کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
دوستان ایروانی
اگه از کیسهای زیر کسی جز مهاجرسراست لطفا پیغام عمومی یا خصوصی بده برای تحلیل نیاز داریم اینها کیسهایی هستن که عمدتا 17تا 19 اگوست اپدیت شدن و همون 38 نفری هستن که موندن از دو ماه پیش
748
1800
1879
2947
3661
4142
4262
4321
4365
4581
4589
4670
4700
5153
5176
5210
5228
5256
5860
5891
5928
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: Jefferson ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، ehsanalavy ، farrokh33 ، mahyaaa ، ebrahim1e ، mel
(2015-09-03 ساعت 08:34)ریحانا نوشته:  سسسسسسسسسلام دوستان گلم.......حال و احوالتون چطوره؟!امروز اومدم پیشتون با کلی انرژی مثبت.....پس همه یه لـــــــــبخند.....

امروز نگرانی هایم را رها خواهم کرد،
با سختی ها و ترسهایم روبرو خواهم گشت و ایمان دارم که همه چیز بهتر خواهد شد.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ باشیدSmileSmileSmileSmileSmile

سسسسسسسسلام
صبح همگی بخیر و کلیری
ایشالا امروز سفارتهای محترم از این رکود خارج بشن و همه ما رو خوشحال کنند .
اینم انرژی مثبت ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
صبحتان پر از خبرهای خوب
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
(2015-09-03 ساعت 08:38)houshym نوشته:  دوستان ایروانی
اگه از کیسهای زیر کسی جز مهاجرسراست لطفا پیغام عمومی یا خصوصی بده برای تحلیل نیاز داریم اینها کیسهایی هستن که عمدتا 17تا 19 اگوست اپدیت شدن و همون 38 نفری هستن که موندن از دو ماه پیش
748
1800
1879
2947
3661
4142
4262
4321
4365
4581
4589
4670
4700
5153
5176
5210
5228
5256
5860
5891
5928
سلام ما جزو همین لیست هستیم

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، farrokh33 ، mahyaaa ، SAMBAR ، kimfar ، بابراس ، آزاده_امین
صبح زیبای شما دوستان به خیر و شادی
آماده باشین بچه ها من یه بوهایی حس میکنم امروز یک اتفاق خوب برامون میفته من مطمئنم .در لحظه زندگی کنید و از فردایی که نیامده نهراسید .مثبت فکر کنید ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++امروز حتما یه خبر خوب بهمون میرسه . شاد باشید و لذت ببرید .
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
(2015-09-03 ساعت 09:20)Alex 2014 نوشته:  صبح زیبای شما دوستان به خیر و شادی
آماده باشین بچه ها من یه بوهایی حس میکنم امروز یک اتفاق خوب برامون میفته من مطمئنم .در لحظه زندگی کنید و از فردایی که نیامده نهراسید .مثبت فکر کنید ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++امروز حتما یه خبر خوب بهمون میرسه . شاد باشید و لذت ببرید .
آمییییییییییین

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، SAMBAR ، ریحانا ، farrokh33 ، HERMES7 ، mahyaaa ، M.d ، areb1356 ، Pariba ، kimfar ، Alex 2014 ، homayoon1972
اينه اينه
امشب ميخوام ناپلوني بيارم هااااااSmile
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
(2015-09-03 ساعت 09:20)لیدا59 نوشته:  
748
1800
1879
2947
3661
4142
4262
4321
4365
4581
4589
4670
4700
5153
5176
5210
5228
5256
5860
5891
5928

سلام دوست گرامی.
ممنون از تمام زحماتی که میکشین.
4142 بنده هستم. 4 مارچ هم مصاحبه داشتم.
شماره کیس : 2015AS 41XX
تعداد افراد منتظر : 1
تاریخ ارسال فرمها : 17 JUL
کارنت شدن : 09 January
دریافت نامه دوم : 23 January
تاریخ مصاحبه : 4 March ایروان
نتیجه مصاحبه : کلیرنس (برگه آبی) ، آپدیت : 5 March و 6 March و 10 March و 11 March و 20 March و 16 April و 19 May و 20 May و 2 jun و 8 jun (با ایمیل) و 20 jul (با ایمیل) ، 18 August و 9 September ( با ایمیل ) , 22 September ( با ایمیل )
دریافت ویزا : ؟
تشکر کنندگان: ریحانا ، farrokh33 ، sunn789 ، mahyaaa ، SAMBAR ، kimfar ، Alex 2014 ، ARSAMNEW
سلام وصبح بخیر به همه دوستان خوبم در راستای انرژی مثبت دادن به شما بگم که دقیقا پنجشنبه گذشته ایمیل کلیری برای دو-سه کیس که بقول معروف همقطاری ما بودن اومد پس هیچ شکی بدل راه ندید که امروز حتما خبرایی خواهد شد و ضمنا بدنبال آپ نباشید چون یکی از آشناهای ما که ابوظبی بود با دوتا آپ که خیلی وقت پیش شده بوده بعد از مدتها وبدون هیچ تغییری ایمیل کلیری اومد پس بهامید خدا فقط باید منتظر ایمیل بود .+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان: bidaad ، mahyaaa ، M.d ، areb1356 ، Pariba ، kimfar ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، آزاده_امین
(2015-09-03 ساعت 01:22)Aliparto نوشته:  دوست عزيزي كه درخواست داشت كه نوشته اش رو در تويتر سارا گرو تويت كنه بايد بگم كه در تويتر بيشتر از ١٤٠ كاراكتر نميشه تويت كرد و متن بسيار زيادتر از نرمال سايت است
كوتاه كوبنده و قابل فهم باشد

آقا من نمیتونم توییت کنم چون تاحالا کار نکردم بیزحمت یکی این متن ۱۴۰ کاراکتری را در صفحه ایشون توییت کنه

As you said in irainian TV channel "iraninian administrative process for DV lottery will be expedited at the end of lottery's months" ,I kindly would like to ask you help more than 640 irainian administrative process be expedited and not to let irainian's lottery to be lost ,tanx
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
(2015-09-03 ساعت 08:28)HERMES7 نوشته:  صبح همگي به خير و شادي Smile
چقدر كيف ميكنم صبح ميام اين همه انرژي مثبت تو تاپيك ميبينم و بچها همه منطقي و اميدوار هستن
قربون هممتون
انشالله بر اساس پنج شنبه هاي گذشته امشب اپ طلايي همه دوستان بياد Smile
هيپييييپ هووووووووررررررررررررا

748
1800
1879
2947
3661
4142
4262
4321
4365
4581
4589
4670
4700
5153
5176
5210
5228
5256
5860
5891
5928

هست عزیز بنده و دوستانی که من میشناسم اما اپ ما 17 تا 18 1گوست نبوده
اکثرا از ماهای خیلی قبل بخاطر سربازی و... هستیم در خدمت دوستان :-)
(2015-09-03 ساعت 09:32)ehsanalavy نوشته:  
(2015-09-03 ساعت 09:20)لیدا59 نوشته:  
748
1800
1879
2947
3661
....

سلام دوست گرامی.
ممنون از تمام زحماتی که میکشین.
4142 بنده هستم. ۴ مارچ هم مصاحبه داشتم.
حاضر...
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: بابراس ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، mahyaaa
سلااااام دوستاااااان
مثبت مثبت مثبت فكر كنيد،انشالله امشب آپديت ميچينيد و بعدش تو اين چند روز كليييييير ميشييين،اميدتان به خدااااااا
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
(2015-09-03 ساعت 09:21)لیدا59 نوشته:  
(2015-09-03 ساعت 09:20)Alex ۲۰۱۴ نوشته:  صبح زیبای شما دوستان به خیر و شادی
آمییییییییییین

اميدوارم , امروز وفردا شاهد خبرهاى خوب باشىم وازفرصت آخر هفته ى اونا براى رفتن به سفارت استفاده کنيم . کلير شدن , بزودى . ++++++++++++++
مصاحبه نيمه ى جولاى ايروان
2015AS6### * تعداد افراد کيس: 4 نفر * مصاحبه 16 جولاى ارمنستان * آپديت طلايى شبانه: 9سپتامبر * کلير شدن: 10سپتامبر * صدور ويزا: 16 سپتامبر * ورود به آمريکا ( واشنگتن. دى.سى ) : بزودى و درسال 2015 Rolleyes
تشکر کنندگان: kimfar ، Alex 2014 ، h_researcher ، ARSAMNEW ، homayoon1972 ، آزاده_امین
سلام دوستان
امید، امید، امید

فکر کنم با بالای 320 روز انتظار کلیرنس پیشکسوتم. اما امید رو از دست ندید. تا دقیق 90 هنوز بازی ادامه داره. این ماراتون داره به اتمام می رسه امیدوارم خنده و شادی رو برای همه به ارمغان بیاره خیلی دوست دارم که شادی و هورای شما رو در این چند روز پیش رو ببینم.

راستش این گروه یه گروه بی همتاست که این قدر بی چشمداشت، بی شائبه به هم کمک کردن و تو این راه همدیگرو تنها نذاشتن.
من از همه دوستان که زحمت زیادی کشیدن: بهداد، هرمس، بابک، رادوین، خلیلخواه، یس ار نو، مهرداد و هر کسی که من یادم نیست اما در کمک به همه سنگ تمام گذاشتند سپاسگزارم. هر جا که هستید و خواهید بود در دستان خداوند باشید. کلیر شده ها موفق در زندگی جدید و نشده ها شانسهای بزرگتر و درهایی به سمت موفقیت.
آقای خلیلخواه پیامهات یکم بوی ناامیدی میده. کلیر می شیم همه نگران نباش.
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان