کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
پروردگار بزرگ ما، ما را کلير کن.
در راستای مثبت نگری، اون کلاس بود که صبح تحویل دادم، الان رئیس آموزشگاه زنگيد گفت: این کلاس رو تموم می کنی لطفا!!!! Big Grin
وای به حال بقیه کلاسام که هنوز نگفتم.Cool
هی ما ميخايم مثبت باشیم، نمی زارن که...Big Grin
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
(2015-08-29 ساعت 22:05)soshimohajer نوشته:  
(2015-08-29 ساعت 21:54)homayoon1972 نوشته:  سلام بچه ها کی میدونه کیسهای نیمه کاره تموم شده یا نه البته من خودم دوست داشتم کیسهای نیمه کاره به سرانجام برسه چون سالهای گذشته باعث جدا شدن خیلی از خانواده ها شد ولی خوشبختانه امسال بهتر شد و به نیمه کاره ها که زن و شوهر و بچه ها رو از هم جدا میکرد بیشتر دارن رسیدگی میکنن حالا کسی میدونه تموم شد به ما هم برسه یا نه؟

دوست عزیز ما هم نصفه نیمه ایم از جولای ابوظبی
نصفه ونیمه از نوامبر ابوظبی امیدوارم همه کلیر بشیم نصفه ونیمه و مجردی و هر مدلیBig Grin
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، SAMBAR ، sunn789 ، moj21 ، homayoon1972 ، mahyaaa ، areb1356 ، samane1363 ، APOLO5321 ، m.ghoreishi ، ARSAMNEW ، Alex 2014
(2015-08-29 ساعت 22:19)MASTAN1 نوشته:  
(2015-08-29 ساعت 22:05)soshimohajer نوشته:  
(2015-08-29 ساعت 21:54)homayoon1972 نوشته:  سلام بچه ها کی میدونه کیسهای نیمه کاره تموم شده یا نه البته من خودم دوست داشتم کیسهای نیمه کاره به سرانجام برسه چون سالهای گذشته باعث جدا شدن خیلی از خانواده ها شد ولی خوشبختانه امسال بهتر شد و به نیمه کاره ها که زن و شوهر و بچه ها رو از هم جدا میکرد بیشتر دارن رسیدگی میکنن حالا کسی میدونه تموم شد به ما هم برسه یا نه؟

دوست عزیز ما هم نصفه نیمه ایم از جولای ابوظبی
نصفه ونیمه از نوامبر ابوظبی امیدوارم همه کلیر بشیم نصفه ونیمه و مجردی و هر مدلیBig Grin

دوست عزیز، ما هم از ۶ آپریل هستیم.
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: sunn789 ، homayoon1972 ، 1362amin1362 ، mahyaaa ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، Alex 2014
سلام بچه ها.يه سوال.توي آخرين ليستي كه دوست عزيزمون yesorno زحمت كشيده از بچه هاي apدر آورده،همه افراد آخرين آپديتشون حداقل ٢٨ جولاي هست و من نديدم كسي آخرين آپديتش قبل اين تاريخ باشه،در صورتيكه آخرين آپديت ما ١٥ جولاي هست يعني ١ هفته بعد از مصاحبه.نظرتون چيه؟
تاريخ مصاحبه: ٩ جولاي آنكارا كليرنس برگه صورتي/ برنده اصلي همسرم ليسانس مكانيك شغل خصوصي/ سربازي س /خودم ارشد رشته غير حساس/ آپديت ها؛ ٩ و ١٤ جولاي هر دو، ١٥،١٦ جولاي نفر اصلي
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، areb1356 ، ali_bf1 ، ARSAMNEW ، Alex 2014
(2015-08-29 ساعت 22:52)mahyaaa نوشته:  سلام بچه ها.يه سوال.توي آخرين ليستي كه دوست عزيزمون yesorno زحمت كشيده از بچه هاي apدر آورده،همه افراد آخرين آپديتشون حداقل ٢٨ جولاي هست و من نديدم كسي آخرين آپديتش قبل اين تاريخ باشه،در صورتيكه آخرين آپديت ما ١٥ جولاي هست يعني ١ هفته بعد از مصاحبه.نظرتون چيه؟

الان یعنی آپدیت شما تو Ceac با تاریخ نوشته شده تو فایل دوستمون YesOrNo یکی نیست؟ اشتباه نمیکنین؟
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، ali_bf1 ، ARSAMNEW ، Alex 2014
ايشالله هيچ وقت نبينم اينجوري رفتيد تو لك. از سه شنبه مي خوايم بتركونيم تاپيك رو.
به اميد خدا هممون كليريم. يا علي
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: SAMBAR ، samirakn ، areb1356 ، ali_bf1 ، mahyaaa ، samane1363 ، m.ghoreishi ، 2015reza ، بابراس ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، kimfar
(2015-08-29 ساعت 22:52)mahyaaa نوشته:  سلام بچه ها.يه سوال.توي آخرين ليستي كه دوست عزيزمون yesorno زحمت كشيده از بچه هاي apدر آورده،همه افراد آخرين آپديتشون حداقل ٢٨ جولاي هست و من نديدم كسي آخرين آپديتش قبل اين تاريخ باشه،در صورتيكه آخرين آپديت ما ١٥ جولاي هست يعني ١ هفته بعد از مصاحبه.نظرتون چيه؟

زیاد رو این تاریخ ها حساب نکن چون خیلی هاشون به خاطر نامه پیگیری هست مثلا ما اپ ۲۷اگوست داریم ولی به خاطر نامه.
تو امضاتون دیدم که همسرتون سربازیش س بوده و نداشتن اپ برای بچه های س کاملا طبیعی هست فقط امید داشته باشید که به امید خدا این ماه ما ویزا میگیریم.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: ali_bf1 ، 1362amin1362 ، mahyaaa ، samane1363 ، 2015reza ، ARSAMNEW ، Alex 2014
(2015-08-29 ساعت 23:16)1362amin1362 نوشته:  ايشالله هيچ وقت نبينم اينجوري رفتيد تو لك. از سه شنبه مي خوايم بتركونيم تاپيك رو.

ایشالا امین جان ایشالا .من که فقط به این فکر میکنم با بچه های انکارا همه با هم کلیر بشیم بریم حالشو ببریم شما هم بیا داداش هوا هم خوبه کلی خوش میگذره.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: ali_bf1 ، 1362amin1362 ، mahyaaa ، بابراس ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، kimfar
(2015-08-29 ساعت 23:24)SAMBAR نوشته:  
(2015-08-29 ساعت 23:16)1362amin1362 نوشته:  ايشالله هيچ وقت نبينم اينجوري رفتيد تو لك. از سه شنبه مي خوايم بتركونيم تاپيك رو.

ایشالا امین جان ایشالا .من که فقط به این فکر میکنم با بچه های انکارا همه با هم کلیر بشیم بریم حالشو ببریم شما هم بیا داداش هوا هم خوبه کلی خوش میگذره.

فرهاد جان خدا كنه كليرمون كنن ما حاضريم گرماي ابوظبي رو بخوريم. يواش يواش بايد نذر كنم از دبي تا ابوظبي با پاي پياده و بدون كفش برم???
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود

تشکر کنندگان: Siamak ، mahyaaa ، bahar101 ، samirakn ، A2000 ، samane1363 ، 2015reza ، بابراس ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، SAMBAR
به 2000 نرسیده ما را کلیر بفرماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآمییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین
+++++++++++++++++++++++++++++++
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
(2015-08-29 ساعت 23:08)areb1356 نوشته:  

الان یعنی آپدیت شما تو Ceac با تاریخ نوشته شده تو فایل دوستمون YesOrNo یکی نیست؟ اشتباه نمیکنین؟

منظورم اينه كه آخرين آپديت ما ١٥ جولاي هست در صورتيكه همه آخرين آپديتاشون برميگرده به ٢٨ جولاي به بعد

(2015-08-29 ساعت 23:17)SAMBAR نوشته:  

زیاد رو این تاریخ ها حساب نکن چون خیلی هاشون به خاطر نامه پیگیری هست مثلا ما اپ ۲۷اگوست داریم ولی به خاطر نامه.
تو امضاتون دیدم که همسرتون سربازیش س بوده و نداشتن اپ برای بچه های س کاملا طبیعی هست فقط امید داشته باشید که به امید خدا این ماه ما ویزا میگیریم.

مرسي دوست عزيز به اميد كلير شدن همگي
تاريخ مصاحبه: ٩ جولاي آنكارا كليرنس برگه صورتي/ برنده اصلي همسرم ليسانس مكانيك شغل خصوصي/ سربازي س /خودم ارشد رشته غير حساس/ آپديت ها؛ ٩ و ١٤ جولاي هر دو، ١٥،١٦ جولاي نفر اصلي
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، mehrdad_123 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، SAMBAR
دوستان عزيز. براي خريد بليط هواپيما (جهت دريافت ويزا) و براي اينكه هزينه زيادي پرداخت نكنيد مي تونيد از سايتهايي كه چارتر مي كنن خريد رو انجام بديد كه ارزونتر براتون در بياد. مثلاً بليط رفت به دبي ١٥٠ هزار تومن. اسم سايت رو خواستيد خصوصي بپرسيد كه اينجا تبليغات نشه. موفق باشيد.

تشکر کنندگان: ebrahim1e ، mehrdad_123 ، samane1363 ، aria802 ، ehsan_pars ، بابراس ، ARSAMNEW ، 2015reza ، Alex 2014 ، SAMBAR ، mahyaaa
اولین باری بود تونستم قبل از ایمن لایک کنم (در پست بالایی)
ماشالله با سرعت نور لایک میکنه خخخخخخخخخخخخخ

بیا حالا هم که لایک کردیم تا اومدیم یک چیزی بنویسیم امین 6 تا مطلب گذاشته
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
(2015-08-29 ساعت 14:34)رامشه نوشته:  سلام دوستان
در ارتباط با اختصاص تعدادی سهمیه ویزا به بازمانده های لاتاری سال ۲۰۱۴و افزایش شماری از کارنت نشده های ۲۰۱۵ از سهمیه ویزاهای لاتاری ۲۰۱۶برنامه ای پیشنهادی به خانم سارا افیسر شده که قابل بحث است لطفا افرادی که جزاین گروه هستند اعلام نظر کنند.
با تشکر
آیا منظورتون سهمیه ی مازاد هستش یا استفاده از بخشی از سهمیه ی 2016 ای ها ؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: mehrdad_123 ، 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، ملايي ، Alex 2014 ، SAMBAR ، mahyaaa
(2015-08-30 ساعت 00:04)ebrahim1e نوشته:  اولین باری بود تونستم قبل از ایمن لایک کنم (در پست بالایی)
ماشالله با سرعت نور لایک میکنه خخخخخخخخخخخخخ

بیا حالا هم که لایک کردیم تا اومدیم یک چیزی بنویسیم امین ۶ تا مطلب گذاشته

دعوا نکنید من ی پست میزارم هر کی زود تر لایک کرد
123
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، A2000 ، behzadsh ، samane1363 ، M.d ، ehsan_pars ، 2015reza ، ARSAMNEW ، ملايي ، Alex 2014 ، ebrahim1e ، SAMBAR ، mahyaaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان