کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-08 ساعت 13:14)fafar2 نوشته:  
(2015-09-07 ساعت 22:19)pourjavidsadegh نوشته:  بنده متخصص داخلی
همسرم متخصص زنان
فرزند 18 و 20 ساله
سربازی نیروی انتظامی
مصاحبه ۱ جولای
دریافت میل برای پاسپورت امروز
ابوظبی

سلام اقاي دكتر شرايط ما هم شبيه شماست ميشه بگيد كي مصاحبه بوديد؟
نوشتن یک جولای
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: SAMBAR ، mahyaaa ، babak90 ، fafar2 ، Alex 2014 ، Hopeman ، آزاده_امین
نیما جان و آقای دکت پورجاوید خیلی بهتون تبریک میگم خدا رو شکرکه بچه هاتون هم با شما میان و اینده روشن و شادی رو بدست میارن .خدایا حواست به بچه های ما باشه.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: mahyaaa ، babak90 ، 2015reza ، mordad ، humsun ، nimanoush ، Alex 2014 ، آزاده_امین ، M.d ، sunn789 ، Jefferson
(2015-09-08 ساعت 13:04)1362amin1362 نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 13:02)samirakn نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 13:01)1362amin1362 نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 12:55)samirakn نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 12:53)HERMES7 نوشته:  Cool عدد اخرش ۵ نیس Wink
پنج، نه ، نيسBig Grin

٤ نيس؟

۴ هم نيسBig Grin

٣؟؟؟؟
۳ هم نيسسسBig Grin
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: babak90 ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، homayoon1972 ، Alex 2014
(2015-09-08 ساعت 13:00)nimanoush نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 12:41)ریحانا نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 12:38)ریحانا نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 12:13)nimanoush نوشته:  ما امروز ۸ سپتامبر دوباره آپدیت شدیم با همون or؟
این یعنی چی؟

معنی دقیقشو بخواهید یعنی باید شیرینی بدید .این آپ از سفارتتون هست و بنظر، شما کلیر شدید امروز احتمال قوی کیس نامبرتونو تو سایت میزنند WinkBig Grin

چرا اینقدر سرعت عمل سیستم من کمه ده تا جواب اومد تا جوابم ارسال بشه دم بود یک شیرینی برای جمع امروزمون بگیرما .Big GrinBig Grin .بهرحال دوست عزیز تبریک تبریک
ریحانا جان خیلی خیلی ممنون هم از شما و هم بقیه دوستان خوبم
مبارکههههههههه خیلی زیاد. موفق باشید
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان: babak90 ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، Pariba ، nimanoush ، Alex 2014 ، آزاده_امین
(2015-09-08 ساعت 12:41)ریحانا نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 12:38)ریحانا نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 12:13)nimanoush نوشته:  ما امروز ۸ سپتامبر دوباره آپدیت شدیم با همون or؟
این یعنی چی؟

معنی دقیقشو بخواهید یعنی باید شیرینی بدید .این آپ از سفارتتون هست و بنظر، شما کلیر شدید امروز احتمال قوی کیس نامبرتونو تو سایت میزنند WinkBig Grin

چرا اینقدر سرعت عمل سیستم من کمه ده تا جواب اومد تا جوابم ارسال بشه دم بود یک شیرینی برای جمع امروزمون بگیرما .Big GrinBig Grin .بهرحال دوست عزیز تبریک تبریک

بخدا خیلی خوشحال شدم تبریک فراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااوان
شماره کیس ***5 as
تعدادافراد کیس 3نفر(شماره 1 نفر اصلی )
سفارت آنکارا
تاریخ مصاحبه 4 جون
شغل نفر اصلی کارمند وضعیت سربازی س
نتیجه مصاحبه AP ،آبدیت ها 10 جولای ،15،17،20 آگست ،1سپتامبر >باایمیل پیگری
خدایاهرچه به صلاح ماست آن شود
تشکر کنندگان: mahyaaa ، babak90 ، ARSAMNEW ، 2015reza ، nimanoush ، آزاده_امین
آیا این خبر تکراریه؟
2015AS4341
هر دو آپ or 7 سپتامبر دارن
کی بوده خودشو معرفی کنه :-)
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، mahyaaa ، SAMBAR ، homayoon1972 ، Alex 2014
(2015-09-08 ساعت 13:08)Jefferson نوشته:  سلام، اي خداااااااااااااااااااا مامنتظران ٢٠١٥ در پروسه كليرنس به بزرگيت قسم بي گناه بي گناهيم خدااااااااااااايااااااااااااااااا برسون امدادهاي غيبيت رو به سفارتهاي امريكا در ابوظبي، ايروان و آنكارا، خدايا خودت اسممون درآوردي ازبين ميليونها شركت كننده خواهش ميكنيم التماست ميكنيم نگذارفرصتمون تموم بشه آمين يا رب العالمين

آمين....[emoji120]
تشکر کنندگان: maryam2020 ، babak90 ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، SAMBAR ، Pariba ، nara ، Jefferson
سلام دوستان
اين استرس شما يه جورايي ما 2016 ها رو هم گرفته من هر روز دارم دنبال ميكنم شرايط دوستان رو ايشالا همه كلير بشين . يه سوال هم داشتم اونم اينكه اصلا تا حالا توي بچه هاي 2015 كيس سربازي س داشتيم كه تا حالا كلير شده باشه .؟
تشکر کنندگان: babak90 ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، SAMBAR ، humsun ، homayoon1972 ، nimanoush ، asal1372 ، Jefferson
سلام دوستان يه سؤالي...
ما اكتبر مصاحبه داشتيم و ١٤ و ١٥ آگوست هم دو تا آپ پشت سر هم داشتيم تا اينكه يه ايميل پيگيري زديم در جواب ايميلمون براي من كه كيس اصلي نيستم نوشته بود تا ١٨ سپتامبر فرصت هست بياين ويزاتونو بگيرين حالا ميخواستم بدونم به من كه تا همسرم كلير نشه نميدن اگر كلير همسرم كه كيس اصلي هست بعد از ١٨ سپتامر بشه ديگه بازم به من نميدن؟
دو نفر هستيم همسرم هم سربازي س بوده
مصاحبه هم توي اكتبر آنكارا بوديم
راستي از كجا بايد or ر فهميد؟
تشکر کنندگان: babak90 ، mahyaaa ، SAMBAR ، humsun ، Jefferson
سایت ایروان آپدیت شد اما سه تا کیس غیر لاتاری اعلام شده
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، mahyaaa ، SAMBAR ، nimanoush ، hamed shayan ، Alex 2014 ، ebrahim1e
(2015-09-08 ساعت 13:35)shervin56 نوشته:  سلام دوستان
اين استرس شما يه جورايي ما ۲۰۱۶ ها رو هم گرفته من هر روز دارم دنبال ميكنم شرايط دوستان رو ايشالا همه كلير بشين . يه سوال هم داشتم اونم اينكه اصلا تا حالا توي بچه هاي ۲۰۱۵ كيس سربازي س داشتيم كه تا حالا كلير شده باشه .؟

به طرز عجیبی 1 مورد مجرد فقط ابو ظبی

ایروان هم اونایی که سال ها پیش سرباز س بودن رو 100 روزه کلیر کرده
باقی .....

اون مورد ابوظبی گفته 23 روزه کلیر شده (مجرد بوده شرکت خصوصی بوده و سال اخر ارشد برق بوده ) خیلی عجیبه اما شده دیگه لابد خیلی خوشناس بوده اگر این نوشته رو میخونه خودش بیاد توضیح بده و برای باقی دوستان هم دعا کنه
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، shervin56 ، mahyaaa ، SAMBAR ، behzadsh ، mordad ، babak90 ، comeonbaby ، farrokh33
(2015-09-08 ساعت 13:40)bahar101 نوشته:  سایت ایروان آپدیت شد اما سه تا کیس غیر لاتاری اعلام شده

یه چنتا پست قبلی چی گفتم ؟ اینا اصلا انگار نه انگار خدا بگم چی کارشون کنه.. مارو دق دارن میدن

(2015-09-08 ساعت 12:40)ARSAMNEW نوشته:  ایروان مرده ....قول میدم از لج ما هم شده امروز بازم کیسای غیر لاتاری کلیر میکنه مثل این چند هفته انگار نه انگار که ما دد لاین داریم نه اونا
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: mahyaaa ، SAMBAR ، comeonbaby ، farrokh33 ، Alex 2014 ، آزاده_امین
المیرا خانم برای همسر اقای مرداد هم همچین متنی رو فرستادند و به گفته مدیر جان این به این معنی هست که بعد از ۱۸ سپتامبر شما دوباره وارد پروسه کلیرنس میشید ولی نگران نباشید وقتی همسرتون کلیر بشن به شما هم ویزا رو میدن کیس ما هم خیلی شبیه شماست با این تفاوت که همسر و پسر ۲ساله من از اول در پروسه کلیرنس هستند و اصلا تا حالا اپ نشدن من مطمئنم من و شما و مرداد ودریای خروشان حمیدرضا و علی (ویولنت) مهرداد دکتر رضا و جفرسون همه با هم یهو کلیر میشیم.ما هم یه اپ ۱۲ اگوست داشتیم البته فقط من.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
(2015-09-08 ساعت 13:55)SAMBAR نوشته:  المیرا خانم برای همسر اقای مرداد هم همچین متنی رو فرستادند و به گفته مدیر جان این به این معنی هست که بعد از ۱۸ سپتامبر شما دوباره وارد پروسه کلیرنس میشید ولی نگران نباشید وقتی همسرتون کلیر بشن به شما هم ویزا رو میدن کیس ما هم خیلی شبیه شماست با این تفاوت که همسر و پسر ۲ساله من از اول در پروسه کلیرنس هستند و اصلا تا حالا اپ نشدن من مطمئنم من و شما و مرداد ودریای خروشان حمیدرضا و علی (ویولنت) مهرداد دکتر رضا همه با هم یهو کلیر میشیم.ما هم یه اپ ۱۲ اگوست داشتیم البته فقط من.

يعني من كلير نمي شم؟؟؟[emoji3][emoji3][emoji3]
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

(2015-09-08 ساعت 13:55)SAMBAR نوشته:  المیرا خانم برای همسر اقای مرداد هم همچین متنی رو فرستادند و به گفته مدیر جان این به این معنی هست که بعد از ۱۸ سپتامبر شما دوباره وارد پروسه کلیرنس میشید ولی نگران نباشید وقتی همسرتون کلیر بشن به شما هم ویزا رو میدن کیس ما هم خیلی شبیه شماست با این تفاوت که همسر و پسر ۲ساله من از اول در پروسه کلیرنس هستند و اصلا تا حالا اپ نشدن من مطمئنم من و شما و مرداد ودریای خروشان حمیدرضا و علی (ویولنت) مهرداد دکتر رضا و جفرسون همه با هم یهو کلیر میشیم.ما هم یه اپ ۱۲ اگوست داشتیم البته فقط من.

چه حالي ميده همه با هم بريم آنكارا و اونجا هم همديگر رو ببينيم. انشا...
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان