کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-08 ساعت 14:41)comeonbaby نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 14:39)Janilla نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 13:55)SAMBAR نوشته:  المیرا خانم برای همسر اقای مرداد هم همچین متنی رو فرستادند و به گفته مدیر جان این به این معنی هست که بعد از ۱۸ سپتامبر شما دوباره وارد پروسه کلیرنس میشید ولی نگران نباشید وقتی همسرتون کلیر بشن به شما هم ویزا رو میدن کیس ما هم خیلی شبیه شماست با این تفاوت که همسر و پسر ۲ساله من از اول در پروسه کلیرنس هستند و اصلا تا حالا اپ نشدن من مطمئنم من و شما و مرداد ودریای خروشان حمیدرضا و علی (ویولنت) مهرداد دکتر رضا و جفرسون همه با هم یهو کلیر میشیم.ما هم یه اپ ۱۲ اگوست داشتیم البته فقط من.

من واقعا نمیدونم اون آقایی که با سربازی س کلیر شده تو این مدت کم چه شانسی داشته ان شاالله که این شانس همیشه باهاشون باشه و همیشه موفق.اما من میگم وقتی این موضوع لاتاری موعد داره و اینا میدونن که پرونده سربازی س رو نمیتونن تا این موعد کلیر کنن خوب از اول بگن سربازی س شرکت نکنه از ایران این جوری تکلیف روشنه والا تو مملکتی که سربازی اجباریه این جور برخورد واقعا زور داره

یعنی خیلی زور داره هم تو سربازی بیچاره ات کنن هم بعدش بخاطر اینکه اونجا بودی، تقصیر ماست مگه د اگه ما کاره ای بودیم سربازی نمی رفتیم که با این نوناشون

ایول. آخه گناه ما چیه رفتیم سربازی.. اگه میدونستیم که اینجا واسمون دردسر میشه، اصن نمیرفتیم.Wink
تشکر کنندگان: comeonbaby ، Janilla ، mehdi_a_3084 ، SAMBAR ، sunn789 ، Jefferson
(2015-09-08 ساعت 14:54)مرمر۲۰۱۵ نوشته:  [size=large]
سلام دوستان من برنده لاتاری ۲۰۱۵ هستم که 12 آگوست در ایروان مصاحبه داشتم و به من کلیرنس (اف بی آی چک ) خورد و آفیسر به من فقط یک لینک برای پیگیری وضعیتم داد:
link:http://armenia.usembassy.gov/admin_processing_iv.html
حالا من هرروز این لینک رو چک می کنم و هنوز خبری نشده و اکثرا مربوط به سال ۲۰۱۳ یا ۲۰۱۴ هستند که روزانه یک یا دو نفر اعلام میشه می خواستم بدونم آیا جای دیگری هست تا بتوانم چک کنم و یا آیا تا بحال کسی بوده که در آگوست مصاحبه بشه و تا قبل از 30سپتامبر هم ویزا نگیره؟ چون من در سایت خوندم اگر اینطور باشه کلا کنسل میشه؟ آیا کسی همچین تجربه ای داشته؟
ممنونم

بله همون سايتو بايد چك كنيد و تا ٣٠ سپتامبر فرصت داريد
برنده لاتاري ٢٠١٥/دونفر/ورود به امريكا اكتبر٢٠١٥/ ميامي فلوريدا
تشکر کنندگان: آزاده_امین ، SAMBAR
(2015-09-08 ساعت 14:05)yesorno نوشته:  سلام دوستان گلم

فعلاً یکم سرم شلوغه حتی فرصت نکردم چند صفحه ی آخر رو بخونم. با عرض پوزش

فقط بگم امروز اینا آپدیت شدن
2015AS6871
2015AS6959
2015AS7076
2015AS7134

مبارکشون باشه. چند روز دیگه ایمیلشون میاد

بله دوست عزيز خودمون هم الان متوجه شديم
واقعا ممنون از شما واين همه وقتي كه ميگذاريد
به اميد كلير شدن شما بزودي
منتظريم كه برايتان هوراااااا بكشيم
تشکر کنندگان: Siamak ، violets ، jad1661 ، marya.1 ، آزاده_امین ، SAMBAR ، nimanoush ، humsun ، sunn789 ، yesorno
دوستان آدرس ایمیل ابوظبی رو کسی داره؟
نفراصلی همسرم،سرباز معلم، نیروی انتظامی،تدریس خصوصی زبان، تاریخ مصاحبه 10 جون ابو ظبی، کیس نامبر:2015AS564x
اپدیت نفراصلی:10، 26، 30 jul21،26,□□ jun (شبانه)،28jul(سفارت)□□4و 10 آگوست□□8سپتامبر در جواب ایمیل، 9سپتامبر با/، 10 سپتامبر باOR
اپدیتهای خودم:10، 26، 30 jun(شبانه) □□26 jul(سفارت)، □□10آگوست، 10سپتامبر با/
کلیرنس:10سپتامبر♥♥♥♥♥
تشکر کنندگان: SAMBAR
(2015-09-08 ساعت 13:59)2015reza نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 13:55)SAMBAR نوشته:  المیرا خانم برای همسر اقای مرداد هم همچین متنی رو فرستادند و به گفته مدیر جان این به این معنی هست که بعد از ۱۸ سپتامبر شما دوباره وارد پروسه کلیرنس میشید ولی نگران نباشید وقتی همسرتون کلیر بشن به شما هم ویزا رو میدن کیس ما هم خیلی شبیه شماست با این تفاوت که همسر و پسر ۲ساله من از اول در پروسه کلیرنس هستند و اصلا تا حالا اپ نشدن من مطمئنم من و شما و مرداد ودریای خروشان حمیدرضا و علی (ویولنت) مهرداد دکتر رضا و جفرسون همه با هم یهو کلیر میشیم.ما هم یه اپ ۱۲ اگوست داشتیم البته فقط من.

چه حالي ميده همه با هم بريم آنكارا و اونجا هم همديگر رو ببينيم. انشا...
آمیییینننن، به ما هم همچین ایمیلی دادن اما تهش گفتن تا ویزا نگرفتین اموالتون رو نفروشین؟ یعنی نمی خوان بدن؟ برا شما هم گفتن اینو؟ من هم تا ۱۸ سپ مهلت دارم
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، SAMBAR ، 2015reza ، mahyaaa ، sunn789
(2015-09-08 ساعت 14:51)jad1661 نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 14:35)elmira esteghbal نوشته:  

واي آره واقعاً من كه ديگه طاقتم تموم شد...
من هم آنکارا بودم. منو با خودتون ببرین. ....Shy

واقعاً انشاالا...كه خودشون ميفهمن بيچاره اي كه رفته سربازي و و خدمت كرده آدم خطرناكي نيست
اميدوارم همگي ويزارو بگيريم و تو آنكارا جشن بگيريم من خودم همه رو مهمون ميكنم به يه دونر كباب خوشمزه تو كيزيلاي....
تشکر کنندگان: violets ، jad1661 ، homayoon1972 ، SAMBAR ، 2015reza ، comeonbaby ، mahyaaa ، sunn789 ، دریای خروشان
(2015-09-08 ساعت 15:00)شیدا، 1367 نوشته:  دوستان آدرس ایمیل ابوظبی رو کسی داره؟

http://www.abudhabiivo.net/contactus.aspx
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: SAMBAR
آخرین آمار صدور ویزا در جهان:
[عکس: _تعداد_ویزاها_8_سپتامبر.jpg]

بین 1000 تا حداکثر 2300 ویزا باقی مانده (البته این ارقام, تعداد ویزاهای باقی مانده است والا حدود 5 هزار در چک امنیتی هستند که ممکن است هیچگاه ویزا نگیرند
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: SAMBAR ، 2015reza ، mahyaaa ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، A2000 ، AliReza.Sh
(2015-09-08 ساعت 14:55)jad1661 نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 14:41)comeonbaby نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 14:39)Janilla نوشته:  

من واقعا نمیدونم اون آقایی که با سربازی س کلیر شده تو این مدت کم چه شانسی داشته ان شاالله که این شانس همیشه باهاشون باشه و همیشه موفق.اما من میگم وقتی این موضوع لاتاری موعد داره و اینا میدونن که پرونده سربازی س رو نمیتونن تا این موعد کلیر کنن خوب از اول بگن سربازی س شرکت نکنه از ایران این جوری تکلیف روشنه والا تو مملکتی که سربازی اجباریه این جور برخورد واقعا زور داره

یعنی خیلی زور داره هم تو سربازی بیچاره ات کنن هم بعدش بخاطر اینکه اونجا بودی، تقصیر ماست مگه د اگه ما کاره ای بودیم سربازی نمی رفتیم که با این نوناشون

ایول. آخه گناه ما چیه رفتیم سربازی.. اگه میدونستیم که اینجا واسمون دردسر میشه، اصن نمیرفتیم.Wink

جداً دور از انصافه حداقل اگر واقعاً مشكل جدي دارن با اين موضوع كاش همون اول تكليف آدم رو مشخص كنن آخه انتظارم حدي داري ١ ماه ٢ماه ٣ماه نه كه ١٠ ماه....
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، Janilla ، SAMBAR ، mehdi_a_3084 ، comeonbaby ، mahyaaa ، sunn789 ، Jefferson
سلام دوستان من برنده لاتاری 2015 هستم و در ماه آگوست مصاحبه شده ام و تاکنون ایمیلی به من نزدند و حتی در سایت هم که پیگیر وضعیت هستم خیلی به کندی پیش میره آیا کسی می تونه راهنمایی کنه در صورت مشابه بودن وضعیت که آیا تا قبل از 30 سپتامبر ویزا صادر می شه یا نه و اگر نه چی میشه؟[/size]
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، mahyaaa
کسی دیده با ایمیل پی گیری فقط نفر اصلی اپ بشه اما جواب ایمیل را ندهند؟
موقع ایمیل پیگیری اگه همه نفرات اپ شوند به چه معنی هست؟
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، SAMBAR ، mahyaaa ، Alex 2014
(2015-09-08 ساعت 15:07)elmira esteghbal نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 14:51)jad1661 نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 14:35)elmira esteghbal نوشته:  

واي آره واقعاً من كه ديگه طاقتم تموم شد...
من هم آنکارا بودم. منو با خودتون ببرین. ....Shy

واقعاً انشاالا...كه خودشون ميفهمن بيچاره اي كه رفته سربازي و و خدمت كرده آدم خطرناكي نيست
اميدوارم همگي ويزارو بگيريم و تو آنكارا جشن بگيريم من خودم همه رو مهمون ميكنم به يه دونر كباب خوشمزه تو كيزيلاي....
من با چهارتا از دوستان اینجا اشنا شدم و باهم از ایران پرواز کردیم.کیزیلای هتل گرفتیمو ده روز موندیم.دلم واسه کیزیلای تنگ شده. ایشالا یه باره دیگه همه باهم بریم و باز هم یه خاطره به یاد موندنی برامون بجا بمونه.. به امید کلیر شدن همه شما دوستان... هورااااااااااااااWink
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، khalilkhah ، ARSAMNEW ، آزاده_امین ، SAMBAR ، mahyaaa ، Alex 2014 ، sunn789 ، mordad
(2015-09-08 ساعت 15:10)aria802 نوشته:  

ممنونم، من دیروز از طریق همین لینک رفتم که ایمیل بدم بهشون یه متنیو برام فرستادن شامل همون مشخصات و متنی که من براشون نوشتم، جوابی بهم ندادن ، نمیدونم حالا چیه داستان
نفراصلی همسرم،سرباز معلم، نیروی انتظامی،تدریس خصوصی زبان، تاریخ مصاحبه 10 جون ابو ظبی، کیس نامبر:2015AS564x
اپدیت نفراصلی:10، 26، 30 jul21،26,□□ jun (شبانه)،28jul(سفارت)□□4و 10 آگوست□□8سپتامبر در جواب ایمیل، 9سپتامبر با/، 10 سپتامبر باOR
اپدیتهای خودم:10، 26، 30 jun(شبانه) □□26 jul(سفارت)، □□10آگوست، 10سپتامبر با/
کلیرنس:10سپتامبر♥♥♥♥♥
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، Alex 2014
(2015-09-08 ساعت 15:18)شیدا، 1367 نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 15:10)aria802 نوشته:  

ممنونم، من دیروز از طریق همین لینک رفتم که ایمیل بدم بهشون یه متنیو برام فرستادن شامل همون مشخصات و متنی که من براشون نوشتم، جوابی بهم ندادن ، نمیدونم حالا چیه داستان

اپدیت هم نشدید؟؟
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: SAMBAR ، شیدا، 1367 ، mahyaaa ، Alex 2014
(2015-09-08 ساعت 14:59)sak نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 14:05)yesorno نوشته:  سلام دوستان گلم

فعلاً یکم سرم شلوغه حتی فرصت نکردم چند صفحه ی آخر رو بخونم. با عرض پوزش

فقط بگم امروز اینا آپدیت شدن
2015AS6871
2015AS6959
2015AS7076
2015AS7134

مبارکشون باشه. چند روز دیگه ایمیلشون میاد

بله دوست عزيز خودمون هم الان متوجه شديم
واقعا ممنون از شما واين همه وقتي كه ميگذاريد
به اميد كلير شدن شما بزودي
منتظريم كه برايتان هوراااااا بكشيم
دوست عزيز لينك اطلاعاتتون رو لطفا بگذاريد ما هم هر دقيقه چكش كنيم مرديم از اين انتظار
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : ۳ می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: ۱۰ جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، SAMBAR ، mahyaaa ، Alex 2014 ، دریای خروشان

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان