کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-09 ساعت 20:04)yesorno نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 19:55)2015reza نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 17:37)yesorno نوشته:  عاقا من فایل سفرنامه رو آپدیت کردم.
حالا میگین به ما چه Big Grin

نه به کارتون میاد. الان آخر امضام رو ببینین لینکشم عوض کردم.

حالا واسه چی به کارتون میاد؟

یه سری از سؤالایی که هنوز که هنوزه تو این تاپیک پرسیده میشه از صفحه 34 به بعدش خوروندم تا هر کی پرسید لینکش رو بدین بره بخونه هی نیان بپرسن والا

بخونین نظر بدین اصلاح کنم بهترش کنم و ....

مرسی

Yesorno جون، اميدوارم فرق / و or رو هم گذاشته باشي. پدرمون در اومد از پاسخ به اين سوالBig GrinWink

اونا که خاطرم بود مثل همیت / یا or و آدرس سایتا و نفر دوم کجاستو چجوری امضا درست کنمو چجوری ف ی ل ت ر کنمو نحوه ی جستجو در سایتو سایت سیس چیه و سایت سفارت چیه و معادل کلمات و سیمون کیه و تعطیلیا و ... رو گذاشتم

شما چی به نظرتون میرسه لازمه؟ بگین بزارم

سلام و خسته نباشید، فایلتون خیلی خوب هست و اطلاعات فوق العاده ای داره، جسارتا چندتا پیشنهاد برای کامل شدن فایل دارم:
1- توضیحاتی هم راجع به سفر به آنکارا و ایروان اضافه بشه
2- توضیحات راجع به انتخاب پست برای گرفتن پاسپورت اضافه بشه
فکر می کنم که فایل رو کاملتر می کنه و بقولی یه باقیات و صالحاتی برای شما ایجاد می کنه لالیگا بنده یک فایل از آنکارا دارم که البته بنده خدایی که نهیه کرده کیس دانشجویی بوده ولی خیلی خوبه در اختیار شما قرار می دهم که انشاا... اگر تونستید وارد فایلتون کنید، با تشکر فراوان
بازمانده 2015
یایو یایو مولالا یایو یایو
Cool
تشکر کنندگان: mordad ، SAMBAR ، M.d ، farrokh33 ، آزاده_امین ، A2000
اق دیگه خیلی بی انصافا اگه امشب همه رو اپدیت نکنن

خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
(2015-09-09 ساعت 20:49)comeonbaby نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 20:04)yesorno نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 19:55)2015reza نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 17:37)yesorno نوشته:  عاقا من فایل سفرنامه رو آپدیت کردم.
حالا میگین به ما چه Big Grin

نه به کارتون میاد. الان آخر امضام رو ببینین لینکشم عوض کردم.

حالا واسه چی به کارتون میاد؟

یه سری از سؤالایی که هنوز که هنوزه تو این تاپیک پرسیده میشه از صفحه 34 به بعدش خوروندم تا هر کی پرسید لینکش رو بدین بره بخونه هی نیان بپرسن والا

بخونین نظر بدین اصلاح کنم بهترش کنم و ....

مرسی

Yesorno جون، اميدوارم فرق / و or رو هم گذاشته باشي. پدرمون در اومد از پاسخ به اين سوالBig GrinWink

اونا که خاطرم بود مثل همیت / یا or و آدرس سایتا و نفر دوم کجاستو چجوری امضا درست کنمو چجوری ف ی ل ت ر کنمو نحوه ی جستجو در سایتو سایت سیس چیه و سایت سفارت چیه و معادل کلمات و سیمون کیه و تعطیلیا و ... رو گذاشتم

شما چی به نظرتون میرسه لازمه؟ بگین بزارم

سلام و خسته نباشید، فایلتون خیلی خوب هست و اطلاعات فوق العاده ای داره، جسارتا چندتا پیشنهاد برای کامل شدن فایل دارم:
۱- توضیحاتی هم راجع به سفر به آنکارا و ایروان اضافه بشه
۲- توضیحات راجع به انتخاب پست برای گرفتن پاسپورت اضافه بشه
فکر می کنم که فایل رو کاملتر می کنه و بقولی یه باقیات و صالحاتی برای شما ایجاد می کنه لالیگا بنده یک فایل از آنکارا دارم که البته بنده خدایی که نهیه کرده کیس دانشجویی بوده ولی خیلی خوبه در اختیار شما قرار می دهم که انشاا... اگر تونستید وارد فایلتون کنید، با تشکر فراوان

اون چیزایی که گذاشتم رو تک تکشو تجربه کردم.
اما سفر به آنکارا و ایروان رو نه
یا در مورد پست اطلاعاتم صفره
پس چند تا از دوستان که می تونن زحمت بکشن یه سفر نامه جامع از آنکارا و ایروان و از روش کار پست و سؤالاتش تهیه کنن. تا فایل رو کامل کنیم و بزاریم تو سرور خود سایت. مشکل یک نفر هم حل بشه جبران زحمتتون میشه.

مرسی از نظرتون و ممنون از نظرات بقیه ی دوستان
کاربران در حال بازدید این موضوع: 2015reza، Alex 2014، Aliparto، areb1356، comeonbaby، ebrahim1e، khalilkhah، Manamehr، mari48، Miip، payam21، samirakn، satan، titi_spring64، محمد رضا قاسمی، دیاکو روشا، 1 مهمان
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، Alex 2014 ، farrokh33
(2015-09-09 ساعت 20:56)areb1356 نوشته:  کاربران در حال بازدید این موضوع: 2015reza، Alex ۲۰۱۴، Aliparto، areb1356، comeonbaby، ebrahim1e، khalilkhah، Manamehr، mari48، Miip، payam21، samirakn، satan، titi_spring64، محمد رضا قاسمی، دیاکو روشا، ۱ مهمان
چرا من همیشه حذف میشم

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، mordad ، Alex 2014 ، SAMBAR ، farrokh33 ، آزاده_امین
اقایون تا چه ساعتی از شب باید منتظر اپدیت بود؟

خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، mordad ، Alex 2014 ، SAMBAR ، farrokh33
خدايا خواهشاً زودتر مارو كلير كن بريم باور كن خودتم از دستمون راحت ميشي....
تشکر کنندگان: karo.eng ، Manamehr ، mordad ، Arshia2000 ، homayoon1972 ، SAMBAR ، farrokh33 ، آزاده_امین ، Jefferson
از گابریل گارسیا می پرسند:
اگر بخواهی کتاب صد صفحه ای در باره امید بنویسی، چه می نویسی؟
گفت: 99 صفحه رو خالی می گذارم، صفحه اخر، سطر اخر می نویسم :" یادت باشه دنیا گرده، هروقت احساس کردی به اخر رسیدی شاید در نقطه شروع باشی"
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
(2015-09-09 ساعت 21:11)samane1363 نوشته:  از گابریل گارسیا می پرسند:
گفت: 99 صفحه رو خالی می گذارم، صفحه اخر، سطر اخر می نویسم :" یادت باشه دنیا گرده، هروقت احساس کردی به اخر رسیدی شاید در نقطه شروع باشی"

منم الان احساس میکنم دوباره اومدم سر نقطه شروعBig GrinBig GrinBig Grin بعد 1 سال و 4 ماه انتظار Big Grin
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
(2015-09-09 ساعت 20:36)1362amin1362 نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 20:29)SAMBAR نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 19:40)mordad نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 19:22)elmira esteghbal نوشته:  انشاالا...كه شما يهو بدون آپ كلير بشين چون اين آپ ها فقط يه خوشي كاذب به آدم ميده و آدم و هوايي ميكنه...[emoji6]

ممنون . ایشالا همه بچه های این تاپیک زوده زود کلیر شن ما هم در کنارشون

باور کنید من ارزوی اپ دارم حتی راضی به اپ کیس ۲ هم هستمSadSadSad

فرهاد جان همين روزا و شبا ديگه اين انتظارا به ميمنت و مباركي به پايان مي رسه. داداش بليطو بگير. با تركيش ميريماااااا[emoji3][emoji3][emoji3]
ان شاالله که همه ی شما میایید و از خداوند ممنون هستم که ویزاهای شما رو بزودی زود به شما میده و با همسر من میایید اینجا و بهترین زندگی رو برای خودتون درست خواهید کرد
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
(2015-09-09 ساعت 19:22)elmira esteghbal نوشته:  انشاالا...كه شما يهو بدون آپ كلير بشين چون اين آپ ها فقط يه خوشي كاذب به آدم ميده و آدم و هوايي ميكنه...[emoji6]

ما هم همه اپ هامون واسه ایمیل بوده کلا تا الان 1 بار اپ واقعی داشتیم
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، farrokh33 ، آزاده_امین
(2015-09-09 ساعت 21:20)mordad نوشته:  

ما هم همه اپ هامون واسه ایمیل بوده کلا تا الان ۱ بار اپ واقعی داشتیم

ما هم همينطور...

شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: mordad ، آزاده_امین
سلام دوستان ، امروز عصر بلاخره ايميل اومد و تو سايت ابوظبي هم ما كلير شديم خداروشكر!
باورم نميشد ! اميدوارم كه همه بچه هاي اين تاپيك اين لحظه شيرين و تجربه كنن!
تو سايت سيس ولي هنوز تاريخ آخرين آپديتمون هست و كلير نشديم! ساعت ايميل هشت صبح امروزه و احتمالا امشب تو سايت سيس هم كلير ميشيم!
به اميد كلير شدن همه دوستان اين تاپيك تا آخر همين هفته!
Case n. : 2015AS35$$ / سفارت:آنكارا>>>>ابوظبي / ارسال فرمها: اواخر اكتبر / كارنت: اوايل ژانويه / مصاحبه : ٢٦ مي / تعداد افراد كيس : الان سه نفر ? / برنده اصلي:همسرم / AP:٢٦ مي / UD :٢٩ مي /UD برنده اصلي از سيس: ٧ جولاي /٦ اگوست هردو فقط براي برنده اصلي /10 اگوست همه افراد كيس از سيس /8 سپتامبر آپديت برنده اصلي / 9 سپتامبر آپ هر سه نفرمون و ايميل از سفارت ابوظبي!

خدايا شكرت!!!!!!! اين كليري و قسمت همه بكن زودتررررررررر!
(2015-09-09 ساعت 21:19)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 21:11)samane1363 نوشته:  از گابریل گارسیا می پرسند:

منم الان احساس میکنم دوباره اومدم سر نقطه شروعBig GrinBig GrinBig Grin بعد ۱ سال و ۴ ماه انتظار Big Grin

نقطه شروع یک زندگی جدید بعد از این همه انتظار و خاطرات خوب با دوستانی خوب با این دید نگاه کنید Wink
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
(2015-09-09 ساعت 21:21)TajbakhshSalma نوشته:  سلام دوستان ، امروز عصر بلاخره ايميل اومد و تو سايت ابوظبي هم ما كلير شديم خداروشكر!
باورم نميشد ! اميدوارم كه همه بچه هاي اين تاپيك اين لحظه شيرين و تجربه كنن!
تو سايت سيس ولي هنوز تاريخ آخرين آپديتمون هست و كلير نشديم! ساعت ايميل هشت صبح امروزه و احتمالا امشب تو سايت سيس هم كلير ميشيم!
به اميد كلير شدن همه دوستان اين تاپيك تا آخر همين هفته!
خیلی خوشحال شدم بخدا مبارکتون باشه هوراااا

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان