کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-08 ساعت 14:41)comeonbaby نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 14:39)Janilla نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 13:55)SAMBAR نوشته:  المیرا خانم برای همسر اقای مرداد هم همچین متنی رو فرستادند و به گفته مدیر جان این به این معنی هست که بعد از ۱۸ سپتامبر شما دوباره وارد پروسه کلیرنس میشید ولی نگران نباشید وقتی همسرتون کلیر بشن به شما هم ویزا رو میدن کیس ما هم خیلی شبیه شماست با این تفاوت که همسر و پسر ۲ساله من از اول در پروسه کلیرنس هستند و اصلا تا حالا اپ نشدن من مطمئنم من و شما و مرداد ودریای خروشان حمیدرضا و علی (ویولنت) مهرداد دکتر رضا و جفرسون همه با هم یهو کلیر میشیم.ما هم یه اپ ۱۲ اگوست داشتیم البته فقط من.

من واقعا نمیدونم اون آقایی که با سربازی س کلیر شده تو این مدت کم چه شانسی داشته ان شاالله که این شانس همیشه باهاشون باشه و همیشه موفق.اما من میگم وقتی این موضوع لاتاری موعد داره و اینا میدونن که پرونده سربازی س رو نمیتونن تا این موعد کلیر کنن خوب از اول بگن سربازی س شرکت نکنه از ایران این جوری تکلیف روشنه والا تو مملکتی که سربازی اجباریه این جور برخورد واقعا زور داره

یعنی خیلی زور داره هم تو سربازی بیچاره ات کنن هم بعدش بخاطر اینکه اونجا بودی، تقصیر ماست مگه د اگه ما کاره ای بودیم سربازی نمی رفتیم که با این نوناشون
چوب دو سر نجس
کیس نامبر: **2015AS73
ارسال فرم های اولیه: 25 می 2015 (1سال 25 روز بعد از دریافت نامه قبولی)
دریافت نامه دوم: 22 جولای 2015
تاریخ مصاحبه: 2 سپتامبر 2015
سفارت: آنکارا
س ر ب ا ز: نی... ان...
بازمانده

تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، homayoon1972 ، SAMBAR
خوب دوستان گلم. خانومها و آقايان. دخترا و پسرا. تازه عروسا و تازه دامادها. بالاخره شد سه شنبه و تا چند ساعت ديگه آمريكايي هاي عزيز كارشون رو شروع مي كنن. مطمئناً اين هفته يكي از استارتهاي محكمشون رو براي لاتاري ٢٠١٥ مي زنن و حجم زيادي رو همين هفته كلير مي كنن. خداروشكر ويزا هم زياده. دعا كنيد تا خداوند ما رو هم در مسير اين طوفان قرار بده. انشالله كه هيچ ايراني از اين قافله جانمونه. توكلتون به خدا باشه و با خدا معامله كنيد. همه ما لايق زندگي در خاك پاك ايالات متحده هستيم و خدا نيز براي ما بهترينها رو رقم خواهد زد. به اميد اينكه اين هفته تو اين تاپيك فقط هورا بكشيم و لاغير.
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

(2015-09-08 ساعت 16:03)1362amin1362 نوشته:  خوب دوستان گلم. خانومها و آقايان. دخترا و پسرا. تازه عروسا و تازه دامادها. بالاخره شد سه شنبه و تا چند ساعت ديگه آمريكايي هاي عزيز كارشون رو شروع مي كنن. مطمئناً اين هفته يكي از استارتهاي محكمشون رو براي لاتاري ٢٠١٥ مي زنن و حجم زيادي رو همين هفته كلير مي كنن. خداروشكر ويزا هم زياده. دعا كنيد تا خداوند ما رو هم در مسير اين طوفان قرار بده. انشالله كه هيچ ايراني از اين قافله جانمونه. توكلتون به خدا باشه و با خدا معامله كنيد. همه ما لايق زندگي در خاك پاك ايالات متحده هستيم و خدا نيز براي ما بهترينها رو رقم خواهد زد. به اميد اينكه اين هفته تو اين تاپيك فقط هورا بكشيم و لاغير.
آمییییین امین عزیز

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
(2015-09-08 ساعت 15:56)Miip نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 14:41)comeonbaby نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 14:39)Janilla نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 13:55)SAMBAR نوشته:  المیرا خانم برای همسر اقای مرداد هم همچین متنی رو فرستادند و به گفته مدیر جان این به این معنی هست که بعد از ۱۸ سپتامبر شما دوباره وارد پروسه کلیرنس میشید ولی نگران نباشید وقتی همسرتون کلیر بشن به شما هم ویزا رو میدن کیس ما هم خیلی شبیه شماست با این تفاوت که همسر و پسر ۲ساله من از اول در پروسه کلیرنس هستند و اصلا تا حالا اپ نشدن من مطمئنم من و شما و مرداد ودریای خروشان حمیدرضا و علی (ویولنت) مهرداد دکتر رضا و جفرسون همه با هم یهو کلیر میشیم.ما هم یه اپ ۱۲ اگوست داشتیم البته فقط من.

من واقعا نمیدونم اون آقایی که با سربازی س کلیر شده تو این مدت کم چه شانسی داشته ان شاالله که این شانس همیشه باهاشون باشه و همیشه موفق.اما من میگم وقتی این موضوع لاتاری موعد داره و اینا میدونن که پرونده سربازی س رو نمیتونن تا این موعد کلیر کنن خوب از اول بگن سربازی س شرکت نکنه از ایران این جوری تکلیف روشنه والا تو مملکتی که سربازی اجباریه این جور برخورد واقعا زور داره

یعنی خیلی زور داره هم تو سربازی بیچاره ات کنن هم بعدش بخاطر اینکه اونجا بودی، تقصیر ماست مگه د اگه ما کاره ای بودیم سربازی نمی رفتیم که با این نوناشون
چوب دو سر نجس

اگه نمی خوان بچه های س رو کلیر کنن ...ما هم الکی پا نشیم بریم مصاحبه و وقت و اعصاب خودمونو خراب کنیم
CN:2016AS48XX
ارسال فرم اولیه: 25 MAY
کارنت:ژاتویه
مصاحبه:هفته اخر مارچ ایروان
نتیجه : ای پی
اپ دیت: روز مصاحبه و 5 اپریل
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، mahyaaa ، SAMBAR ، Alex 2014 ، Jefferson
آقای yes or no چهار تا کیس معرفی کردن از آنکارا اونم آپدیت.
یک نفر هم که از مالزی موفق شدن.
نمیدونم این سفارتهای ایروان و ابوظبی بعد از چندین ماه یکبار هم نمیتونن پرونده های قدیمی رو به جریان بندازن.
تنها کیسهایی هم که طی این چند روز موفق شدن کیسهای نصفه و نیمه بودن.
اینطوری فقط آمار ویزاهاشون بالا میره و خیرشون به افراد متاهل میرسه.
با این حساب کیسهای تکنفره مذکر سربازی رفته باید فقط به امید جفت شش باشند.
که اون طی این چند هفته گذشته روند اگه نزولی نبوده به هیچ وجه صعودی هم نبوده.
امید خیلی خوبه ولی اعداد چیز دیگه ای میگه.
خوش شانس تر از من نیست ......
تشکر کنندگان: hadir ، mahyaaa ، SAMBAR ، Janilla ، nara ، Jefferson ، دریای خروشان ، yesorno
(2015-09-08 ساعت 15:55)violets نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 15:53)SAMBAR نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 15:49)homayoon1972 نوشته:  بچه ها کسی از آنکارا خبری داره؟

برای من که خبری نیست. درب و داغونم بدجور.

منم از صبح پریشونم سردرد دارم، من تازه عروس بودم هنو خونمون نرفتیم این لاتاری از دماغم در آورد ازدواجمو، کاش برنده نمیشدیم اگه قراره خدای نکرده ویزا ندن

سلام
شما كه گفتي ايميلتون هم اومده.
كيس نامبر : 6xxx
تاريخ مصاحبه: هفتم جولاي 2015
تعداد: 4 نفر
خدمت: ارتش
سفارت: آنكارا
كلير: 17 آگوست 2015 (چهار نفر)
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، SAMBAR
انکارا در خواب فرو رفته
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: homayoon1972 ، mahyaaa ، SAMBAR ، Janilla ، babak90
(2015-09-08 ساعت 16:13)satan نوشته:  انکارا در خواب فرو رفته
فعلا ایروان خوابه

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، mahyaaa ، SAMBAR ، Janilla ، satan ، دریای خروشان

منم از صبح پریشونم سردرد دارم، من تازه عروس بودم هنو خونمون نرفتیم این لاتاری از دماغم در آورد ازدواجمو، کاش برنده نمیشدیم اگه قراره خدای نکرده ویزا ندن

نه بابا هبچ خبری نیست داغونیم
شماره کیس **۴۷/ رویت قبولی 1may / تاریخ مصاحبه 6may /محل مصاحبه آنکارا/ تعداد افراد کیس ۲نفر/ آپدیت ها ۷می هر دونفر/ ۱۹ می هر دو نفر / ۲۲ جولای نفر اول/ ۲۹ جولای هر دو نفر/ ۲۹ جولای دریافت ایمیل کلیری نفر اول/ ۱۰ آگوست هر دو نفر/ ۱۱ آگوست هر دو نفر/ ۱۱ آگوست دریافت ویزای نفر اول/8 سپتامبر هردونفر با ایمیل پیگیری /نفر دوم منتظر /سربازی س/ شغل خصوصی/ نفر اول ورود به امریکا 21 ژانویه 2016
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، mahyaaa ، SAMBAR ، babak90
(2015-09-08 ساعت 15:33)شیدا، 1367 نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 15:29)شیدا، 1367 نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 15:19)aria802 نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 15:18)شیدا، 1367 نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 15:10)aria802 نوشته:  http://www.abudhabiivo.net/contactus.aspx

ممنونم، من دیروز از طریق همین لینک رفتم که ایمیل بدم بهشون یه متنیو برام فرستادن شامل همون مشخصات و متنی که من براشون نوشتم، جوابی بهم ندادن ، نمیدونم حالا چیه داستان

اپدیت هم نشدید؟؟
نه اصلا، موندیم رو ۱۰ اگست، نمیدونم چی کار کنم
میخوام بدونم برای شما هم متن ایمیلتونو میفرستن برای خودتون؟!!!
وقتی پاسخ میدهند بله
اما جدیدا پاسخ نمیدند هیچ چیزی ارسال نمیشه
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، mahyaaa ، SAMBAR ، babak90

خبری شد به منم بگین. Big Grin
بیاین یکم انرژی مثبت حواله آنکارا و آ م ر ی ک ا کنیم بلکه فرجی شد
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Big Grin
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: comeonbaby ، homayoon1972 ، mahyaaa ، SAMBAR ، humsun ، sunn789 ، M.d ، 2015reza ، Jefferson ، آزاده_امین ، Alex 2014 ، babak90
سلام دوستان
آیا کسی خبر دارد که سایت ایروان آپدیت می شود یا نه؟ چون من هرروز چک می کنم و فکر نمی کنم تغییری ایجاد شود
تشکر کنندگان: mahyaaa ، babak90
(2015-09-08 ساعت 16:15)maryam2020 نوشته:  

نه بابا هبچ خبری نیست داغونیم
له شدیما آقا له ها، یعنی هیجوره نمیشد فهمید فازشون چیه، برای من گفت مدارکت کامله همه چیز خوبه، آخرشم گفت فقط این نوع ویزا تا آخر سپتامبر هست و تضمینی نمی دیم. ولی اون بنده خدایی که باهاش آشنا شدم و سربازی ن.ا بود می گفت بهم گفتش تمام سعیمون رو می کنیم که هرچه زودتر ویزات آماده شه، الان تازه می فهمم که این حرف آخر خیلی مهم بوده و یحتمل آفیسر با توجه به چکهای آمینیتی که درخواست می ده این حرفای آخرشو میزنه

هی
بازمانده 2015
یایو یایو مولالا یایو یایو
Cool
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، mahyaaa ، SAMBAR ، Arshia2000 ، ehsan_pars ، ehsa ، 2015reza ، Jefferson ، آزاده_امین ، babak90
آخ جون من عضو فعال شدمSmile))))))
نفراصلی همسرم،سرباز معلم، نیروی انتظامی،تدریس خصوصی زبان، تاریخ مصاحبه 10 جون ابو ظبی، کیس نامبر:2015AS564x
اپدیت نفراصلی:10، 26، 30 jul21،26,□□ jun (شبانه)،28jul(سفارت)□□4و 10 آگوست□□8سپتامبر در جواب ایمیل، 9سپتامبر با/، 10 سپتامبر باOR
اپدیتهای خودم:10، 26، 30 jun(شبانه) □□26 jul(سفارت)، □□10آگوست، 10سپتامبر با/
کلیرنس:10سپتامبر♥♥♥♥♥
دوستان عزیز لاراتن 2015 هم رو به پایانه ( لاتاری + ماراتن ) . از ته دل آرزو میکنم همه به خط پایان برسید .
برنده 2016

sent from phone.
تشکر کنندگان: mahyaaa ، SAMBAR ، ALISHARIFI ، homayoon1972 ، khalilkhah ، 2015reza ، Jefferson ، arveen100 ، babak90

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان