کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
دوستان. به نظر من الان ديگه ماهي رسيده به دُمش. ديگه نبايد زياد انتظار كلير شدن داشت. هر كي كلير بشه و ويزا بگيره واقعاً خوش شانس تلقي مي شه. الان ته ديگه ش رسيده به ما. شانس بايد بياريم كه ويزا بگيريم. ضمناً قبلاً هم گفتم ده تا بيست سپتامبر آخرين طوفانه. هر كي رفت رفت. بعدش ديگه بعيده. اين ده روز خيلي ها از اين تابيك مي رن. مثبت فكر كنيد.
منم بايد كلير بشم. من به اينجا تعلق ندارم[emoji3][emoji3][emoji3][emoji16]
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

سلام دوستان گلم

فعلاً یکم سرم شلوغه حتی فرصت نکردم چند صفحه ی آخر رو بخونم. با عرض پوزش

فقط بگم امروز اینا آپدیت شدن
2015AS6871
2015AS6959
2015AS7076
2015AS7134

مبارکشون باشه. چند روز دیگه ایمیلشون میاد
دوستان ایزوانی
کسانی هستند که بدون ای میل اپدیت شده باشن؟
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: mahyaaa ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، Alex 2014 ، SAMBAR ، Jefferson
(2015-09-08 ساعت 13:40)ehsan_pars نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 13:35)shervin56 نوشته:  سلام دوستان
اين استرس شما يه جورايي ما ۲۰۱۶ ها رو هم گرفته من هر روز دارم دنبال ميكنم شرايط دوستان رو ايشالا همه كلير بشين . يه سوال هم داشتم اونم اينكه اصلا تا حالا توي بچه هاي ۲۰۱۵ كيس سربازي س داشتيم كه تا حالا كلير شده باشه .؟

به طرز عجیبی ۱ مورد مجرد فقط ابو ظبی

ایروان هم اونایی که سال ها پیش سرباز س بودن رو 100 روزه کلیر کرده
باقی .....

اون مورد ابوظبی گفته 23 روزه کلیر شده (مجرد بوده شرکت خصوصی بوده و سال اخر ارشد برق بوده ) خیلی عجیبه اما شده دیگه لابد خیلی خوشناس بوده اگر این نوشته رو میخونه خودش بیاد توضیح بده و برای باقی دوستان هم دعا کنه

با سلام
يعني منظور شما اينكه هر كسي كه سربازي س بوده يا كلير نميشه و يا خيلي طولاني؟
با تشكر
تشکر کنندگان: babak90 ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، homayoon1972 ، Alex 2014 ، SAMBAR
(2015-09-08 ساعت 12:42)1362amin1362 نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 12:37)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 12:33)nimanoush نوشته:  ایمیل ما اومد کلییر شدیم هورااااااااااااااااااااا

مبارکههههههههه

نيما جان مباركه. شرايط كيس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون امین جان
من نوشین هستم برنده اصلی نیما،با سربازی ارتش نیروی هوایی 13 سال پیش
کار در شرکت خصوصی با هم کار میکنیم
به نظر خودم ما یدونه چک اونم برای سربازی داشتیم چون اگر مربوط به رشته تحصیلی یا کار بود من هم باید چک میخوردم.
کیس 71xx/رویت قبولی22 می/سفارت:آنکارا/ ارسال فرمها:13june/
تعداد نفرات کیس: 3 نفر/برنده اصلی:همسر(سرباز نیروی هوایی)/تاریخ رویت کارنتی:10 june
تاریخ مصاحبه 11Agu,سفارت آنکارا
آپدیتها:11 Agu12 ,Agu(کیس اصلی)،2Sep (کیس اصلی-شبانه)،3 sep(کیس اصلی or و بقیه ready). دریافت ایمیل کلیری:8 Sep.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، mordad ، mahyaaa ، 2015reza ، comeonbaby ، لطف اله ، babak90 ، آزاده_امین ، SAMBAR ، sunn789
(2015-09-08 ساعت 14:15)nick mohajer نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 13:40)ehsan_pars نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 13:35)shervin56 نوشته:  سلام دوستان
اين استرس شما يه جورايي ما ۲۰۱۶ ها رو هم گرفته من هر روز دارم دنبال ميكنم شرايط دوستان رو ايشالا همه كلير بشين . يه سوال هم داشتم اونم اينكه اصلا تا حالا توي بچه هاي ۲۰۱۵ كيس سربازي س داشتيم كه تا حالا كلير شده باشه .؟

به طرز عجیبی ۱ مورد مجرد فقط ابو ظبی

ایروان هم اونایی که سال ها پیش سرباز س بودن رو 100 روزه کلیر کرده
باقی .....

اون مورد ابوظبی گفته 23 روزه کلیر شده (مجرد بوده شرکت خصوصی بوده و سال اخر ارشد برق بوده ) خیلی عجیبه اما شده دیگه لابد خیلی خوشناس بوده اگر این نوشته رو میخونه خودش بیاد توضیح بده و برای باقی دوستان هم دعا کنه

با سلام
يعني منظور شما اينكه هر كسي كه سربازي س بوده يا كلير نميشه و يا خيلي طولاني؟
با تشكر

من هیچ منظوری ندارم

مثال کلیر شده زدم
مثال هنوز کلیر نشده هم تو مهاجرسرا زیاد هست
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، babak90 ، SAMBAR ، mahyaaa
(2015-09-08 ساعت 14:17)nimanoush نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 12:33)nimanoush نوشته:  ایمیل ما اومد کلییر شدیم هورااااااااااااااااااااا

مبارکههههههههه

ممنون امین جان
به نظر خودم ما یدونه چک اونم برای سربازی داشتیم چون اگر مربوط به رشته تحصیلی یا کار بود من هم باید چک میخوردم.
ببخشید شما کدوم سفارت بودین؟

تشکر کنندگان: babak90 ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، mahyaaa
(2015-09-08 ساعت 14:17)nimanoush نوشته:  

مبارکههههههههه

ممنون امین جان
من هم صمیمانه بهتون تبریک میگم دوست عزیز. آرزوی موفقیت و سلامتی براتون دارم. آمریکا خوش بگذره. به امید دیدار
تشکر کنندگان: ریحانا ، babak90 ، hamid99 ، SAMBAR ، mahyaaa ، nimanoush
(2015-09-08 ساعت 13:59)2015reza نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 13:55)SAMBAR نوشته:  المیرا خانم برای همسر اقای مرداد هم همچین متنی رو فرستادند و به گفته مدیر جان این به این معنی هست که بعد از ۱۸ سپتامبر شما دوباره وارد پروسه کلیرنس میشید ولی نگران نباشید وقتی همسرتون کلیر بشن به شما هم ویزا رو میدن کیس ما هم خیلی شبیه شماست با این تفاوت که همسر و پسر ۲ساله من از اول در پروسه کلیرنس هستند و اصلا تا حالا اپ نشدن من مطمئنم من و شما و مرداد ودریای خروشان حمیدرضا و علی (ویولنت) مهرداد دکتر رضا و جفرسون همه با هم یهو کلیر میشیم.ما هم یه اپ ۱۲ اگوست داشتیم البته فقط من.

چه حالي ميده همه با هم بريم آنكارا و اونجا هم همديگر رو ببينيم. انشا...

واي آره واقعاً من كه ديگه طاقتم تموم شد...
تشکر کنندگان: comeonbaby ، 2015reza ، babak90 ، SAMBAR ، Jefferson
آخه دیگه ا.ب.و.ب.ک.ر.ب.غ.د.ا.د.ی هم بودیم تا حالا باید زیرو بمنو کشیده بودن بیرون دیگه، یکساله از زندگی افتادیم بدید بریم ویزا رو
بازمانده 2015
یایو یایو مولالا یایو یایو
Cool
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، SAMBAR ، mahyaaa ، m.ghoreishi ، SAAM_60
(2015-09-08 ساعت 13:55)SAMBAR نوشته:  المیرا خانم برای همسر اقای مرداد هم همچین متنی رو فرستادند و به گفته مدیر جان این به این معنی هست که بعد از ۱۸ سپتامبر شما دوباره وارد پروسه کلیرنس میشید ولی نگران نباشید وقتی همسرتون کلیر بشن به شما هم ویزا رو میدن کیس ما هم خیلی شبیه شماست با این تفاوت که همسر و پسر ۲ساله من از اول در پروسه کلیرنس هستند و اصلا تا حالا اپ نشدن من مطمئنم من و شما و مرداد ودریای خروشان حمیدرضا و علی (ویولنت) مهرداد دکتر رضا و جفرسون همه با هم یهو کلیر میشیم.ما هم یه اپ ۱۲ اگوست داشتیم البته فقط من.

من واقعا نمیدونم اون آقایی که با سربازی س کلیر شده تو این مدت کم چه شانسی داشته ان شاالله که این شانس همیشه باهاشون باشه و همیشه موفق.اما من میگم وقتی این موضوع لاتاری موعد داره و اینا میدونن که پرونده سربازی س رو نمیتونن تا این موعد کلیر کنن خوب از اول بگن سربازی س شرکت نکنه از ایران این جوری تکلیف روشنه والا تو مملکتی که سربازی اجباریه این جور برخورد واقعا زور داره
(2015-09-08 ساعت 14:39)Janilla نوشته:  

من واقعا نمیدونم اون آقایی که با سربازی س کلیر شده تو این مدت کم چه شانسی داشته ان شاالله که این شانس همیشه باهاشون باشه و همیشه موفق.اما من میگم وقتی این موضوع لاتاری موعد داره و اینا میدونن که پرونده سربازی س رو نمیتونن تا این موعد کلیر کنن خوب از اول بگن سربازی س شرکت نکنه از ایران این جوری تکلیف روشنه والا تو مملکتی که سربازی اجباریه این جور برخورد واقعا زور داره

یعنی خیلی زور داره هم تو سربازی بیچاره ات کنن هم بعدش بخاطر اینکه اونجا بودی، تقصیر ماست مگه د اگه ما کاره ای بودیم سربازی نمی رفتیم که با این نوناشون
بازمانده 2015
یایو یایو مولالا یایو یایو
Cool
(2014-09-12 ساعت 18:59)m_nikparvaz نوشته:  از برندگان عزیز ۲۰۱۵ خواهش میکنم که اصلا به این لاتاری دل نبندید و زندگیتون را تغییر ندهید که انشاله اگر ویزا گرفتید خوشحال باشد و اگر خدای ناکرده ۱ درصد نگرفتید ضربه ایی نخوریید
موفق باشید
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، mahyaaa
(2015-09-08 ساعت 14:35)elmira esteghbal نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 13:59)2015reza نوشته:  

چه حالي ميده همه با هم بريم آنكارا و اونجا هم همديگر رو ببينيم. انشا...

واي آره واقعاً من كه ديگه طاقتم تموم شد...
من هم آنکارا بودم. منو با خودتون ببرین. ....Shy
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، SAMBAR
[size=large]
سلام دوستان من برنده لاتاری 2015 هستم که 12 آگوست در ایروان مصاحبه داشتم و به من کلیرنس (اف بی آی چک ) خورد و آفیسر به من فقط یک لینک برای پیگیری وضعیتم داد:
http://armenia.usembassy.gov/admin_processing_iv.html
حالا من هرروز این لینک رو چک می کنم و هنوز خبری نشده و اکثرا مربوط به سال 2013 یا 2014 هستند که روزانه یک یا دو نفر اعلام میشه می خواستم بدونم آیا جای دیگری هست تا بتوانم چک کنم و یا آیا تا بحال کسی بوده که در آگوست مصاحبه بشه و تا قبل از 30سپتامبر هم ویزا نگیره؟ چون من در سایت خوندم اگر اینطور باشه کلا کنسل میشه؟ آیا کسی همچین تجربه ای داشته؟
ممنونم
تشکر کنندگان: SAMBAR

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان