کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-03-05 ساعت 17:11)Siavash-M نوشته:  شما که عزیز مایی رضا جان، سوء تفاهم نشه منظورم به شما یاایوایخاصی نبود، کاملا کلی جهت پیشگیری گفتمTongue چون واقعا این کلیر زدگی دیگه داره به مغز استخون ما نفوذ میکنهBig Grin و تنها دلخوشی و قوت قلب ما همین امید دادن ها و استفاده از صحبت های شما عزیزان ـه تا ایشالا به امید خدا ما هم از این مرحله هم سربلند بیرون بیایم و بریم برای مراحل بعدیWink

ایشالا برای همه دوستان منتظر تا قبل عید خبر خوش برسه و ما هم با دیدن کلیر شدن های شما عزیزان به اظمینان خاظر بیشتری به مصاحبه بریم.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: Siavash-M ، HERMES7 ، somayeh1363 ، farrokh33 ، bahar101 ، jupiterx ، goliii ، R-AL
(2015-03-05 ساعت 16:37)turadjk نوشته:  
(2015-03-05 ساعت 12:03)afshin.as نوشته:  
(2015-03-05 ساعت 12:00)رضا2015 نوشته:  مدارکتون به پست ارسال شده و از سایتی که گفتن با اون شماره پیگیری میتونید track کنید.
اگر پاس شما رو گرفته باشند خوب ویزاتون صادر شده و دریافت میکنید.
برید سایت سیس رو ببنید که ویزاتون ایشو شده یا نه

موفق باشید

رضا جان خانومم ویزاشو گرفته الان من منتظر هستم سایتم سر زدم هنوز AP هستم. من مدارکی دست اونا ندارم.
لطفا همون کاری را که ایمیل گفته انجام بدید یعنی با شماره پاسپورت و تاریخ تولد و تابعیت سایت استیت دات گاو را مثل زمانیکه پذیرفته شدنمونو چک میکردیم چک کنید شاید مدرکی را دوباره ازتون خواستن
در ضمن مارا هم باخبر کنید منتظر نتیجه بررسی شما هستیم
دست خر سریعا با سفارت مکاتبه یا تماس تلفنی بگیرید
بیخیال نشید مهمه
بازم میگم فکر کم خیلیها منتظر جواب شما هستند موفق باشید
سلام بله این کارم کردم حتی اداره پستم میگه در تاریخ 3/4/2015یعنی دیروز یه بسته برای شما تحویل گرفته به سفارت ایمیل زدم امیدوارم جواب بده
کیس:   36xx/ 2015سفارت: انکارا **مصاحبه: Feb** تعداد افراد منظور در کیس :2 نفر** دریافت ویزا:خانومم گرفته خودم : کلیر 9 جون بعد از 10 آپدیت آخرین آپدیت 2 جون با همسرم دریافت ویزا 25 جون
تشکر کنندگان: farrokh33 ، bahar101
(2015-03-05 ساعت 06:29)vahid1432 نوشته:  سلام دوستان
یه سوال در مورد سربازی: من خدمت قبلی داشتم حدود ۳ ماه ولی توی کارتم ثبت نشده (۴سال قبل از تاریخ جدید) و فقط تاریخ شروع و پایان خدمت جدیدم رو وارد کرده و از طرفی من توی فرمم تاریخ شروع رو تاریخ خدمت قبلی زدم و تاریخ پایان رو با توجه به اینکه هنوز خدمتم تمام نشده بود تقریبی زدم و چند روز جابجا شده.
روز مصاحبه هم آفیسر در مورد سربازی ازم سوال کرد که کجا بودی و چکار می کردی ولی در مورد تاریخش چیزی نگفت و منم چون نپرسید چیزی نگفتم.
حالا آیا مشکلی در مورد کلیر شدن پیش میاد یا نه؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید. #استرس

دوستان مطلع میشه منو راهنمایی کننSmile
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان: farrokh33
خوب احتمالا افیسر براش سوال میشه وحید جان
چون تاریخ اول و پایانش مثلا 2 سال نبوده جالا فکر میکنه : این چی کار کرده که زودگرفته ؟ سابقه ب س ج داشته یا کاری کرده بهش مرخصی دادن!
درکل ولی گذشته دیگه بیخیال .

منتظر باش که کلیر بشی
تشکر کنندگان: vahid1432 ، m.ghoreishi ، bahar101 ، farrokh33
(2015-03-05 ساعت 17:39)رضا2015 نوشته:  خوب احتمالا افیسر براش سوال میشه وحید جان
چون تاریخ اول و پایانش مثلا 2 سال نبوده جالا فکر میکنه : این چی کار کرده که زودگرفته ؟ سابقه ب س ج داشته یا کاری کرده بهش مرخصی دادن!
درکل ولی گذشته دیگه بیخیال .

منتظر باش که کلیر بشی

رضا جان یعنی احتمال ریجکت شدنم هست؟ می خواستم توضیح بدم ولی چون ازم نپرسید چیزی نگفتم. فکر کردم که شاید سوالی واسش پیش نیومده.
نیازی هست که ایمیل بزنم بهشون و این مسئله رو توضیح بدم؟؟؟؟؟؟؟SadSadSad
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

تشکر کنندگان: farrokh33
نه بابا جون
فقط شاید شاید کلیرنست یکم طول بکشه شایدم اصلا افیسر ندیده و چیزی ننوشته راجع بهش!
تشکر کنندگان: vahid1432 ، farrokh33
(2015-03-05 ساعت 17:57)رضا2015 نوشته:  نه بابا جون
فقط شاید شاید کلیرنست یکم طول بکشه شایدم اصلا افیسر ندیده و چیزی ننوشته راجع بهش!

اصلا یه لحظه رفتم تو فاز ریجکت شدن.... ترسیدمBig Grin

من امروز یه آپدیت داشتم. دو روز بعد از مصاحبه ام. خبر خوبی هست یا عادیه؟؟

تشکر کنندگان: HERMES7 ، farrokh33
(2015-03-05 ساعت 16:58)Siavash-M نوشته:  دوستان خواهشا از دادن هرگونه فاز، نول، شوک، خبر، اطلاعات و دیتای منفی و نگران کننده جدا و اکیدا پرهیز بفرمایید!!!Tongue حتی شما دوست عزیز!Big Grin

انصافا الان دیگه همگی خسته و کلافه و نگران هستیم و اصلا دیگه گنجایش اخبار و تئوری های نگران کننده رو نداریم، مخصوصا ما نوامبری ها که حدود 4 ماه از مصاحبه ـمون میگذره و اکتبری های بندگان خدا که فکر میکنم 5 ماه ـشون رو هم پر کردند...

دوستانی هم که هنوز مصاحبه نرفتید باور بفرمایید تا مصاحبه نرید و مثل ما چند ماه به این شکل منتظر نباشید نمیتونید حال ما رو درک کنید! به همین خاطر خواهشا مراعات دوستان مصاحبه رفته و منتظر رو بکنید و ما هم از صمیم قلب آرزو میکنیم که ویزاتون رو یک ضرب بگیرید و اگر هم نگرفتید خیلی زود کلیر بشید و مثل ما انقدر منتظر نمونید...

به امید اینکه دیگه تو این چند روز قبل از عید تکلیف هممون مشخص بشه و همگی عیدی ـمون که همون ویزای خوشگل ـمون هست رو از سفارت بگیریمBig GrinWink
کاملا با شما موافقم ، تو چند روز اخیر انقدر اینجا بوی ناامیدی میاد که هر دفعه که می خوام بیام ببینم چه خبره ، با کلی شک و تردید میام . از همه خواهش می کنم امیدوار باشین . ایشاالله به زودی همه کلیر میشیمSmile
2015as7xx- تعداد افراد کیس :1 نفر-سفارت : آنکارا- -تاریخ کارنت شدن : october-تاریخ مصاحبه : 3 فبریه-وضعیت ویزا : AP .کلیر : 29 اپریلSmile
ممنونم خدا جوووووون
تشکر کنندگان: hrghoreshi ، farrokh33 ، bahar101 ، Siavash-M ، jupiterx ، حاجی واشنگتن ، goliii
(2015-03-05 ساعت 18:02)vahid1432 نوشته:  
(2015-03-05 ساعت 17:57)رضا2015 نوشته:  نه بابا جون

اصلا یه لحظه رفتم تو فاز ریجکت شدن.... ترسیدمBig Grin

من امروز یه آپدیت داشتم. دو روز بعد از مصاحبه ام. خبر خوبی هست یا عادیه؟؟

عادیه...معمولا روزهای بعد مصاحبه آپدیت اتفاق میفته...برای بعضیا یکبار و برای بعضیا تا 3-4 بار
❶کیس نامبر : 2015AS17XX
❷تعداد افراد کیس : 3 نفر (برنده اصلی: مادرم)
❸کارنت شدن : 12 آگوست (21 مرداد)
❹ارسال فرم 260 : 14 آگوست (23 مرداد)
❺دریافت نامه دوم : 23 ژانویه (3 بهمن)
❻تاریخ مصاحبه : 4 مارچ (13 اسفند)
❼سفارت : آنکارا
❽مادرم و خواهرم: یکضرب
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
تشکر کنندگان: HERMES7 ، vahid1432 ، bahar101 ، farrokh33 ، goliii ، turadjk
سلام
بعضی از دوستان در مورد ای میل به سفارت ابوظبی پرسیدند:
مراحل به شرح زیر است:
به سایت http://www.abudhabiivo.net/contactus.aspx برید

I already had my immigrant visa interview in Abu Dhabi
I am waiting for my immigrant visa interview in Abu Dhabi
I am a U.S. permanent resident ('Green Card' holder) living outside the U.S.
I received an email that says I have won the Green Card Lottery
I need an appointment for fingerprinting
I need to change the location of my interview
I need to change the date of an already scheduled appointment
Fiance Visas.
مورد اول را انتخاب کنید
در صفحه دوم موارد زیر را می بینید
Immigrant Visa Inquiry

1.Case number:
2.Applicant name:
3.Email address:
4.Interview date was:
5.Passport country/travel document:
6.Citizenship/Nationality:
7. Visa type: Diversity visa ('Visa Lottery')
8. I am the: Diversity Visa winner (I want to move to the USA)
9. My issue: What is the status of my Administrative Processing?
10. attache file
My inquiry: Dear Officer, Please find attached my request letter

سپس نامه درخواست را پیوست کنید.
در ضمن کسانی که کیس نامبر آنها در سایت شناسایی نمی شود در بند 9 case not found را انتخاب کنند.
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: HERMES7 ، farrokh33 ، حاجی واشنگتن ، AliReza.Sh
(2015-03-05 ساعت 12:03)afshin.as نوشته:  
(2015-03-05 ساعت 12:00)رضا2015 نوشته:  مدارکتون به پست ارسال شده و از سایتی که گفتن با اون شماره پیگیری میتونید track کنید.
اگر پاس شما رو گرفته باشند خوب ویزاتون صادر شده و دریافت میکنید.
برید سایت سیس رو ببنید که ویزاتون ایشو شده یا نه

موفق باشید

رضا جان خانومم ویزاشو گرفته الان من منتظر هستم سایتم سر زدم هنوز AP هستم. من مدارکی دست اونا ندارم.
با سلام دوست عزیز میتونید با سفارت تماس بگیرید و ازشون سوال کنید مشکل حل میشود فقط یک سوال خانمتون هم پاسپورت وهم پاکت زرد رو گرفتن ؟ اگه جواب مثیت است یک سوال دیگه بعد از اینکه ویزا رو گرفتن سایت سیس براشون ایشود زد یا نه ؟ممکنه فراموش کردن وارد کنن .پسرم همون روزکه یکضرب گرفت از ready شد ap وتا دو روز روی سایت سیس نوشته بود ap و بعدش ایشود شد .شاد باشید
تشکر کنندگان: bahar101 ، HERMES7 ، turadjk
با سلام خدمت تمامی دوستان منتظر. باور کنیم که امسال بالای نود درصد ایرانیانی که در لاتاری قبول شده اند ویزاشون رو میگیرن و تا ماه سپتامبر برا ایرانی ها ویزا صادر میشه من فکر میکنم کمی صبر داشته باشید آرومتر میشید هرگز به این فکر نکنید که ویزا ها تموم میشه هنوز نزدیک به ۳۰۰۰ویزا از سهمیه ایرانیها باقی مونده من فکر میکنم همونطوریکه روند مذاکرات ایران و آمریکا رو به پیشرفت هست روند پیگیری ویزادادن به ایرانیان هم بهبود پیدا کنه همگی باید امیدوار باشیم .اندکی صبر سحر نزدیک است .شاد باشید
تشکر کنندگان: Siavash-M ، m.ghoreishi ، ashkan.h56 ، HERMES7 ، jupiterx ، mick ، goliii ، turadjk ، Reza-2015
(2015-03-05 ساعت 20:25)farrokh33 نوشته:  با سلام خدمت تمامی دوستان منتظر. باور کنیم که امسال بالای نود درصد ایرانیانی که در لاتاری قبول شده اند ویزاشون رو میگیرن و تا ماه سپتامبر برا ایرانی ها ویزا صادر میشه من فکر میکنم کمی صبر داشته باشید آرومتر میشید هرگز به این فکر نکنید که ویزا ها تموم میشه هنوز نزدیک به ۳۰۰۰ویزا از سهمیه ایرانیها باقی مونده من فکر میکنم همونطوریکه روند مذاکرات ایران و آمریکا رو به پیشرفت هست روند پیگیری ویزادادن به ایرانیان هم بهبود پیدا کنه همگی باید امیدوار باشیم .اندکی صبر سحر نزدیک است .شاد باشید

فرخ عزیز امسال ویزاها تمام نمیشه چون خیلی از برندگان یا اقدامی تا حالا نکردند یا پشیمان شده اند و امسال شاید کیس نامبرهای بالا هم امید زیادی داشته باشند ولی اتفاقی که تا الان افتاده و شاید در ماههای پیش رو حل بشود اینست که خیلی کم ویزا داده شده است و ممکن است سهمیه ایران به کشور یا قاره دیگری داده شود که البته به نظر من این منطقی هم نیست چون اگر آمریکا میخواست این کار را بکند از اول سهمیه ایران را 2000 تا میگذاشت. درهرصورت من نمیتوانم علت اینهمه تعلل را درک کنم چون امسال که پروسه فرمها کامپیوتری بوده طبیعتا باید همه کارها سریعتر از قبل انجام میشد ولی در عمل امسال عکس اینحالت را میبینیم. خداکند که هرچه زودتر اینحالت تمام شود چون اتظارش خواهی نخواهی زندگی را مختل میکند. به امید شروع کلیرهای گروهی و پایان انتظار
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: Siavash-M ، m.ghoreishi ، HERMES7 ، farrokh33 ، jupiterx ، mick ، goliii ، turadjk ، Reza-2015
(2015-03-05 ساعت 20:51)Radwin نوشته:  
(2015-03-05 ساعت 20:25)farrokh33 نوشته:  با سلام خدمت تمامی دوستان منتظر. باور کنیم که امسال بالای نود درصد ایرانیانی که در لاتاری قبول شده اند ویزاشون رو میگیرن و تا ماه سپتامبر برا ایرانی ها ویزا صادر میشه من فکر میکنم کمی صبر داشته باشید آرومتر میشید هرگز به این فکر نکنید که ویزا ها تموم میشه هنوز نزدیک به ۳۰۰۰ویزا از سهمیه ایرانیها باقی مونده من فکر میکنم همونطوریکه روند مذاکرات ایران و آمریکا رو به پیشرفت هست روند پیگیری ویزادادن به ایرانیان هم بهبود پیدا کنه همگی باید امیدوار باشیم .اندکی صبر سحر نزدیک است .شاد باشید

فرخ عزیز امسال ویزاها تمام نمیشه چون خیلی از برندگان یا اقدامی تا حالا نکردند یا پشیمان شده اند و امسال شاید کیس نامبرهای بالا هم امید زیادی داشته باشند ولی اتفاقی که تا الان افتاده و شاید در ماههای پیش رو حل بشود اینست که خیلی کم ویزا داده شده است و ممکن است سهمیه ایران به کشور یا قاره دیگری داده شود که البته به نظر من این منطقی هم نیست چون اگر آمریکا میخواست این کار را بکند از اول سهمیه ایران را 2000 تا میگذاشت. درهرصورت من نمیتوانم علت اینهمه تعلل را درک کنم چون امسال که پروسه فرمها کامپیوتری بوده طبیعتا باید همه کارها سریعتر از قبل انجام میشد ولی در عمل امسال عکس اینحالت را میبینیم. خداکند که هرچه زودتر اینحالت تمام شود چون اتظارش خواهی نخواهی زندگی را مختل میکند. به امید شروع کلیرهای گروهی و پایان انتظار
این کندی صدور ویزا فقط مختص ایران هست یا بقیه کشورها هم کند هستند نسبت به پارسال مقایسه کنید؟ کل ویزاهای صادر شده در کل دنیا تا الان برای امسال را کسی میتونه با پارسال مقایسه کنه؟
تشکر کنندگان: somayeh1363 ، farrokh33
تو اسيا ايران كند هست و نپال داره سقفشو پر ميكنه و اين كندي مثل پارساله !
البته ٦ ماه ديگه مونده و بايد خوشبين باشيم Smile
تشکر کنندگان: laleht ، fati.d ، Mahboy ، rezasadeghi ، farrokh33 ، m.ghoreishi ، goliii ، bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان