کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-08-31 ساعت 18:46)MASTAN1 نوشته:  دوستان ما کلا بریدیم دیگه، من فکر می کنم بسیار ادم مهمی هستم. نمی دونم چه خطری برای آ-م-ر-ی-کا داریم که کلیرمون نمی کنن. من یک بار هم توریستی رفتم از این تندروهای وهابی با ریش یک متری پاسپورت دارن که همین الان حاضرن برای بهشت رفتن هر کاری بکنن بعد ما 320 روزه کلیرنس هستیم. یا بعضی از این دوستانی که بالای حتی ۴ ماه هستن. آخه مگه بررسی پرونده چقدر طول می کشه؟ من نمی دونم توکشوری که همه باید اجبارا سربازی برن و 90% مشاغل دولتی است اینها انتظار داشتن ما چه کار کنبم؟ لابد برای امرار معیشت باید سماق می مکیدیم. یا از سربازی فرار می کردیم.
یا حق امیدوارم همه کلیر شید.

مستان عزیز منم دقیقا حس شما رو دارم مگه میشه بعد از این همه وقت جواب چک امنیتی نیاد واقعت صبرم تموم شده خیلی حس بدی دارم دوستان ببخشید اینهمه حالم بده ولی بریدم.Sad
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
(2015-08-31 ساعت 18:38)ebrahim1e نوشته:  به نظر من 30 روز زمان کمی نیست
شما چی فکر میکنید؟؟؟؟
سلام دوست گرامی. البته 22 یا 23 روز کاریSad
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

(2015-08-31 ساعت 19:15)hamed shayan نوشته:  
شما چی فکر میکنید؟؟؟؟

اگر بخوان کار کنن میتونن تو 7 روز همه باقی مانده های 2015 رو کلییر کنن ولی...
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
شما چی فکر میکنید؟؟؟؟

کافیه فقط خدا یک لحظه نظری به هممون کنه
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: satan ، m.ghoreishi ، SAMBAR ، ebrahim1e ، kimfar ، ehsan_pars ، farrokh33 ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، homayoon1972 ، Pariba
(2015-08-31 ساعت 19:10)SAMBAR نوشته:  
(2015-08-31 ساعت 18:46)MASTAN1 نوشته:  دوستان ما کلا بریدیم دیگه، من فکر می کنم بسیار ادم مهمی هستم. نمی دونم چه خطری برای آ-م-ر-ی-کا داریم که کلیرمون نمی کنن. من یک بار هم توریستی رفتم از این تندروهای وهابی با ریش یک متری پاسپورت دارن که همین الان حاضرن برای بهشت رفتن هر کاری بکنن بعد ما 320 روزه کلیرنس هستیم. یا بعضی از این دوستانی که بالای حتی ۴ ماه هستن. آخه مگه بررسی پرونده چقدر طول می کشه؟ من نمی دونم توکشوری که همه باید اجبارا سربازی برن و 90% مشاغل دولتی است اینها انتظار داشتن ما چه کار کنبم؟ لابد برای امرار معیشت باید سماق می مکیدیم. یا از سربازی فرار می کردیم.

مستان عزیز منم دقیقا حس شما رو دارم مگه میشه بعد از این همه وقت جواب چک امنیتی نیاد واقعت صبرم تموم شده خیلی حس بدی دارم دوستان ببخشید اینهمه حالم بده ولی بریدم.Sad

دوستان من هر دوتونو درك ميكنم. نگران نباشيد اين ماه مال ماست! اصلا از اولش به دل من بود كه ته ديگش ميرسه به ما! [emoji6]

Case:3xxx
Interview: 9 Feb ,Ankara
Persons in case: 2
status: AP
Case updates: 19 FEb, 10 Jul email

Cool
*** Difficult is what we do, Impossible! takes some time
(2015-08-31 ساعت 19:40)m.ghoreishi نوشته:  
شما چی فکر میکنید؟؟؟؟

اگر بخوان کار کنن میتونن تو ۷ روز همه باقی مانده های ۲۰۱۵ رو کلییر کنن ولی...
بدون هیچ شکی حق با شماست فقط صحبتی که میمونه برخی دوستان گفتند که ظاهرا ابوظبی وایروان حدود 2000 کیس اروپایی وافریفایی رو باید مصاحبه کنند از سپتامبر به بعد. اکه اینطور باشه که سرشون خیلی شلوغ میشه؟نظرتون چیه؟
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: ebrahim1e ، sunn789 ، m.ghoreishi ، ehsan_pars ، farrokh33 ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، mahyaaa ، Pariba
(2015-08-31 ساعت 19:44)Aliz12363 نوشته:  
(2015-08-31 ساعت 19:10)SAMBAR نوشته:  

دوستان من هر دوتونو درك ميكنم. نگران نباشيد اين ماه مال ماست! اصلا از اولش به دل من بود كه ته ديگش ميرسه به ما! [emoji6]

ناراحت نباشید دوستان درست میشه همه چیز ته دیگش خوشمزه تره خدا کنه رژیمی نباشن چرب باشه قشنگ برشته شده باشه خخخخ لطفا بخندید دیگه اخمو نباشید هر چی پیش بیاد خوش بیاد امیدوار باشید ما از هم جدا شیم چی بگیم بعد از مصاحبه به زور ایمیل آپدیت شدیم
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: SAMBAR ، ebrahim1e ، kimfar ، m.ghoreishi ، satan ، farrokh33 ، samirakn ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، homayoon1972 ، mahyaaa ، Pariba ، samane1363 ، moj21
(2015-08-31 ساعت 20:06)hamed shayan نوشته:  
شما چی فکر میکنید؟؟؟؟

بدون هیچ شکی حق با شماست فقط صحبتی که میمونه برخی دوستان گفتند که ظاهرا ابوظبی وایروان حدود 2000 کیس اروپایی وافریفایی رو باید مصاحبه کنند از سپتامبر به بعد. اکه اینطور باشه که سرشون خیلی شلوغ میشه؟نظرتون چیه؟

این کیسهای اروپایی و افریقایی همیشه بودند و ماههای قبل هم بودند و من فکر نمیکنم هیچ اختلالی در کار ما ایجاد کنند
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: kimfar ، SAMBAR ، m.ghoreishi ، ehsan_pars ، farrokh33 ، sunn789 ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، Pariba ، hamed shayan
امروز تازه تقویم میلادی رو دیدم.
فردا پنالتی ها شروع میشه.
به خدا تا الان استرس نداشتم ولی یهو دیدم کار به روزها کشیده خیلی نگران شدم.
اگه هرروز 15 تا کیس بیان بگن کلیر شدن حالم خوب میشه[emoji12] [emoji1]
[عکس: d090e80739ef6112b8bb7811d185c6e3.jpg]
خوش شانس تر از من نیست ......
(2015-08-31 ساعت 20:21)mehdi_a_3084 نوشته:  امروز تازه تقویم میلادی رو دیدم.
فردا پنالتی ها شروع میشه.
به خدا تا الان استرس نداشتم ولی یهو دیدم کار به روزها کشیده خیلی نگران شدم.
اگه هرروز 15 تا کیس بیان بگن کلیر شدن حالم خوب میشه[emoji12] [emoji1]
[عکس: d090e80739ef6112b8bb7811d185c6e3.jpg]

خدیا به بزرگیت قسم ..ما را زودتر کلیر کن نذار کارمون به نیمه سپتامبر بکشه

(2015-08-31 ساعت 20:09)ebrahim1e نوشته:  
(2015-08-31 ساعت 20:06)hamed shayan نوشته:  
شما چی فکر میکنید؟؟؟؟

این کیسهای اروپایی و افریقایی همیشه بودند و ماههای قبل هم بودند و من فکر نمیکنم هیچ اختلالی در کار ما ایجاد کنند
موفق باشید
تا اونجاییکه من میدونم ابوظبی کیس اروپایی نداره
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: sunn789 ، Alex 2014 ، 2015reza ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، mahyaaa ، satan ، hamed shayan ، farrokh33
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
یعنی اپسیلون فکرش رو هم نمی کردم که تا 31 آگست کلير نشده باشیم.
خدایا چنان کن سرانجام کار
تو خشنود باشی و ما رستگار
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، ARSAMNEW ، Manamehr ، ebrahim1e ، mordad ، satan ، M.d ، behzadsh ، mahyaaa ، آزاده_امین ، APOLO5321 ، samane1363 ، farrokh33
سلام دوست عزیز ما شما را به عنوان پرچم دارهای 2015 میشناسیم شما جزو اولین کارنتی ها هستید وجزو آخرین نفراتی هستید که ویزا میگیرید .ما به شما به عنوان صبورترین های 2015 نگاه میکنیم .پیشکسوت ترین وقویترین ها .معمولا برای صعود به ارتفاعات صعب العبور ابتدا راهنما در جلو حرکت میکند ودر واپسین لحظات صعودکه راه هموار میشود برای آنکه کسی جا نماند در آخر صف وپشت سر همه به طرف فتح قله به حرکتش ادامه میدهد .شما پرچم دارهای این قافله هستید .فتح قله زندگی جدید نزدیک است .ماه دیگر همین موقع به لحظه هایی که برشما گذشته نیم نگاهی خواهید انداخت وبه صبوریتان آفرین خواهید گفت .اندکی صبر سحر نزدیک است .شاد باشید
خوب من الان رسيدم تهرون، ميبينم كه هيچ خبري نيست،
خدا ازشون نگذره
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
منم مثل شما از نوامبر منتظرم ؛ ویزا دادنشون دیگه برام مهم نیست این بلاتکلیف بودن هست که ادم و اذیت میکنه ! ۱ سال نمیدونم باید برا اینجا موندنم برنامه ریزی کنم یا اونور ! شرایط خاصی هم نداشتم فقط سربازی س بودم
کیس نامبر: 2XXX // سفارت: آنكارا // مصاحبه نوامبر // سربازى : س // اخرين آپديت واقعى ١٩ مى //

بازمانده لاتارى ٢٠١٥
(2015-08-31 ساعت 20:58)Shaft نوشته:  خوب من الان رسيدم تهرون، ميبينم كه هيچ خبري نيست،
خدا ازشون نگذره

کاش هممون میرفتیم به سارا گرو پیام میدادیم که شماقول دادین همه کلیر میشیم . لطفایک سفارشی چیزی بکنین حداقل روی قول خودتون باشین. کسی فکری به ذهنش نمیرسه؟ کجا باید براشون پیام گذاشت؟:

فیس بوک اینستاگرام ؟
آی دیش اینSarah Kathryn Grow
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Alex 2014 ، mordad ، ebrahim1e ، satan ، SAMBAR ، mahyaaa ، ehsan_pars ، farrokh33 ، sunn789

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان