کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
هنوز سیس آپدیت نشده. همیشه و هر ساله 3 ماه اول سیس تعطیله
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: ashkansoso65 ، A_A ، r.bazargan ، soruosh
(2014-10-21 ساعت 09:46)siminbiazar نوشته:  با عرض سلام
خیلی خیلی خوشحالم که شما اینقدر انرژی مثبت دارید. بنده دو هفته است مصاحبه شده ام و از وقتی کلیرنس گرفتم خواب و خوراک ندارم . امیدوارم همه ی کلیرنس خورده ها به زودی زود ویزاشون آماده بشه .
لطفا امضای خودتونو کامل کنید تا بقیه در کم و کیف کارها قرار بگیرن.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: Memolk ، mbsamani
یک سوال از مدیران عزیز. اگر نفربرنده کیس یکضرب ویزا رو بگیره و قبل از سپتامبر بره تکلیف کلیرنس نفر دوم چی میشه؟پروسه نفر دوم باطله؟
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-10-21 ساعت 22:21)shahin2737 نوشته:  یک سوال از مدیران عزیز. اگر نفربرنده کیس یکضرب ویزا رو بگیره و قبل از سپتامبر بره تکلیف کلیرنس نفر دوم چی میشه؟
مهم نفر اصلیه که به موقع بره بقیه هم درصورت گرفتن ویزا میتونن تا زمانی که وقت دارن تشریف ببرند.Cool
تشکر کنندگان: laleht ، shahin2737 ، mbsamani
(2014-10-21 ساعت 22:27)ofrfar نوشته:  
(2014-10-21 ساعت 22:21)shahin2737 نوشته:  یک سوال از مدیران عزیز. اگر نفربرنده کیس یکضرب ویزا رو بگیره و قبل از سپتامبر بره تکلیف کلیرنس نفر دوم چی میشه؟
مهم نفر اصلیه که به موقع بره بقیه هم درصورت گرفتن ویزا میتونن تا زمانی که وقت دارن تشریف ببرند.Cool
مگه نه اینکه تمام افراد کیس باید برای بار اول با هم وارد بشن؟ و مدت زمان مهلت اتمام دوره هنوز تمام نشده؟

تشکر کنندگان:
(2014-10-21 ساعت 22:38)shahin2737 نوشته:  
(2014-10-21 ساعت 22:27)ofrfar نوشته:  
مگه نه اینکه تمام افراد کیس باید برای بار اول با هم وارد بشن؟ و مدت زمان مهلت اتمام دوره هنوز تمام نشده؟

نه نفرات فرعی باید با نفر اصلی وارد بشن یا نفر اصلی وارد شده باشه بعد اونا بتونن وارد بشن
اگر نفر اصلی ویزا نگیره ویزای بقیه باطل میشه.
تشکر کنندگان: babak12 ، m.ghoreishi ، A_A ، r.bazargan
سلام به دوستان عزیز
در یک سایت به مطالب جالبی در خصوص دستور العمل آفیسرها برای تقاضای بررسی و اظهار نظر امنیتی (SAO- Security Advisory Opinion) برخورد کردم :
اول اینکه :
There are various types of SAOs, such as
(1) Condor SAOs, which are based on national security concerns, including a concern that the applicant may intend to engage in terrorist activity;
(2) Mantis SAOs, which are based on the applicant’s suspected access to sensitive technology with a potential military application and the unlawful exportation of that technology;
(3) Donkey and National Crime Information Center (NCIC) SAOs, which are based on name matches or “hits” occurring in various databases; and
(4) SAOs related to Communist Party members applying for K-1 or immigrant visas. Consular officers are warned not to reveal to applicants that a case has been referred to the Department for an SAO. (9 FAM Appendix E, 404).

و یک دستورالعمل هست در لینک زیر
http://www.isso.cornell.edu/immigration/...147566.pdf
که به آفیسر ها راهنمایی میده که اگر از مدارک پرونده متقاضی یا در مصاحبه به موارد گوشزد شده رسیدند برای متقاضی درخواست SAO در موارد فوق بدهند دو جدول دارند A, B که در جدول A کلیه رشته هایی حساس دا اعلام می کنه و جدول B کشورهای حامی تروریست.
برای جدول A خداییش من هر رشته ای به فکرم رسید دیدم توش هست به غیر از رشته آشی
در جدول B خلاصه نوشته :
-TAB B: DEPARTMENT'S LIST OF STATE SPONSORS OF TERRORISM:-
CUBA
IRAN IRAQ LIBYA NORTH KOREA SUDAN SYRIA
تازه آخرش هم نوشته :
14. Minimize considered.
خلاصه همه اینها رو گفتم که همگی کسانی که کلیرنس خوردن بدونند اگر یک ضرب می گرفتند باید تعجب می کردند و دچار AP شدن طبیعی است .

وبعد اینکه طبق آخرین مکاتبه American Immigration Lawyers Association با Departments of State که بحث طولانی بودن فرآیند کلیرنس مطرح شده مسئول دولتی از تغییراتی در نحوه کار و فرآیند صحبت کرده که قطعا میانگین مدت را به نحو قابل توجه کاهش میدهد .

لذا امیدواریم امسال به شکل منظمی همه دوستان کلیر بشوند
راستي واسه خدمات سفارت و ويزا همون٣٣٠ دلار رو ميديد؟ گرونتر كه نشده؟
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان:
(2014-10-21 ساعت 21:43)behdadK نوشته:  هنوز سیس آپدیت نشده. همیشه و هر ساله 3 ماه اول سیس تعطیله

با این وضعیت، اگر کسی زودتر از سه ماه کلیر بشه، از کجا باید متوجه شد؟
سایت سفارت آمریکا در آنکارا هم، صفحه ی مربوط به کلیرنس اش، کیس های لاتاری رو نشون نمی ده.
تشکر کنندگان:
خوب هنوز فرصت نکرده اند کسی رو کلیر کنند. اگر کسی کلیر شد این صفحه آپدیت میشه. سه ماه اول از سیس خبری نیست اما طبق تجربه پارسال بهتون میگم اصلا سیس رو ندیدید هم چیزی از دست ندادید!
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: r.bazargan ، قصه گو ، hossein_neda ، hamed shayan ، A_A
(2014-10-21 ساعت 20:05)luigiazzuri4 نوشته:  
(2014-10-21 ساعت 15:20)hossein_neda نوشته:  از دوستان لاتاری2015 که مصاحبه شدن، کسی تونسته شماره اش رو توی سیس چک کنه؟

والا برای من که نمیاد. یکی دو نفر دیگه هم تو همین تاپیک زده بودن نتونستن ببینن. به من این پیغام رو میده:
Invalid Immigrant Visa Case Number.
برای من هم همین پیغام رو میده.
تشکر کنندگان:
(2014-10-22 ساعت 01:39)mick نوشته:  سلام به دوستان عزیز
در یک سایت به مطالب جالبی در خصوص دستور العمل آفیسرها برای تقاضای بررسی و اظهار نظر امنیتی (SAO- Security Advisory Opinion) برخورد کردم :
اول اینکه :
There are various types of SAOs, such as
(1) Condor SAOs, which are based on national security concerns, including a concern that the applicant may intend to engage in terrorist activity;
(2) Mantis SAOs, which are based on the applicant’s suspected access to sensitive technology with a potential military application and the unlawful exportation of that technology;
(3) Donkey and National Crime Information Center (NCIC) SAOs, which are based on name matches or “hits” occurring in various databases; and
(4) SAOs related to Communist Party members applying for K-1 or immigrant visas. Consular officers are warned not to reveal to applicants that a case has been referred to the Department for an SAO. (9 FAM Appendix E, 404).

و یک دستورالعمل هست در لینک زیر
http://www.isso.cornell.edu/immigration/...147566.pdf
که به آفیسر ها راهنمایی میده که اگر از مدارک پرونده متقاضی یا در مصاحبه به موارد گوشزد شده رسیدند برای متقاضی درخواست SAO در موارد فوق بدهند دو جدول دارند A, B که در جدول A کلیه رشته هایی حساس دا اعلام می کنه و جدول B کشورهای حامی تروریست.
برای جدول A خداییش من هر رشته ای به فکرم رسید دیدم توش هست به غیر از رشته آشی
در جدول B خلاصه نوشته :
-TAB B: DEPARTMENT'S LIST OF STATE SPONSORS OF TERRORISM:-
CUBA
IRAN IRAQ LIBYA NORTH KOREA SUDAN SYRIA
تازه آخرش هم نوشته :
14. Minimize considered.
خلاصه همه اینها رو گفتم که همگی کسانی که کلیرنس خوردن بدونند اگر یک ضرب می گرفتند باید تعجب می کردند و دچار AP شدن طبیعی است .

وبعد اینکه طبق آخرین مکاتبه American Immigration Lawyers Association با Departments of State که بحث طولانی بودن فرآیند کلیرنس مطرح شده مسئول دولتی از تغییراتی در نحوه کار و فرآیند صحبت کرده که قطعا میانگین مدت را به نحو قابل توجه کاهش میدهد .

لذا امیدواریم امسال به شکل منظمی همه دوستان کلیر بشوند
یعنی ممکن است امسال زودتر کلییر بشیم؟ سال 2013 خیلی خوب بود منتها سال 2014 خیلی این پروسه طول کشید . چرا چنین اتفاقی افتاد؟
تشکر کنندگان: r.bazargan ، قصه گو ، ofrfar
(2014-10-21 ساعت 22:11)shahin2737 نوشته:  
خیلی خیلی خوشحالم که شما اینقدر انرژی مثبت دارید. بنده دو هفته است مصاحبه شده ام و از وقتی کلیرنس گرفتم خواب و خوراک ندارم . امیدوارم همه ی کلیرنس خورده ها به زودی زود ویزاشون آماده بشه .
ببخشید امضا را کجا باید تکمیل کنم؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-22 ساعت 09:07)siminbiazar نوشته:  
(2014-10-21 ساعت 22:11)shahin2737 نوشته:  
ببخشید امضا را کجا باید تکمیل کنم؟

بالای صفحه ----- کنترل پنل کاربر ------------>پرفایل شما ----> بخش امضا
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: siminbiazar
سؤال مجدد: آيا خرج سفارت همون ٣٣٠ دلار پارساله؟!
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان