کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
خوب بولتن دوم هم اعلام شد
آسیا 3100
(فقط 300 تا ) این KCC رفتارش هر سال غیر قابل پیش بینی هست.
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، آلیس-1980 ، آزاده_امین ، farrokh33 ، sunn789 ، Alex 2014
سلام دوستان
الان داشتم فایل 2014 سیمون را بررسی میکردم وقتی این فایل را نگاه میکنی و ap ها را دونه دونه چک میکنی تقریبا همه کیسهایی که آپهای سپتامبر را دارند آپشان با or میباشد که نشان میدهد تقریبا همه افراد کلیر شده بودند حتی افراد زیادی ایروان آپ 2 سپتامبر با or دارند اما در حالت ap مانده بودند و همینطور تا روزهای آخر که بیشتر کیسها کلیر شده اند که این مطلب صحت حرفهای سارا گرو که گفتند کمتر کسی 2014 کلیر نشده بود را بیان میکند
امیدوارم همه دوستان کلیر شوند و تقریبا همه مطمئنیم که ویزا کم نمیاد و تا 30 سپتامبر همه ویزا بگیریم
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
آخ چی می شد ماها که رو 10 آگست موندیم، تو 10 سپتامبر کلير شیم.Big Grin
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
(2015-09-09 ساعت 23:58)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
آخ چی می شد ماها که رو ۱۰ آگست موندیم، تو ۱۰ سپتامبر کلير شیم.Big Grin
انشااله فردا خبرهای خوبی بهمون میرسه
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
(2015-09-09 ساعت 23:58)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
آخ چی می شد ماها که رو ۱۰ آگست موندیم، تو ۱۰ سپتامبر کلير شیم.Big Grin

مي شيم ديگه.
آمارمونو دادن كه آمريكا بهمون ويزا نامبر اختصاص بده. چيزي ديگه غير از اين نبوده. مطمئنم
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

غبار غم برود...
حال خوش شود ... آمین ...
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
(2015-09-09 ساعت 23:43)ebrahim1e نوشته:  سلام دوستان
الان داشتم فایل ۲۰۱۴ سیمون را بررسی میکردم وقتی این فایل را نگاه میکنی و ap ها را دونه دونه چک میکنی تقریبا همه کیسهایی که آپهای سپتامبر را دارند آپشان با or میباشد که نشان میدهد تقریبا همه افراد کلیر شده بودند حتی افراد زیادی ایروان آپ ۲ سپتامبر با or دارند اما در حالت ap مانده بودند و همینطور تا روزهای آخر که بیشتر کیسها کلیر شده اند که این مطلب صحت حرفهای سارا گرو که گفتند کمتر کسی ۲۰۱۴ کلیر نشده بود را بیان میکند
امیدوارم همه دوستان کلیر شوند و تقریبا همه مطمئنیم که ویزا کم نمیاد و تا 30 سپتامبر همه ویزا بگیریم
موفق باشید

نتیجه گیری:
پارسال مشکل اصلی کمبود ویزا بود نه کلییر نشدن
پس امسال که ان شا الله کمبود‌ ویزا نداریم امیدها برای کلییر شدن‌و‌گرفتن ویزا زیاده
درسته؟
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
(2015-09-10 ساعت 00:04)Manamehr نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 23:43)ebrahim1e نوشته:  سلام دوستان
الان داشتم فایل ۲۰۱۴ سیمون را بررسی میکردم وقتی این فایل را نگاه میکنی و ap ها را دونه دونه چک میکنی تقریبا همه کیسهایی که آپهای سپتامبر را دارند آپشان با or میباشد که نشان میدهد تقریبا همه افراد کلیر شده بودند حتی افراد زیادی ایروان آپ ۲ سپتامبر با or دارند اما در حالت ap مانده بودند و همینطور تا روزهای آخر که بیشتر کیسها کلیر شده اند که این مطلب صحت حرفهای سارا گرو که گفتند کمتر کسی ۲۰۱۴ کلیر نشده بود را بیان میکند
موفق باشید

نتیجه گیری:
پارسال مشکل اصلی کمبود ویزا بود نه کلییر نشدن
پس امسال که ان شا الله کمبود‌ ویزا نداریم امیدها برای کلییر شدن‌و‌گرفتن ویزا زیاده
درسته؟

100%
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
(2015-09-09 ساعت 17:56)joybar نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 17:45)yesorno نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 17:40)joybar نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 15:32)Azer نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 14:43)nimanoush نوشته:  ممنون مگه برای تمدید گذرنامه پاس قبلی رو پانچ نمی کنند

صفحه اول پاس پانچ مي شه به ويزا هاي داخل اون. من برا کشورهاي ديگر اين اتفاق برام افتاده، جاي هيچگونه نگراني اصلاً نيست.Big Grin
دوستان عزیز من فکر میکنم موضو ع شش ماه اعتبار باقی مانده مربوط به شرایط دریافت ویزا هست که تقریبا بیشتر کشورها هنگام صدور ویزا در نظر میگیرند . واین مورد در هنگام خروج از ایران چک نمیشود.اگرچه در مورد این دوست عزیز ممکن است درهنگام ورود به مقصد اشکال ایجاد کند . که انهم جای تردید دارد چون یکی از وظایف کنسولگریها تمدید پاسپورت در محل اقامت دایمی اتباعشان هست.

صحبت دوستان کاملاً صحیح و دقیقه. با پاس با اعتبار کمتر از ۶ ماه تحت هیچ شرایطی اجازه ی خروج از کشور صادر نمیشه.
کلاً برای ما عاقلانه هم نیست چون شیش ماه بعد باید برگردیم و پاس رو تمدید کنیم، خب از الان تمدید کنین. البته چون بیشتر از ۶ ماه اعتبار دارین پلیس +۱۰ ممکنه گیر بده و نیاز به نامه داشته باشین. موفق باشین.
یس یانو عزیز .انشاله وقتی رفتی ام ری کا تمام کارهای پاسپورتی ت را از طریق پست ب ادرس کنسولگری ایران (دفتر حفظ مناغع )در واشنگتن بفرست بنحو احسن وسریع انجام میشه و با پست برات میفرستند که شامل صدور و تمدید و صدور شناسنامه و غیره میشود .دیگه لازم نیست برگردی . موفق باشی
سلام
دفتر حافظ منافع اینکار رو میکنه ولی قیمتش در مقایسه با ایران خیلی بالاست.
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، آزاده_امین ، farrokh33 ، sunn789 ، Alex 2014 ، SAMBAR
(2015-09-09 ساعت 21:56)ehsa نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 21:21)TajbakhshSalma نوشته:  سلام دوستان ، امروز عصر بلاخره ايميل اومد و تو سايت ابوظبي هم ما كلير شديم خداروشكر!
باورم نميشد ! اميدوارم كه همه بچه هاي اين تاپيك اين لحظه شيرين و تجربه كنن!
تو سايت سيس ولي هنوز تاريخ آخرين آپديتمون هست و كلير نشديم! ساعت ايميل هشت صبح امروزه و احتمالا امشب تو سايت سيس هم كلير ميشيم!
به اميد كلير شدن همه دوستان اين تاپيك تا آخر همين هفته!

با تبريك فراوان دوست عزيز . اب ٨ سبتامبرتون or معروف رو داشت يا نه ؟؟؟

به شما هم تبريك ميگم دوست عزيز و خسته نباشين با اين روز سخت و دلچسبي كه گزروندين! راستش چندين بار از دوستاي مهاجرسرايي عزيز خواهش كردم جريان اين or معروف و برام توضيح بدن ! در نتيجه معني or و نميدونم ولي هرچي تو صفحه سفارت و سيس گشتم هيچ or ي پيدا نكردم !
Case n. : 2015AS35$$ / سفارت:آنكارا>>>>ابوظبي / ارسال فرمها: اواخر اكتبر / كارنت: اوايل ژانويه / مصاحبه : ٢٦ مي / تعداد افراد كيس : الان سه نفر ? / برنده اصلي:همسرم / AP:٢٦ مي / UD :٢٩ مي /UD برنده اصلي از سيس: ٧ جولاي /٦ اگوست هردو فقط براي برنده اصلي /10 اگوست همه افراد كيس از سيس /8 سپتامبر آپديت برنده اصلي / 9 سپتامبر آپ هر سه نفرمون و ايميل از سفارت ابوظبي!

خدايا شكرت!!!!!!! اين كليري و قسمت همه بكن زودتررررررررر!
تشکر کنندگان: nara ، ehsan_pars ، homayoon1972 ، mf1357 ، آزاده_امین ، farrokh33 ، Pariba ، Alex 2014 ، SAMBAR ، Jefferson ، Siamak
(2015-09-09 ساعت 22:15)aria802 نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 21:56)ehsa نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 21:21)TajbakhshSalma نوشته:  سلام دوستان ، امروز عصر بلاخره ايميل اومد و تو سايت ابوظبي هم ما كلير شديم خداروشكر!
باورم نميشد ! اميدوارم كه همه بچه هاي اين تاپيك اين لحظه شيرين و تجربه كنن!
تو سايت سيس ولي هنوز تاريخ آخرين آپديتمون هست و كلير نشديم! ساعت ايميل هشت صبح امروزه و احتمالا امشب تو سايت سيس هم كلير ميشيم!
به اميد كلير شدن همه دوستان اين تاپيك تا آخر همين هفته!

با تبريك فراوان دوست عزيز . اب ٨ سبتامبرتون or معروف رو داشت يا نه ؟؟؟
تبریک فراوان
کاش دلیل کلیرنس و شرایطتون را توضیح میدادین

شرايط كيسمون هم : برنده اصلي همسرم شغل آزاد سربازي ارتش ! فكر كنم بخاطر سربازي ap خورديم !
Case n. : 2015AS35$$ / سفارت:آنكارا>>>>ابوظبي / ارسال فرمها: اواخر اكتبر / كارنت: اوايل ژانويه / مصاحبه : ٢٦ مي / تعداد افراد كيس : الان سه نفر ? / برنده اصلي:همسرم / AP:٢٦ مي / UD :٢٩ مي /UD برنده اصلي از سيس: ٧ جولاي /٦ اگوست هردو فقط براي برنده اصلي /10 اگوست همه افراد كيس از سيس /8 سپتامبر آپديت برنده اصلي / 9 سپتامبر آپ هر سه نفرمون و ايميل از سفارت ابوظبي!

دوستان براي پيك آپ با چه آژانسي و كي بايد تماس بگيرم و مدارك لازم چيه؟ آيا پول مجدد هم بايد به سفارت بديم؟
ممنون ميشم كمكم كنيد !

تشکر کنندگان: دریای خروشان ، farrokh33 ، Pariba ، Alex 2014 ، SAMBAR
(2015-09-05 ساعت 20:49)yesorno نوشته:  دوستای گلم، اونچیزی که نوشتم حرف دلمه، نه از نظر لاتاری و نه از نظر آماری ارزش نداره و اگه میبینین وقتتون عزیزتون تلف میشه این پست رو نادیده بگیرین.

بارها و بارها به من گفتن که وقتی تحلیل آماری میزاری (اونا که فایل اکسل مربوط به آخرین آپدیت ها هستش منظورم نیست) بیشتر هدفت شاد کردن بچه هاست و داری روحیه میدی.

من براتون مثال میزنم تا یکم با روند کار بنده آشنا بشین.
عمومآً تا ساعت ۱-۲ شب پست هاتون رو دونه دونه می خونم.
بررسی می کنم ببینم چه چیزی نگرانتون کرده و نمیام شادتون کنم بلکه به دنبال تحلیلش می رم.
مثلاً دیشب دیدم که دوست گلم و بزرگوارم جنال خلیلخواه آمار جهانی گذاشتن. فکرم مشغول شد که آمار رو بزارم.
توی رختخواب بدون سیستم و در ذهنم روند محاسبات رو دنبال می کنم.
اینکه کدوم داده ها و چه موقع از کدوم اطلاعات کم بشه رو بررسی می کنم.
صبح تمام کارهایی که برنامه ریزی شده رو طبق برنامه جلو می برم.

مثلاً در خصوص تصویر امروز:
۱. دیدن کار جناب خلیل خواه
۲. بررسی راه ها و برگشتن به ارسال خودم که لینکش رو گذاشته بودم
۳. آماده کردن دیتابیس برای برنامه نویسی (کل فایل سیمون تبدیل به دیتابیس شد)
۴. شروع برنامه نویسی و نوشتن برنامه
۵. طراحی خروجی و آماده سازی برای ارائه در سایت
۶. ارائه در سایت بازنگری و تصحیح پاسخ (همیشه پاسخ هام ویرایش شده هستن )

ببینین من دخل و تصرفی در داده ها ندارم. برنامه نوشته می شه، محاسبات انجام میشه و خروجی نمایش داده میشه.

یا زمانی که فایل مربوط به سال ۲۰۱۳ رو گذاشتم، برنامه رو بازنویسی کردم، تا بتونه تعداد حفره ها رو شناسایی کنه، و بعد هر صفحه ی مربوط به هر فرد که باز می شد، اطلاعاتش رو چشمی هم چک می کردم

تنها کاری که من می کنم اینه که زمانی که به نتیجه ی ناخوشایندی می رسم، اون رو اعلام نمی کنم. شاید بعضی دوستان شخصی پیغام می دن که نظرت چیه و اون نتیجه ناخوشایند رو شخصی واسشون ارسال می کنم. اما از گفتنش در جمع دوستان پرهیز می کنم.

پس هر عددی که اعلام می کنم حداقل دو روز با طرح و برنامه روی اون کار می کنم، خالی از اشکال نیست، چون سیمون از سال ۲۰۱۳ تا امروز داره روی برنامش کار می کنه به عبارتی بیش از دو سال نزدیک به سه سال ولی من کل برنامه ی استخراجم رو در ۴ روز نوشتم. خطایی که خودم متوجه شده باشم و اصلاح نشده باشه نداره اما خالی از خطا نیست.
هیچ داده ای برای دل خوشی شما ارائه نمی کنم. تحت هیچ شرایطی.

من حتی وقتی می بینم کسی میگه کیس منو تحلیل یا بررسی کنین، جواب این جور پست ها رو نمیزارم چون هم امکان ناراحت شدن فرد هم امکان خطا و هم امکان روحیه دادن الکی هست.

اعتقادی به این که سهمیه بیاد و سهمیه این ماه نیومده و ... ندارم. این کم کاری ابتدایی ماه رو هم نمیتونم توجیه کنم اما پیش بینی کرده بودم.
اونچه که مدتهاس به نظر من میاد اینه که کیس های آنکارا هر کیس حداقل یک ویزا دریافت می کنه (هر کیس حداقل یک ویزا)
کیس های ایروان تا درصد بالایی کلیر میشن و امید بالایی دارن.
در خصوص کیس های ابوظبی به نظر من بیشتر امید به کیس های خانوادگی هستش و البته و البته که تعدادی کلیر نشده باقی خواهند ماند (به امید اینکه مهاجرسرایی نباشن) اما درصدشون بسیار کمه و جای نگرانی نیست.

قید کیس خودم رو یک ماه قبل زدم، باور دارم که کار برای من خاتمه پیدا کرده (ازم دلیل نخواین)، روزی که داخل سفارت آمریکا بودم، بعد از ورودم به سفارت این جمله ها رو گفتم «خدارو شکر که تا اینجا رو اونقدر توان داشتم که قدم بزارم، خدایا تا اونجا که در توانم بود اومدم، بقیه ی راه از عهدم خارجه و فقط شکرت که در حد توانم پیش اومدم، میسپارمش به خودت»

امروز آرامش کامل دارم که سپردمش به خودش و اگه روزی دست خالی از نظر مادی برگشتم اما دست پر از نظر طرز فکر و پختگی و کسب تجربه و آشنایی با شما عزیزان قدم بر می دارم. باور هم دارم که اگر روز اول تا اون نقطه ای که در توانم بود، زحمتی نکشیده بودم، نه تنها امروز چه از دید مادی و چه معنوی هیچ چیزی نداشتم، بلکه همیشه تا لحظه ی آخر فقط یأس زندگی می کردم و این جمله همیشه تو ذهنم بود که «اگه اون فرم رو پر می کردم ... اگه به مصاحبه می رفتم ... اگه ... حتماً امروز آمریکا زندگی بهتری داشتم»

ما انتخاب کردیم و زحمتمون رو کشیدیم، اگه شد زهی سعادت و اگه نشد اونقدر آموزش ها و تجربیات خوب داریم که جبران کسور کنه. ما انتخاب کردیم انتهای راه دیر نیست و نور چراغ پیروزی تک تک شما عزیزان از انتهای راه دیده میشه. ته این راه باخت نداره. آزمون صبر و تحمله. به انتخابتون باور داشته باشین و قدمتون رو محکم و ثابت بردارین. به امید شاد شدن تک تک شما دوستان. موفق باشین و دل شاد

با سلام به شما دوست عزیز من هر چه سعی کردم فایل سفرنامه شما رو دانلود کنم خطای دانلود میده میشه لینکتون رو تست کنید یا شاید اشکال از دستگاه منه؟؟
تشکر کنندگان: farrokh33 ، Alex 2014 ، SAMBAR
دوستان
من فقط امشب کیس اصلی بدون ایمیل اپ خوردم ولی با /. باید دید که تحلیل چیه فردا انشالله که همگی امشب اپ بخورن

لطفا کسانی که اپ خوردن اعلام کنن

دوستان
یکی از افراد بدون اینکه / تبدیل به or بشه کلیر شده بود کسی دیگه ای هم امار دارید؟
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
سلام دوستان عزیز شبتون پرستاره .
از آنکاراهیچ خبری ، هیچ آپی نیس .بنظرتون یه ایمیلی بزنیم ؟جواب میدن
درضمن برا دوستان گلمون که کلیر شدن آرزوی موفقیت دارم دس راستون رو سرهمه ی ما هوراااااااااااااااااااااااا
شماره کیس ***5 as
تعدادافراد کیس 3نفر(شماره 1 نفر اصلی )
سفارت آنکارا
تاریخ مصاحبه 4 جون
شغل نفر اصلی کارمند وضعیت سربازی س
نتیجه مصاحبه AP ،آبدیت ها 10 جولای ،15،17،20 آگست ،1سپتامبر >باایمیل پیگری
خدایاهرچه به صلاح ماست آن شود
تشکر کنندگان: 2015reza ، sunn789 ، Alex 2014 ، SAMBAR

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان