کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-03 ساعت 20:14)aria802 نوشته:  
(2015-09-03 ساعت 18:41)Pariba نوشته:  
(2015-09-03 ساعت 17:42)aria802 نوشته:  اگه ویزا باشه چرا ویزا ندن؟ پس چرا سپتامبر کارنت نکردن؟

من منظورشما را متوجه نشدم , مى شه بيشتر توضيح بديد . Sad

آقا زده به سرم ، دیگه دارم میزنم به بیابون

دوست عزىز , انشالا هر چه زودتر کلير مى شويد , ما هم خيلى نگرانيم ,ولى کارى از دستمان بر نمياد , فقط بايد توکلمون به خدا باشه و صبور باشيم واميدوار . شرايط ما هم چندان خوب نيست , چون دو فرزندم درسنى قرار دارند , که آخرىن باريه که زير مجموعه ى خانواده قرار مى گيرند. انشالا بزودى هممون با دست پر از اين تاپيک خارج مى شيم.
2015AS6### * تعداد افراد کيس: 4 نفر * مصاحبه 16 جولاى ارمنستان * آپديت طلايى شبانه: 9سپتامبر * کلير شدن: 10سپتامبر * صدور ويزا: 16 سپتامبر * ورود به آمريکا ( واشنگتن. دى.سى ) : بزودى و درسال 2015 Rolleyes
(2015-09-04 ساعت 00:50)Azer نوشته:  
(2015-09-04 ساعت 00:33)sunn789 نوشته:  
(2015-09-03 ساعت 23:43)mordad نوشته:  
(2015-09-03 ساعت 14:19)دریای خروشان نوشته:  سلام دوستان عزیز می خواستم بدونم عزیزانی که مثل ما تاریخ مدیکالشون تموم شده آیا اقدام خاصی کردن با توجه به این زمان کوتاه باقی مانده ؟واینکه از دوستان قدیم آیا کسی کلیر شده ؟

سلام.ما هم باید تمدید کنیم اگه قسمت بشه کلیر شیم. ولی هیچ کاری نکردیم فعلا. ولی به نظر من خوبه اگه بریم انیستیتو پاستور دوباره کارتهای واکسیناسیون بگیریم که یه وقت اون دکتر انکارا نخواد واکسن بارونمون کنه.
تا جایی هم که من متوجه شدم از ماهایی که از نوامبر و دسامبر موندیم کسی هنوز کلیر نشده.
سلام ما هم ا ز ژانویه هستیم به نظرتون باید کارت زرد بریم از پاستور بگیریم یا همون کارت واکسن دکتر اونگان داده کافیه میشه لطفا نظرتون رو بگید ممنون

من فکر نکنم کارت زرد و چيز ديگه اي لازم باشه. شوهر من کارت انستيتو پاستورش مال 20 سال پيش بود، و همون را به مديکال داد و قبول کردن (البته ابوظبي). راستي مگه کارت زرد را دکتر به خود شما برنگردوند!! اون کارت شخصي شما هست و به هر سفارت ديگه هم اگه خواستن مي تونيد بدين. در نگهداري از اون دفت کنيد!Shy

آنکارا کلا سیستمش با بقیه سفارت ها فرق داره. کارتای واکسیناسیون ما رو گرفتن.تازه زورکی بهمون یه واکسن ابله مرغون هم زدن. حالا ماها که باید تمدید کنیم مدیکال و برای محکم کاری بهتره همینجا بریم 40 تومن پول بدین کارت بگیریم تا اینکه بریم اونجا 400 لیر بدیم ?
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
(2015-09-03 ساعت 23:06)homayoon1972 نوشته:  
(2015-09-03 ساعت 22:28)1362amin1362 نوشته:  دوستان سلام و شب به خير
كسي مي دونه KDU مخفف كدوم كشوره؟
اين لامصب هر چي كيس رفته مصاحبه رو ايشود كرده[emoji17]

kdu مخفف کشور پاکستانه هرچی ترروریسته و الاقاعده و داعش مال اون کشوره اونوقت همشون دارن یکضرب ویزا میگیرن
همایون خان، عصباني نباش مال کشور بدبخت نپاله. فکر کنم دلشون سوخته، گفتند به جاي پناهندگي بهتره بهشون ويزا مهاجرتي بديمBig GrinBig GrinBig Grin لبخند بزن دوست عزيز، تا دنيا هم به شما لبخند بزنه، حتي اگه شده زورکي. مثل منBig GrinBig GrinBig Grin
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
(2015-09-03 ساعت 23:57)mohsen64 نوشته:  سلام دوستان .مصاحبه من 28 جولای بوده و فقط یک آپ ۱۰ آگوست داشتم و تا الان هیچ خبری نشده .ضمنا عرض کنم فقط چهار ماه خدمت در ارتش داشتم و کار خصوصی... . بنظرتون عجیب نیس ..!!!

شغل رشته مدرک تحصیلی؟؟
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، mahyaaa ، ARSAMNEW
-
تاوان حرف هایی که نمی توانيم بزنيم...
موهای سفیدی ست که لابلای موهايمان داريم ...
ولی به همه می گويیم ارثیست...!!
اگر عقل امروزم را داشتم کارهای دیروزم را نمی کردم
ولی اگر کارهای دیروزم را نمی کردم عقل و تجربه امروزم را نداشتم !!!
رنجهایم را داخل کیسه ریختم و دم در گذاشتم
اما فرشتگان برایم باز فرستادند
معطر به عطر بهشتی
تا هرگز یادم نرود روزی همین رنجها بود که راه نجات را به من آموخت
همین رنجها بود که راه درست زیستن را به من هدیه داد
رنجهایم را بوسه میزنم و در صندوق گنجهایم میگذارم
شایدگذر زمان جواهرشان میکند...
شب همگي خوش باشه
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
مي گم اين آمريكايي ها هم عجب شانسي دارنا. دقيقاً ٧ سپتامبر افتاده روز دوشنبه اول روز هفتشون. اگه ما بوديم ٧ سپتامبر مي افتاد جمعه كه شنبه صبح سر كار باشيم. [emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: samane1363 ، h_researcher ، sunn789 ، ehsan_pars ، Pariba ، SAMBAR ، areb1356 ، M.d ، آزاده_امین ، Alex 2014 ، mahyaaa ، ben123 ، ARSAMNEW
سلام

چرا توی بعضی از کیس ها (با وجود اینکه همه رفتند مصاحبه) بعد از مدتی یکی شون دوباره میشه ready و بقیه AD میمونن.

دوستان لطفا راهنمایی کنند.
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، mahyaaa
(2015-09-04 ساعت 02:37)daniel_b نوشته:  سلام

چرا توی بعضی از کیس ها (با وجود اینکه همه رفتند مصاحبه) بعد از مدتی یکی شون دوباره میشه ready و بقیه AD میمونن.

دوستان لطفا راهنمایی کنند.

معمولاً در نفرات يك به بعد اين اتفاق مي افته. يعني اونا آماده هستن براي دريافت ويزا ولي تا نفر اصلي كلير نشه اونا هم نمي تونن ويزا بگيرن.
در برخي موارد هم اين طوري نيست. همه در حالت AP مي مونن تا نفر اول كلير بشه و بعد همه با هم كليرشون اعلام مي شه
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: daniel_b ، sunn789 ، Pariba ، areb1356 ، آزاده_امین ، Alex 2014 ، mahyaaa ، kimfar ، ARSAMNEW
(2015-09-04 ساعت 02:34)1362amin1362 نوشته:  مي گم اين آمريكايي ها هم عجب شانسي دارنا. دقيقاً ٧ سپتامبر افتاده روز دوشنبه اول روز هفتشون. اگه ما بوديم ٧ سپتامبر مي افتاد جمعه كه شنبه صبح سر كار باشيم. [emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

همیشه labor day اولین دوشنبه ، سپتامبر هست.
چون تعطیلات کم دارند از قبل فکرشو کردن که بیفته بعد از دوتا تعطیلی
تشکر کنندگان: sunn789 ، Pariba ، Alex 2014 ، mahyaaa ، A2000 ، ARSAMNEW
(2015-09-03 ساعت 14:19)دریای خروشان نوشته:  سلام دوستان عزیز می خواستم بدونم عزیزانی که مثل ما تاریخ مدیکالشون تموم شده آیا اقدام خاصی کردن با توجه به این زمان کوتاه باقی مانده ؟واینکه از دوستان قدیم آیا کسی کلیر شده ؟

سلام.ما هم باید تمدید کنیم اگه قسمت بشه کلیر شیم. ولی هیچ کاری نکردیم فعلا. ولی به نظر من خوبه اگه بریم انیستیتو پاستور دوباره کارتهای واکسیناسیون بگیریم که یه وقت اون دکتر انکارا نخواد واکسن بارونمون کنه.
تا جایی هم که من متوجه شدم از ماهایی که از نوامبر و دسامبر موندیم کسی هنوز کلیر نشده.
سلام ما هم ا ز ژانویه هستیم به نظرتون باید کارت زرد بریم از پاستور بگیریم یا همون کارت واکسن دکتر اونگان داده کافیه میشه لطفا نظرتون رو بگید ممنون

من فکر نکنم کارت زرد و چيز ديگه اي لازم باشه. شوهر من کارت انستيتو پاستورش مال 20 سال پيش بود، و همون را به مديکال داد و قبول کردن (البته ابوظبي). راستي مگه کارت زرد را دکتر به خود شما برنگردوند!! اون کارت شخصي شما هست و به هر سفارت ديگه هم اگه خواستن مي تونيد بدين. در نگهداري از اون دفت کنيد!Shy
سلام دوست عزیز ما انکارا بودیم نه دیگه به ما برنگردوند متاسفانه ما هم کپی نگرفتیم نمی دونم یه مشکل شده چند وقته ما فکرمون در گیره هنوز به نتیجه نرسیدیم از یکی از اشناهامون که مدیکال مجدد داده سوال می کنم الان یادم امد ممنون
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: دریای خروشان ، Alex 2014 ، mahyaaa ، ARSAMNEW
(2015-09-04 ساعت 02:34)1362amin1362 نوشته:  مي گم اين آمريكايي ها هم عجب شانسي دارنا. دقيقاً ٧ سپتامبر افتاده روز دوشنبه اول روز هفتشون. اگه ما بوديم ٧ سپتامبر مي افتاد جمعه كه شنبه صبح سر كار باشيم. [emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

تعطيلاتشون يا جمعه هست يا دوشنبه، هميشه همينجوره،ولي در كل سال چند روز بيشتر نيست...

شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: sunn789 ، Aliparto ، آزاده_امین ، Alex 2014 ، mahyaaa ، ARSAMNEW
ویزا:
تشکر کنندگان: areb1356 ، آزاده_امین ، Alex 2014 ، mahyaaa ، ARSAMNEW
(2015-09-04 ساعت 04:00)sunn789 نوشته:  

سلام دوست عزیز ما انکارا بودیم نه دیگه به ما برنگردوند متاسفانه ما هم کپی نگرفتیم نمی دونم یه مشکل شده چند وقته ما فکرمون در گیره هنوز به نتیجه نرسیدیم از یکی از اشناهامون که مدیکال مجدد داده سوال می کنم الان یادم امد ممنون
من سوال کردم اشنایی ما گفت که نیاز نیست کهکارت زرد بگیری همون دکتر اونگان داده کافیه قبول داره خودش که رفته بود و می دونست
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: دریای خروشان ، Alex 2014 ، mordad ، mahyaaa ، ARSAMNEW
Wink 
دوستان من 2 سپتامبر آنکارا کلیر خوردم. خودما معرفی کردم که بقیه به خودشون امیدوار بشن. Big Grin
کیس نامبر: **2015AS73
ارسال فرم های اولیه: 25 می 2015 (1سال 25 روز بعد از دریافت نامه قبولی)
دریافت نامه دوم: 22 جولای 2015
تاریخ مصاحبه: 2 سپتامبر 2015
سفارت: آنکارا
س ر ب ا ز: نی... ان...
بازمانده

تشکر کنندگان: areb1356 ، mf1357 ، sinapco ، h_researcher ، samirakn ، ehsan_pars ، homayoon1972 ، Manamehr ، Pariba ، mahyaaa ، SAAM_60 ، nara ، A2000
(2015-09-04 ساعت 08:57)Miip نوشته:  دوستان من ۲ سپتامبر آنکارا کلیر خوردم. خودما معرفی کردم که بقیه به خودشون امیدوار بشن. Big Grin

انشالله شما هم زود كلير ميشين[emoji4]

ویزا:
تشکر کنندگان: sunn789 ، Miip ، mf1357 ، ehsan_pars ، آزاده_امین ، homayoon1972 ، Pariba ، mahyaaa ، ARSAMNEW

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان