کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-09 ساعت 17:38)ebrahim1e نوشته:  سلام دوستان
نفر دوم کیس 6693 هم امروز عصر ایشود شد
کدوم سفارت؟

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Alex 2014 ، دریای خروشان
(2015-09-09 ساعت 17:37)yesorno نوشته:  عاقا من فایل سفرنامه رو آپدیت کردم.
حالا میگین به ما چه Big Grin

نه به کارتون میاد. الان آخر امضام رو ببینین لینکشم عوض کردم.

حالا واسه چی به کارتون میاد؟

یه سری از سؤالایی که هنوز که هنوزه تو این تاپیک پرسیده میشه از صفحه 34 به بعدش خوروندم تا هر کی پرسید لینکش رو بدین بره بخونه هی نیان بپرسن والا

بخونین نظر بدین اصلاح کنم بهترش کنم و ....

مرسی
دستت درد نکنه واقعا باقیات و صالحات انجام دادی
واقعا اگه میتونستم 3 تا رتبه بهت میدادم Big Grin
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
(2015-09-09 ساعت 17:40)joybar نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 15:32)Azer نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 14:43)nimanoush نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 14:38)sak نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 14:32)nimanoush نوشته:  دوستان سلام
یک سوال فوری لطفا کمکم کنید
اعتبار پاسپورت من و دخترم تا ۲۰۱۶/۵. باید برم آنکارا ویزا ها رو بگیریم.اعتبار مدیکال ما هم تا ۲۰۱۶/۲. آیا ما با این پاسپورت ها میتونیم تو تاریخ ۲۰۱۶/۲ بریم آمریکا؟؟؟؟

دوست عزيز شما وقتي ويزاي امريكا را گرفتيدبر گشتيد مي توانيد پاستون را عوض كنيد ويزاي شما در پاس قديمتان اعتبار خودش را دارد. چون هنگام خروج فكر كنم پاس بايد شش ماه اعتبار داشته باشد

ممنون مگه برای تمدید گذرنامه پاس قبلی رو پانچ نمی کنند

صفحه اول پاس پانچ مي شه به ويزا هاي داخل اون. من برا کشورهاي ديگر اين اتفاق برام افتاده، جاي هيچگونه نگراني اصلاً نيست.Big Grin
دوستان عزیز من فکر میکنم موضو ع شش ماه اعتبار باقی مانده مربوط به شرایط دریافت ویزا هست که تقریبا بیشتر کشورها هنگام صدور ویزا در نظر میگیرند . واین مورد در هنگام خروج از ایران چک نمیشود.اگرچه در مورد این دوست عزیز ممکن است درهنگام ورود به مقصد اشکال ایجاد کند . که انهم جای تردید دارد چون یکی از وظایف کنسولگریها تمدید پاسپورت در محل اقامت دایمی اتباعشان هست.

صحبت دوستان کاملاً صحیح و دقیقه. با پاس با اعتبار کمتر از 6 ماه تحت هیچ شرایطی اجازه ی خروج از کشور صادر نمیشه.
کلاً برای ما عاقلانه هم نیست چون شیش ماه بعد باید برگردیم و پاس رو تمدید کنیم، خب از الان تمدید کنین. البته چون بیشتر از 6 ماه اعتبار دارین پلیس +10 ممکنه گیر بده و نیاز به نامه داشته باشین. موفق باشین.
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، ARSAMNEW ، M.d ، Alex 2014 ، آزاده_امین
(2015-09-09 ساعت 17:44)لیدا59 نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 17:38)ebrahim1e نوشته:  سلام دوستان
نفر دوم کیس 6693 هم امروز عصر ایشود شد
کدوم سفارت؟

ایروان
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Alex 2014 ، آزاده_امین
کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، hamed shayan ، h_researcher ، Alex 2014
(2015-09-09 ساعت 17:45)yesorno نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 14:43)nimanoush نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 14:38)sak نوشته:  دوست عزيز شما وقتي ويزاي امريكا را گرفتيدبر گشتيد مي توانيد پاستون را عوض كنيد ويزاي شما در پاس قديمتان اعتبار خودش را دارد. چون هنگام خروج فكر كنم پاس بايد شش ماه اعتبار داشته باشد

ممنون مگه برای تمدید گذرنامه پاس قبلی رو پانچ نمی کنند

صفحه اول پاس پانچ مي شه به ويزا هاي داخل اون. من برا کشورهاي ديگر اين اتفاق برام افتاده، جاي هيچگونه نگراني اصلاً نيست.Big Grin
دوستان عزیز من فکر میکنم موضو ع شش ماه اعتبار باقی مانده مربوط به شرایط دریافت ویزا هست که تقریبا بیشتر کشورها هنگام صدور ویزا در نظر میگیرند . واین مورد در هنگام خروج از ایران چک نمیشود.اگرچه در مورد این دوست عزیز ممکن است درهنگام ورود به مقصد اشکال ایجاد کند . که انهم جای تردید دارد چون یکی از وظایف کنسولگریها تمدید پاسپورت در محل اقامت دایمی اتباعشان هست.

صحبت دوستان کاملاً صحیح و دقیقه. با پاس با اعتبار کمتر از ۶ ماه تحت هیچ شرایطی اجازه ی خروج از کشور صادر نمیشه.
کلاً برای ما عاقلانه هم نیست چون شیش ماه بعد باید برگردیم و پاس رو تمدید کنیم، خب از الان تمدید کنین. البته چون بیشتر از ۶ ماه اعتبار دارین پلیس +۱۰ ممکنه گیر بده و نیاز به نامه داشته باشین. موفق باشین.
یس یانو عزیز .انشاله وقتی رفتی ام ری کا تمام کارهای پاسپورتی ت را از طریق پست ب ادرس کنسولگری ایران (دفتر حفظ مناغع )در واشنگتن بفرست بنحو احسن وسریع انجام میشه و با پست برات میفرستند که شامل صدور و تمدید و صدور شناسنامه و غیره میشود .دیگه لازم نیست برگردی . موفق باشی
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان: yesorno ، ebrahim1e ، samane1363 ، Alex 2014 ، آزاده_امین ، A2000
(2015-09-09 ساعت 17:56)joybar نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 14:43)nimanoush نوشته:  ممنون مگه برای تمدید گذرنامه پاس قبلی رو پانچ نمی کنند

صحبت دوستان کاملاً صحیح و دقیقه. با پاس با اعتبار کمتر از ۶ ماه تحت هیچ شرایطی اجازه ی خروج از کشور صادر نمیشه.
کلاً برای ما عاقلانه هم نیست چون شیش ماه بعد باید برگردیم و پاس رو تمدید کنیم، خب از الان تمدید کنین. البته چون بیشتر از ۶ ماه اعتبار دارین پلیس +۱۰ ممکنه گیر بده و نیاز به نامه داشته باشین. موفق باشین.
یس یانو عزیز .انشاله وقتی رفتی ام ری کا تمام کارهای پاسپورتی ت را از طریق پست ب ادرس کنسولگری ایران (دفتر حفظ منافع )در واشنگتن بفرست بنحو احسن وسریع انجام میشه و با پست برات میفرستند که شامل صدور و تمدید و صدور شناسنامه و غیره میشود .دیگه لازم نیست برگردی . موفق باشی

اینم حرفیه Big Grin مرسی

اما اجازه خروجه هنوز سرجاشه ها
تشکر کنندگان: joybar ، ebrahim1e ، samane1363 ، M.d ، Alex 2014
دوستان تو این سفارتها اتفاقی نمی افته اصلا یا فقط برای بچه های مهاجرسرا خبری نیست؟
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: mordad ، Alex 2014 ، دریای خروشان
همه نشستيم اينجا منتظر اپ ها Smile))))
+++++++++++++++++++++++++
مياد الان واسه همه مون ؛)
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، mordad ، ebrahim1e ، kimfar ، M.d ، Alex 2014 ، areb1356 ، Jefferson
(2015-09-09 ساعت 18:25)HERMES7 نوشته:  همه نشستيم اينجا منتظر اپ ها Smile))))

آخه گفتن ابوظبی بدون آپ امروز کلیر کرده !! آپ قبلی ۱۰ آگوست تا امروز صبح خود سفارت آپ زده و کلیر کرده!!؟
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، kimfar ، Alex 2014 ، Jefferson
(2015-09-09 ساعت 18:25)HERMES7 نوشته:  همه نشستيم اينجا منتظر اپ ها Smile))))
مدیر بالاخره ما چند ساعت با امریکا اختلاف داریم؟
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: Alex 2014
امروز مشکل نت داشتم یکم فایل ممکنه خطا داشته باشه

دانلود فایل فقط AP ایران تا الان
تشکر کنندگان: M.d ، Alex 2014 ، parastoo23 ، Jefferson
(2015-09-09 ساعت 17:58)yesorno نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 17:56)joybar نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 15:32)Azer نوشته:  صفحه اول پاس پانچ مي شه به ويزا هاي داخل اون. من برا کشورهاي ديگر اين اتفاق برام افتاده، جاي هيچگونه نگراني اصلاً نيست.Big Grin

یس یانو عزیز .انشاله وقتی رفتی ام ری کا تمام کارهای پاسپورتی ت را از طریق پست ب ادرس کنسولگری ایران (دفتر حفظ منافع )در واشنگتن بفرست بنحو احسن وسریع انجام میشه و با پست برات میفرستند که شامل صدور و تمدید و صدور شناسنامه و غیره میشود .دیگه لازم نیست برگردی . موفق باشی

اینم حرفیه Big Grin مرسی

اما اجازه خروجه هنوز سرجاشه ها

ممنون دوستان
من تا هفته دیگه فرصت دارم پاسپورتم رو به سفارت بدم برای دریافت ویزا
تو این مدت کم نمی تونم پاسپورتم رو عوض کنم طبق گفته اون دوست عزیز من الان بلیط آمریکا ندارم که به شعبه ستارخان پلیس +10 ارائه بدم.
طبق گفته دوست عزیز Azer میشه بعد از درج ویرا تو پاس قدیم درخواست پاس جدید بدم و آیا ویزای پاس قدیمم اعتبار داره؟آیا کسی از دوستان به این روش وارد خاک آمریکا شده یا خیر؟
ببخشید اینجا سوالم رو مطرح کردم چون این تاپیک فعاله
کیس 71xx/رویت قبولی22 می/سفارت:آنکارا/ ارسال فرمها:13june/
تعداد نفرات کیس: 3 نفر/برنده اصلی:همسر(سرباز نیروی هوایی)/تاریخ رویت کارنتی:10 june
تاریخ مصاحبه 11Agu,سفارت آنکارا
آپدیتها:11 Agu12 ,Agu(کیس اصلی)،2Sep (کیس اصلی-شبانه)،3 sep(کیس اصلی or و بقیه ready). دریافت ایمیل کلیری:8 Sep.
تشکر کنندگان: A2000 ، Jefferson
(2015-09-09 ساعت 14:56)areb1356 نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 14:35)s.zare نوشته:  ابوظبی کیس 3579 کلیر کرد.

هورا برای صاحبش.
جالبه این کیس آخرین آپش ۱۰ آگوست معروف بود. پس
[font=Arial]بدون آپ هم کلیر میشه
[/font]

آقا من دیگه آپ نمیخوام. فقط Issued CoolBig Grin

انشاالله برای شما و هم اینطور آقای خلیل خواه
و دیگر دوستان منتظر بخصو ص خانواده هایی که نیمه کاره ویزا گرفتند
موفق باشید دیگه چیزی تا ویزا گرفتن نمانده است
تشکر کنندگان: mordad ، kimfar ، Alex 2014 ، hamed shayan ، samane1363 ، SAMBAR ، areb1356 ، Jefferson
ما دوباره ديشب آپ خورديم اينام خوششون مياد مدام آپ خشك و خالي ميزنن خوب بابا زودتر كلير كنين بريم ديگه.....[emoji3][emoji5]️
تشکر کنندگان: mordad ، ebrahim1e ، kimfar ، M.d ، 2015reza ، Jefferson

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان