کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
فقط یه چیزی چون زمان زیاد نداریم هر کسی کاری میکنه جمعی باشه باید اتحاد خودمونو حفظ کنیم همه برای هم تلاش کنیم اگه نامه یا ایمیلی میزنیم فاعل کل ایرونیا باشه نه یه شخص خاص تا انشااله رفتیم آمریکا اونجا نگن نرین جایی که ایرونی زیاده . بگن بریم اونجا که هموطنامون اونجان.
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
تشکر کنندگان: 2015reza ، samirakn ، nora ، sunn789 ، mordad ، ben123 ، ebrahim1e ، mahyaaa ، SAMBAR ، Manamehr ، A2000 ، ehsan_pars ، ARSAMNEW ، Jefferson ، Alex 2014 ، M.d ، بابراس
خوب وقتشه يه كنسرت راه بندازيم Smile))))))

از اون بالا كفتر ميايه .........
(2015-09-02 ساعت 23:53)HERMES7 نوشته:  خوب وقتشه يه كنسرت راه بندازيم Smile))))))

از اون بالا كفتر ميايه .........

رييس جان ، بياريم اون ناپلوني ره؟
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
(2015-09-02 ساعت 23:52)homayoon1972 نوشته:  فقط یه چیزی چون زمان زیاد نداریم هر کسی کاری میکنه جمعی باشه باید اتحاد خودمونو حفظ کنیم همه برای هم تلاش کنیم اگه نامه یا ایمیلی میزنیم فاعل کل ایرونیا باشه نه یه شخص خاص تا انشااله رفتیم آمریکا اونجا نگن نرین جایی که ایرونی زیاده . بگن بریم اونجا که هموطنامون اونجان.

این رو واقعا درست فرمودید نمی دونم ما ایرانیها چرا اینقدر از هم فراری هستیم ؟ ولی این کارمون درست نیست باید در هر شرایطی هوای هم رو داشته باشیم به امید کلیری همه ی بچه های منتظر+++++++++++++++
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: mordad ، ebrahim1e ، mahyaaa ، homayoon1972 ، SAMBAR ، A2000 ، ARSAMNEW ، Jefferson ، Alex 2014 ، بابراس ، hamed shayan
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
دوستان عزیز، پس از دست دست کردن بسیارBig Grin، امروز ایمیل زدم.ساعت ۴:۱۰ ظهر ایمیل زدم، اونا هم ساعت ۵:۰۰ همون جواب همیشگی رو دادن:
Thank you for your email. Your case remains pending under administrative processing. 
We will update the website we gave you as soon as its been concluded.
و بلافاصله من رو به تاریخ امروز آپ دیت کردن!!!
من تو ایمیل گلو خودم رو جر دادم، بابا همسرم چی شد، اون وقت اومدن منو آپ دیت کردن...
پروردگار بزرگ ما، ما را به موقع کلير کن.
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
اینم یکم انرژی مثبت واسه شما 2015 یی های عزیز. امیدوارم خدا توو این 1 ماه صبرتونو زیاد کنه و با گرفتن ویزا خستگی این روزا رو از تنتون دراره. هر شب از ته دلم براتون دعا میکنم که نتیجه زحمتا و انتظار طاقت فرسای این یک سال رو بگیرین.
شماره کیس: ‎ 2016AS52xx■ تاریخ رویت قبولی: ‎9 May ■ کنسولگری: ‎تغییر از آنکارا به ابوظبی‎ ■ تعداد افراد: 2 نفر
ارسال فرمهای260: 15 May‎ ■ کارنت شدن: 9 Feb‎ ■ نامۀ دوم: 22 Feb‎ ■ مصاحبه: 5 April ■ نتیجه: AP
خدمت س پ ا ه ، شغل خصوصی ، ازدواج بعد از قبولی و قبل از ارسال فرم 260
آپدیتها: 17 آپریل، 19 آپریل، 21 آپریل، 3 آگوست آپدیت طلایی و دوخطی از آمریکا، 4 آگوست ساعت 12 ظهر آپدیت از سفارت و or
4 آگوست ساعت 6 عصر به لطف خدا دریافت ایمیل کلیری بعد از 4 ماه.
(2015-09-02 ساعت 23:36)ben123 نوشته:  
(2015-09-02 ساعت 16:38)aria802 نوشته:  Dear sarah
As you said in irainian TV channel "iraninian administrative process for DV lottery will expedite at the end of lottery" ,I kindly would like to ask you help us , not to let irainian's lottery to be lost and give us a chance to use this opportunity that the U.S has given us by accelerating iranian administrative process to be checked this month please. Based on ceac site more than 640 of iraninans are still in administrative process till 2nd september ۲۰۱۵.we a
re truly concerned about our uncertain situation.
Thank you for your great help
Sincerely

آفرین. ایمیلت عالی بود. باشد که تکوونی به خودشون بدن و همرو از دلنگروونی و معلق بودن در فضا نجات بدن.
خواهش میکنم
فقط اگه یک نفر بتونه این ایمیل را در توییتر بکذاره برای سارا خانم ممنون میشم. من واقعا با توییتر کار نکردم . اگه بشه بک جا تو تویبتر اینو گذاشت لینک بدین بقیه برن تایید کنن عالیه، طاهرا سارا خانم به پیامهای توییترشون جواب میدن
تا الان تو فیسبوق به من جواب ندادن میترسم فیسبوقشون را نخونن
خدا خیرتون بده همکاری کنین تا کلیر بشین دعای خیر همه پشتتونه به خدا
این متن بهتره اگه خواستین بگذارین اصلاح شدهDear sarah
As you said in irainian TV channel "iraninian administrative process for DV lottery ۲۰۱۵ will be expedited at the end of lottery's months" ,I kindly would like to ask you help us , not to let irainian's lottery to be lost and give us a chance to use this opportunity that the U.S has given us by accelerating iranian administrative process to be checked this month please. Based on ceac site more than 640 of iraninans are still in administrative process till 2nd september ۲۰۱۵.we are truly concerned about our uncertain situation. Since no case has been current in september and enough DV visas remain for Asia,I hope all irainian can get their DV lottery visa this year and no DV visas will be wasted.
Thanks a lot for your great help and considrations to iranians
Sincerely
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، A2000 ، sunn789 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، mahyaaa ، بابراس
(2015-09-03 ساعت 00:12)aria802 نوشته:  
(2015-09-02 ساعت 23:36)ben123 نوشته:  
(2015-09-02 ساعت 16:38)aria802 نوشته:  Dear sarah
As you said in irainian TV channel "iraninian administrative process for DV lottery will expedite at the end of lottery" ,I kindly would like to ask you help us , not to let irainian's lottery to be lost and give us a chance to use this opportunity that the U.S has given us by accelerating iranian administrative process to be checked this month please. Based on ceac site more than 640 of iraninans are still in administrative process till 2nd september ۲۰۱۵.we a
re truly concerned about our uncertain situation.
Thank you for your great help
Sincerely

آفرین. ایمیلت عالی بود. باشد که تکوونی به خودشون بدن و همرو از دلنگروونی و معلق بودن در فضا نجات بدن.
خواهش میکنم
فقط اگه یک نفر بتونه این ایمیل را در توییتر بکذاره برای سارا خانم ممنون میشم. من واقعا با توییتر کار نکردم . اگه بشه بک جا تو تویبتر اینو گذاشت لینک بدین بقیه برن تایید کنن عالیه، طاهرا سارا خانم به پیامهای توییترشون جواب میدن
تا الان تو فیسبوق به من جواب ندادن میترسم فیسبوقشون را نخونن
خدا خیرتون بده همکاری کنین تا کلیر بشین دعای خیر همه پشتتونه به خدا
منم نمیدونم یکی از بچه ها کمک کنه این میل برسه بدست سارا گرو بجنبین این تاپیک نباید خاموش بشه حداقل تا آخر سپتامبر بعد خاموشش میکنیم همگی بعد میریم به 2016ها کمک میکنیم چون اونا هم از خدمونن
تشکر کنندگان: A2000 ، sunn789 ، ARSAMNEW ، Jefferson ، Alex 2014 ، mahyaaa ، بابراس ، آزاده_امین
(2015-09-02 ساعت 23:52)homayoon1972 نوشته:  فقط یه چیزی چون زمان زیاد نداریم هر کسی کاری میکنه جمعی باشه باید اتحاد خودمونو حفظ کنیم همه برای هم تلاش کنیم اگه نامه یا ایمیلی میزنیم فاعل کل ایرونیا باشه نه یه شخص خاص تا انشااله رفتیم آمریکا اونجا نگن نرین جایی که ایرونی زیاده . بگن بریم اونجا که هموطنامون اونجان.

معلومه باید مشکل همه ایرانی ها ی لاتاری ۲۰۱۵ را عینا تو نامه آورد و اصلا نباید شخصی سخن گفت
هر کس در این راه قدم برداره و خیای محترمانه قولی که خودشون تو رسانه به همه ایرانی ها دادن یادشون بیاره، چون داره یک کار خیر همگانی میکنه برای هموطناش، حتما تا ۱۰ سپتامبر کلیر میشه، میگید نه؟ این خط و این نشون
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: sunn789 ، homayoon1972 ، areb1356 ، ebrahim1e ، 2015reza ، ARSAMNEW ، Jefferson ، Alex 2014 ، mahyaaa ، بابراس ، A2000
کنسرت نبود؟
امین خان که انگار دل و دماغ نداره این روزها
بابا بی خیال
+++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++
اصن ببین من ستاره هم گرفتم بابت این انرژی مثبت Smile
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
مبارکه 1068
هورااااا
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
(2015-09-03 ساعت 00:42)mehrdad_123 نوشته:  مبارکه 1068
هورااااا

پس چرا هیچ خبری از ابوظبی نیسSadSad
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: mehrdad_123 ، Jefferson ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، SAMBAR ، mahyaaa
1068 کی هستش ایرونیه؟
تشکر کنندگان: mehrdad_123 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، SAMBAR ، mahyaaa ، بابراس
(2015-09-03 ساعت 00:52)homayoon1972 نوشته:  1068 کی هستش ایرونیه؟

ی بنده خدا که ار مارچ تالا تو کلیرنس مونده بود . خدا رحمتش کنه خوب کیسی بود .
نسخه اش را پیچیدند .
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، 2015reza ، areb1356 ، Jefferson ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، SAMBAR ، mahyaaa ، بابراس
امشبم تموم شد از قدیم گفتن سوم و چهارم سپتامبر روزهای تاریخی در تقویم است. فردا همه کلیر میشیم میگین نه ببینین. فقط خواهشاً کلیر شدین سریع ندوین برین بلیط بخرین بعد باید غصه این و داشته باشیم که حالا بلیط هست یا نه ههههههههههه آمریکا هم باید بریما ههههههههه میخوام اینجا فردا ببینم که همه از من تشکر میکنن که دعاشون کردم.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان