کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-08-31 ساعت 20:58)Shaft نوشته:  خوب من الان رسيدم تهرون، ميبينم كه هيچ خبري نيست،
خدا ازشون نگذره

خوش اومدی..
تو روحشون
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
(2015-08-31 ساعت 20:51)farrokh33 نوشته:  
(2015-08-31 ساعت 18:46)MASTAN1 نوشته:  دوستان ما کلا بریدیم دیگه، من فکر می کنم بسیار ادم مهمی هستم. نمی دونم چه خطری برای آ-م-ر-ی-کا داریم که کلیرمون نمی کنن. من یک بار هم توریستی رفتم از این تندروهای وهابی با ریش یک متری پاسپورت دارن که همین الان حاضرن برای بهشت رفتن هر کاری بکنن بعد ما 320 روزه کلیرنس هستیم. یا بعضی از این دوستانی که بالای حتی ۴ ماه هستن. آخه مگه بررسی پرونده چقدر طول می کشه؟ من نمی دونم توکشوری که همه باید اجبارا سربازی برن و 90% مشاغل دولتی است اینها انتظار داشتن ما چه کار کنبم؟ لابد برای امرار معیشت باید سماق می مکیدیم. یا از سربازی فرار می کردیم.
یا حق امیدوارم همه کلیر شید.
سلام دوست عزیز ما شما را به عنوان پرچم دارهای ۲۰۱۵ میشناسیم شما جزو اولین کارنتی ها هستید وجزو آخرین نفراتی هستید که ویزا میگیرید .ما به شما به عنوان صبورترین های ۲۰۱۵ نگاه میکنیم .پیشکسوت ترین وقویترین ها .معمولا برای صعود به ارتفاعات صعب العبور ابتدا راهنما در جلو حرکت میکند ودر واپسین لحظات صعودکه راه هموار میشود برای آنکه کسی جا نماند در آخر صف وپشت سر همه به طرف فتح قله به حرکتش ادامه میدهد .شما پرچم دارهای این قافله هستید .فتح قله زندگی جدید نزدیک است .ماه دیگر همین موقع به لحظه هایی که برشما گذشته نیم نگاهی خواهید انداخت وبه صبوریتان آفرین خواهید گفت .اندکی صبر سحر نزدیک است .شاد باشید
سلام خدمت همه دوستان عزیز از صمیم قلب و اعماق وجودم آرزو میکنم که به زودی دلتون شاد شه و کلیرنس بشید حالا که اصلا نوبت مصاحبه به ما نرسیده باید سریعتر به کیس های شما رسیدگی کنن سفارت برای سپتامبر اصلا مصاحبه برای آسیا نداره نمیدونم چه قوانین مسخره ای دارن که انقد کش میدن امیدوارم با گرفتن ویزای حداکثری ایرانیای عزیز ما هم غم خودمونو فراموش کنیم و برای گرفتن سهمیه بیشتر خوشحال باشیم
با سپاس
یکی از دوستان شما که مصاحبه بهش نرسید شماره کیس **2015َAS000081
ان شا.الله همتون بزودی میرید آمریکا
خسته شدیم بخدا!
درسته ما دیر مصاحبه رفتیم ولی یکساله تو استرس این قضیه ایم
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
(2015-08-31 ساعت 21:13)Manamehr نوشته:  خسته شدیم بخدا!
درسته ما دیر مصاحبه رفتیم ولی یکساله تو استرس این قضیه ایم
دقیقا مثل ما

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
(2015-08-31 ساعت 21:08)Caspianman نوشته:  
(2015-08-31 ساعت 20:51)farrokh33 نوشته:  
(2015-08-31 ساعت 18:46)MASTAN1 نوشته:  دوستان ما کلا بریدیم دیگه، من فکر می کنم بسیار ادم مهمی هستم. نمی دونم چه خطری برای آ-م-ر-ی-کا داریم که کلیرمون نمی کنن. من یک بار هم توریستی رفتم از این تندروهای وهابی با ریش یک متری پاسپورت دارن که همین الان حاضرن برای بهشت رفتن هر کاری بکنن بعد ما 320 روزه کلیرنس هستیم. یا بعضی از این دوستانی که بالای حتی ۴ ماه هستن. آخه مگه بررسی پرونده چقدر طول می کشه؟ من نمی دونم توکشوری که همه باید اجبارا سربازی برن و 90% مشاغل دولتی است اینها انتظار داشتن ما چه کار کنبم؟ لابد برای امرار معیشت باید سماق می مکیدیم. یا از سربازی فرار می کردیم.
سلام دوست عزیز ما شما را به عنوان پرچم دارهای ۲۰۱۵ میشناسیم شما جزو اولین کارنتی ها هستید وجزو آخرین نفراتی هستید که ویزا میگیرید .ما به شما به عنوان صبورترین های ۲۰۱۵ نگاه میکنیم .پیشکسوت ترین وقویترین ها .معمولا برای صعود به ارتفاعات صعب العبور ابتدا راهنما در جلو حرکت میکند ودر واپسین لحظات صعودکه راه هموار میشود برای آنکه کسی جا نماند در آخر صف وپشت سر همه به طرف فتح قله به حرکتش ادامه میدهد .شما پرچم دارهای این قافله هستید .فتح قله زندگی جدید نزدیک است .ماه دیگر همین موقع به لحظه هایی که برشما گذشته نیم نگاهی خواهید انداخت وبه صبوریتان آفرین خواهید گفت .اندکی صبر سحر نزدیک است .شاد باشید
سلام خدمت همه دوستان عزیز از صمیم قلب و اعماق وجودم آرزو میکنم که به زودی دلتون شاد شه و کلیرنس بشید حالا که اصلا نوبت مصاحبه به ما نرسیده باید سریعتر به کیس های شما رسیدگی کنن سفارت برای سپتامبر اصلا مصاحبه برای آسیا نداره نمیدونم چه قوانین مسخره ای دارن که انقد کش میدن امیدوارم با گرفتن ویزای حداکثری ایرانیای عزیز ما هم غم خودمونو فراموش کنیم و برای گرفتن سهمیه بیشتر خوشحال باشیم
با سپاس
یکی از دوستان شما که مصاحبه بهش نرسید شماره کیس **۲۰۱۵َAS000081
ان شا.الله همتون بزودی میرید آمریکا
ممنون از دل بزرگ شما و لطفی که دارید. امیدوارم یه جای دیگه یه شکل دیگه خدا به شما لطف کنه. باور کنید با اینکه اوائل کارنت شده بوذم همیشه تاپیک کارنت را نگاه می گردم و برای این کات آف بیخودی خیلی ناراحت شدم. حداقل اگه هموطنهای خودمون مثل نپالیها 3500 تا می گرفتند ناراحت نبودیم.
به امید کلیر شدن همه دوستان. امیدتون رو از دست ندید حتما کلیر می شید.
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: mordad ، ebrahim1e ، aria802 ، satan ، ARSAMNEW ، M.d ، SAMBAR ، ریحانا ، A2000 ، mahyaaa ، آزاده_امین ، Pariba ، AliReza.Sh ، Alex 2014 ، farrokh33 ، sunn789
(2015-08-31 ساعت 19:10)SAMBAR نوشته:  

مستان عزیز منم دقیقا حس شما رو دارم مگه میشه بعد از این همه وقت جواب چک امنیتی نیاد واقعت صبرم تموم شده خیلی حس بدی دارم دوستان ببخشید اینهمه حالم بده ولی بریدم.Sad

ماهم به خدا دیگه خسته شدیم امروزم که با این جواب ایمیلشون کلا نمیدونم دیگه چی بگم و چیکار کنم. تازه میخوام حرفمو پس بگیرم و به اونایی که گفتم ایمیل بزنین بگم نزنن که دلشونم نسوزه.
واقعا گناه ماها چی بوده? حتی نمیشه گفت به خاطر سربازیه چون خیلیا با این وجود کلیر شدن.
همه میگن اگه شد که شکر اگه نشدم لابد صلاح بوده. ولی من میگم خدا اگه نمیخواست ما به ویزا برسیم اصلا از اول بازیمون نمیداد.
ببخشید پرحرفی کردم ولی واقعا دلم پر درد شده دیگه جز شماها کسی نیست که درک کنه این وضعیت و.
ایشالا همه بچه های مهاجرسرا تو همین هفته کلیر بشن.+++++++++++++++
++++++++++?
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
(2015-08-31 ساعت 20:58)Shaft نوشته:  خوب من الان رسيدم تهرون، ميبينم كه هيچ خبري نيست،
خدا ازشون نگذره
سلام آقا. رسیدن به خیر. ایشالا تا آخر هفته شما هم کلیر میشی با هم میریم ابوظبی. منتظر خبر هستم. ایشالا خانواده هم به خوبی سلامت میرسن. Big Grin
کتگوری: F2A
تارخ مصاحبه: مارچ ۲۰۱۵
محل مصاحبه: ابوظبی
نتیجه: دریافت برگه سفید A.P
آپدیت: ۲ بار تا کنون- 》17 آپریل》۲۰ آگوست با ایمیل 》27 آگوست》
کلیرنس: بلاخره 27 آگوست تو سایت سفارت ابوظبی
ویزا: 10 سپتامبر 2015
عزیمت : اکتبر 2015
4 اکتبر 2015 ورود از مرز هوایی تگزاس به شهر مقدس سن آنتونیو
همش همین بود کلاغه هم به خونه اش رسید Big Grin
تشکر کنندگان: mordad ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، ریحانا ، Shaft ، mahyaaa ، آزاده_امین ، Pariba ، samane1363 ، HERMES7 ، Alex 2014 ، farrokh33
(2015-08-31 ساعت 21:07)aria802 نوشته:  
خدا ازشون نگذره

کاش هممون میرفتیم به سارا گرو پیام میدادیم که شماقول دادین همه کلیر میشیم . لطفایک سفارشی چیزی بکنین حداقل روی قول خودتون باشین. کسی فکری به ذهنش نمیرسه؟ کجا باید براشون پیام گذاشت؟:

FB اینستاگرام ؟
آی دیش اینSarah Kathryn Grow
من چند سری توییتر ازشون سوال پرسیدم همرو جواب داد
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
نتیجه:خودم یک ضرب و همسر جانAP(شغل شرکت خصوصی، سربازی نیرو هوایی ارتش)
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
گرفتن ویزا 12 آگوست Big Grin
سفرنامه
تشکر کنندگان: mordad ، satan ، ARSAMNEW ، m.ghoreishi ، SAMBAR ، ریحانا ، A2000 ، mahyaaa ، Pariba ، farrokh33 ، Alex 2014
عایا یکی پیدا نمیشه امشب بگه کلیر شده شاد و امیدوار بشیم؟!؟!
خوش شانس تر از من نیست ......
تشکر کنندگان: mordad ، ساینا کریمی ، satan ، ARSAMNEW ، m.ghoreishi ، ریحانا ، farrokh33 ، Alex 2014
سلام الان سفارت آنکارا آپ کلی زده 31 آگوست 2015 این یعنی چی؟ کسی میدونه؟
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، nimanoush ، m.ghoreishi ، ریحانا ، A2000 ، mahyaaa ، satan ، ebrahim1e ، farrokh33 ، Alex 2014 ، sunn789
(2015-08-31 ساعت 21:48)chakavakl نوشته:  
(2015-08-31 ساعت 21:07)aria802 نوشته:  
خدا ازشون نگذره

کاش هممون میرفتیم به سارا گرو پیام میدادیم که شماقول دادین همه کلیر میشیم . لطفایک سفارشی چیزی بکنین حداقل روی قول خودتون باشین. کسی فکری به ذهنش نمیرسه؟ کجا باید براشون پیام گذاشت؟:

FB اینستاگرام ؟
آی دیش اینSarah Kathryn Grow
من چند سری توییتر ازشون سوال پرسیدم همرو جواب داد

خواهشا راهنمایی کنید لینک بدین
دوستان بخدا هممون بریم تو توییتر ایشون بگیم کلیرمون کنین زودتر. الان دیدم به سوال همه جواب داده
بگیم به قولتون عمل کنید یک جوری کلیر گروهی کنین تو سپتامبر که کسی جا نمونه ، کلیر تک و توک فایده نداره
باید عضو توییتر شد که بشه سوال پرسید؟؟؟
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، SAMBAR ، ریحانا ، homayoon1972 ، mahyaaa ، ehsan_pars ، Pariba ، ebrahim1e ، farrokh33 ، Alex 2014 ، moj21
اینم لینکش
https://mobile.twitter.com/podocnjace
فقط باید زود بجنبیم که اگه بیفته نیمه دوم سپتامبر دیر هست و محترمانه ازشون خواهش کنیم کمکمون کنن
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: SAMBAR ، m.ghoreishi ، ریحانا ، homayoon1972 ، mahyaaa ، ehsan_pars ، Pariba ، ebrahim1e ، mordad ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، Alex 2014 ، moj21
واقعا دعا میکنم همه ویزا بگیرن
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
دوستان خوبم از خدا میخواهم همگی از جمله همسرم بزودی زود کلیر شوید واقعا انتظار سخت و طاقت فرسایی هست ولی :
good things take time پس: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ باشید.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
کم کم داریم به حال و روز پارسالیا دچار میشیم که این موقع ها شروع کردند به نامه نگاری به آلن ایر و سنارتورهای دموکرات و کاخ سفید و خود اوباما ! فکر نمیکنم واقعا این کارها کوچکترین تاثیری داشته باشه.
گر در اوج فلکم باید مُرد .... (منظومه عقاب از دکتر پرویز ناتل‏ خانلری)
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان