کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
سلام دوستان من اومدم . با آپ 11 سپتامبر
آخرش این ایمیل زدنا یه جایی به دردم خورد . من کل هفته قبل رو ایمیل زدم و هیچ جوابی هم نگرفته بودم . دیروز جواب ایمیلم رو ندادن و چون ابوطبی تعطیل بوده و آپ هم شبانه بوده فرضیه آپ ایمیل کلا رد هستش.
yes or no داداش چرا به من نمیاد از این شانسا داشته باشم. حالا یه بارم خدا دلش خواست دوست من.

خب حالا به نظرتو ایمیل کلیری کی میاد؟ برم دنبال ویزای امارات؟
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

(2015-09-12 ساعت 09:42)mfte.teacher نوشته:  سلام دوستان من اومدم . با آپ 11 سپتامبر
آخرش این ایمیل زدنا یه جایی به دردم خورد . من کل هفته قبل رو ایمیل زدم و هیچ جوابی هم نگرفته بودم . دیروز جواب ایمیلم رو ندادن و چون ابوطبی تعطیل بوده و آپ هم شبانه بوده فرضیه آپ ایمیل کلا رد هستش.
yes or no داداش چرا به من نمیاد از این شانسا داشته باشم. حالا یه بارم خدا دلش خواست دوست من.

مبارکههههههه آخیش خیالم راحت شد
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، babak90 ، mfte.teacher ، hamid99 ، farrokh33 ، SAMBAR ، Alex 2014 ، آسماني ، mahyaaa ، بابراس ، Pariba
(2015-09-12 ساعت 09:42)mfte.teacher نوشته:  سلام دوستان من اومدم . با آپ 11 سپتامبر

---------------------------------------------------
مبارک باشه.
آقا بیخیال یعنی هنوز ویزای امارات رو نگرفتید ؟؟ امروز ایمیل کلیری اومد بدین پیکاپ اگر مدیکالتون تمدید نمیخواد اگه نه که واینسید برید دنبال ویزاااااااااااااا
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان: farrokh33 ، SAMBAR ، Alex 2014 ، آسماني ، mahyaaa ، بابراس ، Pariba

فردا ایشالا
برو عزیز من برو شما Smile
الان شما کلیر شدی یه جشنی تو سفارت برگزار میشه بابت کم شدن لود ایمیل ها ! Smile
اونجا هم قراره از خجالتت در بیان Big Grin
(2015-09-12 ساعت 09:54)HERMES7 نوشته:  

فردا ایشالا

این رو خوب اومدی رضا جان . 25 درصد ایمیل هاشون مال من بود .
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر

تشکر کنندگان: farrokh33 ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، M.d ، mahyaaa ، samane1363 ، بابراس ، Pariba ، m.ghoreishi
خدایا امروز
Mastan1 و damavand2015 و Bidadو بابراس و shaft و samane1363 و 1362amin1362 وmehrdad_123و mordadو samirakn وendeavour وhomayoon1972وsambar و s.zare
آپ بگردان .
شیدا 1367 و ملايي و mfte.teacher که خداروشکر عاقیت بخیر شدند .
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

مبارك باشه،همه دوستاني كه كلير شدن و انشالله بقيه هم تو اين هفته كلير ميشن،فقط اينو بدونين دوري از خانواده خيلي سخته،خودتونو آماده كنين و همه چيز و بسپرين به خدا،خودش بهترينها رو براتون رقم مي زنه[emoji4]

شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: hamid99 ، farrokh33 ، mordad ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، nara ، آسماني ، M.d ، homayoon1972 ، sunn789 ، mahyaaa ، samane1363 ، Pariba
(2015-09-12 ساعت 09:52)s.zare نوشته:  

---------------------------------------------------
مبارک باشه.
آقا بیخیال یعنی هنوز ویزای امارات رو نگرفتید ؟؟ امروز ایمیل کلیری اومد بدین پیکاپ اگر مدیکالتون تمدید نمیخواد اگه نه که واینسید برید دنبال ویزاااااااااااااا
باز باید خانوادگی بریم . 3 روز دیگه مدیکالمون اعتبارش تموم میشه .

تشکر کنندگان: farrokh33 ، mordad ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، nara ، آسماني ، sunn789 ، mahyaaa ، Pariba
برادر منم دعا كنين[emoji17]

شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: farrokh33 ، mordad ، SAMBAR ، ehsan_pars ، ARSAMNEW ، nara ، Alex 2014 ، M.d ، homayoon1972 ، sunn789 ، mahyaaa ، mehdi_a_3084 ، Pariba
هرمس جان باور کنم یعنی این آپ آپ کلیری بوده . بعدا نیان این آپ رو هم برگردوندن بگن اشتباهی شده !!!!!

[quote='s.zare' pid='659693' dateline='1442035692']
خدایا امروز
Mastan1 و damavand2015 و Bidadو بابراس و shaft و samane1363 و 1362amin1362 و endeavour و s.zare
آپ بگردان .
[/quote

ای وايييي
پس من چيييي؟SadSadSadSadSad
بچه‌ها به نظرتون امید داشته باشم. ما هنوز 10 آگست هستیم.SadSadSadSadSad:
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: farrokh33 ، SAMBAR ، mfte.teacher ، ARSAMNEW ، aria802 ، Alex 2014 ، nara ، آسماني ، mahyaaa ، samane1363 ، بابراس ، Pariba ، A2000
(2015-09-12 ساعت 09:11)Arshia2000 نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 08:52)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 08:39)hasanhamedi2000 نوشته:  با عرض سلام خدمت تمامی دوستان۲۰۱۵
امیدوارم همتون تا اخر ماه کلیر بشید و این پروسه واستون پایان شیرینی داشته باشه.من برنده سال۲۰۱۶ هستم و مجرد با کیس.4000با توجه به تجربه شما بسیار خوبه من خلاف میل باطنیم سوالم و اینجا میپرسم امیدوارم ببخشید به بزرگی خودتون.من تا سال 89 -۲ سال کارشناسی ارشد مکانیک تو یه دانشگاه نظامی (م.اش)خوندم و وسطای پروژه کلا ول کردم و رفتم هنوزم بعد۵ سال برنگشتم دانشگاهBig GrinBig Grin.توی فرم260 من اخرین مدرک رو لیسانس زدم و یه ایمیل هم بهkccزدم و ازشون پرسیدم که آیا تجربه ۲سال ارشد ناتمام رو باید وارد فرم کنم یا نه.که یه جواب کلی دادن و مشخص نشد.منم همون لیسانس و وارد فرم کردم.حالا
۱-اصولا ایا من باید قضیه ارشدمو به افیسر بگم یا نه؟
۲-آیا تجربه ۲ سال ارشد خوندن تو یه دانشگاه نظامی ممکنه باعث ریجکت شدنم بشه؟یا فقط پروسه کلیرنس رو طولانی میکنه؟
ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنن

به نظر من اگه این قضیه رو بگی کارت خیلی سخت میشه و اگر هم نگی با ایمیلی که زدی سند دستشون گذاشتی ممکنه بپرسه اون جا و حرفت دو تا بشه به نظر من چون تموم نکردی وارد نکن و اونجا هم تا ازت نپرسیده نگو .. چی کار داری بگی تو ا رت ش درس خوندی بعد یه کلیر بهت میزنن تا آخر لاتاری باید بدویی اگه من این تجربه الان رو داشتم شاید خیلی چیز ها رو نمیگفتم .
به نظر من اگر از اول ایمیل نمیزدید شاید مشکلی‌ پیش نمیامد بگید اما الان به قول دوست عزیز ARSAMNEW آنها مدرک دارند. من به خاطر اشتباه نوشتن اسم پسرم در ثبت نام اولیه چند تا ایمیل به KCC زدم و روز مصاحبه پرینت ایمیل‌ها را بردم اما از من نگرفتند، اما الان میبینم تو پاکت زرد پسرم پرینت ایمیل‌های من هست.
اوه یا خداااااااااااااا پرینت ایمیلای ملتو برا چی جمع میکنن توو پرونده؟؟؟ ینی گرخیدم هااا. بابا یکی نیس به اینا بگه آدمای بیکار به جای جمع کردن ایمیلای هر کیس وسط 50 هزار کیس برین وقتتونو بزارین روو کلیر کردن ملت که زندگیشون روو هواست.
شماره کیس: ‎ 2016AS52xx■ تاریخ رویت قبولی: ‎9 May ■ کنسولگری: ‎تغییر از آنکارا به ابوظبی‎ ■ تعداد افراد: 2 نفر
ارسال فرمهای260: 15 May‎ ■ کارنت شدن: 9 Feb‎ ■ نامۀ دوم: 22 Feb‎ ■ مصاحبه: 5 April ■ نتیجه: AP
خدمت س پ ا ه ، شغل خصوصی ، ازدواج بعد از قبولی و قبل از ارسال فرم 260
آپدیتها: 17 آپریل، 19 آپریل، 21 آپریل، 3 آگوست آپدیت طلایی و دوخطی از آمریکا، 4 آگوست ساعت 12 ظهر آپدیت از سفارت و or
4 آگوست ساعت 6 عصر به لطف خدا دریافت ایمیل کلیری بعد از 4 ماه.
تشکر کنندگان: farrokh33 ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، nara ، آسماني ، homayoon1972 ، sunn789 ، mahyaaa ، Pariba
(2015-09-12 ساعت 09:58)mfte.teacher نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 09:54)HERMES7 نوشته:  

فردا ایشالا

این رو خوب اومدی رضا جان . 25 درصد ایمیل هاشون مال من بود .
خدایی 25 درصد !؟ Sad
یادته بهت میگفتم بغل اون بابایم که داره ایمیل های تورو جواب میده ! بیا سفارت شما فقططط! Big Grin
سلام دوستان . يه سوال مهم داشتم ممنون ميشم راهنمايي كنيد . ميخام برم ابوظبي برا كرفتن ويزا ميخاستم بدونم از تاريخي كه باسبورت رو تحويل ميكيرن . جند روز طول ميكشه تا ويزا صادر بشه و بهت بركردونن . ميخام بليط وهتل بكيرم
تشکر کنندگان: farrokh33 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، nara ، mahyaaa ، بابراس ، Pariba
(2015-09-12 ساعت 10:01)samirakn نوشته:  [quote='s.zare' pid='659693' dateline='1442035692']
خدایا امروز
Mastan1 و damavand2015 و Bidadو بابراس و shaft و samane1363 و 1362amin1362 و endeavour و s.zare
آپ بگردان .
[/quote

ای وايييي
پس من چيييي؟SadSadSadSadSad
بچه‌ها به نظرتون امید داشته باشم. ما هنوز ۱۰ آگست هستیم.SadSadSadSadSad:
----------------------------------
نگران نباش سمیرا خانم تمامی این بچه ها با خود من آپدیتمون 10 آگست هست فقط بعضی هامون با ایمیل یه آپدیت الکی خوردیم.

تشکر کنندگان: SAMBAR ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، nara ، samirakn ، mahyaaa ، samane1363 ، بابراس ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان