کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
دوستای خوبم ساعت11 رو فراموش نکنین
نفراصلی همسرم،سرباز معلم، نیروی انتظامی،تدریس خصوصی زبان، تاریخ مصاحبه 10 جون ابو ظبی، کیس نامبر:2015AS564x
اپدیت نفراصلی:10، 26، 30 jul21،26,□□ jun (شبانه)،28jul(سفارت)□□4و 10 آگوست□□8سپتامبر در جواب ایمیل، 9سپتامبر با/، 10 سپتامبر باOR
اپدیتهای خودم:10، 26، 30 jun(شبانه) □□26 jul(سفارت)، □□10آگوست، 10سپتامبر با/
کلیرنس:10سپتامبر♥♥♥♥♥
دوستان عزيزباسلام وشب بخير، طبق پيشنهاد دوستان آن عزيزاني كه اعتقادبه نيرويي برتر( آفريدگارتوانا) دارند ساعت ١١ شب دعاي همگاني باوربفرماييد اثرش مثبته وبخودمون برميگرده، خواهش ميكنم فقط ٥ يا ١٠ دقيقه در اتاقي خلوت و دور ازسروصدا، نه خرجي داره ونه ضرري، من كه رفتم در خلسه دعا، به اميدپيروزي نهايي
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
منم رفتم دعا. التماس دعا
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

(2015-09-05 ساعت 22:53)Jefferson نوشته:  دوستان عزيزباسلام وشب بخير، طبق پيشنهاد دوستان آن عزيزاني كه اعتقادبه نيرويي برتر( آفريدگارتوانا) دارند ساعت ١١ شب دعاي همگاني باوربفرماييد اثرش مثبته وبخودمون برميگرده، خواهش ميكنم فقط ٥ يا ١٠ دقيقه در اتاقي خلوت و دور ازسروصدا، نه خرجي داره ونه ضرري، من كه رفتم در خلسه دعا، به اميدپيروزي نهايي

من به این دعا که نوعی مدیتیشن محسوب میشه...اعتقاد دارم و آموزش دیدم...سالها پیش کلاس های دکتر آرام رو گذراندم....واقعا موثر...بهتره حداقل 7 نفر همزمان دعا کنند برای همدیگر. ..نشستن :چها زانو...کف دست رو به آسمان و یا کف دستها رو به همدیگر. ...انرژی مثبت از فرق سر که چاکرای انرژی محسوب میشه وارد شده و از کف دست خارج میشه....همزمان ذهن خالی و فقط دعا برای جمعی از دوستان
برای دوستان طلب خیر کردم Smile
دراگربرتوببندد٬ مرووصبرکن آنجا
زپس صبرتورااوبه سرصدرنشاند
واگربرتوببنددهمه ره ها وگذرها
ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند....
مولوی
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، mahyaaa ، sunn789 ، HERMES7 ، شیدا، 1367 ، Jefferson ، yesorno ، homayoon1972 ، SAMBAR ، M.d ، 2015reza ، farrokh33 ، mordad ، babak90 ، Alex 2014 ، ARSAMNEW
همتونو دعا کردم.
ان شا الله خدا خیرمونو در گرفتن ویزا و‌گرین کارت و رفتن قرار میده.
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
انشالله همه حاجتمون رو مي گيريم به زودي. از خانم شيدا براي تدارك اين مراسم هم كمال تشكر رو دارم.
كلير باشيد.
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود

خدایا به عظمتت قسم هیچکدوم از دوستای خوبم را دست خالی از اینجا نبر به یک یکشون ویزا بده خصوصا yesorno که با خوندن پستش ‌دلم شکست نا امیدش نکن
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
yes or no بابا ما که ارادت داریم .
حالا هی آمار بده . حالا آمار میدی بده چرا هی رتبه ات زیاد میشه(ما که حسوووود نیستیم اما ......)
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: sunn789 ، mahyaaa ، kimfar ، yesorno ، Jefferson ، homayoon1972 ، SAMBAR ، M.d ، 2015reza ، farrokh33 ، Pariba ، mordad ، Alex 2014 ، ARSAMNEW
بچه هاي س دمه در براي همه حاجتمندان تي تاب و سانديس آماده كردن. تعامل بفرماييد[emoji3][emoji3][emoji3]

(2015-09-05 ساعت 23:11)1362amin1362 نوشته:  بچه هاي س دمه در براي همه حاجتمندان تي تاب و سانديس آماده كردن. تعامل بفرماييد[emoji3][emoji3][emoji3]
یعنی میخوای بگی ما ساندیس خوریم Big Grin
ما ساندیس نخوردیم همه ساندیس ها را امین خورد !!!!!
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
(2015-09-05 ساعت 20:49)yesorno نوشته:  دوستای گلم، اونچیزی که نوشتم حرف دلمه، نه از نظر لاتاری و نه از نظر آماری ارزش نداره و اگه میبینین وقتتون عزیزتون تلف میشه این پست رو نادیده بگیرین.

بارها و بارها به من گفتن که وقتی تحلیل آماری میزاری (اونا که فایل اکسل مربوط به آخرین آپدیت ها هستش منظورم نیست) بیشتر هدفت شاد کردن بچه هاست و داری روحیه میدی.

من براتون مثال میزنم تا یکم با روند کار بنده آشنا بشین.
عمومآً تا ساعت ۱-۲ شب پست هاتون رو دونه دونه می خونم.
بررسی می کنم ببینم چه چیزی نگرانتون کرده و نمیام شادتون کنم بلکه به دنبال تحلیلش می رم.
مثلاً دیشب دیدم که دوست گلم و بزرگوارم جنال خلیلخواه آمار جهانی گذاشتن. فکرم مشغول شد که آمار رو بزارم.
توی رختخواب بدون سیستم و در ذهنم روند محاسبات رو دنبال می کنم.
اینکه کدوم داده ها و چه موقع از کدوم اطلاعات کم بشه رو بررسی می کنم.
صبح تمام کارهایی که برنامه ریزی شده رو طبق برنامه جلو می برم.

مثلاً در خصوص تصویر امروز:
۱. دیدن کار جناب خلیل خواه
۲. بررسی راه ها و برگشتن به ارسال خودم که لینکش رو گذاشته بودم
۳. آماده کردن دیتابیس برای برنامه نویسی (کل فایل سیمون تبدیل به دیتابیس شد)
۴. شروع برنامه نویسی و نوشتن برنامه
۵. طراحی خروجی و آماده سازی برای ارائه در سایت
۶. ارائه در سایت بازنگری و تصحیح پاسخ (همیشه پاسخ هام ویرایش شده هستن )

ببینین من دخل و تصرفی در داده ها ندارم. برنامه نوشته می شه، محاسبات انجام میشه و خروجی نمایش داده میشه.

یا زمانی که فایل مربوط به سال ۲۰۱۳ رو گذاشتم، برنامه رو بازنویسی کردم، تا بتونه تعداد حفره ها رو شناسایی کنه، و بعد هر صفحه ی مربوط به هر فرد که باز می شد، اطلاعاتش رو چشمی هم چک می کردم

تنها کاری که من می کنم اینه که زمانی که به نتیجه ی ناخوشایندی می رسم، اون رو اعلام نمی کنم. شاید بعضی دوستان شخصی پیغام می دن که نظرت چیه و اون نتیجه ناخوشایند رو شخصی واسشون ارسال می کنم. اما از گفتنش در جمع دوستان پرهیز می کنم.

پس هر عددی که اعلام می کنم حداقل دو روز با طرح و برنامه روی اون کار می کنم، خالی از اشکال نیست، چون سیمون از سال ۲۰۱۳ تا امروز داره روی برنامش کار می کنه به عبارتی بیش از دو سال نزدیک به سه سال ولی من کل برنامه ی استخراجم رو در ۴ روز نوشتم. خطایی که خودم متوجه شده باشم و اصلاح نشده باشه نداره اما خالی از خطا نیست.
هیچ داده ای برای دل خوشی شما ارائه نمی کنم. تحت هیچ شرایطی.

من حتی وقتی می بینم کسی میگه کیس منو تحلیل یا بررسی کنین، جواب این جور پست ها رو نمیزارم چون هم امکان ناراحت شدن فرد هم امکان خطا و هم امکان روحیه دادن الکی هست.

اعتقادی به این که سهمیه بیاد و سهمیه این ماه نیومده و ... ندارم. این کم کاری ابتدایی ماه رو هم نمیتونم توجیه کنم اما پیش بینی کرده بودم.
اونچه که مدتهاس به نظر من میاد اینه که کیس های آنکارا هر کیس حداقل یک ویزا دریافت می کنه (هر کیس حداقل یک ویزا)
کیس های ایروان تا درصد بالایی کلیر میشن و امید بالایی دارن.
در خصوص کیس های ابوظبی به نظر من بیشتر امید به کیس های خانوادگی هستش و البته و البته که تعدادی کلیر نشده باقی خواهند ماند (به امید اینکه مهاجرسرایی نباشن) اما درصدشون بسیار کمه و جای نگرانی نیست.

قید کیس خودم رو یک ماه قبل زدم، باور دارم که کار برای من خاتمه پیدا کرده (ازم دلیل نخواین)، روزی که داخل سفارت آمریکا بودم، بعد از ورودم به سفارت این جمله ها رو گفتم «خدارو شکر که تا اینجا رو اونقدر توان داشتم که قدم بزارم، خدایا تا اونجا که در توانم بود اومدم، بقیه ی راه از عهدم خارجه و فقط شکرت که در حد توانم پیش اومدم، میسپارمش به خودت»

امروز آرامش کامل دارم که سپردمش به خودش و اگه روزی دست خالی از نظر مادی برگشتم اما دست پر از نظر طرز فکر و پختگی و کسب تجربه و آشنایی با شما عزیزان قدم بر می دارم. باور هم دارم که اگر روز اول تا اون نقطه ای که در توانم بود، زحمتی نکشیده بودم، نه تنها امروز چه از دید مادی و چه معنوی هیچ چیزی نداشتم، بلکه همیشه تا لحظه ی آخر فقط یأس زندگی می کردم و این جمله همیشه تو ذهنم بود که «اگه اون فرم رو پر می کردم ... اگه به مصاحبه می رفتم ... اگه ... حتماً امروز آمریکا زندگی بهتری داشتم»

ما انتخاب کردیم و زحمتمون رو کشیدیم، اگه شد زهی سعادت و اگه نشد اونقدر آموزش ها و تجربیات خوب داریم که جبران کسور کنه. ما انتخاب کردیم انتهای راه دیر نیست و نور چراغ پیروزی تک تک شما عزیزان از انتهای راه دیده میشه. ته این راه باخت نداره. آزمون صبر و تحمله. به انتخابتون باور داشته باشین و قدمتون رو محکم و ثابت بردارین. به امید شاد شدن تک تک شما دوستان. موفق باشین و دل شاد

آمریکاییا باید از خداشون باشه شما برید اونجا
من ویژه دعاتون کردم.
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
خیلی حس خوبی بود، برای یه لحظه احساس کردم هر اتفاقی بیافته خوبه ، ممنونم از همتون، 11 شب دمت گرم!!!!
نفراصلی همسرم،سرباز معلم، نیروی انتظامی،تدریس خصوصی زبان، تاریخ مصاحبه 10 جون ابو ظبی، کیس نامبر:2015AS564x
اپدیت نفراصلی:10، 26، 30 jul21،26,□□ jun (شبانه)،28jul(سفارت)□□4و 10 آگوست□□8سپتامبر در جواب ایمیل، 9سپتامبر با/، 10 سپتامبر باOR
اپدیتهای خودم:10، 26، 30 jun(شبانه) □□26 jul(سفارت)، □□10آگوست، 10سپتامبر با/
کلیرنس:10سپتامبر♥♥♥♥♥
(2015-09-05 ساعت 21:47)mehdi_a_3084 نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 17:43)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 17:06)ebrahim1e نوشته:  سلام
لطفا دوستان تا جایی که میتونن ایمیل نزنن
این ایمیلی هست که در جواب یکی از دوستان در روزهای اخر ۲۰۱۳ داده شده
PS: your numerous emails takes our time and doesn’t let us work on your case and finish it before 30 SEP ۲۰۱۳.

اینم ایمیل یه هموطن همیشه در صحنه در جواب سفارت SmileSmileSmile
dear officer
sit down binim dady!
if you could jam yourself and work ke dige we didnt send these many letters, hatman you are very choloft and zabil ke we are asking about your hal o day!
valllla
کلی خندوندی منو.
همیشه شاد باشی.

یکی پیدا شه این رو برای ما روشن کنه که سفارت روی پروندمون کار می کنه یا kcc, اگه کی سی سی کار می کنه پس این نوشته سفارت چیه اگه, سفارت کار می کنه برای چی می گه هنوز استعلام چکتون نیومده
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان