کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-12 ساعت 00:26)areb1356 نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 00:25)sunn789 نوشته:  سلام دوستان شبتون خوش و پرا از آپد دیت و کلیری ،ببخشید این سوال رو می پرسم کلیر با کلیرنس چه فرقی داره ؟ یا اینکه هر دو تا یکیه؟ ممنون

کلیر بشیم ایشالا یعنی دوران کلیرنس فینیش Cool
خوب کلیر یعنی ویزا و کلیرنس یعنی همین دوره خفن که گیر کردیم درسته پس چرا بعضی ها میگن کلیرنس بشیم ؟ پس درستش اینه که بگن کلیر بشیم با این جا بجا گفتن این کلمه خودش انرژی منفیه من همیشه درگیرم پس از این به بعد باید فقط گفت کلیر شدیم ممنون
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، farrokh33 ، mahyaaa ، samane1363 ، Pariba ، matin86 ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، SAMBAR
(2015-09-12 ساعت 00:25)sunn789 نوشته:  سلام دوستان شبتون خوش و پرا از آپد دیت و کلیری ،ببخشید این سوال رو می پرسم کلیر با کلیرنس چه فرقی داره ؟ یا اینکه هر دو تا یکیه؟ ممنون
سلام دوست عزیز .
کلیر یعنی پاک .از نظر اونا فردی که میخواهد وارد خاکشان بشود باید از نظر امنیتی مشکل نداشته باشه تا خطری برای امنیت کشورشان نداشته باشه .بنابراین فردی که بعد از بررسی پرونده اش بدون خطر باشه اونو کلیر میکنن وبهش ویزا میدن واجازه میدن وارد خاکشون بشه .مرحله قبل از اون رو کلیرنس میگن یعنی باید پرونده فرد کاملا بررسی بشه تا پاک بودنش براشون به اثبات برسه .شاد باشید
تشکر کنندگان: sunn789 ، m.ghoreishi ، mahyaaa ، samane1363 ، Pariba ، matin86 ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، ریحانا ، SAMBAR
(2015-09-12 ساعت 00:33)TajbakhshSalma نوشته:  سلام و شب بخير خدمت همه دوستان !
من چهارشنبه صبح ايميل كلير شدن از سفارت ابوظبي گرفتم و پاسپورتهامون و فرستادم! ولي هنوز تو سايت سيس ap هستيم! دليلشچيه؟ چرا ما رو ready نكردن؟
ممنون ميشم جواب بدين و كمكم كنيد!
سلام دوست عزیز
تا زمانی که ویزا تو پاسپورتتون نخورده سایت میزنه apولی بعد از ویزا میزنه ایشود .شاد باشید
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، mahyaaa ، Pariba ، sunn789 ، TajbakhshSalma ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، M.d
(2015-09-12 ساعت 00:33)TajbakhshSalma نوشته:  سلام و شب بخير خدمت همه دوستان !
من چهارشنبه صبح ايميل كلير شدن از سفارت ابوظبي گرفتم و پاسپورتهامون و فرستادم! ولي هنوز تو سايت سيس ap هستيم! دليلشچيه؟ چرا ما رو ready نكردن؟
ممنون ميشم جواب بدين و كمكم كنيد!

ضمن تبریک شما دیگه ردی نمیشید .
بعداز تحویل پاسپورتها به سفارت اپدیت میشید و بعد از اون ایشود میشید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
سلام دوستان بسیار عزیز
تو این چند روز بسیار حساس پست های دوستان رو که میخوندم پارادوکسی در نوشته هاتون مشاهده میکنم .از یک طرف امیدواری بسیار واز طرف دیگه نگرانی زیاد .از اینکه هنوز ویزا هست امیدواری بسیار واز اینکه وقت به سرعت میگذرد نگران هستید.همانطوری که خیلی ها باور نداشتند که توافق به خوبی تمام میشود وشد .باور کنید که همگی کلیر میشید و ویزا رو میگیرید.اصلا به این گفته من شک نکنید... از بابت توافق من از همون ابتدا باور داشتم که به انجام میرسه ورسید واز بابت کلیر ی شماها هم باور دارم که به زودی کلیر میشید وخواهید شد .در این فرصت کم باقیمانده خودتون رو برا یک سفر کوتاه مدت برا گرفتن ویزا آماده کنید وبرای یک سفر طولانیتر به آنسوی آبها برای یک زندگی جدید آماده تر کنید .هرگز هرگز یاس ونومیدی به خودتون راه ندید که روزهای شاد در انتظار شماست .همگی شاد وخندان باشید
(2015-09-11 ساعت 21:13)houshym نوشته:  دوستان
من خانمم اپدیت داشت نیم ساعت پیش اپدیت داشت خدا کنه اپدیت طلایی باشه
منظورم اینه که واقعا میخوان همه رو کلیر کنن ایروان ابوظبی انکارا نداره ضمنا دلیلی هم نداره سفارتها 22 تا 27 حتما تعطیل باشن

تبرىک مى گم , انشالا فردا صبح هم ايشان کلير مى شوند.
براى ما هنوز ايميلى نيامده , براى شما ايميل آمد ؟
2015AS6### * تعداد افراد کيس: 4 نفر * مصاحبه 16 جولاى ارمنستان * آپديت طلايى شبانه: 9سپتامبر * کلير شدن: 10سپتامبر * صدور ويزا: 16 سپتامبر * ورود به آمريکا ( واشنگتن. دى.سى ) : بزودى و درسال 2015 Rolleyes
تشکر کنندگان: farrokh33 ، sunn789 ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، ریحانا ، بابراس ، SAMBAR ، آسماني ، mahyaaa
دوستان من رشتم مهندسی کامپیوتر ( نرم‌افزار ) هستش و کارم توو بخش IT بوده. الان این رشته حساس محسوب میشه؟ میشه بگین لیست رشته های حساس رو از کجا میشه دید؟
شماره کیس: ‎ 2016AS52xx■ تاریخ رویت قبولی: ‎9 May ■ کنسولگری: ‎تغییر از آنکارا به ابوظبی‎ ■ تعداد افراد: 2 نفر
ارسال فرمهای260: 15 May‎ ■ کارنت شدن: 9 Feb‎ ■ نامۀ دوم: 22 Feb‎ ■ مصاحبه: 5 April ■ نتیجه: AP
خدمت س پ ا ه ، شغل خصوصی ، ازدواج بعد از قبولی و قبل از ارسال فرم 260
آپدیتها: 17 آپریل، 19 آپریل، 21 آپریل، 3 آگوست آپدیت طلایی و دوخطی از آمریکا، 4 آگوست ساعت 12 ظهر آپدیت از سفارت و or
4 آگوست ساعت 6 عصر به لطف خدا دریافت ایمیل کلیری بعد از 4 ماه.
تشکر کنندگان: farrokh33 ، Pariba ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، ریحانا ، SAMBAR ، آسماني ، mahyaaa
ای لعنت به این10 آگست.
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: farrokh33 ، ARSAMNEW ، بابراس ، SAMBAR ، آسماني ، mahyaaa
کیس ما هم نیاز به دعا و انرژی مثبت شما داره....
اپ نمیشیمSad
تشکر کنندگان: farrokh33 ، sunn789 ، mehdi_a_3084 ، Manamehr ، Mahboy ، ARSAMNEW ، ریحانا ، SAMBAR ، Alex 2014 ، آسماني ، mahyaaa ، Pariba
اوس کریم بجنب!

سلام دوستان. واقعا شرمنده كه اين سوالو تو اين حال و هوا اينجا ميپرسم. فكر كردم اينجا ممكنه سريعتر به جواب برسم.
من ارشد قبول شدم. الان دوتا مسئله دارم. اينكه به نظرتون برم يا نه. دو اينكه اگر رفتم بايد فرممو باز كنم و اعلام كنم كه دانشجوي ارشدم؟
مطمئنم همتون كلير ميشيد به زودي
آرزوي موفقيت براي همتون
شماره کیس: 2016AS58XX
تاریخ رویت قبولی: May ۸
کنسولگری:ANKARA
تعداد افراد منظور در کیس :۱
ارسال فرمهای سری اول: Jun ۲

کارنت شدن کیس: 8 Mar 2016
مصاحبه: 2 May
آپدیت ها: 9 jun آپ گروهی،4 Aug برای ایمیل، 9 Aug شب آپدیت دو خطی،15 Aug 16 ،Aug برای ایمیل، 17 Aug اوآر
سربازی: س پ
شغل: خصوصی   
دریافت کلیرنس:  18 Aug
دریافت ویزا:  31 Aug
ورود به آمریکا: 3 Dec
دریافت گرین کارت: 1 Jan  

تشکر کنندگان: 2015reza ، sunn789 ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، farrokh33 ، آسماني ، mahyaaa ، Pariba
(2015-09-12 ساعت 02:16)malekimh نوشته:  سلام دوستان. واقعا شرمنده كه اين سوالو تو اين حال و هوا اينجا ميپرسم. فكر كردم اينجا ممكنه سريعتر به جواب برسم.
من ارشد قبول شدم. الان دوتا مسئله دارم. اينكه به نظرتون برم يا نه. دو اينكه اگر رفتم بايد فرممو باز كنم و اعلام كنم كه دانشجوي ارشدم؟
آرزوي موفقيت براي همتون

سلام دوست عزيز. اگر منظورتون اين هست كه به خاطر لاتاري قيد ارشد رو بزنيد كه به هيچ عنوان. همونطور كه با مطالعه اين صفحات بهش مي رسيد اين هست كه لاتاري يك پروسه كاملا غيرقابل پيش بيني هست و هيچ كدوم از برنامه هاي زندگيتون رو به خاطرش تغيير ندين و خصوصا خبر قبوليتون رو هم همه گير نكنين. در مورد فرمتون دو تا كار مي تونين انجام بدين. اول اينكه همين حالا درخواست آنلاك بكنين و تغييرات لازم رو بدين. دوم اينكه در سفارت قبل از سوگند خوردن به آفيسر بگين اين موضوع رو. من خودم اگر جاي شما باشم، اگر رشته ارشدم حساس باشه ( مثل مهندسي مواد يا نفت و ...) آنلاك مي كنم. اگه يه رشته معمولي باشه و غير حساس باشه همونجا تو سفارت قبل از سوگند به آفيسر مي گم.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: malekimh ، Mahboy ، ARSAMNEW ، humsun ، ben123 ، SAMBAR ، farrokh33 ، Alex 2014 ، آسماني ، mahyaaa ، samane1363 ، Pariba ، matin86
(2015-09-12 ساعت 02:16)malekimh نوشته:  سلام دوستان. واقعا شرمنده كه اين سوالو تو اين حال و هوا اينجا ميپرسم. فكر كردم اينجا ممكنه سريعتر به جواب برسم.
آرزوي موفقيت براي همتون

به هیچ عنوان فرم را باز نکنید. ضرر و خطر باز کردنش به قیمت ماهها عقب افتادن هست. بعلاوه اینکه شما از کجا میدونید که رفتن به آمریکا از طریق لاتاری برای شما حتمی هست. لاتاری یک شانسه که باید علاوه بر بقیه راههای زندگیتون ازش استفاده کنید. من جای شما باشم برای لاتاری فقط روی زبان و جذب تجربیات زمان میزارم. وگرنه مسیری که از سالها براش تلاش کردم و به قبولی ارشد رسیدم رو زمانی رها میکنم که از اون بهترش برام یقین شده باشه.
صرف بیان تجربه یکی از اقوام میتونم بگم که کسی رو میشناسم از لاتاری 2012 که شبیه شما اقدام کرد و بدون اعلام دانشجویی خودش با دوبار برگشتن به ایران ,ارشدش رو گرفتو الان تو یه بانک تو اوهایو کار میکنه.
حتی خود من امسال اول اردیبهشت یه مغازه جدید هم برای کارم تو ایران کرایه کردم. درحالی که تو ذهنم اطمینان دارم که برای آخر دی باید برم اونطرف. ولی هیچ صدمه ای به کارم تو ایران نزدم مگر اینکه نهایتا از مشتری چک آخر سال نگیرم.
تو مسیر زندگیت هم از شانست استفاده کن هم از تلاشت.
خوش شانس تر از من نیست ......
تشکر کنندگان: malekimh ، sunnyday ، Mahboy ، ben123 ، SAMBAR ، farrokh33 ، Alex 2014 ، آسماني ، mahyaaa ، samane1363 ، nazi56
(2015-09-12 ساعت 01:37)samirakn نوشته:  ای لعنت به این۱۰ آگست.

لعنت........Wink
4XXX - جولای ابوظبی - AP - ویزا 27 سپتامبر
مقصد فعلا Ohio - WestLake
In GOD We Trust
Cool
I'm agent of this case. It doesn't belong to me
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، بابراس ، SAMBAR ، farrokh33 ، آسماني ، mahyaaa ، samane1363
دوستان یه سوال.... واسه پیگیری از این قسمت اقدام میکنین و فرم رو پر میکنین؟ یا مستقیم ایمیل میزنین؟ کدوم روش بهتره؟ مرسی

www.abudhabiivo.net -> contact us
4XXX - جولای ابوظبی - AP - ویزا 27 سپتامبر
مقصد فعلا Ohio - WestLake
In GOD We Trust
Cool
I'm agent of this case. It doesn't belong to me
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، SAMBAR ، farrokh33 ، آسماني ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان