کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-03 ساعت 22:28)1362amin1362 نوشته:  دوستان سلام و شب به خير
كسي مي دونه KDU مخفف كدوم كشوره؟
اين لامصب هر چي كيس رفته مصاحبه رو ايشود كرده[emoji17]

kdu مخفف کشور پاکستانه هرچی ترروریسته و الاقاعده و داعش مال اون کشوره اونوقت همشون دارن یکضرب ویزا میگیرن
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، SAMBAR ، farrokh33 ، mahyaaa ، ARSAMNEW
دوستان متخصص يه سوالي: من الان دفعه هفتم هشتم در سه ماه اخير هست كه ساعت ٧:٣٠ شب ايران آپديت ميشم با /. دقيقا ميشه ساعت ٥ تركيه كه آخراي ساعت كاريشونه و معلوم نيست از آنكارا هست يا آمريكا. شايدم كارمندا وقتي كارشون تموم ميشه ميان پرونده منو باز ميكنن ميخندن قبل از اينكه برن خونه Smile)

مصاحبه :٢ جون
آپديت ها: ٣ جون، ٢٤ جون، ٢٦ جون، ١ جولاي، ٧ جولاي، ٦ آگوست، ١٠ آگوست، ١٢ آگوست، ١٤ آگوست، ٣ سپتامبر, ١١ سپتامبر، ١٧ سپتامبر

(2015-09-03 ساعت 23:06)homayoon1972 نوشته:  
(2015-09-03 ساعت 22:28)1362amin1362 نوشته:  دوستان سلام و شب به خير
كسي مي دونه KDU مخفف كدوم كشوره؟
اين لامصب هر چي كيس رفته مصاحبه رو ايشود كرده[emoji17]

kdu مخفف کشور پاکستانه هرچی ترروریسته و الاقاعده و داعش مال اون کشوره اونوقت همشون دارن یکضرب ویزا میگیرن

دوست عزیز ISL برای اسلام آباد و پاکستان است، KDU برای Kathmandu, Nepal
است.
شماره کیس:2015AS6XXX >رویت قبولی:1 may >کنسولگری:Kuala Lumpur > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر>ارسال فرمهای سری اول: 28 > مصاحبه: 7 July > آپدیتها:28 Jul فقط نفر دوم کیس (همسرم) /Jul 31 فقط کیس اصلی‌/ Aug 7,10 هر۳ نفر> Aug 10 نفر اصلی‌ کلیر با دریافت ایمیل سفارت/ 13 August کیس اصلی‌/19 ,18 ,17, 14 August هر ۳ نفر/ Issued Aug 21 کیس اصلی‌/27 August تبدیل / به OR برای نفر دوم کیس/ 28 August هر ۳ نفر / 8 September ایمیل کلیری همسرم بدون هیچ آپدیتی> 10 September همسر و فرزندم Issued
تشکر کنندگان: laleht ، Alex 2014 ، homayoon1972 ، آزاده_امین ، A2000 ، farrokh33 ، mahyaaa ، SAAM_60 ، nara ، ARSAMNEW
دوستان ببخشيد ميشه يه كمكي به من بكنيد؟
من تازه رفتم تو سايت ceac و خواستم وضعيت كيسمون رو چك كنم و هر چي شماره رو وارد ميكنم ميزنه invalid case number ولي ما همون موقع كه فرم رو شايميت كرديم ايميل هم رسيد برامون و از اون جالبتر اينكه هنوز دسترسي به فرم ٢٦٠ داريم و ميشه تغيير داد فكر كنم.
من خيلي گيج شدم
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، Alex 2014 ، farrokh33 ، mahyaaa ، ARSAMNEW
(2015-09-03 ساعت 23:30)humsun نوشته:  دوستان ببخشيد ميشه يه كمكي به من بكنيد؟
من تازه رفتم تو سايت ceac و خواستم وضعيت كيسمون رو چك كنم و هر چي شماره رو وارد ميكنم ميزنه invalid case number ولي ما همون موقع كه فرم رو شايميت كرديم ايميل هم رسيد برامون و از اون جالبتر اينكه هنوز دسترسي به فرم ٢٦٠ داريم و ميشه تغيير داد فكر كنم.
من خيلي گيج شدم

سلام
شما از دسامبر باید سیس رو چک کنید. تا دسامبر 2016 رو نمی شناسه
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: humsun ، Alex 2014 ، آزاده_امین ، farrokh33 ، mahyaaa ، A2000 ، ben123 ، ARSAMNEW
(2015-09-03 ساعت 14:19)دریای خروشان نوشته:  سلام دوستان عزیز می خواستم بدونم عزیزانی که مثل ما تاریخ مدیکالشون تموم شده آیا اقدام خاصی کردن با توجه به این زمان کوتاه باقی مانده ؟واینکه از دوستان قدیم آیا کسی کلیر شده ؟

سلام.ما هم باید تمدید کنیم اگه قسمت بشه کلیر شیم. ولی هیچ کاری نکردیم فعلا. ولی به نظر من خوبه اگه بریم انیستیتو پاستور دوباره کارتهای واکسیناسیون بگیریم که یه وقت اون دکتر انکارا نخواد واکسن بارونمون کنه.
تا جایی هم که من متوجه شدم از ماهایی که از نوامبر و دسامبر موندیم کسی هنوز کلیر نشده.
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Alex 2014 ، آزاده_امین ، farrokh33 ، mahyaaa ، ARSAMNEW
Area
code Country Name City Name AirPort Name کد
فرودگاه نام فرودگاه نام شهر نام کشور کد
کشور
764 Pakistan Skardu Skardu KDU اسکاردو کاردو کاردو پاکستان PK
تشکر کنندگان: farrokh33 ، mahyaaa ، ARSAMNEW
(2015-09-03 ساعت 23:43)homayoon1972 نوشته:  Area
کشور
Ta oonjayee ke man midonam chand sal ast ke aslan pakestan to lottery sahmiyee nadare. List us embassy ra negah konid na froodgah

تشکر کنندگان: homayoon1972 ، A2000 ، farrokh33 ، mahyaaa ، SAAM_60 ، ARSAMNEW
(2015-09-03 ساعت 23:46)payam49 نوشته:  
(2015-09-03 ساعت 23:43)homayoon1972 نوشته:  Area
کشور
Ta oonjayee ke man midonam chand sal ast ke aslan pakestan to lottery sahmiyee nadare. List us embassy ra negah konid na froodgah

دوستان ببخشید من اشتباه کردم درسته نپال هستش به امید کلیری همه عزیزان دیگه هفته دیگه اینجا نبینمتون آمریکا همدیگرو ببینیم
تشکر کنندگان: A2000 ، farrokh33 ، ebrahim1e ، Shaft ، mahyaaa ، ARSAMNEW
سلام دوستان .مصاحبه من 28 جولای بوده و فقط یک آپ 10 آگوست داشتم و تا الان هیچ خبری نشده .ضمنا عرض کنم فقط چهار ماه خدمت در ارتش داشتم و کار خصوصی... . بنظرتون عجیب نیس ..!!!
تشکر کنندگان: A2000 ، farrokh33 ، mahyaaa ، ARSAMNEW
(2015-09-03 ساعت 23:57)mohsen64 نوشته:  سلام دوستان .مصاحبه من 28 جولای بوده و فقط یک آپ ۱۰ آگوست داشتم و تا الان هیچ خبری نشده .ضمنا عرض کنم فقط چهار ماه خدمت در ارتش داشتم و کار خصوصی... . بنظرتون عجیب نیس ..!!!

اگه ابوظبی بودین اکثرا همینطوره متاسفانه ابوظبی در خواب تابستانی بسر میبرد
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، A2000 ، homayoon1972 ، farrokh33 ، ریحانا ، آزاده_امین ، mahyaaa ، ARSAMNEW
(2015-09-03 ساعت 23:17)thedude نوشته:  دوستان متخصص يه سوالي: من الان دفعه هفتم هشتم در سه ماه اخير هست كه ساعت ٧:٣٠ شب ايران آپديت ميشم با /. دقيقا ميشه ساعت ٥ تركيه كه آخراي ساعت كاريشونه و معلوم نيست از آنكارا هست يا آمريكا. شايدم كارمندا وقتي كارشون تموم ميشه ميان پرونده منو باز ميكنن ميخندن قبل از اينكه برن خونه Smile)

دوست خوبم امضات رو بزار ببینیم شرایطت چیه شاید اونا به ما هم میخندن جدی میگم مردم از خنده Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان: A2000 ، farrokh33 ، ehsan_pars ، Pariba ، آزاده_امین ، mahyaaa ، ARSAMNEW
(2015-09-03 ساعت 23:43)mordad نوشته:  
(2015-09-03 ساعت 14:19)دریای خروشان نوشته:  سلام دوستان عزیز می خواستم بدونم عزیزانی که مثل ما تاریخ مدیکالشون تموم شده آیا اقدام خاصی کردن با توجه به این زمان کوتاه باقی مانده ؟واینکه از دوستان قدیم آیا کسی کلیر شده ؟

سلام.ما هم باید تمدید کنیم اگه قسمت بشه کلیر شیم. ولی هیچ کاری نکردیم فعلا. ولی به نظر من خوبه اگه بریم انیستیتو پاستور دوباره کارتهای واکسیناسیون بگیریم که یه وقت اون دکتر انکارا نخواد واکسن بارونمون کنه.
تا جایی هم که من متوجه شدم از ماهایی که از نوامبر و دسامبر موندیم کسی هنوز کلیر نشده.
سلام ما هم ا ز ژانویه هستیم به نظرتون باید کارت زرد بریم از پاستور بگیریم یا همون کارت واکسن دکتر اونگان داده کافیه میشه لطفا نظرتون رو بگید ممنون
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
(2015-09-04 ساعت 00:33)sunn789 نوشته:  
(2015-09-03 ساعت 23:43)mordad نوشته:  

سلام ما هم ا ز ژانویه هستیم به نظرتون باید کارت زرد بریم از پاستور بگیریم یا همون کارت واکسن دکتر اونگان داده کافیه میشه لطفا نظرتون رو بگید ممنون

من فکر نکنم کارت زرد و چيز ديگه اي لازم باشه. شوهر من کارت انستيتو پاستورش مال 20 سال پيش بود، و همون را به مديکال داد و قبول کردن (البته ابوظبي). راستي مگه کارت زرد را دکتر به خود شما برنگردوند!! اون کارت شخصي شما هست و به هر سفارت ديگه هم اگه خواستن مي تونيد بدين. در نگهداري از اون دفت کنيد!Shy
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، sunn789 ، دریای خروشان ، Alex 2014 ، mahyaaa ، A2000 ، ARSAMNEW
(2015-09-04 ساعت 00:16)aria802 نوشته:  
(2015-09-03 ساعت 23:57)mohsen64 نوشته:  سلام دوستان .مصاحبه من 28 جولای بوده و فقط یک آپ ۱۰ آگوست داشتم و تا الان هیچ خبری نشده .ضمنا عرض کنم فقط چهار ماه خدمت در ارتش داشتم و کار خصوصی... . بنظرتون عجیب نیس ..!!!

اگه ابوظبی بودین اکثرا همینطوره متاسفانه ابوظبی در خواب تابستانی بسر میبرد

ابوظبی نه ايميل جواب مي ده نه آپ مي زنه، فکر کنم فريز شده. ولي فکر کنم دارند سخت کار ميکنند همه مون را بدون آپ و آب ونان کلير کنند، بريم سر زندگيمون Cool
خدا کنه که اينطور باشهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، ریحانا ، Pariba ، nimanoush ، Alex 2014 ، mahyaaa ، SAAM_60 ، kimfar ، nara ، A2000 ، ARSAMNEW

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان