کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-09 ساعت 21:26)لیدا59 نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 21:21)TajbakhshSalma نوشته:  سلام دوستان ، امروز عصر بلاخره ايميل اومد و تو سايت ابوظبي هم ما كلير شديم خداروشكر!
باورم نميشد ! اميدوارم كه همه بچه هاي اين تاپيك اين لحظه شيرين و تجربه كنن!
تو سايت سيس ولي هنوز تاريخ آخرين آپديتمون هست و كلير نشديم! ساعت ايميل هشت صبح امروزه و احتمالا امشب تو سايت سيس هم كلير ميشيم!
به اميد كلير شدن همه دوستان اين تاپيك تا آخر همين هفته!
خیلی خوشحال شدم بخدا مبارکتون باشه هوراااا

ممنون دوست عزيز! ايشالاه براي همه دوستان بزودييييييييييييي!
Case n. : 2015AS35$$ / سفارت:آنكارا>>>>ابوظبي / ارسال فرمها: اواخر اكتبر / كارنت: اوايل ژانويه / مصاحبه : ٢٦ مي / تعداد افراد كيس : الان سه نفر ? / برنده اصلي:همسرم / AP:٢٦ مي / UD :٢٩ مي /UD برنده اصلي از سيس: ٧ جولاي /٦ اگوست هردو فقط براي برنده اصلي /10 اگوست همه افراد كيس از سيس /8 سپتامبر آپديت برنده اصلي / 9 سپتامبر آپ هر سه نفرمون و ايميل از سفارت ابوظبي!

خدايا شكرت!!!!!!! اين كليري و قسمت همه بكن زودتررررررررر!
(2015-09-09 ساعت 21:21)TajbakhshSalma نوشته:  سلام دوستان ، امروز عصر بلاخره ايميل اومد و تو سايت ابوظبي هم ما كلير شديم خداروشكر!
تو سايت سيس ولي هنوز تاريخ آخرين آپديتمون هست و كلير نشديم! ساعت ايميل هشت صبح امروزه و احتمالا امشب تو سايت سيس هم كلير ميشيم!

تبریک میگم خانم تاجبخش انشالله این لحظه شیرین قسمت بقیه بچه های منتظر هم بشه
مبارکتون باشه
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه

تبریک تبریک تبریک امیدوارم موفق باشید و زندگی خوبی داشته باشی هوراااااااااااااااا
برای بقیه بچه ها هم دعا کن
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه

خیلی خیلی مبارکتون باشه خانم تاجبخش... براتون بهترین هارو در ادامه مسیر آرزو میکنم
برای تمام منتظرها دعای خیر بفرمایید
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم

با تبريك فراوان دوست عزيز . اب ٨ سبتامبرتون or معروف رو داشت يا نه ؟؟؟
دوست مهاجر سرایی عزیز
تبریک فراوان. ایشالا که همیشه همین جور شاد باشین.
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
(2015-09-09 ساعت 21:56)ehsa نوشته:  

با تبريك فراوان دوست عزيز . اب ٨ سبتامبرتون or معروف رو داشت يا نه ؟؟؟
تبریک فراوان
کاش دلیل کلیرنس و شرایطتون را توضیح میدادین
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Alex 2014 ، sunn789 ، nara ، farrokh33
برنده اصلي : سربازي نيروي انتظامي ٥ سال بيش . ارشد عمران . شغل ازاد.
همراه : دكتر داروساز شاغل در بيمارستان دولتي براي دوره طرح
تشکر کنندگان: SAMBAR ، homayoon1972 ، M.d ، farrokh33 ، آزاده_امین
بالاخره این ایروان اینقد با این آپاش مارو دق داد تا کلیرمون کرد. ایشالا نوبت شماها.
من 28 و 31 آگوست. 1 و 2 و 3 سپتامبر آپ داشتم که آخریش با or بود ولی دیگه خبری نشد. تا دیروز که گفتم بزا یه ایمیل بزنم ببینم چه خبره. ایمیب که دادم جواب ندادن اما دوباره آپ خوردم و صبح شمارمو زدن تو سایت. حالا بعدش جالبه. فکر نکنم تا حالا کسی یه همچین رکوردی ثبت کرده باشه.
مطلع شدن از کلیری ساعت 10 صبح سر کار. بلیط پیدا کردن بصورت ناپلونی ساعت 10.30. جمع کردن بند و بساط و حرکت به سمت فرودگاه ساعت 12.30. رسیدن به فرودگاه ساعت 1.30.. مواجه شدن با گیتهای بسته و بقولی جا موندن از پرواز چون پرواز ساعت 2 بود. مراجعه به دفتر ماهان و سوار شدن به هواپیما با کلی بدبختی ساعت 1.50. رسیدن به ایروان ساعت حدود4. تحویل پاسپورتها به سفارت حدود 5. و الان هم بصورت جنازه افتاده تو رخت خواب.
شرایط کیس. فوق برق. معاف. کار خصوصی. مصاحبه 2 جولای

سلام
دوستان میشه پاسپورت رو بعد از کلیر شدن واسه سفارت امریکا پست کرد یا داد کس دیگه ای ببره یا حتما باید حضوری خود فرد بره
تشکر کنندگان: farrokh33
(2015-09-09 ساعت 22:54)yashar7 نوشته:  سلام
دوستان میشه پاسپورت رو بعد از کلیر شدن واسه سفارت آمریکا پست کرد یا دادایوایدیگه ای ببره یا حتما باید حضوری خود فرد بره

سلام در صورتيكه ابوظبي مصاحبه داشتيد بله ميتونيد پيك آپ كنيد
٢٠١٥، ايالت تگزاس، شهر دالاس
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، farrokh33
نبریک فراوان به دوستای کلیر شده
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
ارزو میکنم توی مسیر جدید زندگی لحظه به لحظه خدا یار و یاورتون باشه و همیشه موفق باشید و شاد.
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
(2015-09-09 ساعت 22:54)yashar7 نوشته:  سلام
دوستان میشه پاسپورت رو بعد از کلیر شدن واسه سفارت آمریکا پست کرد یا دادایوای دیگه ای ببره یا حتما باید حضوری خود فرد بره
من جات بودم این ریسکو نمیکردم بعد از این همه مدت انتظار حالا پاسپورت هم گم بشه چیکار میخوای بکنی
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
تشکر کنندگان: ریحانا ، farrokh33 ، آزاده_امین
(2015-09-05 ساعت 20:49)yesorno نوشته:  دوستای گلم، اونچیزی که نوشتم حرف دلمه، نه از نظر لاتاری و نه از نظر آماری ارزش نداره و اگه میبینین وقتتون عزیزتون تلف میشه این پست رو نادیده بگیرین.

بارها و بارها به من گفتن که وقتی تحلیل آماری میزاری (اونا که فایل اکسل مربوط به آخرین آپدیت ها هستش منظورم نیست) بیشتر هدفت شاد کردن بچه هاست و داری روحیه میدی.

من براتون مثال میزنم تا یکم با روند کار بنده آشنا بشین.
عمومآً تا ساعت ۱-۲ شب پست هاتون رو دونه دونه می خونم.
بررسی می کنم ببینم چه چیزی نگرانتون کرده و نمیام شادتون کنم بلکه به دنبال تحلیلش می رم.
مثلاً دیشب دیدم که دوست گلم و بزرگوارم جنال خلیلخواه آمار جهانی گذاشتن. فکرم مشغول شد که آمار رو بزارم.
توی رختخواب بدون سیستم و در ذهنم روند محاسبات رو دنبال می کنم.
اینکه کدوم داده ها و چه موقع از کدوم اطلاعات کم بشه رو بررسی می کنم.
صبح تمام کارهایی که برنامه ریزی شده رو طبق برنامه جلو می برم.

مثلاً در خصوص تصویر امروز:
۱. دیدن کار جناب خلیل خواه
دوست عزیزمبارک باشه. میشه بگید تاریخ مصاحبه تون کی بوده؟
۲. بررسی راه ها و برگشتن به ارسال خودم که لینکش رو گذاشته بودم
۳. آماده کردن دیتابیس برای برنامه نویسی (کل فایل سیمون تبدیل به دیتابیس شد)
۴. شروع برنامه نویسی و نوشتن برنامه
۵. طراحی خروجی و آماده سازی برای ارائه در سایت
۶. ارائه در سایت بازنگری و تصحیح پاسخ (همیشه پاسخ هام ویرایش شده هستن )

ببینین من دخل و تصرفی در داده ها ندارم. برنامه نوشته می شه، محاسبات انجام میشه و خروجی نمایش داده میشه.

یا زمانی که فایل مربوط به سال ۲۰۱۳ رو گذاشتم، برنامه رو بازنویسی کردم، تا بتونه تعداد حفره ها رو شناسایی کنه، و بعد هر صفحه ی مربوط به هر فرد که باز می شد، اطلاعاتش رو چشمی هم چک می کردم

تنها کاری که من می کنم اینه که زمانی که به نتیجه ی ناخوشایندی می رسم، اون رو اعلام نمی کنم. شاید بعضی دوستان شخصی پیغام می دن که نظرت چیه و اون نتیجه ناخوشایند رو شخصی واسشون ارسال می کنم. اما از گفتنش در جمع دوستان پرهیز می کنم.

پس هر عددی که اعلام می کنم حداقل دو روز با طرح و برنامه روی اون کار می کنم، خالی از اشکال نیست، چون سیمون از سال ۲۰۱۳ تا امروز داره روی برنامش کار می کنه به عبارتی بیش از دو سال نزدیک به سه سال ولی من کل برنامه ی استخراجم رو در ۴ روز نوشتم. خطایی که خودم متوجه شده باشم و اصلاح نشده باشه نداره اما خالی از خطا نیست.
هیچ داده ای برای دل خوشی شما ارائه نمی کنم. تحت هیچ شرایطی.

من حتی وقتی می بینم کسی میگه کیس منو تحلیل یا بررسی کنین، جواب این جور پست ها رو نمیزارم چون هم امکان ناراحت شدن فرد هم امکان خطا و هم امکان روحیه دادن الکی هست.

اعتقادی به این که سهمیه بیاد و سهمیه این ماه نیومده و ... ندارم. این کم کاری ابتدایی ماه رو هم نمیتونم توجیه کنم اما پیش بینی کرده بودم.
اونچه که مدتهاس به نظر من میاد اینه که کیس های آنکارا هر کیس حداقل یک ویزا دریافت می کنه (هر کیس حداقل یک ویزا)
کیس های ایروان تا درصد بالایی کلیر میشن و امید بالایی دارن.
در خصوص کیس های ابوظبی به نظر من بیشتر امید به کیس های خانوادگی هستش و البته و البته که تعدادی کلیر نشده باقی خواهند ماند (به امید اینکه مهاجرسرایی نباشن) اما درصدشون بسیار کمه و جای نگرانی نیست.

قید کیس خودم رو یک ماه قبل زدم، باور دارم که کار برای من خاتمه پیدا کرده (ازم دلیل نخواین)، روزی که داخل سفارت آمریکا بودم، بعد از ورودم به سفارت این جمله ها رو گفتم «خدارو شکر که تا اینجا رو اونقدر توان داشتم که قدم بزارم، خدایا تا اونجا که در توانم بود اومدم، بقیه ی راه از عهدم خارجه و فقط شکرت که در حد توانم پیش اومدم، میسپارمش به خودت»

امروز آرامش کامل دارم که سپردمش به خودش و اگه روزی دست خالی از نظر مادی برگشتم اما دست پر از نظر طرز فکر و پختگی و کسب تجربه و آشنایی با شما عزیزان قدم بر می دارم. باور هم دارم که اگر روز اول تا اون نقطه ای که در توانم بود، زحمتی نکشیده بودم، نه تنها امروز چه از دید مادی و چه معنوی هیچ چیزی نداشتم، بلکه همیشه تا لحظه ی آخر فقط یأس زندگی می کردم و این جمله همیشه تو ذهنم بود که «اگه اون فرم رو پر می کردم ... اگه به مصاحبه می رفتم ... اگه ... حتماً امروز آمریکا زندگی بهتری داشتم»

ما انتخاب کردیم و زحمتمون رو کشیدیم، اگه شد زهی سعادت و اگه نشد اونقدر آموزش ها و تجربیات خوب داریم که جبران کسور کنه. ما انتخاب کردیم انتهای راه دیر نیست و نور چراغ پیروزی تک تک شما عزیزان از انتهای راه دیده میشه. ته این راه باخت نداره. آزمون صبر و تحمله. به انتخابتون باور داشته باشین و قدمتون رو محکم و ثابت بردارین. به امید شاد شدن تک تک شما دوستان. موفق باشین و دل شاد

(2015-09-09 ساعت 21:31)TajbakhshSalma نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 21:26)لیدا59 نوشته:  
خیلی خوشحال شدم بخدا مبارکتون باشه هوراااا

ممنون دوست عزيز! ايشالاه براي همه دوستان بزودييييييييييييي!
تبریک فراوان به دوستای کلیر شده
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
ارزو میکنم توی مسیر جدید زندگی لحظه به لحظه خدا یار و یاورتون باشه و همیشه موفق باشید و شاد.
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: Pariba ، homayoon1972 ، sunn789 ، دریای خروشان ، M.d ، SAMBAR ، Jefferson ، humsun

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان