کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
حالا فاز مثبت بردارم، دوستان حالا به فرض کلیر شدیم، میشه پیکاپ کرد ویزا آمریکارو (سفارت آنکارا)؟ یا حتما خودمون باید بریم؟
من میخوام کلیر بشم، بعد به بقیه امیدواری بدم که من با این شرایط داغون کلیر شدم شما که 100% کلیر میشید، ولی خوب دستمو خوندن و حتی پرونده رو باز نمی کنن ببینن این چیه اصلا
بازمانده 2015
یایو یایو مولالا یایو یایو
Cool
تشکر کنندگان: Siamak ، babak90 ، ARSAMNEW ، ریحانا ، SAMBAR ، mahyaaa
(2015-09-08 ساعت 12:13)nimanoush نوشته:  ما امروز ۸ سپتامبر دوباره آپدیت شدیم با همون or؟
این یعنی چی؟
کلییر شدین مبارک باشه دوست عزیزم

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
(2015-09-08 ساعت 12:13)nimanoush نوشته:  ما امروز ۸ سپتامبر دوباره آپدیت شدیم با همون or؟
این یعنی چی؟

یعنی کلیر شدی و ما هم حسودیمون شد......خیلی خیلی تبریک
کیس 787
سفارت انکارا
ارسال فرم 18juneالبته به لطف شرکت پرواز سبز آرزو ها که فرم رواینقدر دیر پر کرد که مصاحبه 3ماه عقب افتاد
افرادکیس 3نفر
کارنت.august
نامه دوم..24نوامبر
مصاحبه .12 ژانویه و آپدیت 12و14 ژانویه 8 june
مقصد .خونه خودم چون برای امریکا dangerous هستیم اونوقت اونایی کا هواپیما میزنن تو برج چه جوری ویزا میگیرن?
تشکر کنندگان: nimanoush ، ریحانا ، homayoon1972 ، SAMBAR ، behzadsh ، mahyaaa ، babak90 ، Pariba ، آزاده_امین
ایمیل ما اومد کلییر شدیم هورااااااااااااااااااااا
کیس 71xx/رویت قبولی22 می/سفارت:آنکارا/ ارسال فرمها:13june/
تعداد نفرات کیس: 3 نفر/برنده اصلی:همسر(سرباز نیروی هوایی)/تاریخ رویت کارنتی:10 june
تاریخ مصاحبه 11Agu,سفارت آنکارا
آپدیتها:11 Agu12 ,Agu(کیس اصلی)،2Sep (کیس اصلی-شبانه)،3 sep(کیس اصلی or و بقیه ready). دریافت ایمیل کلیری:8 Sep.
(2015-09-08 ساعت 12:33)nimanoush نوشته:  ایمیل ما اومد کلییر شدیم هورااااااااااااااااااااا
مبارک باشهههههه

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
(2015-09-08 ساعت 12:33)nimanoush نوشته:  ایمیل ما اومد کلییر شدیم هورااااااااااااااااااااا

مبارکههههههههه
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس

هوررررررررررررررررررررررررررراا

خیلی خیلی تبریک میگم
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

این یعنی چی؟

معنی دقیقشو بخواهید یعنی باید شیرینی بدید .این آپ از سفارتتون هست و بنظر، شما کلیر شدید امروز احتمال قوی کیس نامبرتونو تو سایت میزنند WinkBig Grin
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
ایروان مرده ....قول میدم از لج ما هم شده امروز بازم کیسای غیر لاتاری کلیر میکنه مثل این چند هفته انگار نه انگار که ما دد لاین داریم نه اونا
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
ابوظبي هم مرده[emoji3][emoji3][emoji3]
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

(2015-09-08 ساعت 12:38)ریحانا نوشته:  
این یعنی چی؟

معنی دقیقشو بخواهید یعنی باید شیرینی بدید .این آپ از سفارتتون هست و بنظر، شما کلیر شدید امروز احتمال قوی کیس نامبرتونو تو سایت میزنند WinkBig Grin

چرا اینقدر سرعت عمل سیستم من کمه ده تا جواب اومد تا جوابم ارسال بشه دم بود یک شیرینی برای جمع امروزمون بگیرما .Big GrinBig Grin .بهرحال دوست عزیز تبریک تبریک
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
(2015-09-08 ساعت 12:37)ARSAMNEW نوشته:  

مبارکههههههههه

نيما جان مباركه. شرايط كيس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

مباررررکککهههههههههههههSmile لیلیلیلیلیلی
(2015-09-08 ساعت 12:06)mari48 نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 11:20)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
دوستان عزیز، وقتی همسرم کلير بشه خدابخاد، به من که برنده ي اصلی هستم ایمیل می زنن یا به همسرم؟

سلااااام سمیرا خانم ما هم با شما مصاحبه داشتیم وفکر میکنم باهم حرف هم زدیم جز نفرات آخر بودیم که مصاحبه شدیم خیلی خوشحال شدم که کلییر شدید ودعا میکنم که همسرتان وبقیه عزیزان در این پروسه بزودی زود کلییر بشوند وتکلیفشان معلوم بشه الهی آمین ضمنا برای شما که برنده هستید ایمیل میاد ولی هر دو ایمیل را چک کنید

دوست من وقتی همسرش کلییر شد به هردو ایمیل زدن.
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، بابراس ، homayoon1972 ، behzadsh ، mahyaaa ، Pariba ، humsun

مبارکه تبریک فراوان
شرایط مام شبیه شماست برامون دعا کنید.
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: بابراس ، homayoon1972 ، mahyaaa ، babak90 ، Pariba ، humsun ، nara

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان