کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2014-10-22 ساعت 19:07)قصه گو نوشته:  وكيل واسه لاتاري هيچ كاري نميتونه بكنه، خيالتون راحت، از اول تا آخرش شانسيه، پولتون رو هدر نديد.

وکیل در همه ی ابعاد مهاجرت هیچ کاره ست
صرفا یک راه ارتباطی با اداره ی مهاجرت اون کشور می تونه باشه که شما خداروشکر همگی با اینترنت آشنایی دارید و جزییات ایمیل زدن رو هم می دونید
اصلا خودتون رو درگیر این قضیه نکنید
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
(2014-10-22 ساعت 22:41)sasan4955 نوشته:  سلام. ما ابوظبی مصاحبه داشتیم و یکضرب ویزا دادند. پاسامون سفارته. کسی میدونه چطور میشه چک کرد ویزا صادر شده

دوست عزیز تبریک فراوان . Big GrinBig GrinBig GrinBig Grinشرایط کیستون رو واسمون بنویسید .
کیس نامبر:Big Grin1000/تاریخ رویت قبولی:1 می /تعداد نفرات کیس:2 نفر/تاریخ ارسال فرم: می /کنسولگری: آنکارا / تاریخ مصاحبه: :دسامبر/ ویزا :به امید خدا یک ضربBig Grin

تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، pari pari ، fa15 ، ارشان۲۰۱۵ ، kaamiran
ميگم مث اينكه امسال كسي ايروان مصاحبه نرفته ،آقا يه خبري ، يه سفر نامه اي ، هيچ.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: azarmidokht ، ARSAMNEW ، behjat
(2014-10-23 ساعت 19:20)k1_m_1358 نوشته:  ميگم مث اينكه امسال كسي ايروان مصاحبه نرفته ،آقا يه خبري ، يه سفر نامه اي ، هيچ.
اینقدر پارسال ایروان گند زد امسال کسی جرات نکرد ریسک کنه جز شما ....Coolموفق باشی دوست عزیزRolleyes
تشکر کنندگان: k1_m_1358
(2014-10-23 ساعت 19:20)k1_m_1358 نوشته:  ميگم مث اينكه امسال كسي ايروان مصاحبه نرفته ،آقا يه خبري ، يه سفر نامه اي ، هيچ.

دوست عزیز سلام
امسال اینشالا مواردی که پارسال بود پیش نمیاد .

نگران نباشید ایشالا دوستان شروع میکنن
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: قصه گو ، kaamiran ، behjat ، k1_m_1358
(2014-10-23 ساعت 22:37)ofrfar نوشته:  
اینقدر پارسال ایروان گند زد امسال کسی جرات نکرد ریسک کنه جز شما ....Coolموفق باشی دوست عزیزRolleyes
اتفاقا چون امسال تعداد متقاضیان ایروان کمه من فکر میکنم که سهمیه ویزای اون سفارت تموم نمیشه و ایشالا برای مصاحبه شوندگانش سال خیلی خوبیه.
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: kaamiran ، rbrb-2015 ، behjat ، k1_m_1358 ، r.bazargan ، pari pari ، goliii
(2014-10-24 ساعت 04:03)L_haam نوشته:  
(2014-10-23 ساعت 22:37)ofrfar نوشته:  
اتفاقا چون امسال تعداد متقاضیان ایروان کمه من فکر میکنم که سهمیه ویزای اون سفارت تموم نمیشه و ایشالا برای مصاحبه شوندگانش سال خیلی خوبیه.

هیچ مشکلی پیش نمیاد، نگران نباشید.
خودتون رو درگیر نکنید.
Wink
هر چی صلاحتون باشه همون میشه، من به این باور رسیدم
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
تشکر کنندگان: behjat ، k1_m_1358
دوستان يه سؤال داشتم. كسايي كه روند كليرانس سالهاي قبل رو بررسي كردن، ميشه يه اطلاعاتي بدن كه حد اكثر مدت زمان كليرانس در كيسهاي سالهاي قبل ، چقدر بوده؟ من شنيدم بعضي وقتها تا يك سال طول مي كشه!!!!
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: kaamiran ، pari pari
سلام به همه
خوشبختانه ویزا هم صادر شد.
ارزوی قبولی برای همه شما
(2014-10-24 ساعت 13:20)sasan4955 نوشته:  سلام به همه
ارزوی قبولی برای همه شما

قربان به شما تبریک میگم.
یه خواهش داشتم اگر امکانش رو دارید یک سفرنامه هرچند خلاصه برای مابنویسید. اگر میبینید زمان ندارید 3-4 خط هم کفایت میکنه.
مخصوصا از مصاحبه آفیسر کی بود چقدر تمکن بردید چه سئوالی پرسید. حالا اگر خواستید از مدیکال و ترانسفر و ... توضیح بدید دیگه بسته به خودتون داره
ممنون از لطفتون
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: saboteur ، rbrb-2015 ، behjat ، آلیس-1980 ، ARSAMNEW ، A_A ، soruosh ، miyu ، Rooz ، pari pari ، سوین
(2014-10-24 ساعت 13:34)behdadK نوشته:  
ارزوی قبولی برای همه شما

قربان به شما تبریک میگم.
یه خواهش داشتم اگر امکانش رو دارید یک سفرنامه هرچند خلاصه برای مابنویسید. اگر میبینید زمان ندارید 3-4 خط هم کفایت میکنه.
مخصوصا از مصاحبه آفیسر کی بود چقدر تمکن بردید چه سئوالی پرسید. حالا اگر خواستید از مدیکال و ترانسفر و ... توضیح بدید دیگه بسته به خودتون داره
ممنون از لطفتون
6
با سلام
چون فعلا امکانات ندارم خیلی خلاصه خدمتتون عرض میکنم
مصاحبه روز سه شنبه
ساعت 7 درب سفارت بودیم
با اتوبوس از دوبی رفتیم
تعداد نفرات کیس 3 نفر
برخورد بسیار خوب بود
کیف همراه نبرید نمیگذارن ببرید داخل بیرون هم جایی نیست که بذارید
داخل سفارت یه شماره دادن که ما چون کیف داشتیم و دیر رفتیم داخل میتونستیم خیلی زودترکارامون رو انجام بدیم
البته زود رفتن اونجا اصلا لازم نبست
گرفتن مدارک .ریختن پول به حساب و انگشت نگاری
به خانم جوان و بسیار خوش برخورد مصاحبه کرد
درباره کار سربازی و اشنای در امریکا پرسید
درباره کار خانمم به عنوان کیس اصلی بیشتر حساس بود
اصولا خیلی به همراه کاری نداشت
حتی مدارک تحصیلی من رو اصلا نگرفت
از سربازی هم سوال کرد که من معافیت داشتم
بعد هم برگه صورتی رنگ داد و گفت یکشنبه بیاین ویزا رو بگیرید و من پنجشنبه رفتم
خوشبختانه اماده بود و گرفتم
با پرواز اسمان اومدیم
اینجا برا رفت و امد در دوبی مترو خوبه خیلی هم راحته
در خدمتتون هستم
ارزوی قبولی برای همه شما

ما هم خوشحال شدیم ، وامید سفر نامه داریم ، خیلی انتظار سفر نامه امسال رو داریم
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
یک خبر خوب بدم که فکر کنم تنها این تاپیک جاش باشه.
اگر حوادث پارسال رو مرور کرده باشید میبینید که وقتی چراغ کلیر سفارت ها در 22 می روشن شد (که البته نسبت به سال قبلش با یک تاخیر به دلایل مختلف که فکر کنم اصلیش تعطیلی دولت آمریکا به خاطر دعوای دولت و مجلسشون بود) یک دفعه خیل عظیمی از دوستان همزمان و به فاصله 4 هفته هر اول هفته به ترتیب زمان مصاحبه (به جز چند مورد جای خالی) کلیر شدن از کیس هایی که اکتبر مصاحبه رفته بودند با شماره کیس های تک رقمی و دو رقمی و سه رقمی و 6 ماه منتظر بودند تا نوامبر و دسامبر و ژانویه و 6 فوریه آخرین سری کلیر ها بود که مصادف شد با هفته ای که به 20 جون میخورد.
بعد از این تاریخ عزیزان هر چه صبر کردند خبری از کلیر نشد. به جز موارد یکضربی و کلیرنسی های تک و توک در چند ماه بعد تقریبا تا آخر پروسه لاتاری نتیجه کلیرنسی نیامد و به علت پایان سهمیه های لاتاری به چند مورد خاص زنگ زدند که بیایید و جواب کلیرنس ها را بگیرید و کلیرنس های گروهی تعطیل شد. این وسط تعداد بالای کلیرنسی ها هم مزید بر علت شد که به دلایلی که برای ما روشن نیست نسبتش به سال قبلش به مراتب بیشتر بود.

حالا چرا 20 جون و چه بلایی سر کلیرهای گروهی آمد؟
20 جون مصادف با تاریخ خراب شدن دیتابیس اصلی سفارت آمریکا CCD یا با نام دیگر Consular One بود. این سیستم که کلیه اطلاعات ویزا در اون تهیه و تولید میشه و سیستم سیس یا سی اک ما هم به این دیتابیس وصله و سفارت ها هم درخواست ها رو به اون میزنن و نتیجه رو از اون دریافت میکنن بر پایه اوراکل 10g و روی ویندوز 2003 در چهار کلاستر با سی پی یو 16 کور نصب شده بود که بنا به توصیه اوراکل پچ جدید دیتابیس روش نصب شد که باعث شد دیتابیس Unstable بشه. سیستم تا چند روز عملا قطع و غیر قابل دسترس بود و بعد از اون هم سرعت بسیار پایینی داشت و در سایت تراول هم چند بار خبر زدند که در حال تعمیره و ویزاهای مهاجرتی در اولویته و ... اما در عمل باعث شد 2 ماه از 3 ماه باقیمانده لاتاری 2014 از دست بره و ماه پایانی هم ویزاهای یکضربی سهمیه را تمام کردند که باعث شد سر دوستانی که دیرتر از 6 فوریه به مصاحبه رفته بودند و کلیرنس خورده بودند بی کلاه بمونه. این داستانی که گفتم یکی از تلخ ترین خاطرات اکثر دوستان 2014 ای ماست.

من تقریبا هفته ای یکبار سرچ میکنم که سرانجام این مشکل چی شد که اتفاقا الان 10 روزی بود سرچ نکرده بودم که دیدم خبر جدید و خوبی از حل مشکل و توضیحش آمده
http://fcw.com/articles/2014/10/20/state...ash-1.aspx

دوستانی که بکگراند آی تی دارند بیشتر به دردشون میخوره. از اونجا که بنده هم با دیتابیس اوراکل و سایر محصولاتش آشنایی دارم میفهمم که چی کشیده اند:دی

خلاصه داستان رو که گفتم یه خورده جزئی ترش.
پچ اوراکل رو نصب کردند دیدند که ایوای من! پچ به جای اینکه استیبل کنه نود منیجر مشکل دار کرده و دیگه نمیتونن از 4 تا کلاستر استفاده کنند. همه رو سویچ کردن روی یک کلاستر و نود منیجر رو از کار انداختن. یک سرور هم که نمیتونه کار 4 تا سرور رو انجام بده و سرعت پایین بوده و مجبور شدن شبانه به HP درخواست بدن براشون دو تا سرور 40 هسته ای بسازه (یکی برای بکاپ) که چرا 40 هسته ای بوده چون با مایکروسافت مشورت کرده بودند و گفته بوده محدودیت ویندوز سرور 2003شون 40 هسته است و بیشتر از این نمیشه و حالا که ساختند دیدند که ای دل غافل ویندوز 2003 جواب نمیده و مجبور شدند 2008 کار کنند و نصب برنامه ها و تغییر نرم افزاری ویندوز و سفارشی سازی اش واسه این دیتابیس عظیم زمانبر شده ولی در حال حاضر این سرور بصورت تک و بدون کلاستر با ویندوز 2008 و اوراکل 11g داره کار میکنه. هرچند که سرعت دیتابیس به زمان قبل از خرابی برگشته اما جهت کاهش لود سرور دشبورد و یک سری گزارش هاش رو غیر فعال کردند تا زمانی که اوایل سال اینده (تا ژانویه 2015) سیستم رو ببرند روی لینوکس.
البته قول دادند هر کاری میتونند بکنند که دیگه تجربه تلخ گذشته تکرار نشه و این دفعه حسابی حواسشون جمعه. شما هم میتونید دعا کنید که مشکلی این دفعه پیش نیاد. همین که این مشکل حل شده جای شکرش باقیه
این خبر مصاحبه مستقیم با مسئول این سیستم مکانیزه است که خوندنش خالی از لطف نیست.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
(2014-10-26 ساعت 14:15)behdadK نوشته:  یک خبر خوب بدم که فکر کنم تنها این تاپیک جاش باشه.
اگر حوادث پارسال رو مرور کرده باشید میبینید که وقتی چراغ کلیر سفارت ها در 22 می روشن شد (که البته نسبت به سال قبلش با یک تاخیر به دلایل مختلف که فکر کنم اصلیش تعطیلی دولت آمریکا به خاطر دعوای دولت و مجلسشون بود) یک دفعه خیل عظیمی از دوستان همزمان و به فاصله 4 هفته هر اول هفته به ترتیب زمان مصاحبه (به جز چند مورد جای خالی) کلیر شدن از کیس هایی که اکتبر مصاحبه رفته بودند با شماره کیس های تک رقمی و دو رقمی و سه رقمی و 6 ماه منتظر بودند تا نوامبر و دسامبر و ژانویه و 6 فوریه آخرین سری کلیر ها بود که مصادف شد با هفته ای که به 20 جون میخورد.
بعد از این تاریخ عزیزان هر چه صبر کردند خبری از کلیر نشد. به جز موارد یکضربی و کلیرنسی های تک و توک در چند ماه بعد تقریبا تا آخر پروسه لاتاری نتیجه کلیرنسی نیامد و به علت پایان سهمیه های لاتاری به چند مورد خاص زنگ زدند که بیایید و جواب کلیرنس ها را بگیرید و کلیرنس های گروهی تعطیل شد. این وسط تعداد بالای کلیرنسی ها هم مزید بر علت شد که به دلایلی که برای ما روشن نیست نسبتش به سال قبلش به مراتب بیشتر بود.

حالا چرا 20 جون و چه بلایی سر کلیرهای گروهی آمد؟
20 جون مصادف با تاریخ خراب شدن دیتابیس اصلی سفارت آمریکا CCD یا با نام دیگر Consular One بود. این سیستم که کلیه اطلاعات ویزا در اون تهیه و تولید میشه و سیستم سیس یا سی اک ما هم به این دیتابیس وصله و سفارت ها هم درخواست ها رو به اون میزنن و نتیجه رو از اون دریافت میکنن بر پایه اوراکل 10g و روی ویندوز 2003 در چهار کلاستر با سی پی یو 16 کور نصب شده بود که بنا به توصیه اوراکل پچ جدید دیتابیس روش نصب شد که باعث شد دیتابیس Unstable بشه. سیستم تا چند روز عملا قطع و غیر قابل دسترس بود و بعد از اون هم سرعت بسیار پایینی داشت و در سایت تراول هم چند بار خبر زدند که در حال تعمیره و ویزاهای مهاجرتی در اولویته و ... اما در عمل باعث شد 2 ماه از 3 ماه باقیمانده لاتاری 2014 از دست بره و ماه پایانی هم ویزاهای یکضربی سهمیه را تمام کردند که باعث شد سر دوستانی که دیرتر از 6 فوریه به مصاحبه رفته بودند و کلیرنس خورده بودند بی کلاه بمونه. این داستانی که گفتم یکی از تلخ ترین خاطرات اکثر دوستان 2014 ای ماست.

من تقریبا هفته ای یکبار سرچ میکنم که سرانجام این مشکل چی شد که اتفاقا الان 10 روزی بود سرچ نکرده بودم که دیدم خبر جدید و خوبی از حل مشکل و توضیحش آمده
http://fcw.com/articles/2014/10/20/state...ash-1.aspx

دوستانی که بکگراند آی تی دارند بیشتر به دردشون میخوره. از اونجا که بنده هم با دیتابیس اوراکل و سایر محصولاتش آشنایی دارم میفهمم که چی کشیده اند:دی

خلاصه داستان رو که گفتم یه خورده جزئی ترش.
پچ اوراکل رو نصب کردند دیدند که ایوای من! پچ به جای اینکه استیبل کنه نود منیجر مشکل دار کرده و دیگه نمیتونن از 4 تا کلاستر استفاده کنند. همه رو سویچ کردن روی یک کلاستر و نود منیجر رو از کار انداختن. یک سرور هم که نمیتونه کار 4 تا سرور رو انجام بده و سرعت پایین بوده و مجبور شدن شبانه به HP درخواست بدن براشون دو تا سرور 40 هسته ای بسازه (یکی برای بکاپ) که چرا 40 هسته ای بوده چون با مایکروسافت مشورت کرده بودند و گفته بوده محدودیت ویندوز سرور 2003شون 40 هسته است و بیشتر از این نمیشه و حالا که ساختند دیدند که ای دل غافل ویندوز 2003 جواب نمیده و مجبور شدند 2008 کار کنند و نصب برنامه ها و تغییر نرم افزاری ویندوز و سفارشی سازی اش واسه این دیتابیس عظیم زمانبر شده ولی در حال حاضر این سرور بصورت تک و بدون کلاستر با ویندوز 2008 و اوراکل 11g داره کار میکنه. هرچند که سرعت دیتابیس به زمان قبل از خرابی برگشته اما جهت کاهش لود سرور دشبورد و یک سری گزارش هاش رو غیر فعال کردند تا زمانی که اوایل سال اینده (تا ژانویه 2015) سیستم رو ببرند روی لینوکس.
البته قول دادند هر کاری میتونند بکنند که دیگه تجربه تلخ گذشته تکرار نشه و این دفعه حسابی حواسشون جمعه. شما هم میتونید دعا کنید که مشکلی این دفعه پیش نیاد. همین که این مشکل حل شده جای شکرش باقیه
این خبر مصاحبه مستقیم با مسئول این سیستم مکانیزه است که خوندنش خالی از لطف نیست.

تنها چیزی که من از این می فهمم اینه که رشته ی شما حساسه و کلیرنس مس خورید
شوخی کردم
من فقط به یک ضرب برای دوستانم فکر می کنم
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: r.bazargan ، mendoosh ، m.ghoreishi ، pari pari ، Aghaman
(2014-10-22 ساعت 23:34)sasan4955 نوشته:  
(2014-10-22 ساعت 22:51)aghamilad نوشته:  
(2014-10-22 ساعت 22:41)sasan4955 نوشته:  سلام. ما ابوظبی مصاحبه داشتیم و یکضرب ویزا دادند. پاسامون سفارته. کسی میدونه چطور میشه چک کرد ویزا صادر شده

مبارک باشه دوست عزیز
فعلا که سایت سیس هیچ کیسی از 2015 را نمیشناسه که شما بخواهید چک کنید که ویزا ایشود شده یا نه ولی فکر کنم بعد از این که ویزا صادر بشه بهتون ایمیل یا زنگ میزنند
دوست عزیز لطفا یه اطلاعاتی هم از شرایط کیستون بدید

خوب ما اون مواردی که باعث کلیرنس میشه نداشتیم. کارا خوب پیش رفته تا حالا. از هر کجا اطلاعاتی خواستین بپرسین. بعدا یفرنامه میذارم
آقا خداییش بیایید بنویسین. مخصوصن واسه تمکن مالی که چقد بردین؟
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: نیلان ، sunn789

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان