کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-03 ساعت 00:58)homayoon1972 نوشته:  امشبم تموم شد از قدیم گفتن سوم و چهارم سپتامبر روزهای تاریخی در تقویم است. فردا همه کلیر میشیم میگین نه ببینین. فقط خواهشاً کلیر شدین سریع ندوین برین بلیط بخرین بعد باید غصه این و داشته باشیم که حالا بلیط هست یا نه ههههههههههه آمریکا هم باید بریما ههههههههه میخوام اینجا فردا ببینم که همه از من تشکر میکنن که دعاشون کردم.
آمییییییییییین

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
دوست عزيزي كه درخواست داشت كه نوشته اش رو در تويتر سارا گرو تويت كنه بايد بگم كه در تويتر بيشتر از ١٤٠ كاراكتر نميشه تويت كرد و متن بسيار زيادتر از نرمال سايت است
كوتاه كوبنده و قابل فهم باشد
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، homayoon1972 ، sunn789 ، Jefferson ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، SAMBAR ، mahyaaa ، بابراس
دوستان گرامی مطالبی هست که بهتره اینجا همه بدونیم:
1- روز اول رو یادتون بیاد زمانی که فهمیدیم تو لاتاری برنده شدیم. چه روزهایی بود به همه فخر میفروختیم که چقدر خوش شانسیم و داریم میریم آمریکا. نتیجه خیلی خوش شانسیم.
2- چقدر منتظر بودیم کارنت بشیم همش تو بولتن و ویزا منتظر بودیم شمارمون اعلام بشه. نتیجه بازم خوش شانس بودیم که کارنت شدیم.
3- رفتیم یه کشوری که شاید خیلی از ماها آرزوی رفتنش رو داشتیم حالا یا موقعیت نداشتیم یا .... ولی توفیق اجباری شد با همه خانواده رفتیم و چه حالی داد. نتیجه پس میتونیم مسافرت خارج از کشور هم بریم با همه این همه مسائل و مشکلات.
4- اون نفر 7651 رو ببینین. بنده خدا وقتی میبینه که نفر قبلیش کارنت شده و خودش دیگه کات آف شده چه حالی داره. میتونین خودتونو جای اون بزارین؟ مطمئنن نمیتونین. نتیجه پس خدا به ما این فرصت رو داده که از موقعیتی که برامون پیش اومده نهایت استفاده رو ببریم.
5- در آخر هممون کلیر میشیم و میریم آمریکا بعد به این روزها غبطه میخوریم که چرا الکی غصه خوردیم و عمرمونو کم کردیم.
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
صبح همگی به خیر دیشب هم خبری نشد ولی ما هنوز امیدوارر

دوستان
نمیدونم چرا فکر میکنم که تا 15 سپتامبر همه چیز درست میشه این تاریخ از خیلی وقت پیش تو ذهنمه
خدا کنه این تاریخ ویزا توی پاسمون باشه نه کلیر شدن تازه

خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
دوستان
من هر طوری فکر میکنم میبینم باید به همه ویزا بدن مثلا در مورد ایروان:
1- ماکزیمم کسایی که باید مصاحبه بشن از اروپا که حدود 15 نفره ( ماکزیمم ) توی لیست 33 نفره که حداقل 24 تا شون نرفتن ولی باز حالت بد میگم
2- از اسیا حداکثر 35 نفر هستند
یعنی در کل 50 کیس که میشه برای 20 روز کاری باقیمانده روزی 2 تا کیس ( هر کیس هم متوسط 15 دقیقه وقت میبره)

از اونطرف 128 نفر در لیست کلیر هستن که میشود 57 کیس که نیاز داره روزی 3 تا کیس رو کلیر کنه واقعا هیچ منطقی نمیشه بگه که ویزاهای ما نباید صادر بشه

انرژی مثبت بفرستید که تا 15 سپتامبر همگی ویزا گرفته باشیم واونا هم یک دو هفته استراحت کنن برای 2016 اماده بشن
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
با سلام و صبح بخیر
فایل سیمون آخر سپتامبر 2014 رو نگاه میکردم. کیس هایی که توی AP مونده بودند رو اگه ببینیم، اگر این فرضیه or و / درست باشه بیشترشون نهایتا کلیر شدند و ظاهرا فقط ویزا نبوده.
مثل این کیس ها:
2014AS565
2014AS934
2014AS1021
2014AS1181
2014AS1472
2014AS1550
2014AS1571
2014AS1579
2014AS1748

حتی کیس های آخر مصاحبه رفته مثل اینها:
2014AS6884
2014AS6993
2014AS6673

با این اوصاف تا آخرین روزهای سپتامبر امسال هم جای امیدواری هست.
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
شماره 2015AS7418 که دیروز تو انکارا مصاحبه داشت, امروز ویزاشو گرفت به این میگن شانس, بگذریم, ولی ما هرجوری که حساب می کنیم ویزا کم نمی آید, از اون طرف هم بوی ویزا نمیاد, اگر به همین منوال پیش بره, امسال عجیب ترین سال لاتاری برای ایرانیها می شه که, برخلاف تمامی سال های لاتاری, با وجود نرسیدن حد نصاب ویزا به 50 هزار به حدود 630 ایرانی ویزا ندادند (حداقل سال های قبل می گفتند که ویزا تمام شده ولی امسال چه می خوان بگند)
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
(2015-09-02 ساعت 23:53)HERMES7 نوشته:  خوب وقتشه يه كنسرت راه بندازيم Smile))))))

از اون بالا كفتر ميايه .........

اقا رضا خوش خبر باشی .... از کی ایشالا؟؟
سلام
یه امار جالب دیگه هم بهتون بگم
طبق فایل سیمون در دقیقا 2 ماه( 2015/6/30) پیش 132 تفر در لیست کلیر ارمنستان بودن که 85 نفرشون کلیر شدن( یعنی هر ماه بیش از 40 نفر و یعنی بیش از 20 کیس)
الان نیز در فایل (2015/8/30) نیز 134 نفر در لیست کلیر هستند که باتوجه به نبودن مصاحبه وسرعت کلیر روزهای اخر واقعا دلیلی ندارد کسی کلیر نشود ولی در بدترین حالت هم اگر بخواهیم از این 134 نفر که 55 کیس هستند حداقل حداقل و در بدترین حالت 30 کیس کلیر میشوند و فقط شاید 20 کیس کلیر نشوند که باز هم احتمالش بسیار بسیار بسیار ضعیف است)

یعنی به لحاظ علمی، تئوری هیچ دلیل برای نگرفتن ویزا نیست و فقط مونده بخش عملی کار

به ذهنم رسید نکنه پرینترهاشون کند هستن؟!!!!!!!!!!!!!! Sad
چرا زندگي ما ايراني ها هميشه پر از استرسه، اينجا هم بايد استرس بكشيم تا بخوان كلير كنند يا ويزا بدند، خدايا چرا ما رو اينجا آفريدي
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : ۳ می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: ۱۰ جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -
(2015-09-03 ساعت 07:50)houshym نوشته:  دوستان
من هر طوری فکر میکنم میبینم باید به همه ویزا بدن مثلا در مورد ایروان:
۱- ماکزیمم کسایی که باید مصاحبه بشن از اروپا که حدود 15 نفره ( ماکزیمم ) توی لیست 33 نفره که حداقل 24 تا شون نرفتن ولی باز حالت بد میگم
۲- از اسیا حداکثر 35 نفر هستند
یعنی در کل 50 کیس که میشه برای 20 روز کاری باقیمانده روزی ۲ تا کیس ( هر کیس هم متوسط 15 دقیقه وقت میبره)

از اونطرف 128 نفر در لیست کلیر هستن که میشود 57 کیس که نیاز داره روزی ۳ تا کیس رو کلیر کنه واقعا هیچ منطقی نمیشه بگه که ویزاهای ما نباید صادر بشه

انرژی مثبت بفرستید که تا 15 سپتامبر همگی ویزا گرفته باشیم واونا هم یک دو هفته استراحت کنن برای ۲۰۱۶ اماده بشن

بنظرم حجم کار سفارتها ربطی به سرعت پروسه کلیرنس نداره وقتی از واشنگتن آپ بخوریم و کلیرشویم تنها سفارتها کارهای اداری پایانی اش را انجام میدهند و در سایت کیسها را اعلام و بعداز بابت صدور ویزا به زحمت میفتند بخاطرهمین رابطه قرارهای مصاحبه در سفارتها با سرعت کلیرنس را نمیفهمم .منو از این وضعیت نجات دهیدSad Big Grin
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: Jefferson ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، farrokh33 ، sunn789 ، mahyaaa ، Pariba ، بابراس ، آزاده_امین
صبح همگي به خير و شادي Smile
چقدر كيف ميكنم صبح ميام اين همه انرژي مثبت تو تاپيك ميبينم و بچها همه منطقي و اميدوار هستن
قربون هممتون
انشالله بر اساس پنج شنبه هاي گذشته امشب اپ طلايي همه دوستان بياد Smile
هيپييييپ هووووووووررررررررررررا
(2015-09-03 ساعت 08:08)khalilkhah نوشته:  شماره 2015AS7418 که دیروز تو انکارا مصاحبه داشت, امروز ویزاشو گرفت به این میگن شانس, بگذریم, ولی ما هرجوری که حساب می کنیم ویزا کم نمی آید, از اون طرف هم بوی ویزا نمیاد, اگر به همین منوال پیش بره, امسال عجیب ترین سال لاتاری برای ایرانیها می شه که, برخلاف تمامی سال های لاتاری, با وجود نرسیدن حد نصاب ویزا به 50 هزار به حدود 630 ایرانی ویزا ندادند (حداقل سال های قبل می گفتند که ویزا تمام شده ولی امسال چه می خوان بگند)

اقا هیچی نمیگن امسال فقط میگن ما به همه ویزا دادیم
این توافق هسته ای هم که دیگه اکی شده

(2015-09-03 ساعت 08:28)HERMES7 نوشته:  صبح همگي به خير و شادي Smile
چقدر كيف ميكنم صبح ميام اين همه انرژي مثبت تو تاپيك ميبينم و بچها همه منطقي و اميدوار هستن
قربون هممتون
مدیر خیلی وقته خبری نیست ازت هااااا خیلی کم پیدایی میدونیم ویزا رو گرفتی ولی خوب سر بزن
دو سری قبل وقتی گفتی خبرهای خوب در راهه واقعا در راه بود سری قبل نشد ولی این سری میشه حتما
من تا 15 سپتامبر ویزامو میگیرم بعد میگم چرا تا اون روز میخوااام
سسسسسسسسسلام دوستان گلم.......حال و احوالتون چطوره؟!امروز اومدم پیشتون با کلی انرژی مثبت.....پس همه یه لـــــــــبخند.....

امروز نگرانی هایم را رها خواهم کرد،
با سختی ها و ترسهایم روبرو خواهم گشت و ایمان دارم که همه چیز بهتر خواهد شد.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ باشیدSmileSmileSmileSmileSmile

ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
(2015-09-03 ساعت 08:28)HERMES7 نوشته:  صبح همگي به خير و شادي Smile
قربون هممتون

آمین
+++++++++++++++++++++++++++
بوی قرمه سبزی و ناپلئونی بلنده Big Grin
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان