای گذشته باعث جدا شدن خیلی از خانواده ها شد ولی خوشبختانه امسال بهتر شد و به نیمه کاره ها که زن و شوهر و بچه ها رو از هم جدا میکرد بیشتر دارن رسیدگی میکنن حالا کسی میدونه تموم شد به ما هم برسه یا نه؟

دوست عزيز هيچ فرقي نمي كنه. تمام اندك پرونده هاي باقي مونده دوباره بررسي مي شه و به همه ويزا مي دن. منتظر اعلام باشيد.
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: mahyaaa ، SAMBAR ، moj21 ، sunn789 ، homayoon1972 ، areb1356 ، 2015reza ، A2000 ، samane1363 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، kimfar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان