کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-08-31 ساعت 16:22)2015reza نوشته:  
(2015-08-31 ساعت 16:10)mordad نوشته:  
(2015-08-31 ساعت 16:02)mordad نوشته:  توجههههههههههههههههه توجه توجههههههههههههههههه
مخصوصا دوستای آنکارایی قبل از ۱ مارچ
من یه ایمیل زده بودم به که این سایت شما ما رو نمیشناسه و اون قبلی هم که گیر کرده تو 27 جولای حالا من چیکار کنم؟
اونام الان جواب دادن که اون سایت قبلی غیر قابل استفادست و دیگه آپدیت نمیشه و وضعیت کلی کیس و توی یه ایمیل جداگانه برام فرستادن

دوستان به همفکری شما شدیدا نیازمندم
Applicant ۱: MORDAD
Status: Processing Pending
Documents and/or Actions Required: None

Applicant ۲: Mordad's wife
Status: Processing Completed; Expiration Date: 18 September ۲۰۱۵
این یعنی چیییییییییییی؟؟؟؟؟؟ چرا واسه من تا 18 سپتامبر فقط اعتبار داره؟ واقعا متوجه نمیشم . خوب اگه تا قبلش همسر کلیر نشه چی؟ اگه بعدش کلیر شه یعنی فقط به اون ویزا میدن دیگه به من نمیدن؟( هرچند من به اینم راضی امSmile)

نكنه منظورشون همون cut date هست كه چند روز پيش بحثش پيش اومد؟ تاريخ انقضاي مديكالتون كه نيست؟

نه فکر نمیکن چون ما همون دسامبر مدیکال داشتیم که خوب بعد از 6 ماه یعنی تو جون منقضی شده

(2015-08-31 ساعت 16:25)2015reza نوشته:  
(2015-08-31 ساعت 16:24)mordad نوشته:  
(2015-08-31 ساعت 16:14)2015reza نوشته:  [quote='mordad' pid='655258' dateline='1441020720']
توجههههههههههههههههه توجه توجههههههههههههههههه
من یه ایمیل زده بودم به که این سایت شما ما رو نمیشناسه و اون قبلی هم که گیر کرده تو 27 جولای حالا من چیکار کنم؟
اونام الان جواب دادن که اون سایت قبلی غیر قابل استفادست و دیگه آپدیت نمیشه و وضعیت کلی کیس و توی یه ایمیل جداگانه برام فرستادن
[/quote

آقا رضا من نمیدونم چرا پاسختون و به این پستم نمیتونم ببینم Sad

ببخشيد، يه پست پيين تر مجددا نوشتم. اشتباه از من بود.

بله الان دیدم. ای بابا این حرفا چیه. فدای سرتون Smile شما هم ببخشید من عجله کردم 1 لحظه صبر میکردم پست جدید و میدیدم
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: ریحانا ، 2015reza ، mahyaaa ، Alex 2014 ، آزاده_امین ، A2000 ، farrokh33
(2015-08-31 ساعت 15:06)areb1356 نوشته:  دوستان ابوظبی دیروز و امروز آخرین سهمیه های آگوست رو داره برای نصفه و نیمه ها خرج میکنه
کیسهای 7459 / 3524 / 5805 نفر دومشون دیروز ایشود شدن
کیس 3826 منتظر کلیر نفر دوم بودن امروز همشون ایشود شدن

ممنون دوست عزیز
پس کلیر شده های دیروز هم سهمیه آگوست بودن
دیروز پیش خودم گفتم ابوظبی هیچ وقت از اول ماه شروع به کلیر نمیکرد آخه یکم ابوظبی تنبل هست
پس هنوز با این حساب هیچ کدوم از سفارتها از سهمیه سپتامبر استفتده نکردن
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: mordad ، mahyaaa ، ARSAMNEW ، hamed shayan ، areb1356 ، Alex 2014 ، آزاده_امین ، A2000 ، farrokh33
(2015-08-31 ساعت 16:26)mordad نوشته:  
(2015-08-31 ساعت 16:22)2015reza نوشته:  
(2015-08-31 ساعت 16:02)mordad نوشته:  توجههههههههههههههههه توجه توجههههههههههههههههه

این یعنی چیییییییییییی؟؟؟؟؟؟ چرا واسه من تا 18 سپتامبر فقط اعتبار داره؟ واقعا متوجه نمیشم . خوب اگه تا قبلش همسر کلیر نشه چی؟ اگه بعدش کلیر شه یعنی فقط به اون ویزا میدن دیگه به من نمیدن؟( هرچند من به اینم راضی امSmile)

نكنه منظورشون همون cut date هست كه چند روز پيش بحثش پيش اومد؟ تاريخ انقضاي مديكالتون كه نيست؟

نه فکر نمیکن چون ما همون دسامبر مدیکال داشتیم که خوب بعد از ۶ ماه یعنی تو جون منقضی شده

(2015-08-31 ساعت 16:25)2015reza نوشته:  
(2015-08-31 ساعت 16:24)mordad نوشته:  
(2015-08-31 ساعت 16:14)2015reza نوشته:  [quote='mordad' pid='655258' dateline='1441020720']
توجههههههههههههههههه توجه توجههههههههههههههههه
[/quote

آقا رضا من نمیدونم چرا پاسختون و به این پستم نمیتونم ببینم Sad

ببخشيد، يه پست پيين تر مجددا نوشتم. اشتباه از من بود.

بله الان دیدم. ای بابا فدای سرتون Smile

انشا الله قبل این تاریخ شما هم کلیر میشید و هردو ویزا میگیرید نگران نباشید .
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
(2015-08-31 ساعت 16:21)ریحانا نوشته:  

خب نفر اصلی هنوز کلیر نشده ولی همراه کلیر شده و در انتظار کلیرشدن نفر اصلی مانده .

این که درسته ولی قضیه 18 سپتامبر و متوجه نمشم. اینا که خودشون میدونن تا نفر اصلی ویزا نگیره به بقیه نمیدن. چرا واسه من تاریخ انقضا گذاشتن.
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، mahyaaa ، ریحانا ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، farrokh33

کیس دوم کلیر شده ولی تاریخ کلیر ایشون تا 18 سپتامبر اعتبار داره اگر تا 18 سپتامبر نفر اول کلیر نشده دوباره به نفر دوم کلیرنس میخوره.
سلام دوستان.ایا میدونید که پیکاپ پاسپورت چند روز طول میکشه؟الان ما 16روز هست که پاسهامون رو تحویل دادیم و هنوز خبری نیست تماس گرفتم اژانس میگن شنبه اینده ایا این طبیعیه؟
ممنون از پاسختون.

Sent from my GT-I9300I
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، mahyaaa ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، m.ghoreishi ، farrokh33
(2015-08-31 ساعت 16:33)HERMES7 نوشته:  

کیس دوم کلیر شده ولی تاریخ کلیر ایشون تا 18 سپتامبر اعتبار داره اگر تا 18 سپتامبر نفر اول کلیر نشده دوباره به نفر دوم کلیرنس میخوره.

ممنون. پس از اونجایی که من کلا از اول هم کلیرنس نخورده بودم جای نگرانی نیست؟! منظورم اینه که فرقی نمیکنه این تاریخ اعتبار برای من تا کی باشه. چون:
1. ویزا گرفتن من وابسته به ویزا گرفتن همسره
2. من اصلا کلیرنس نخورده بودم. پس این دفعه هم نمیخورم.
3. فقط فکر کنم باید از اول همه مدارکمو تحویل بدم؟؟؟؟
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، 2015reza ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، Alex 2014 ، mahyaaa ، A2000 ، farrokh33
سلام.
من پاسپورتو شنبه هفته پیش به ازانس تحویل دادم و سه شنبه هفته پیش رفت سفارت. ولی هنوز انگار از سفارت بیرون نیومده با وجود اینکه ویزا ایشود شده چند روز قبل. حالا چی میشه\؟ شما کی پاستونو تحویل گرفتید؟ همین قدر طول کشید؟
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، mordad ، Alex 2014 ، mahyaaa ، A2000 ، farrokh33
سلام
کسی id سارا گرو را نداره تو فیس ب وک براش پیام بگذاریم که تو رو خدا ایرانی ها را زود کلیر کنید و به قولتون عمل کنید؟
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: ریحانا ، rashidchavosh ، ARSAMNEW ، mordad ، ebrahim1e ، hamed shayan ، Alex 2014 ، mahyaaa ، farrokh33
بچه های ایروان ایشالا تو این دو هفته ویزا هار رو میگیرم و 26 شهریور همه باهم میریم کنسرت اندی تو ایروان ... چه شودددددددBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
(2015-08-31 ساعت 16:43)mordad نوشته:  
(2015-08-31 ساعت 16:33)HERMES7 نوشته:  

ممنون. پس از اونجایی که من کلا از اول هم کلیرنس نخورده بودم جای نگرانی نیست؟! منظورم اینه که فرقی نمیکنه این تاریخ اعتبار برای من تا کی باشه. چون:
۱. ویزا گرفتن من وابسته به ویزا گرفتن همسره
۲. من اصلا کلیرنس نخورده بودم. پس این دفعه هم نمیخورم.
۳. فقط فکر کنم باید از اول همه مدارکمو تحویل بدم؟؟؟؟
1- بله
2- امیدوارم
3- نه نیازی نیست.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Alex 2014 ، آزاده_امین ، farrokh33 ، smpf ، mordad ، mahyaaa ، samane1363
(2015-08-31 ساعت 15:23)بابراس نوشته:  
(2015-08-31 ساعت 14:39)ملايي نوشته:  سلام به همگی
دوستان کسی میدونه چرا تو سایت ابوظبی اسم نفر اول رو بعضی وقتا قرمز نشون میده و بعضی وقتا مشکی نشون میده ... من چند بار با این موضوع برخورد کردم ....و لی دلیلش رو نمیدونم

علت اين موضوع:
زماني كه شما شماره ايي رو ميزنيد كه اين شماره در سفارت ابوظبي مصاحبه نداشته و سايت پيغام erorr ميده يا مصاحبه داشته و آلان كلير شده اگر بعد از اون شماره خودتون رو چك كنيد اسم و فاميل شما با رنگ قرمز و متني كه اشاره به پروسه چك امنيتي شما داره با رنگ آبي (سياه) ظاهر ميشه
اگر از اول كه وارد سايت ميشيد شماره ايي كه وارد ميكنيد مربوط به فردي باشه كه در ابوظبي مصاحبه شده و آلان تحت پروسه چك امنيتي باشه ،اسم و فاميل و متن مذكور همگي يك رنگ ظاهر ميشودBig GrinWink
كم كم داريم كاشف هم ميشيم
چند وقت بود خودم دنبال جواب اين سئوال بودم تا بالاخره كشفش كردم

اتفاقا من هر وقت اسم کسی را می زنم که وجود ندارد و بعد اسم یکی دیگر را می زنم عنوان با متن قرمز می شود
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Alex 2014 ، farrokh33 ، smpf ، mordad ، mahyaaa
(2015-08-31 ساعت 16:02)ali1350 نوشته:  
(2015-08-31 ساعت 13:14)2015reza نوشته:  
(2015-08-31 ساعت 12:44)yesorno نوشته:  فایل وضعیت دوستای گل آنکارایی (آخرین تغییرات مربوط به ساعت 12 و 45 دقیقه امروز)

دانلود فایل

این دوتا کیان امروز آپدیت شدن خبر ندادن ؟ هان؟
2015AS2229
2015AS6297

سپاس y/n عزيز، خيلي زحمت كشيدي. فقط نكته اي كه در مورد سايت انكارا هست، اينه كه كيسهاي قبل از مارچ رو not found مي نويسه. آيا اين كيس ها رو وارد آمارتون كردين، يا فقط كيسهايي هست كه مربوط به بعد از مارچ هستند كه سيستم tracking سفارت اونها رو مي شناسه؟
بازم از وقتي كه گذاشتي تشكر مي كنم.

باسلام وتشکر فراوان از زحماتی که همه دوستان میکشند
من نفر دوم کیس هستم و ap اما شماره کیس در فایل اکسل وجود نداشت
لازمه خدمتتون عرض کنم که توی سایت سفارت انکارا case closed زده لطفا راهنمایی بفرمایید کیس ما چهار نفر سه نفر ویزا یکضرب گرفتن

با این فرمایش شما به نظر میاد سایت سفارت آنکارا وقتی نفر اصلی کیس ویزاشو دریافت میکنه چون این فرد از چک امنیتی خارج میشه پیغام سیستم به case closed تغییر میکنه
یعنی اطلاعات سیستم سفارت فقط در مورد نفر اصلی کیس صادق خواهد بود

این شد دلیلی واسه ی اینکه بعضی از دوستان می فرماین شماره هاشون توی فایل اکسل نیست... این عزیزان نفز اصلی ایشود شده و نفرات زیر مجموعه منتظر کلیر شدن هستن که سفارت وضعیت این دوستان رو case closed اعلام میکنه.

ممنون از اینکه به این خوبی کمک کردین و نگران وضعیت در سایت سفارت نباشین، منتظر کلیر شدن و نامه ی کلیرنس باشین. Wink
الان تو فکرم میشه با استفاده از سفارت وضعیت نفر دوم فهمید! فکر نکنم

(2015-08-31 ساعت 16:30)mordad نوشته:  
(2015-08-31 ساعت 16:21)ریحانا نوشته:  

خب نفر اصلی هنوز کلیر نشده ولی همراه کلیر شده و در انتظار کلیرشدن نفر اصلی مانده .

این که درسته ولی قضیه 18 سپتامبر و متوجه نمشم. اینا که خودشون میدونن تا نفر اصلی ویزا نگیره به بقیه نمیدن. چرا واسه من تاریخ انقضا گذاشتن.

منظورشون این نبوده که شما تا 18 سپتامبر زمان دارین تا ویزاتون رو از سفارت دریافت کنین؟ Big Grin به نظر میرسه دلیلش اینه چون فقط تمام دوستانی که کلیرنس شدن این تاریخ رو دارن و داره بهشون میگه تا فلان تاریخ فرصت دارین که اقدام کنینWink

من هنوز تو سایت سفارت آنکارا نیاز به مطالعه بیشتر دارم
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، ebrahim1e ، 2015reza ، SAMBAR ، Alex 2014 ، farrokh33 ، smpf ، mordad ، mahyaaa
به نظر من 30 روز زمان کمی نیست
شما چی فکر میکنید؟؟؟؟
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: SAMBAR ، areb1356 ، Alex 2014 ، behzadsh ، آزاده_امین ، kimfar ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، mordad ، homayoon1972 ، SAAM_60 ، mahyaaa
دوستان ما کلا بریدیم دیگه، من فکر می کنم بسیار ادم مهمی هستم. نمی دونم چه خطری برای آ-م-ر-ی-کا داریم که کلیرمون نمی کنن. من یک بار هم توریستی رفتم از این تندروهای وهابی با ریش یک متری پاسپورت دارن که همین الان حاضرن برای بهشت رفتن هر کاری بکنن بعد ما 320 روزه کلیرنس هستیم. یا بعضی از این دوستانی که بالای حتی 4 ماه هستن. آخه مگه بررسی پرونده چقدر طول می کشه؟ من نمی دونم توکشوری که همه باید اجبارا سربازی برن و 90% مشاغل دولتی است اینها انتظار داشتن ما چه کار کنبم؟ لابد برای امرار معیشت باید سماق می مکیدیم. یا از سربازی فرار می کردیم.
یا حق امیدوارم همه کلیر شید.
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان