کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-08-31 ساعت 15:23)بابراس نوشته:  
(2015-08-31 ساعت 14:39)ملايي نوشته:  سلام به همگی
دوستان کسی میدونه چرا تو سایت ابوظبی اسم نفر اول رو بعضی وقتا قرمز نشون میده و بعضی وقتا مشکی نشون میده ... من چند بار با این موضوع برخورد کردم ....و لی دلیلش رو نمیدونم

علت اين موضوع:
زماني كه شما شماره ايي رو ميزنيد كه اين شماره در سفارت ابوظبي مصاحبه نداشته و سايت پيغام erorr ميده يا مصاحبه داشته و آلان كلير شده اگر بعد از اون شماره خودتون رو چك كنيد اسم و فاميل شما با رنگ قرمز و متني كه اشاره به پروسه چك امنيتي شما داره با رنگ آبي (سياه) ظاهر ميشه
اگر از اول كه وارد سايت ميشيد شماره ايي كه وارد ميكنيد مربوط به فردي باشه كه در ابوظبي مصاحبه شده و آلان تحت پروسه چك امنيتي باشه ،اسم و فاميل و متن مذكور همگي يك رنگ ظاهر ميشودBig GrinWink
كم كم داريم كاشف هم ميشيم
چند وقت بود خودم دنبال جواب اين سئوال بودم تا بالاخره كشفش كردم
مرسی دوستم
مرا خیال تو بی خیال عالم کرد .............
شماره کیس **63 , رویت قبولی :11 may ،ارسال فرمها:30 may، سفارتخانه :ابوظبی ، تعداد نفرات:3 ،کارنت :11 may , نامه دوم:.2 جون مصاحبه: 8 جولای , آپ دیتها : 15 و 20 و 21 جولای و 10 اوت ویزا: 11 sep, ورود به آمریکا:تا 20 Dec , مقصد : کالیفرنیا . ارواین
تشکر کنندگان: بابراس ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، Alex 2014
سلام دوستان
یکی فرق "/" و "or" رو توضیح میده و اصلا از کجا اینارو میشه فهمید؟!
بازمانده 2015
یایو یایو مولالا یایو یایو
Cool
تشکر کنندگان: farrokh33 ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، Alex 2014
(2015-08-29 ساعت 16:21)ملايي نوشته:  
(2015-08-29 ساعت 16:15)sasanoush نوشته:  من هم مطمعنم که این هفته وهفته آینده برای ما همه جزو بهترین هفته های این یکسال ونیم انتظار خواهد بود به امید خدا .++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
[/
qu
به امید خدا

(2015-08-31 ساعت 01:50)ben123 نوشته:  
(2015-08-31 ساعت 00:55)minan نوشته:  [quote='moj21' pid='655084' dateline='1440964444']
سلام دوستان

ببخشيد اينجا دارم سوالم رو مطرح ميكنم ،اخه تو تاپيك اولين سفر هيچكس تحويلم نگرفت وجوابى نداد.اميدوارم من رو ببخشيد .ضمنا من همچنان پيامهايتون رو دنبال ميكنم وچشم به راه كليرى همه دوستان عزيز هستم .انشالا تا پايان هفته كلى هوراااااااا بكشيم .اين هم سهم من ازانرژى مثبت +++++++++++++++++++++++++++++++...

حالا ميرسيم به سوالم :
من 24اگوست مبلغ165دلارهارو پرداخت کردم واون موقع که اکانت ساختم فقط ایمیل آدرس و یه پسورد خواستش. امشب که خواستم برم توی سایت elis اولاکه شماره رسید رو نشناخت واینجور که فهمیدم تا قبل از ورود به آمریکا این مسیله طبیعیه ولی نکته دیگه اینکه برای ورود به اکانت از من username میخواهد که من وقتی میخواهم اسم یا حتی ایمیلی که روز اول دادیم رو وارد کنم ،به اون تعداد کاراکتر جانداره وتازه وقتی روی قسمتی که نوشته username فراموش شده رو میزنم وایمیل رو میخواهد ،مرتب جواب میده که ایمیل اشتباهه.
این سایت الیس که روز اول برای اکانت سازی فقط ازما ایمیل ویه پسوردخواست ،این username چیه. همون ادرس ایمیل ماست؟

ممنون ازجوابتون .سلامت وشاد وكلير باشيد!!!!!

بله دوست عزيز همون ايميلتون هستش،و در ضمن وقتي اكانت ساختين ٣ تا سوال از شما پرسيده و شما جواب دادين،سوالات خصوصي براي امنيت بيشتر ،و هر دفعه كه لوگ اينگ مي كنيد يكي از اون سوال ها رو ازتون مي پرسه و بايد همون جواب و كه دفعه اول دادين بدين،موفق باشيد[emoji4]

دوست عزیز از لینک زیر فایل رو دانلود کنید. بسیار کامل توضیح داده.
http://cld.persiangig.com/download/RL3WU3/d

دوستان عزیز ،ممنون ازجوابتون. من به کمک همین فایل کارهای پرداخت رو انجام دادم ولی همچنان مشکلم پابرجاست. برای ورود به اکانت usernameمیخواهد که وقتی میخواهم ایمیل راوارد کنم به اندازه کافی جا برای حروف نداره وتازه بعدش که username forgottenرو کلیک میکنم فقط ایمیل ادرس رو میخواهد که درجواب میگه اون رو نمیشناسه وهیچکدام از پنج سوال امنیتی که ازما توی ثبت نام پرسیده بود رونمیاره! !!!!!
میشه دوستان واردومدیر کمکی بفرمایند.
شماره کیس :2015AS39XX نفراصلی همسرم
تعدادنفرات کیس :3
تاریخ مصاحبه : 15مارچ 2015
محل مصاحبه: آنکارا___»خودشون تغییربه ابوظبی
آخرین آپدیتهای سیس:22مارچ،24مارچ، 1جولای (ایمیل27جون،جواب ایمیل ظهر 1جولای،آپدیت کل کیس شب1جولای)،24جولای نفراصلی,26جولای بعدازظهر کل نفرات کیس
27جولاى كل كيس اپديت وايميل كليرى
(2015-08-31 ساعت 15:47)comeonbaby نوشته:  سلام دوستان
یکی فرق "/" و "or" رو توضیح میده و اصلا از کجا اینارو میشه فهمید؟!

تو ceac اونایی که AP هستن تو خط چهارم بین دو تا کلمه / هست
حالا دوستان میگن وقتی این میشه or یکی دو روز بعدش کلیر میشیم
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: farrokh33 ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، ALISHARIFI ، Alex 2014 ، آزاده_امین ، comeonbaby
دوستان اين كيس ما خيلي داره عجيب غريب و نگران كننده ميشه .
ما وقتي پاس هارو تحويل سفارت ابوظبي داديم نفر اول و دوم كيسمون or بودن ولي سومي نه !اول فكر كرديم اشتباه شده
بعد الان كه تحويل داديم بعد يه مدت سومي ready شد و بقيه issued الان دوباره سومي ap شده اين يعني چي الان ؟ مگه ميشه همه كلير بشن فرزند نشه ؟ يا استثنائا كيس ما نفر سوم همسر بوده ؟
( پاس هر سه نفرو گرفتن)
تشکر کنندگان: farrokh33 ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، Alex 2014 ، Pariba
توجههههههههههههههههه توجه توجههههههههههههههههه
مخصوصا دوستای آنکارایی قبل از 1 مارچ
من یه ایمیل زده بودم به که این سایت شما ما رو نمیشناسه و اون قبلی هم که گیر کرده تو 27 جولای حالا من چیکار کنم؟
اونام الان جواب دادن که اون سایت قبلی غیر قابل استفادست و دیگه آپدیت نمیشه و وضعیت کلی کیس و توی یه ایمیل جداگانه برام فرستادن
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
تشکر کنندگان: 2015reza ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، M.d ، mahyaaa ، Alex 2014 ، m.ghoreishi ، A2000
(2015-08-31 ساعت 13:14)2015reza نوشته:  
(2015-08-31 ساعت 12:44)yesorno نوشته:  فایل وضعیت دوستای گل آنکارایی (آخرین تغییرات مربوط به ساعت 12 و 45 دقیقه امروز)

دانلود فایل

این دوتا کیان امروز آپدیت شدن خبر ندادن ؟ هان؟
2015AS2229
2015AS6297

سپاس y/n عزيز، خيلي زحمت كشيدي. فقط نكته اي كه در مورد سايت انكارا هست، اينه كه كيسهاي قبل از مارچ رو not found مي نويسه. آيا اين كيس ها رو وارد آمارتون كردين، يا فقط كيسهايي هست كه مربوط به بعد از مارچ هستند كه سيستم tracking سفارت اونها رو مي شناسه؟
بازم از وقتي كه گذاشتي تشكر مي كنم.

باسلام وتشکر فراوان از زحماتی که همه دوستان میکشند
من نفر دوم کیس هستم و ap اما شماره کیس در فایل اکسل وجود نداشت
لازمه خدمتتون عرض کنم که توی سایت سفارت انکارا case closed زده لطفا راهنمایی بفرمایید کیس ما چهار نفر سه نفر ویزا یکضرب گرفتن
(2015-08-31 ساعت 16:02)mordad نوشته:  توجههههههههههههههههه توجه توجههههههههههههههههه
مخصوصا دوستای آنکارایی قبل از ۱ مارچ
من یه ایمیل زده بودم به که این سایت شما ما رو نمیشناسه و اون قبلی هم که گیر کرده تو 27 جولای حالا من چیکار کنم؟
اونام الان جواب دادن که اون سایت قبلی غیر قابل استفادست و دیگه آپدیت نمیشه و وضعیت کلی کیس و توی یه ایمیل جداگانه برام فرستادن

دوستان به همفکری شما شدیدا نیازمندم
Applicant 1: MORDAD
Status: Processing Pending
Documents and/or Actions Required: None

Applicant 2: Mordad's wife
Status: Processing Completed; Expiration Date: 18 September 2015
این یعنی چیییییییییییی؟؟؟؟؟؟ چرا واسه من تا 18 سپتامبر فقط اعتبار داره؟ واقعا متوجه نمیشم . خوب اگه تا قبلش همسر کلیر نشه چی؟ اگه بعدش کلیر شه یعنی فقط به اون ویزا میدن دیگه به من نمیدن؟( هرچند من به اینم راضی امSmile)
تشکر کنندگان: Pishool ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، SAMBAR ، Alex 2014 ، m.ghoreishi
[quote='mordad' pid='655258' dateline='1441020720']
[/quote
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، mahyaaa ، Alex 2014
(2015-08-31 ساعت 15:01)Arshia2000 نوشته:  
(2015-08-31 ساعت 13:54)behjan نوشته:  
(2015-08-31 ساعت 12:35)Arshia2000 نوشته:  
(2015-08-31 ساعت 10:02)amir_csj نوشته:  
(2015-08-30 ساعت 18:32)Arshia2000 نوشته:  طبق تجربه دوستان و خودم وقتی‌ دوباره OR به / تبدیل می‌شه یعنی‌ بعد از یک یا ۲ تا آپدیت در CEAC ایشود میشود

شما در امضای خود فرمودید فرستادن جواب سوالات برگه صورتی ۹ July، در سال ۲۰۱۵ همچین برگه ای ارسال نمی شود. به ما هم برگه صورتی دادن اما سوالی نپرسیدن
نمیدونم شما روی چه حسابی‌ میگویید این برگه صورتی‌ حاوی سوالات در ۲۰۱۵ دیگر داده نمی‌شود. برگه‌ را ارسال نکردند روز مصاحبه به من و همسرم علاوه بر برگه سفید یک برگه‌ صورتی‌ حاوی ۱۳ تا سؤال دادند و گفتند تا زمانیکه جواب این سوالات را ایمیل نکنید برسی‌ پرونده شما شروع نمی‌شود. بعضی‌ از دوستان دیگری که در کوالا لامپور مصاحبه داشتند هم این برگه‌ را دریافت کرده بودند، و یکی‌ از دوستان من که برنده لاتاری ۲۰۱۵ بود و اکتبر در آنکارا مصاحبه داشت هم این برگه سؤالات را روز مصاحبه گرفته بود اما یادش نیست رنگ برگه‌ صورتی‌ بود یا زرد ولی‌ سوالات یکی‌ بودند. من قبلا شنیده بودم اگر کسی‌ برگه‌ حاوی سوالات تکمیلی را روز مصاحبه بگیرد نشان دهنده این است که احتمال زیاد کلیر میشود حالا نمیدونم این مساله صحت دارد یا نه.

باسلام خدمت دوست پیشکسوت'Arshia2000' باتوجه به اینکه شما برگه حاوی سوالات را در روز مصاحبه دریافت کردیده اید خواهش می کنم درصورت امکان متن این سوالات را دراین تاپیک بگذارید تا ما قبولیهای ۲۰۱۶از این اطلاعات در زمان مصاحبه وبردن مدارک مربوطه ( درصورتی که امکانش باشه ) بهره ببریم با سپاس وآرزوی دریافت ویزا برای دوستان ۲۰۱۵امیییییییییییییییییین
دوست عزیز من نمیدونم چطوری عکس برگه سوالات را اینجا بگذارم، اما برای شما ایمیل خواهم کرد. در کّل شما فقط میتوانید جواب سؤالات را آماده کنید ولی‌ روز مصاحبه نمیتوانید تحویل دهید، چون من به آفیسر گفتم هر مدرکی‌ بخواهید آوردم اما گفت پروندتون تکمیل است فقط جواب را ایمیل بزنید.

مرسی دوست محترم و عزیز خیلی از لطف شما ممنونم به امید موفقیت شما در تمامی مراحل کار وزندگی
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، mahyaaa ، Alex 2014 ، A2000
(2015-08-31 ساعت 16:10)mordad نوشته:  
(2015-08-31 ساعت 16:02)mordad نوشته:  توجههههههههههههههههه توجه توجههههههههههههههههه

Applicant ۱: MORDAD

Applicant ۲: Mordad's wife
Status: Processing Completed; Expiration Date: 18 September ۲۰۱۵
این یعنی چیییییییییییی؟؟؟؟؟؟ چرا واسه من تا 18 سپتامبر فقط اعتبار داره؟ واقعا متوجه نمیشم . خوب اگه تا قبلش همسر کلیر نشه چی؟ اگه بعدش کلیر شه یعنی فقط به اون ویزا میدن دیگه به من نمیدن؟( هرچند من به اینم راضی امSmile)
خب نفر اصلی هنوز کلیر نشده ولی همراه کلیر شده و در انتظار کلیرشدن نفر اصلی مانده .
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، mordad ، mahyaaa ، Alex 2014 ، آزاده_امین ، farrokh33
(2015-08-31 ساعت 16:10)mordad نوشته:  

Applicant ۱: MORDAD

Applicant ۲: Mordad's wife
Status: Processing Completed; Expiration Date: 18 September ۲۰۱۵

نكنه منظورشون همون cut date هست كه چند روز پيش بحثش پيش اومد؟ تاريخ انقضاي مديكالتون كه نيست؟
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، mordad ، mahyaaa ، Alex 2014 ، farrokh33
(2015-08-31 ساعت 16:14)2015reza نوشته:  [quote='mordad' pid='655258' dateline='1441020720']
[/quote

آقا رضا من نمیدونم چرا پاسختون و به این پستم نمیتونم ببینم Sad
تشکر کنندگان: mahyaaa ، Alex 2014 ، farrokh33
(2015-08-31 ساعت 16:24)mordad نوشته:  
(2015-08-31 ساعت 16:14)2015reza نوشته:  [quote='mordad' pid='655258' dateline='1441020720']
[/quote

آقا رضا من نمیدونم چرا پاسختون و به این پستم نمیتونم ببینم Sad

ببخشيد، يه پست پيين تر مجددا نوشتم. اشتباه از من بود.
تشکر کنندگان: mordad ، mahyaaa ، Alex 2014 ، farrokh33
از امشب دوباره خواب نداریم دیگه و باید چشم بدوزیم به سایت CEACWink
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: 2015reza ، mordad ، ebrahim1e ، mahyaaa ، ARSAMNEW ، ALISHARIFI ، Alex 2014 ، behzadsh ، آزاده_امین ، farrokh33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان